Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agata89R
no u mnie jest dużo szkół, ale moja trwa 6 tygodni, spotkania 2 razy w tygodniu plus gimnastyka.No to rzeczywiście, 140zł to sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
tyle place za wizyte z usg wiec zamiast takiej szkoly wole wydac na wizyte. bo w publicznych na wizyte czeka sie miesiac, lekarz nie podaje kolejnego terminu tylko trzeba w rejestracji, a na usg trzeba wtedy jechac na 2 strone miasta na co tez trzeba czekac na wolny termin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga czerwcowa
U mnie szkoła rodzenia 400zł za 10 spotkan po 2h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maałaa23
U mnie z tego co czytam na necie też nie ma nic za darmo. Gdyby było za darmo to bym się wybrała. Ale myślę że wszystkiego nauczę się w trakcie, mama też mi na pewno pomoże :) Niestety za wszystko trzeba płacić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maałaa23
Macie tak że czasami podbrzusze staję się nagle takie twarde? Tak mniej więcej w okolicach pęcherza. Właśnie mi się tak znowu zrobiło, nie wiem czy to bobas się rozciąga czy co to jest? No i koniec, znowu jest normalnie. To chyba mała się tam wierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej dziewczyny. Guziaczekgg dzieki za pociesznie czekam ale juz w srode mam wizyte u gina wiec sie ciesze bo zobacze malenswo. Niestety maz ze mna nie moze isc znow idzie do szpitala na obserwacje na dermatologie. No trudno. Zakupy odsuwam jak sie dowiem czy chlopak czy dziewczynka. Niestety mecze sie z tym kregoslupem dosc mocno. Nie wiem co mam juz rrobic albo jak lezec czy wstac. Teraz siedze i jak tylko sie porusze czuje bol w lewej czesci ledzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
mała takie twardnenie to skurcze macicy o których flavia pisała dużo, to nic dobrego i trzeba lekarzowi zgłosić jeśli często się tak dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
gość85 możesz mi napisać z prenatalnych ile wynosi u Ciebie BPD HC i CM? bo u mnie to jest jakoś poniżej normy i się troch martwie ale dr wczoraj mówiła że wszystko w porządku hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
asik nasza opikunko tabelki mogę Cie prosić o wpisanie u mnie płci? :) * dziewczyny u mnie z wizyty na wizytę jest 1kg do przodu... czy to nie za duzo? :/ wizyty mam co 3 tygodnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
a czego dotyczy ta cena 3zł? nie znam się za bardzo na tablicy... to się licytuje? heheh nie wiem serio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maałaa23
ojej a czym to grozi? to takie chwilowe ale powtarza się. myślałam że to mała pupe wypina albo coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja jutro albo w soote wyjde.chcialam sie zarejestrowac do endokrynologa ale czeka sie do lipca:/ masakra pojde prywatnie.gadalam z lekarzem i mowil ze malo bialka mam i trzeba diete.dzis bede miec usg przez prowadzacego zobacze dzidziusia.co do szkoly rodzenie u nas jest bezplatna przez2miesiace trwa.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maałaa23
teraz znowu mi się to zrobiło ale w innym miejscu taka kulka twarda wyżej i trochę z boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
mala no to są skurcze których nie powinno być za dużo, macica ćwiczy do porodu ale jak tak się dzieje często to może grozić przedwczesnym porodem poczytaj w necie bo nie chcę Cie w bląd wprowadzić. bierzesz magnez? my wlaśnie na takie twardnenia bierzemy magnez lub nospę... powiedz lekarzowi na wizycie o tym policz sobie ile razy dzienie tak się dzieje żebyś wiedziała co my powiedzieć ale nie martw się jakoś bardzo bo to poniekąd normalne ważne żeby przy tym plamień nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Brzuchatka na czerwiec. Wiek ciążowy 20t+4 dni ( czyli 21tc) BPD 49,8 mm (połowa normy) HC 182,2mm ( ponad połowa normy) CM 4,8 mm ( połowa normy) Ale martwi mnie jedna wartość BPD/ FOD 0,75 ( zbliża się do dolnej granicy) ale lekarz mowi, ze wszystko dobrze. Chyba trzeba im wierzyć w końcu to oni kończyli medycyne. Próbuję przekonać męża do imienia do synusia MICHAŁ. Zobaczymy co wyjdzie :) a u Ciebie jakie wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
mała ale to jest różnica czy podbrzusze robi sie twarde (jak pisałaś wcześniej) czy w jednym miejscu kulka twarda eh.. jak w jednym punkcie to może się dziecko rusza i wypycha czasem noge czy coś. ja tu mówię o twardym podbrzuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
mala- sprobuj przylozyc reke i wyczuc, jesli ta kulka jest takiej samej wielkosci to moze dzidzia sie rusza:) zalezy tez jakiej to wielkosci tez jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
twardnienie to nic dobrego, macica w tym tygodniu nie powinna sie szykować do porodu, także magnez i powiedzieć koniecznie lekarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
no u mnie to wygląda tak: 20t 3d :) prawie tak samo :) BPD 48,8 HC 175! to za mało jakoś :( CM 3,7 to też poniżej normy... a ja mam takie coś BPD/FL (to jest kość udowa) i to mam 1,53 dokładnie w połowie czy to to samo co u Ciebie ten stosunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuchatko wroce od kardioliga i ci zmienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
oki wnioskuję że to Ty asik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maałaa23
ciężko to wyczuć, to tak jakby w miejscu pęcherza tak twardniało czyli bardziej na środku a po bokach (przy jajnikach). Powiem lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
też tak miałam w okolicach brzucha i jajnikow ale potem już doszło nawet u góry, lepiej powiedzieć, lekarz pokazal jak mam to sprawdzać, ale ja mialam jeszcze mocne bole plecow i brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
aha gość85 jeszcze takie coś THD u mnie 22,3 i to jest za dużo masz takie coś u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
czesc. ale dziś długo spałam, w głowie sie kręci od rana, do tego brzuch kłuje. A co ci chłopcy tak się zamieniają w dziewczynki. Myślałam ze takie pomyłki to częsciej w drugą strone, ze z dziewczynki robi się chłopiec a tu odwrotnie. Mała- ja tez mam takie twardnienia, ostatnio nawet lekarz podłączał mnie pod ktg żeby zobaczyc czy to są skurcze czy nie, okazało się ze nie byly. Ale wczoraj znowu mi twardniał i tez mam problem z rozpoznaniem czy to dziecko sie napina czy twardnieje, bo to jest bardzo podobne uczucie.wziełam magnez i nospe. Dziś brzuch mi się napiął 2x ale wydaje mi się ze to maluch, sama nie wiem bo tak własnie po bokach w wczesniej miałam centralnie na środku. W pn mam wizyte, powiem lekarzowi ze znowu to się dzieje troche naciągne i niech mnie kładzie do szpitala, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
BPD/ FL 1,47 i to jest prawie połowa normy. ( te normy mam zaznaczone na wykresie) a twoje HC to wychodzi u mnei dokładnie połowa normy. Także wszystko w porządku. Brzuchatka a ty masz synusia czy corunie? Bo jakoś mi umknęło. Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maałaa23
Ja mam wizytę dopiero 27 stycznia także jeszcze muszę poczekać. Dzięki za wszystkie odpowiedzi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×