Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

moja dzidzi wczoraj wieczorem to niezle sie wiercila hehe :) teraz wlasnie tez ja poczulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca nie martw sie bedzie dobrze teraz juz i tak nic nie zalezy od Ciebie nie rozumiem w dalszym ciagu dlaczego lekarze nie badaja tsh w ciazy toz to porpostu az nerwica bierze , a jeszcze jak przeczytalam wczoraj ze mamini miala 9-tsh i ginekolog nic sobie z tego nie zrobil to zasnac nie moglam skad sie biora tacy lekarze czy naparwde nie mozna nikomu juz w tym kraju zaufac, ja wwszystko biore od strony medycznej i taka moja rada dziewczyny jak cos sie dzieje nigdy nie polegajcie tylko na jednym lekarzu , bo mozna zostac wyprowadzonym w maliny , to tak jak z guzkami w piersiach jeden lekarz powie nie grozne drugi usuwac itd zawsze trzeba sie radzic kilku pamietajcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
mi też nakazali zwiększyć dawki magnezu, biore witaminy i dodatkowo magneB6, o dziwo odebrałam wczoraj wyniki krwi i są idealne, także się ciesze :) dzidziuś już sie rusza inaczej niż na początku, jest wyżej i czuje jak się obraca:)czy macie zalecenia brania witaminy omega3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik robili mi tsh jak bylam w 8tygodniu i nie wykrylo nic mi a teraz wykrylo mi.zaaz ide do prowadzacego pogadac,powiedzial mi ze mam za malo bialka i mam miec diete tylko.zobaczymy jak dalej bedzie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca a moze tsh dobre tylko np tarczyca mala ? mialas usg tarczycy ? Twoj lekarz jest odpowiedzialny z tego co widze szczerze mowiac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys 9lat letmu mialam usg tarczycy.bylam u niego dopiewro i mowil ze czekamy na pozostale wyniki jakie wyjda,zebym niepotrzebnie sie niemartwila.chyba troche poleze sobie.daja mi leki na opuchlizne.wydaje mi sie ze to dobry lekarz jest duzo ma pacjentek i opini dobrych.pojde pozniej z m do niego o ile bedzie do wieczora i chyba dam mu w rekke zeby dobrze zbadal wszystko.i chyba udam sie do innego jeszcze lekarza oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja trochę sobie poczytałam o tych bólach kręgosłupa i muszę zdecydowanie zwolnić moje tępo, muszę dużo pić, więcej się ruszać, zmieniać pozycje jeżeli chodzi o siedzenie, stanie czy leżenie i przy następnej wizycie zapytam się lekarza czy mogę wykonywać ćwiczenia. Trochę się uspokoiłam :) Brzusio miękki podbrzusze czasami boli chyba się rozciąga wszystko i czuje mojego szkraba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
Hej mam pytanie do dziewczyn które czują swoje maluszki, na jakiej wysokości czujecie ruchy bo moj jest jakoś nisko. wczoraj wieczorem kopał prawie przy linii majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Cie Flavia pociesze bo moje kopie raz kolo pepka a raz na wysokosci nad pachwinami jakby w dolach biodrowych tam gdzie wyrostek bo glownie albo po prawej albo na srodku :) wiec chyba nisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na kregoslup mialam plan cwiczyc ale cos narazie nie idzie , bo na basen gin powiedziala ze lepiej nie jak nie mam zadnej infekcji to lepiej nie prowokowac :( oczekujaca nic nie dawaj jak wyjdziesz ew daj jakies dobre whisky w ramach wdziecznosci ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia jestem w 21 tyg ciazy i maluch wiem ze jest od linii pepka az po same majtki. Mimo wszystko tak jak ty najczesciej kopie mnie na dole, bardzo rzadko czuje cokolwiek wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
no własnie mnie tez najczęsciej na dole kopie np przy biodrze, kilka razy zdarzyło się ze koło pępka. lekarz na usg mówił że maluch się dosc nisko usadowił ale z czasem powinien się troszkę podniesc jak będzie juz miał za mało miejsca na dole. moze zaraz znowu wstawie fotkę brzucha, ocenicie czy urósl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urósł :) zaraz wstawie swoj ja to nie wiem jak ale jestem ok6kg na plusie juz a tego nie widze chyba wszystko poszlo w cycki haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ja jak widac piersi mam małe, choc i tak troche urosły, za to brzuszek rośnie i niech rośnie aby maleństwo miało dużo miejsca. u mnie 3 kg na +. Ja robie sobie fotkę brzucha w kazdym tygodniu, zaczełam od 12tc wiecie jaka fajna sprawa pózniej sobie przewijac****atrzec ze coraz większy i wiekszy:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja czuje różnie, ale dziecko sie przemieszka, w szpitalu miałam dwa usg i 1 to bardzo nisko leżał, a drugie już wyżej, ruchy czuje raczej nisko, dziecko leży poprzecznie więc czuje po lewej i prawej stronie. wyśle też zdjęcie brzucha, jak mi urósł w 1 tydzień :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0636f01a62b1d1ea.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
