Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość ewinkaa
Kasia nie ma Cię w tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez kawy nie pilam nigdy nie lubie.ja musze body z dlugim rekawem kupic bo mam aby2pary.kiedy macie zamiar prac i prasowac ciuszki?rozmawiacie ze swoimi brzuszkaami?mi od poczatku ciazy urosl prawie14cm ,jak mam sweter to malo widac gorzej w bluzie polarowej juz za mala sie robi.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to bardzo dziwna osoba bo gdybym miala taka zaradna synowa co mi jeszcze gotuje to bym ja szanowala , mysle ze w tym wypadku najlepsza bronia jest ignorancja.. Ewinka ja tylko w necie zobaczylam i tak porownania z jumperem a na zywo byl w sklepie ale stal na podwyzszeniu i byl drogi wiec nie luknelam za dozbrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi od początku ciązy urósł 22 cm brzuszek. wczesniej byłam chuda, to jest różnica. ciuszki będę prała jak się zrobi cieplo żeby rozwiesic na dworze jest wtedy ładniejszy zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
No w necie fajnie wyglądają, na żywo juz mi sie nie podobają... Aleto tylko taka moja mala obsesja,ze wózek ma mieć odpowiednia fakturę materialu:-) oczekujaca-j gadam bardzo dużo z brzuszkiem, jak czytam to na glos, jak jadę samochodem to śpiewam razem z radiem:-) opowiadam różne rzeczy, a od dwóch tygodni kilka razy dziennie śpiewam jedna i taka sama piosenke, wtedy jak czuje,ze sie mocno rusza,czyli nie spi.mąż tez gada, wita sie jak wroci z pracy,zawsze wieczorem dużo lezyny i gadamy ze sobą i do brzuszka no a najczesciej to skarży sie na mame czyli na mnie:-) ale w żartach:-) podobno bodziaki najwygodniejsze, ja nie mam ani jednego kaftanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja tesciowa juz miesiac po slubie zwyzywala mnie,nie szanowala mnie powiedziala do m ze ma nieudana zone i ze jestem tylko parobkiem u niej i nic niemam(chociaz wszystko na m stoi)ona jak chce cos to jest dobra.np dzis m mowi ze ma ja zawiesc do lekarza w piatek ,chociaz ma tyle roboty ze nawet usiasc niema kiedy.szlak mnie trafia mam nadzieje ze wplynie kasa na konto i zrobie swoja kuchnie sobie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Jadę do tego Tesco, poluję na bawełniane kocyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
byłam ostatnio w tesco, nie bylo żadnych fajnych kocyków, tylko takie polarowe, ale byly butelki w promocji i pieluszki tetrowe po 2 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozeniejeden :( :( :( bardzo mi przykro, że coś takiego Cię spotkało, oby wszystko dobrze się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba Ewinka bo ie pamietam odnosnie newsletter H&m to oni wysylaja kupon na meila czy jak to? poczytalam troche roznych forum i chyba musze powiedziec dla doktor ze ja mam za czeste i za g***towne ruchy no od 9,30 praktycznie moje dziecko ciagle sie rusza boje sie ze moze ma za malo tlenu i przez to panikuje niewiem juz tyle sie naczytalam ze powinno 20h spac , jedne sie boja ze za malo ruchow a ja sie boje ze za duzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam, ze oslabienie ruchow i nasilenie powinno byc zglaszane mi od soboty sie chyba nasilily troche mialam stresu w weekend moze to dlatego :( a moze za malo leze i odpoczywam bo w sumie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik jesli coś cię niepokoi to zgłos to lekarzowi na wizycie zobaczysz co powie. mi lekarz mówi że jesli coś niepokoi to mówic, czasem nawet jest mi głupio bo pytam o jakieś bzdury, albo po kilka razy o to samo jesli coś mnie martwi ale trudno od tego jest lekarz. w sumie od 24-28 dziecko ma najwięcej miejsca więc ma pole do popisu i w tym czasie najmocniej się rusza, w pozniejszych tygodniach już nie ma gdzie fikac. mój tez jest *****iwy, ale to nie jest tak że rusza się cały czas, raczej bym powiedziała że ma takie swoje godziny aktywności i jak zacznie się ruszac to ruchy są mocne, mam wrażenie że on jest b.silny jak na takiego malucha bo jak kopnie to uuu:D rusza się rano, pózniej przeważnie koło południa, po południu to daje czasu nawet ze 2 godziny, pozniej spokój wieczorem tez zaczyna. Teraz np z godzine temu potańczył z 15-20 i narazie chyba spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no wlasnie ale tak nie bylo zeby wogole nie spala przez tyle godzin ;/ nic poczekam spokojnie do 14marca moze sie uspokoji troche .. chyba ze sie nasili to pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik a masz nr do lekarza?moze zadzwon i zapytaj?ja