Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
Czyzby worek z dziewczynkami sie wkoncu rozwiazal hehe moje teraz niezle kopie o tej porze najbardziej jak jyz sie poloze i odpoczywam co do brzuszkow na 148 str sa zdj brzuszkow 3 z nach jak ktoras chetna to dodawajcie :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja się zaczynam trochę martwić bo tak jak piszecie że maleństwa czujecie tak u mnie to dość słabo ;( we wtorek mam wizytę i już nie mogę się doczekać ... od kilku dni ciągle mnie głowa boli i oczy ale na szczęście przeszły mi bóle i skurcze ale to chyba dlatego że praktycznie ciągle leżę :) Miłej Nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Usg mialam najzwyklejsze ale corcia w polowie sie zaczela wiercic i ulozyla sie tak jak do porodu ze nozki mam pod sercem a glowke tuz przy pecherzu. akurat ustawila sie tak ze bylo mozna sprawdzic co tam sie chowalo miedzy nozkami, a raczej czego nie bylo. wyjasnila ze mozliwe ze tak czesto sie uklada i to moze byc powod czemu mam takie bole w roznych miejcach i czuje ucisk ponizej lini majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
hej mamusie :) nie mogę spać przez ten okropny kaszel... wczoraj na prenatalnych dowiedzielismy się, że będzie cóeczka - Laura :) można dopisać w tabelce chyba jednak będzie przewaga dziewczynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
hmm teraz patrze że mój wczorajszy wpis jednak się pokazal coś ta kafe świrowała wczoraj i jakiś bajzel się zrobił... ja dziś się postaram wzucić mój brzuszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
*wrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzien dobry dziewczyny ja kolejna noc sie meczylam niemoge spac w szpitalu.co do allegro juz duzo razy zamawialam i wszystko ok bylo.wczoraj maz mowil co przyszlo i jakie rozmairy i zgadza sie wszystko.milego dnia oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolkl
Ja dzisiaj nie moglam spac,wiercilam sie.Staram sie spac na lewym boku ale dugo nie dam rady tak lezec-boli mnie bioro i cały lewy bok.Więc przewracam się na prawy i po pewnym czasie tez cała prawa strona boli.I tak całą noc.Rano jak wstałam poleciała mi krew z nosa i było mi bardzo słabo.Ledwo ustałam na nogach i spowrotem sie połozyłam.Jak Wam minęła noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Czesc dziewczynki, brzuchatka na czerwiec to u ciebie tez? ja juz myslalam ze mi Internet nawala,ale jednak to z kafee bylo cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Sisislka moj brzuszek w porownaniu z innymi tez jest maly,a rano po przebudzeniu,to prawie nic nie widac,dopiero na wieczor sie nadymia.Z ******* to samo niby cos tam bulkocze ale porzadnego kopniaka jeszcze nie wyczulam.Ja to odczuwam najczesciej w pozycji siedzacej z nogami uniesionymi do gory lub w pollezacej,szczczegolnie jak jeszcze cos wypije np.kawe lub jak jestem po pracy fizycznej,to gdy tak spokojnie posiedze,to czuje takie drgania,bulkotania i nadsluchuje czy to jelita cza maluszek.Dlatego dziwie sie jak dziewczynki pisza,ze wyczuwaja raczke czy nozke.Widocznie na nas jeszcze nie czas. Ja tez na focik wstawilam fotke pod guziczekgg wiec mozesz moj brzusio sobie zobsczyc****orownac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guziczek ta str focik nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
hej, ja czasem czuje takie szturchnięcia w brzuch, i zastanawiam sie, czy dziecko nie ma czkawki:) z chlopcow dziewczynki sie robią, ciekawe co ja będę miała w końcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Brzuszek tez malutki. Nie wtajemniczeni nie domyślała sie ze jestem w ciąży. Ruchów tez nie czuje. Przynajmniej nie rozpoznałam a powinnam. Zaczyna mnie to martwić bo to już 20 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
asiula84, nie ma sie czym martwic, mnie lekarz w szpitalu opieprzyl, ze mam mu nie sciemniać z ******** bo pierwiastki czują od 21 tyg minimum, ja teraz czuje słabsze ruchy niż wczesniej, bo macica jest większa, a była ściśnięta jak kuleczka, twardai dlatego tak wyraźnie czułam, dzidzius miał ograniczone miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak poczujecie to bedziecie wiedziec ze to to ja w sumie odrazu wiedzialam bo jedyne z czym moglam to sobie porownac to gazy w jelitach ale one nie strzelaja w brzuch hehe, asiula a znasz juz plec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maałaa23
