Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Hejka , a ja w weekend miałam szkołę i ledwo co wysiedziałam w sobotę od 9 do 19:30 w niedziele od 9:45 do 18:15 w sobotę chyba się zatrułam czymś bo żołądek mnie bolał,a w niedziele za to kręgosłup bolał :P i weź tu odpocznij hehehe nawet w szkole nie mogę spędzić normalnie. Powiem Wam, że ja nie czuję na chłopca tylko na dziewczynę :P , koleżanka z roku powiedziała, że jest w 6 miesiącu ciąży ale do 5 tak ją męczyło że biedna schudła 5 kg ale już przytyła 4,5 więc teraz jest jest ok i się zapytałam jaka płeć a ona powiedziała, że chłopak :P A ja powiedziałam dla Niej, że czuje / czułam się dobrze tylko z wyjątkiem 3 miesiąca końcówki i też, że chłopak :P zobaczymy co za 3 tygodnie powie lekarz :P U mnie weekend też był burzliwy ponieważ też miałam sprzeczki z mężem ale czasami trzeba faceta postawić do pionu :P w niedziele całe mieszkanie wysprzątał :P i dobrze, bo ja wszystkiego robić nie będę tym bardziej w takim stanie! Oczekująca 3m kciuki aby z maleństwem było wszystko dobrze ! :) możeniejeden daj czas swojemu facetowi , pomyśli, pomyśli i zrozumie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuchatka na czerwiec a jakie masz te plamienia? pisalam tu wczesniej ze tez mialam takie plamienia ciemne,wystraszylam sie i pojechalam to sprawdzic .przebadali mnie i powiedzieli ze nic sie nie dzieje,ze to sie zdarza i poki nie mam mocnych krwawien czy bolu brzucha,albo uplawow swieza krwia mam sie nie przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esmi myslisz ze lekarz pomylil sie co do płci?? a u kogo bylas w eskulapie moze u święca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Ja już po połówkowym :) Wszystko w porządku, dzidzia zdrowa. Ale... płeć się zmieniła dorósł mojej córci siusiak i jednak na 100% jest synuś :). Modyfikuję tabelkę 1.Początekczerwca 18lat, 28.05/30.05 chłopczyk 2.gość 85 28lat 29.05 chłopczyk 3.oczekująca 24lat--30.05--chłopczyk 4.brzuchatka 28lat 01.06 nieznana 5.asiula84 29lat 03.06 nieznana 6.ewinkaa 29 lat 03.06 chłopczyk 7.maminia22-22lat--03.06--chłopczy 8.esmi90 23lat 04.06.chłopczyk 9.Agata89R 24lat 05.06 chłopczyk 10.Flavia23 24lat 06.06 chłopczyk 11.czer.kaptur83 30lat 7.06/4.06 chłopczyk(?) 12.87_asik 26lat 13.06 nieznana 13.macchiato 31lat 13.06 nieznana 14.maałaa23---23lat--13.06--dziewczynka 15.ilonek 25lat 16.06/14.06 dziewczynka 16.gochaaaaaa 27lat 17.06 nieznana 17.Justi2 32lat 17.06 nieznana 18.Jolka kolka 32 lata 17.06.dziewczynka 19.Nitka999 31lat 20.06 nieznana 20.19magda91 22lat 22.06/20.06 nieznana 21.Majaaa85--28lat--22.06/20.06--nieznana 22.Angii91--22lat--23.06/28.06--nieznana 23.Sisilka 28lat 23.06 nieznana 24.spiacakrólewna 22lat 27.06 nieznana 25.lacerta 31lat 28.06 nieznana 26.guziczekgg 29lat 30.06/16.06 nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no padla haha z tą płcią to komedie jednak te prenatalne usg nie jest najlepsze w okreslaniu płci nie sadzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Jednak najlepiej płeć badać po 20 tygodniu bo w 12tc są czesto pomyłki ze względu na ogromne podobieństwo meskich i zenskich narządów. To nasze pierwsze dziecko więc płeć nie ma znaczenia, ważne że zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze plec nie ma znaczenia :) podaje sie ze od 16 tyg juz jest wiarugodna plec ale wiadomo ze liczy sie tez fachowe oko i sprzet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze plec nie ma znaczenia :) podaje sie ze od 16 tyg juz jest wiarugodna plec ale wiadomo ze liczy sie tez fachowe oko i sprzet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiq tak u Święca byłam , opinie ma że bardzo dobry w USG ;-) ale teraz czytam tyle opinii o pomyłkach że potem wychodzi dziewczynka, to do głowy mi weszło, że u mnie może być tak samo :) ale jak będzie chłopak to też super mamy już imię wczoraj mąż oficjalnie się zgodził na Kubusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiq tak u Święca byłam , opinie ma że bardzo dobry w USG ;-) ale teraz czytam tyle opinii o pomyłkach że potem wychodzi dziewczynka, to do głowy mi weszło, że u mnie może być tak samo :) ale jak będzie chłopak to też super mamy już imię wczoraj mąż oficjalnie się zgodził na Kubusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no święc najlepszy :) mojej kolezance w 13 tez powedzial i sie sprawdzilo ooo jak u mnie bedzie synek to tez Kubuś hehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bachor to moze na Ciebie rodzice mowili i tearz wylewasz swoja gorycz na nas :) pamietaj ze złe wraca do własciciela pozdrawiamy Cie i ściskamu zerdecznie zyczac Ci wszystkiego dobrego bo w przeciswienstwie do Ciebie mamy swoj rozum złosc nas nie zalewa gdyz jestesmy w cudownym stanie błogosławionym i nie bedziemy sie znizac do poziomy robaka w ziemi tylko po to zeby ci dopieprzyc :) jeszcze raz pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu widać że masz tak do kitu i nudne życie że musisz swoje opinie na forum wyrażać i zajmować się naszym żal mi ciebie no ale cóż, współczuje ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co czytasz nasz