agata- widac róznice, wczesniej nie miałas prawie brzuszka, teraz juz widacze ciążowy:) asik- twój jest duży, okrągły jak u mnie na chłopca:) tylko wydaje mi się ze ty masz wyzej niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalnie sie przebralam zeby byl lepiej widoczny haha i patrze ze wyglada komicznie ;p http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bce165d017484892.html moja szwagierka mowi tez ze na chlopca , ale ja w ten ksztalt brzucha z zabobonow wierze najmiej patrzac po kolezankach , ksztalt brzucha zalezy od budowy osoby z szerszymi biodrami plaskimi tylkami maja szersza miednice i macica sobie sie rozlewa, a te z biordami waskimi maja waska miednice i macica idzie do gory bardziej stad takie roznice w brzuchach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
no masz bardziej u góry asik okrągły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja leżałam z dziewczyną na oddziale w 18 tygodniu i nie miala w ogle brzuszka, nic a nic:) a Ty asik masz naprawde duży już, dziecko chyba będzie duże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne brzuszki i powiem wam zew szybko rosna:)moj tez urosl ostatnio.codziennie mierza tetno maluszka i jest po lewej stronie albo pod samym pepkiem ale czuje jak plywa sobie i czasami jak macha raczkami lub nogami.wiecie ile waza wasze dzidzie?ja zapytam lekarza przy usg ile wazy.dziewczyna w18tc i wazy30dkg ciekawe ile moj wazy.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie wiem ile wazy tez uwazam ze mam duzy brzuch moja kolezanka w 22 tyg a prawie nic ie widac ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
Własnie wyciągnełam z szafy ubranka które kupiłam dla maluszka, rozłozyłam na całym łózku i podziwiam:) Nie mogę wręcz uwierzyc ze za troszkę ponad 4 miesiące będzie je nosił mój mały synek. Policzyłam ile czego mam i tak: ogrodniczki na szelkach na lato z rozpinanym dołem na pampersa:)- 8szt materiałowych i 2szt dzinsowych rampersy- 2szt z krótkimi nogawkami, 1szt z długimi koszulki polo-3szt spodnie długie-3szt spodenki-2szt sweterki- 2szt w tym jeden jest troche dziewczęcy więc chyba go komus sprezentuje bluzy "chłopakowe"-2szt polarki-2szt śpiochy-2szt śpiworek-1szt body-1szt kurteczki- 2szt ale to większe rozm 74-80 bedą na jesien-wczesną zimę czapeczki-4szt mam sporo takich ubranek wyjściowych typu własnie spodnie, ogrodniczki, koszulki ale brakuje mi bielizny. na pewno muszę kupic więcej body- na dlugi i krótki na pewno półśpiochy bo to jest fajne a tego nie mam jeszcze jakiegos rampersa spioszki z kaftanikami z komplecie przydadzą sie do szpitala skarpetki moze jakiś dresik w komplecie jeszcze z jedna czepeczka taka wiązana bo te co mam to są takie bajeranckie z uszkami:) i chyba będzie wszystko, ale to juz na wiosnę się wybiorę na reszte zakupów, chyba ze trafie na jakąs okazje to znowu się poobkupuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to niezla wyprawke masz:) maz wczoraj odebral paczke ale niemowil czy ogladal.ja mysle ze bede cos w lutym kupowac o ile wszystko ok bedzie.widzialam jak polozna niosla noworodka to az boje sie takie maenstwo.ogolnie slyszalam jak tlumaczyla jak yc karmic kiedy jaka wizyta.ja czekam na wyniki beda pewnie za jakas godz moze pozniej i musze gin zapytac kiedy usg zrobi bo tutaj kazdej na szpitalu robia.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie zapomne na praktykach z poloznictwa jak polozne z tymi dziecmi jak z lalkami sie obchpodza jak kąpaly na jednej rece pod kranem i myly szamponem pokrzywowym za 5zl haha :) wtedy zrozumialam ze nic dla takiego dziecka sie nie stanie i krzywdy mu sie nijak nie zrobi :) o ile sie go nie wypusci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
oczekująca z allegro kupowałaś? bo ja tez zastanawialam się nad paczkami z allegro ale sama nie wiem, czasem można jakąs wygrac za niezłe pieniądze, ale te lepsze aukcje robione na lalkach to ok 500zł, troche się boje w ciemno kupic. tym bardziej ze w miescie mam taki super sklepik z używkami dla dziecki że te ogrodniczki spodenki bluzy co kupiłam to po 4-5zł marki next, disney, h&m. kurteczki po 10zł tez nexta. rzeczy zupełnie niezniszczone śliczne. bielizne mam zamiar kupic nową, ale te wierzchnie kupuje używane maluch i tak ponosi to 2-3 mies i wyrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia zamowilam u jednego faceta sobie i wszystko mialo przyjsc.w sumie m mowil ze paczka jak mikrofalowka jest zobacze po wyjsciu:)troche pokupie w sklepie bo widzialam body juz po6zl takie sliczne a reczkinik z kapturem po15zl to taniej niz na allegro.zamowie na allegro taki lezaczek jeszcze ale to jak urodzi sie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×