Hej dziewczynki! Kurcze dzień mnie nie było a tu tyle wpisów.. Przeczytałam trochę ale nie mam czasu wszytkiego czytać :( Ktoś pisał że jest po badaniu prenatalnym. Ja mam 28 stycznia już nie mogę się doczekać bo mąż jeszcze nie widział małej i idziemy razem :) Rzeczywiście na takim badaniu lepiej widać dzidziusia niż na zwykłym USG? Bo mąż nic nie widzi jak pokazuję mu zdjęcie z usg, muszę mu tłumaczyć i obawiam się że na prenatalnym też nie będzie wiedzial co gdzie jest :P Mam nadzieję że się potwierdzi że to dziewczynka bo już się oswoilam z tą myślą :) A jak tam u was? jak relacje z teściową i mężem, już wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maałaa23
Ja pierwsze ruchy poczułam w 17 tygodniu takie delikatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Hej mamuski! ja wlasnie skonczylam sprzatac i obierac warzywa na zupe. mam coraz wiecej watpliwosci... wczoraj gin uznala ze maluda bedzie dosyc spora chyba ze pozniej przystopuje i nie wiem czy wierzyc czy nie. Zaluje ze nie spytalam o dlugosc ale przez szok nawet zapomnialam poprosic o zwolnienie z pasow. idzie to jakos okreslic przez wage i obwod brzuszka, glowki i dl kosci udowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozeniejeden mysle ze dzidzia bedzie normalnej wielkosci moja kolezanka ma ok tygodnia przed toba termin i tez teraz dzidzia wazyla 465 g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
dzieki za pocieszenie asik bo sie troche boje ze przy porodzie mogly by byc komplikacje a jeszcze ze szpitalem nie mam wyboru bo inny jest ponad 60km oddalony wiec ciezko by bylo, a wiem ze w tym moim jest dosyc dziwne podejscie wszystkich poloznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
spore te wasze dzieciątka, ale to tylko teoretyczna waga, w szpitalu też pani miala 2700 a urodził się 3100 :) takze to tylko orientacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maałaa23
Jeśli chodzi o używane ubranka to powiem wam że ja będe jak najwięcej ich kupować. Mogłabym sobie kupować nowe, ale po co? Na allegro tego jest duużo, w komisach tak samo a ubranka jak nowe :) Też nie mam jeszcze NIC kupione, u mnie w rodzinie to jakieś zabobony chodzą że tak prędko się nie kupuje, ja w to nie wierzę.. Ale poczekam na prenatalne i potem może już coś kupię jakąś małą sukieneczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Mała też mam taki zamiar, w używanej odzieży są takie ciuszki, za 2,3zł, no to po co przepłacać, w pepco też nowe body 5 zł, kocyki też tam można tanie i fajne dostać.Wczoraj dzwoniłam do szkoły rodzenia i zacznę chodzić gdzieś od marca, bo wtedy będzie zaczynać nowa grupa a ja chce chodzić jak najbliżej porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maałaa23
Pepco jest super! Dobrze że mi o nim przypomniałaś, kupowałam tam kiedyś ubranka dla chrześniaków i rzeczywiście są tanie i bardzo ładne, można też tam kupić smoczki, butelki i wszystkie akcesoria w dobrej cenie :) Ja też nie mam dużego brzuszka, coś tam widać ale nie jest duży. Ale dzidzia rozwija się dobrze także wszystko jest ok. Może lepiej że nie jest taki duży bo mniej się przytyje i rozstępów może tyle nie będzie, skóra nie będzie rozciągnięta. Chociaż pewnie koło 6 miesiąca zacznie porządnie rosnać i na koniec będe miała spory balonik :) w końcu gdzieś to dziecko musi się zmieścić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nowa grupa zaczyna od lutego zajęcia przez pierwsze dwa miesiące raz w tygodniu, a później dwa razy w tygodniu. Dużo osób uwaza ze szkoła rodzenia do niczego się nie przydaje, ale skoro jest za darmo to dlaczego mam nie chodzić. Mam do was pytanie chodzicie na basen albo pilates ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maałaa23
Ja chciałam chodzić na basen ale jakoś nie mogę się wybrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
mozna sie duzo dowiedzieć, są ćwiczenia, dają darmowe próbki i ogólnie jak karmić dzidziusia, jak kąpać, mozna zwiedzić oddziały położnicze, dla mnie to przydatne, można miło spędzić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
nosz kur... i teraz macie porownanie: u mnie szkola rodzenia w szpitalu jest oczywiscie platna i za miesiac 140zl.. a trwa 3-4mc.. (nigdzie indziej nie ma). u mnie w miescie nie ma tez nic organizowane dla ciezarnych (nawet platnych) wiec coz... chyba jedynie moge sobie kupic pilke i cwiczyc w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×