Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość brzuchatka na czerwiec
guziczek to jest jeszcze ktoś z mysłowic poza nami? :D dziewczyny ze śląska gdzie będziecie rodzic????? ilonek a to masz niespodzianke hihih :) ja się dowiem dopiero w środę na połówkowych :) gość85 Ty już miałs połówkowe tak? jak było? długo trwa to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilonek ja nawet zrobikam tabl z kolejniscia porodow ale teraz zmieniono zasady cenzury i spamu na kafe i pisze ze uznaje wiadomosc za spam probowalam wysylac w dwoch turach i tez nic asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
jolka- mi się wydawało że magnez chroni przed tymi skurczami, mi wyszło na ktg że nie mam skurczy. A czy on działa jakoś na szyjkę macicy to nie wiem. Ja juz sama nie wiem jak to jest i co będzie lepsze. Na razie nie mogę brac bo mówie wam leci ze mnie jak z kranu taka biegunka juz tydzien czasu a to tez jest niedobre dla dziecka. Wczoraj juz nie brałam i dziś cisza, moze przejdzie. Jak przejdzie to jedną tabletkę dziennie sprobuje brac bo wczesniej brałam az 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flavia,ja biore magnez rano 2 tabletki i przed snem 2 tabl.Z tego co czytam w necie to magnez chroni szyjkę przed skracaniem się.I należy go odstawic w 38 tyg.Moze nie tolerujesz magnezu bo 3 tabl.dziennie to mało,nie powinnas miec az takiej biegunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
no własnie chyba nie toleruje bo widzisz co się dzieje. ja ogólnie bralam prenatal x1, magnez x3, nospe x3 i luteinę x2. moze poprostu za dużo tego. i tak zle i tak niedobrze:( zobaczę co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
hej dziewczyny. Nie wiem co robie nie tak ale coraz gorzej sie dogaduje z chlopakiem.. Nie wiem jak to bedzie.. mam ochote ryczec... Dzisiaj zaczal mi wymyslac ze calkiem zidiocialam bo mi w glowie jakies spacery poza miasto.. uznal ze najlepiej by bylo jakbym z dupa nie ruszala sie z domu. w poniedzialek musze jechac do urzedu a on wymyslil ze samej mnie nie pusci i juz mnie umowil ze swoja siostra. Bo przeciez moze cos mi sie stac.. jak tak dalej bedzie to chyba pod koniec ciazy juz wgl bede mogla pomazyc o wyjsciu z domu, bo jego siostra kiedys wyszla sama sie przewalila i upadla na brzuch przez co poronila wiec ze mna bedzie tak samo... boje sie ze kiedy juz maluch sie urodzi i podrosnie on nadal bedzie wymyslal i mi zabranial czegokolwiek.. sama juz nie wiem czy to on przegina czy ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oprócz magnezu biore witaminy zelazo plus omega 3. magnez to asmag forte.oze poprostu zmien magnez.a jaką masz zawartosc magnezu w jednej tabletce?Bo ja 34 mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
Magnez + wit B6 zawartosc w 1 tabletce-658mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
kurcze chyba jednak za dużo tego magnezu było dlatego organizm odrzucił, ja nie wiedziałam jaką mam brac dawkę. w aptece powiedziałam że magnez na skurcze i taki mi kobieta dała. nie znam się na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O KURCZE!No to dawka 10 krotnie wyzsza od mojej.To rzeczywiscie za duzo.Jak minie biegunka to bierz jedną tabletkę lub kup inny magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
tak własnie zrobie, mam tylko nadzieje że nie zaszkodził ten nadmiar magnezu skoro wszystko wydalałam. Trochę odczekam aż się wszystko unormuje i będę brac inny w mniejszej dawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia ja ci zadam pytanie z mojego punktu widzenia - czy ty bierzesz cos na biegunke bo jesli ma sie tydzien biegunke to po pierwsze trzeba kupic jakas flore bakteryjna typu lacidofil oraz smecte sa one dozwolone w ciazy ponadto sproboj gorzkiej czekolady :) moze to byc reakcja na leki na hormony ciazowe a moze byc tez wirus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