jutro mam wizyte i tez zapytam o ruchy dziecka.znalazlam na allegro body po7zl dlugi lub krotki rekaw,fajne kolory.chyba zamowie sobie jutro albo pojutrze kilka par i na wiekszy rozmiar oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam prywatnej bo nie daj , a juz skoinczyla prace jesli sie nie uspokoji to po pracy pojade na izbe bo to nie mozliwosc zeby ciagle sie ruszala od rana to dziwne naprawde , juz nie czytam bo tylko glupoity wymyslam ze niedotlenienie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca na allegro? pokaz linka tez pooglądam asik- zawsze mówiłaś zeby nie czytac głupot więc tym razem i ty nie czytaj, będzeie ok;) Ja tez się zastanawiam czy nie isc wcześniej do lekarza, bo od tego kopania po szyjce wszystko mnie boli i kłuje, mam obawy żeby maluch nie sporowokował szyjki do skracania, ale też juz nie czytam bo internet to tylko straszy. Ale z drugiej strony nie tak dawno byłam na wizycie, nie chce ciągle latac bo sam lekarz mowi że nie mozna tak co tydzien badac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia nie wiem jak wstawic link bo mam net w tel.ja wpisalam w glowna str body dzieciece i zaraz wyswietlily sie one pierwsze kilka kolorow i po 7zl.jak jutro bym u siostry byla to wejde na komp i wstawie linka.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
m.allegro.pl/tanie-body-dzieciece-rozm-110-i3994192080.html sprobuj czy ci pojdzie oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik, wchodzisz na stronę h&m, klikasz newsletter, przychodzi C****erwszy mail, otwierasz go, tam klikasz albo potwierdź albo link jakiś i dostajesz drugiego maila z kuponem, musisz go wydrukować i pokazać przy kasie-to jest 25%zniżki na 1 rzecz:-) widzialam piekny kocyk caly bawelnniany w Tesco le za 60zl, jeszcze sie wstrymam. jak ruchy niepokoją to nalezy pytac lekarza,bo my wiemy same jk dzidziuś sie rusza i jak wydaje nam sie,ze cos nie tak to nie ma co sie wstydzić. Asik a Ty raczej *****iwa dziewczyna, moze idz na spacer dlugi, wtedyy mama sie ulula i troszkę pośpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mała a nie mama:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mam oczekująca, faktycznie ładne i tanie. ja mam body ale prawie wszystkie białe, jedne niebieski, jedne czerwone. przydałyby mi się jeszcze jakieś kolorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie czytam zapomnialam o tym hehe ;p tak ja szybkie tempo zycia mam to moze temu a juz chyba zasnela ;p jak ona taka bedzie po porodzie to bedzie ciezko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia ja chyba zamowie sobie kilka par nawet na jesien zeby miec i po urodzenu ze dwie pary,najpierw przejrze swoje i zobacze czy wogole mam z dlugim rekawem bo z krotkim mam sporo.mnie brzuch boli u dolu chyba maly uciska mi ciagle.asik moze mala *****iwa taka jak ty:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca, ja slyszałam, ze body nie zapinane z boku przy szyjce szybko sie rozciągaja i denerwują mamy, mówiły mi to już 4 osoby z małymi dziecmi. Tak tylko podpowiadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozeniejeden - dziewczyny juz pisaly, ale ja jeszcze raz powtorze, ze musisz byc dobrej mysli. Wszystkie, z calej sily, trzymiemy za was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam rozne body zapinane i nie przy szyjce.sasiadka ma np wszystkie bez zapinania przy szyjce i chwali sobie.przejrzalam ciuszki i z dlugin rekawem body mam same wieksze wiec zamowie z5par sobie pare na62 i pare na68.ciekawe jaka dzidzia bedzie duza bo znajoma miala 4100i 57dl i rozmiar miala56przez pierwszy miesiac ale radzila mi kupowac wieksze to na dluzej wystarczaja.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz dawno zauwazylam, ze moj Leos kopie glownie wtedy, kiedy mu niewygodnie. Ostatnio sie wystraszylam, bo siedzialam dosc dlugo w jednej pozycji, tak lekko zgieta i jak zaczal wsciekle kopac, to myslalam, ze mi zebra polamie i w dodatku rozbolal mnie brzuch. W ogole ostatnio mam problem z siedzeniem, bo maly chyba podchodzi wtedy w gore, uciska mi na przepone i mam trudnosci z oddychaniem. W tym tygodniu robie generalne porzadki w ciuchach i zabawkach chlopcow. Maja tego zdecydowanie za duzo, a niczym sie juz w zasadzie nie bawia, wiec tylko to wszystko stoi, miejsce zabiera i sie kurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kopertowe najlepsze, ale najrzadziej sie je spotyka i są raczej droższe. W h&m ie jest kilka takich kopertowych fajnych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×