Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość mamakubusia09
asik ja nie jadlam:) kupilam teraz bo sobie pomyslalam ze taki przyrost bedzie mialo zreszta ja nie do konca wierze w witaminy w tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
dziecko bedzie mialo duzy przyrost wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Baby team za 69zl? Ekstra!!! Moze jutro tez sie wybiorę:-) tam troche drogo ale piękne są ciuszki!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
może od kaszlania i tego wszystkiego się uzbierało i tak wyszło - potwierdzam,jeden zastrzyk był na p.Jak powiedzieli,że mnie zatrzymają w szpitalu to zaczęłam płakać:( łzy same mi leciały i drugi zastrzyk wrąbali, ale już chyba ok, brzuch miękki - co do witamin- ja mam takie,ze w trakcie posiłku trzeba pić, bez recepty dla ciężarnych a niedawno, brakuje mi żelaza i jeszcze czegoś gin.wypisał mi receptę na żelazo dodatkowo i je przed posiłkiem się łyka NAJGORSzY LEK TO DUPHASTON- na podtrzymanie- miałam wrażenie,że potęguje mdłości i do tego trzeba uważać,żeby go nie zwrócić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Wiem dziewczyny że macie już pewnie dość mojego narzekania,ale u mnie nadal cisza nikt nie puka w środku.... zaczynam się martwić poczekam do 23 i jak nic nie będzie to rano pojadę do szpitala,już pilam zimny sok,jadłam słodkie i nic...jej już mi się płakać chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt dziewczyny ja wole sama zrobic niz prosic kogos o pomoc.musialam sie nauczyc sama dbac o dom rodzine.mysle ze z dzieckiem sobie poradze wiem ze bedzie ciezko i jedynie poprosze mame zeby pomogla mi raz wykapac.bylam na godz do mamy i w sklepie kupilam sledzia i loda i zjadlam ale chyba przesadzilam:p m mi troche pomogl.33ona ale mialas przejscie naprawde wspolczuje.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
kasia a ruszała się w ogole dzis? moj to ciagle sie rusza, czy zjedłam, cze jestem głodna, w nocy też, nie wiem, ona musi miec taki charakter, albo łozysko masz z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kasia- o której ostatnio mała sie ruszala?jeśli jesteś pewna,ze nie ruszała sie w ciągu dnia to nie czekaj tylko od razu jedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Już sama nie wiem ok 14 było może parę pukniec po obiedzie ale delikatnie...nie wiem co robiąc bo wczoraj się zaczęła przed 23 ruszać...jeszcze wezmę prysznic może coś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia jeżeli chodzi o ruchy u mnie też różnie bywa, bywają dni, że czuję ją ale naprawdę tylko parę razy, też się zastanawiam czy to ok . Brzuch też mi jeszcze nie podskakuje, mąż dopiero pierwszy raz wczoraj poczuł, ale wyjątkowo szalała. Ale lepiej sprawdz czy wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia a gdzie masz lozysko ? Min 10 razy powinno sie ruszyc dziennie pozniej juz nie trzeba liczyc asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
kasia- Ty wiesz najlepiej co powinno Cię zaniepokoić,ale też czasami mam tak,że pół dnia cisza, a czasami nie czuję, a się okazuje,że mały szaleje na usg.długo nie zwlekaj, ja dzisiaj po moim przypadku wiem,że trzeba uważać i ogólnie długo wszystko trwa na pogotowiu i straszą szpitalem, najważniejsze to uspokoić się o ile to możliwe.ja próbowałam skupić się na oddechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamakubusia09
ewinka tak to ten:). Kasia bedzie dobrze zobaczysz? Napisz co i jak. Dziewczyny robi mi się opryszczka na ustach co mam zrobić to chyba bardzo zle co? dobra troche panikuje bo słyszałam ze to zle a co moge z tym robić? zeby znikło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opryszczka na ustach nie jest grozna dla płodu,pod warunkiem,ze juz kiedys mialas opryszczkę (chodzi o przeciwciała).Ja w kazdej ciązy mialąm opryszczke na ustach.Dwa miesiące temu ostatnio.Niebezpieczna jest opryszczka narzadow plciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opryszczka na ustach nie jest grozna dla płodu,pod warunkiem,ze juz kiedys mialas opryszczkę (chodzi o przeciwciała).Ja w kazdej ciązy mialąm opryszczke na ustach.Dwa miesiące temu ostatnio.Niebezpieczna jest opryszczka narzadow plciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja opryszcze traktowalam mascia heviran np :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Chyba miałam raz bo sobie przypominam ze wycierałam buzie recznikiem i tez tak szczypało o jezu swiety zawsze cos a czym to sie zwalcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Dziękuje dziewczyny,jesteście nie zastąpione,mieszkasz teściowa ona jest ok palenie umiem z nią o tym gadać. Zjadłem kolację wypiłam ciepła herbatę wzięłam długi prysznic i były 3 kopnięcia co prawda nie wielkie,zawsze coś, ale jeśli się nie rozrusza to pojadę nie będę się zastanawiać. Szczerze powiem nie wiem nic odnośnie łożyska bo jak dr powiedziała że z lozyskiem wszystko w porządku ułożenie itd to nie pytałam... Naradzie leczę i czekam na więcej... mam nadzieję że skoro się odezwała to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
I teraz było 5 jeden po drugim,myślicie że ok? Czy powinnam to sprawdzić dziś,jutro czy czekać do śr bo wtedy mam wizytę. Cieszą mnie te ruchy bardziej niż pierwsze:-) dzięki że jesteście i odpowiadacię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia,moja dzidzia słabiej sie rusza od 4 dni.Wczesniej kopniecia były mocne,nie dawaly mi spać.A teraz w nocy prawie sie nie rusza.W dzien czuje duzo ruchów,ale nie są tak mocne jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
kasia- ten wątek jest od wspierania i od rad doświadczonych mam,które piszą z nami:) zjedz małą przekąskę,wypij herbatkę, na pewno dziecko się rozrusza:) kurcze ja jem od powrotu z pogotowia, teraz już tylko herbatka owocowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
i to prawda co dziewczyny piszą jednego dnia dziecko szaleje, czasami cisza-może śpi,albo gdzieś siedzi w takim miejscu,że nie czuć go,u mnie czasami tak nieśmiało popuka i cisza do południa a czasami szaleje i się śmieję,że jak młody zając bryka.dużo zależy od temperamentu dzieciny, czy mają dużo miejsca w brzuchalu itp. - ja dziś się też najadłam strachu i łez:( 1szy raz mnie pogotowie ze sklepu zgarnęło,ale wolę o tym szybko zapomnieć i pamiętać to co dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to coś pomoże. Lekarz mi mówił , że od 28 tygodnia mniej więcej dziecko jest już na tyle duże, że często ruchy czuje się inaczej lub ciut słabiej dlatego ,że maleństwa rosną i nie mają już tyle miejsca na takie akrobacje jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoKubusia,nie ma domowych sposobów na zwalczenie opryszczki.Tylko masci w aptece.One tak naprawde nie zwalczą opryszczki,ale troszkę osłabią.Minie sama po ok.10 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Mi tak zależy żeby było ok i żeby była zdrową,że się wszystkim przejmuje,są teraz delikatne pęknięcia bardziej w środku nie umiem opisać,zaraz złem jeszcze coś slodkiego i herbata ciepła bo widzę że działa . 33ona teraz odpoczywaj i jedz bo miałas za długą przerwę nie jedzenia... I tak dziękuje za pozytywne odpowiedzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Co do opryszczki mój brat ma często i nie kiedy używa zwykłej pasty do zębów i mu pomagało,nie wiem czemu. Ja nigdy nie miałam mimo że mąż nie raz miał i się nie zarazilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia ja tez stosowalam paste na opryszczke i ona wysusza ja i szybciej sie goi.mnie brzuch zaczyna bolec masakra :/ kasia ja jak malay sie nie ruszal i brzuch bolal to grzalam chwile suszarka i to pomaga bo rozluznia sie i dzidzia szaleje.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
ok, stawiam ze mialam juz to kiedys kojarze ze wycieralam recznikiem po umyciu zebow i bolalo nie kojarze zeby dlugo sie goiło ale ok. KAsia ja mam tak ze trafia sie taki dzień ze zastanawiam sie czy maly nie utkna grzies bo nie czuje bądź spkjojna:) . Jolka dzieki za informacje o opryszczce nie czytam w necie bo pewnie masakra:). ONa a kto wezwał pogotowie omdlałaś nie upadłaś? OCzekujaca brzuch boli bo juz czas odpocząć:) trzymaj sie dzielna kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Jolka jak ty sobie radzisz ja sie zastanawiam jak bedzie z dwojka:) ty pewnie myslisz ze 2 to jakby nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×