brałam węgiel leczniczy, jadłam czekoladę, jagody nic nie pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
własnie mnie chwyciło w momencie kiedy panowała u nas tzw jelitówka moj mąz miał biegunkę wymioty, za kilka dni dopadło mnie, myslalam że to tez wirus taki zbieg okolicznosci ze wtedy akurat zaczełam brac te tabletki. zawsze przechodziło mi po 2-3 dniach. teraz nie przeszło dlatego pojechalam do lekarza i to jednak od magnezu, wczoraj i dziś juz nie brałam i chyba jest troszke lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Kruszynka ja jestem z koszalina. Ale moj lekarz pracuje w szpitalu w bialogadzie. Flavia nie prrzeejmuj sie tak dobrze bedzie. Oczekujaca bardzo sie ciesze ze podjeliscie kroki, choc jak ktos juz napisal uwazaj na siebie. Tesciowa pewnie szybko nie odpusci, tylko teraz nie zdradzcie sie ze swoimi planami. A ja przekonalas do tej decyzji swojego m? Ja nadal borykam sie z bolem bioder i krgoslupa. A za kilka dni ide na wyniki mocz i krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
węgiel to bardziej przy zatruciach i on wcale nie dziala zapierająco to juz raczej archaizm :) smecta i lacidofil podstawa bo taka biegunka wyplukuje wszystkie dobre bakrterie z twoich jelit przez co pozniej bedziesz podatna na infekcje to raz a dwa wyplukuje to co powinno sie wchlaniac wiec nie ma co leczyc sie weglem tylko lekami ktore sa do tego strikte przeznaczone a taki jest standart w biegunkach , flora bakt , smecta , nawodnienie :) wiem co mowie bo na codzien pracuje z takimi przypadkami miedzy innymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
najgorsze własnie jak człowiek jest nieświadomy tego wszystkiego. poszłam wtedy do apteki mówie że jestem w ciązy i mam biegunkę i co mogę wziąc na to, pani mówi że żadnych leków nie mogę brac co najwyzej węgiel i próbowac domowymi sposobami czekolada, jagody, kakao. skoro nikt mi nie doradził to nie wiedziałam co mogę a co nie. Lekarz kazał odstawic magnez i jesli nie przejdzie mi w ciągu 5 dni to kazał przyjsc****ewnie dostane kroplówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was pytanie macie białko w moczu ? Ja już dostałam drugi raz antybiotyk, a białko dalej jak było tak jest. Wczoraj mialam posiew z moczu ale na wyniki trzeba tydzień czekać, boje się że te antybiotyki zaszkodza malenstwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia to pytajcie mnie w razie czego jak sama nie bede wiedziec spytam kolezanek lekarek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Flavia pytaj sie lekarza ile mozesz czego brac,kobieta w aptece nie prowadzi twojej ciazy i zna twoich wynikow badan.A jak juz wczesniej pisalam za duzo nawet wit.moze zaszkodzic poczatek czerwca,z okolic myslowic jest tez spiacakrolewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
no ale przeciez to lekarz mi przepisał te wszystkie leki najpierw prenatal i luteinę, a pózniej na skurcze lekarka kazała brac nospę i magnez 3x dziennie, nie bralam ich sobie na własną rekę. mam tylko nadzieje ze niedługo to się wszystko unormuje, bo ja juz ledwo żyje z tego ciągłego stresu i dolegliwości. i patrze ze mam niskie cisnienie juz kilka dni dziś no 115/59 puls normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyna witamina jaka moze zaszkodzic jest wit a w nadmiarze i to w I trym a jak wiadomo wit a w dawkach ktore moga