topik gościu?Napewno nie mozesz miec dzieci.Zazdrościsz nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co polemizowac z taka osoba bo dla niej to pozywka do dalszych dzialan wiec lepiej niezauwazam ignorowanie jest gorsze od pyskówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podjechałam do marketu po zakupy i troche nadźwigałam sie.Brzuch mnie pobolewał ale juz mi przeszedł.Wolę sama jezdzic na zakupy niz z mezem bo on mnie pogania a ja lubie połazic po sklepie.Flavia daj znac jak tam po wizycie u lekarza.Ja mam za tydzien wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz lubi zakupy naszczescie , ale ost jak bylam sama to nosilam do auat na dwie tury dwa razy wchodzilam do sklepu bo na wozek jezdzacy nie mialam zlotowy ;/ teraz siedze ten tydzien na urlopie zaleglym zrobilam dzis pierogi z soczewica moj debiut wyszlo 31 i sie udaly heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dla mnie inny ale konsystencja podobna tzn ugotowana soczewice z przyprawami olejem i jajkiem ttzeba zblendowac :) jak dobre ciasto to nie powinny sie rozpadac , ja robie zawsze ciasto z wody maki i soli bez jaja i jest ok , z soczewica robilam pierwszy raz ale mojego meza babcia robi pyszne :) bede sie doszkalac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soczewica wydaje mi sie ma bardziej wyrazisty smak , robie tak ze do ugotowanej dodaje jajko pieprz sol majeranek cebule usmazona z czosnkiem troche oleju i blenduje , nie powinny sie rozlatywac jesli ciasto jets odpowiednie ja zawsze robie tylko mąka woda sol , bez jaja . Pierogi z soczewica pyszne robi babcia mojego męża mi jeszcze brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,miałyście tak ze byłyscie rozczarowane płcią?,ja tak marzyłam o córci,miałam przeczucie że właśnie będzie moja malutka Ania,a tu sie dowiaduje że chłopak,i niemoge sie z tym pogodzić :-( jestem jakaś dziwna,sama siebie nie rozumiem,cały czas mam jeszze nadzieje że siusiak odpadnia jednak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka ja dlatego od poczatku ani przez chwile nie nastawialam sie na plec tylko na dziecko co bedzie to bedzie taka natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka3 doskonale Cię rozumiem ... wiadomo że najważniejsze aby maleństwo było zdrowe aby ciąża i poród przebiegły bez komplikacji ;) lecz ja już mam synka i marze o córci jak w 17 tygodniu byłam na usg w mojej podświadomości słyszałam jak lekarz mówi że to dziewczynka .... a tu z pełnym przekonaniem że drugi chłopak i już nic do mnie nie docierało chciałam uciec z tego gabinetu moj m był ze mną i musiałam się ogarnąć. ... lecz po wyjściu wpadłam w taką historię tak zaczęłam płakać ... a m jeszcze na mnie wsiadł co ja odper****lam i później mnie jeszcze wkurzal tym jak on się cieszy.... czytałam wiele opinii że do końca niby chłopczyk a rodzą się dziewczynki ja mam za tydzień usg może jednak lekarz powie to co bym chciała usłyszeć. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bedzie dobrze , zawsze warto probowac dalej niz pozniej zalowac cale zycie ze np tak jak mamini nie urodzilam corki nie zalamujcie sie bo to nic nie da nic nie zmieni a tylko wpedzi was w jakas depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) z czasem przejdzie ten "żal" z młodym było dokładnie tak samo szczerze bałam się że po porodzie go odtrace że nie będę umiała i chciała się nim zajmować tylko dlatego że to On .... fakt ciężko było wpadłam w tak zwana depresję po porodowa i teraz wiem dlaczego .... nie dlatego że to synus bo zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia ;) był najpiękniejszym i najwspanialszym dzieckiem na świecie :) lecz miałam problem z karmieniem piersią i do 4 doby leżałam z nim w szpitalu bo miał za wysoką bilirubine i leżał w inkubatorze pod lampą dzień i noc płakałam... teraz to wspominam trochę z uśmiechem na twarzy bo młody urodził się duży i komicznie wyglądał w tym inkubatorze to się nie mieścił wystawały mi nóżki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
czesc dziewczynki, Nie ma co zwracac uwagi na osoby niepozadane,takie to nie wiedza jak czerpac radosc z zycia,a co dopiero z macierzynstwa.Na pewno gosciowi sie w zyciu nie powiodlo i rady sobie ze soba nie umie dac :D A zakupy tez wole robic sama,przynajmniej mam wiecej czasu na przemyslenie, zwracam uwage na date i sklad,mam zawsze liste z zakupami i kupuje to co potrzebuje. A z mezem nie dosc ze szybko,to jeszcze naladuje do tego wozka niepotrzebnych rzeczy,ze pozniej to tylko mam lodowke zapelniona i nic nie moge w niej znalesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle nie wiem co myśleć .... a macie przeczucie, coś wam podpowiada płeć ?? U mnie jest tak że mam porównanie przy młodym zupełnie inaczej wyglądałam i się czułam niż teraz ;) zobaczymy co Los nam da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wszyscy mowia ze bedzie syn hehe jakos tak przywyklam do tej mysli ze mysle o dziecku jako plci meskiej aczkolwiek nie wiem w piatek sie okaze , przeczucia mam od poczatku zobaczymy czy sie potwierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×