zaszkodzic bez recepty nie kupimy wiec raczej lepiej poprostu nie popadac w paranoje wiekszosc lekow nieszkodzi zyjemy w czasach gdzie normlanie w ciazy i podczas karmienia mozn brac np antybiotyki kiedys bylo to nie do pomyslenia za kolejne 10 20 lat podejrzewam ze wiekszosc lekow bedzie juz dopuszczona do brania przez ciezarne porpostu firmy nie przeprowadzaja badan i latwiej napisac ze przeciwwskazane dla kobiet w ciazy z powodu braku badan niz angazowac fundusze i ludzi w te badania :) w naszej zywnosci wodzie i powietrzu jest na chwile obecna tyle toksyn i trucizn ze lek w porownaniu do tego to mala szkoda tak mi sie wydaje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
asik dzieki za pocieszenie, oby juz bylo dobrze. własnie leżę i wyczułam malucha po lewej stronie bo czułam taki "ciężar" przyłożyłam rękę a bobas jak mnie kopnie, heh śmieszne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do moczu moja kolezanka wlasnie lezy na nefrologii z powodu e coli w moczu , od poczatku ciazy miala bakteriomoczu , miala robiony stopien czytosci tak jak ja bo chodzimy do tego samego gin , a w ciazy zle wyniki moczu laczy sie czesto z inf pochwy wiec dostala lek na inf pochwy , ginekolodzy nie zlecaja poswiewow moczu nie wiem czemu ! mowilam jej ze trzeba posiew wkoncu przyszla do mnie do przychodni juz z gorączką wiec szybko bad moczu posiew augmentin i e coli wyszlo , przy czym goraczka nie ustapila wiec skier do szpitala tam zmienili jej antybiotyk w sumie chyba nawet na taki co w ciazy nie byl badany ale mniejsza o to antybiotyk ten podejrzewam moze mniej zaszkodzic jesli wogole zaszkodzic niz ta infekcja . Wiec dziewczyny nie lekcewazcie wynikow moczu bo ginekolodzy czesto lekceważą.. i jak niesiecie badanie moczu zawsze pamietajcie umyc sie dobrze przed nawet tampon zalozyc i ze srodkowego stumienia moczu , tak samo na posiew tylko na posiew inny pojemniczek (posiewowka) i nalezy dowiezc do labo najlepiej w ciazu godziny o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze moje dziecko sie wczotaj ruszalo ale juz wkoncu nie wiem czy to gazy czy nie haha ale chyba ruchy ale dzis juz nie czuje hm raz poczulam po lewej str a pozniej caly czas juz byly po prawej :) dzis 18t1d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia i jeszcze pewnie znany stary sposob naszych babc i mam kleik ryż z kisielem wcinaj to przynajmiej sie najesz a ne zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
no dzidziuś się przemieszcza ciągle, mój tak samo raz z tej strony raz z tej. a miałyście takie uczucie że dziecko się odwróciło całym sobą?. ja raz tak miałam poczułam takie zawirowanie jakby mi się wszystkie wnętrzności obróciły na lewą stronę. ja swojego juz czuj***ardzo mocno, nawet czuje kopniaczki. to mój 20 tc:) jeszcze 20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kumpela przedawkowala magnez w ciazy bo brala opakowanie magnezu przepisane od lekarza,gdzie byly tez inne witaminy i dokupila sobie w aptece na wlasna reke kwas foliowy i zelazo niby osobno ale w skaldzie byly tez inne potrzebne witaminy na co nie zwrocila uwagi,bo niby chciala dobrze.dobra Rada czytajcie co kupujecie,nawet te z recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeszcze nie czuje ruchow tylko bulgotanie ale obawiam sie ze to moga byc jelita:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
no własnie ja tez nie zwróciłam uwagi jaka jest dawka tego magnezu, poprosiłam o magnez i tyle myslalam ze to jakiś zwykły. gosc- czy coś się stało twojej koleżance lub dziecku z powodu przedawkowania magnezu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×