Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość 33ona
mozeniejeden- myśl pozytywnie i pamiętaj zawsze jest coś po coś, nawet łzy i zmartwienia, na które nie zasłużyliśmy.Jak ma być dobrze to będzie dobrze,ale myślenie pozytywne dużo robi dobrego,mówię poważnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Ewinka a kiedy masz wizyte? Powiedz o tym ginowi najlepiej ale jesli nie plamisz to nic zlego chyba sie nie dzieje. Mnie moj gin po prostu uczulal zawsze ze boleć moze ale nie tak jak na okres... Sprawdzaj czy nie plamisz i moze nospe wez? A od dawna Cie tak pobolewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
A moze to poprostu te skurcze braxtona sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Też myślę, ze to moze ze skurczami jest związane, bo brzuch wtedy twardnieje lekko.. Wizytę mam za tydzień, w sobotę też bylam u lekarza, wszystko w porządku, nie krwawię, nic sie specjalnego nie dzieje, wiec myślę,że jest ok. Teraz Np. Nie boli, tylko w łóżku jak próbuję sie ułożyć wygodnie i w nocy jak sie przebudzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
nie wiem co mam napisać :( modle sie za Was. Z tymi bolami to różnie bywa, moja kolezanka ma ciagle takie bole, ze musi brac nospe cały czas, bo nie śpi, a lekarz mówi, ze wszystko dobrze, tylko brzuch jej słabo rośnie, choć dzidzia jest spora już i może dlatego ją boli, ewinka weź sobie magnez, nospe i poleż na lewym boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozeniejeden trzeba wierzyc i modlic sie zeby bylo dobrze , nic innego nie pozostaje nie mozesz sie zalamywac bo dziecko to czuje musi miec Twoją sile i energie zeby zyc.. mam nadzieje ze lekarze dobrze wiedza co robia trzeba czekac na postepy a jak nie robic ta cesarke na tym etapie dziecko ma mega duze szanse na przezycie nie wiem na czym opieraja ta statystyke lekarze bo nie wiem jaki jest stan Twojego malenstwa ale trzeba wierzyc w to ze sprzet i lekarze tez czesto sie mylą... Ewinka tez mam jakies bole ktorych wczesniej ie mialam wizyte mam za 2 tyg wiec zobaczymy co tam sie dzieje , powiedz na wizycie niech zobaczyc czy z lozyskiem ok bo to najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do snu ja o dziwno spie dobrze i padam po calym tygodniu wstawania rano , no ale na siusiu sie budze i po 4 razy ale szybko zasypiam , plecy bolą rece drwetwieja i wogole ich czasami nie czuje straszne uczucie , ale moj maz ma zmiany w odcinku szyjnym kregoslupa pourazowe i tez ma tak ze dretweije te rece i sa bezwladne noca, dlatego musze ograniczyc siedzenie na kompie bo to taka pozycja ze szyje nadwyreza i jazda autem ale tego nie da sie ograniczyc heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początekczerwca (18l)--28.05----chłopczyk gość85-(28l)------------- 29.05----- chłopczyk oczekująca(24l)---------30.05------chłopczyk brzuchatka 28l---------- 01.06----dziewczynka mozeniejeden(18l)------02.06------dziewczynka asiula84 (29l)------------ 03.06----- nieznana ewinkaa (29l)-------------03.06-------chłopczyk maminia22-(22l)---------03.06-------chłopczyk agu_28 -(29l)-------------03.03-------chłopczyk esmi90 (23l)--------------04.06------chłopczyk Agata89R (24l)----------05.06- -----chłopczyk Flavia23 24l-------------- 06.06 ------chłopczyk czer.kaptur83(30l)------07.06 ----chłopczyk(?) A A A J (28l)-------------08.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ----dziewczynka Kruszynka3--------------13.06--------chłopczyk maałaa23-(23l)----------13.06-------dziewczynka tacia (30l)-----------------13.06---------chłopczyk mama3chłopców.-------15.06-------chłopczyk ilonek (25l)---- -----------16.06----- dziewczynka mamowa (20l)------------16.06------ chłopczyk gochaaaaaa (27l)--------17.06 -----chlopczyk Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)--------------20.06-------chłopczyk swierszczyk(26l)---------20.06-------chłopczyk marika-(28l)----------------20.06------nieznana 19magda91-(22l)---------21.06 ------chłopczyk Majaaa85--(28l)-----------22.06-----nieznana Angii91--(22l)--------------23.06-----chłopczyk Sisilka (28l) ---------------23.06 -----chłopczyk Gosiaczek201(23l)------23.06-----chłopczyk 33ona (33l) ----------------24.06-----chłopczyk spiacakrólewna-(22l)----27.06---- nieznana lacerta (31l)------- --------28.06 -----nieznana AIK---------------------------29.06-----dziewczynka guziczekgg (29l)---------30.06------ nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziewczyny patrze na listę i tyle chłopców.. .u mnie w rodzinie sami chłopcy i też mam chłopca w brzuchu, a obecnie passa odmieniona i cioteczni bracia po 3 córki mają nawet, znajomi mają dziewczynki, więc mój mały nie będzie miał "spadku"w postaci ubranek po innych bobasach znajomych i rodzinki;P będę praktykować minimalizm w takim razie, nie chcę kupować ani za dużo ubranek ani zabawek, mały będzie miał jak w wojsku u mnie....ale wszystko się okaże w życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze niejeden zobaczysz wszystko bedzie dobrze.ja pamietam jak plakalam3dni jak gin mowil ze zatrucie moge miec i ze tez wczesniej trzeba cesarke zrobic naszczescie narazie niema zatrucia.znajoma urodzila w 32tc i coreczka zdrowa bez obaw przezyla.kazdy dzien zwieksza szanse.lekarze beda robic wszystko aby mala uratowac.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,moja bratowa urodziła 3 tygodnie temu synka w 32.tygodniu.Maly wazyl 1.950 kg.i wszystko jest w porządku.Miała c.c ze względu na wysokie ciśnienie i cholestaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jolka a jakie cienienie miala twoja znajoma co miala cholestaze?mnie okropna zgaga meczy.jutro mam wizyte i dzis musze ogarnac sie tam chociaz ciezko bedzie:p dzis moj maly jakis spokojniejszy.wczoraj wieczorem mialam takie parcie na siku i czulam jak by maly cos wlozyl mi w krocze tak bolalo,moze zaczyna sie przekrecac.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały też od 2 dni kopie po pęcherzu i szyjce, strasznie to nieprzyjemne. Wczoraj czułam ucisk na jelita, jakby ktoś mi je zgniatał, gazy przynosiły ulge na chwile ale zaraz znowu to samo. mozeniejeden- oby do 30 tygodnia i będzie dobrze, w 30 tyg mała na pewno przezyje, spokojnie to juz tylko 3 tyg. 33ona- Ja też nie dostaje od nikogo ubranek ale nie patrze na to, w ciuszku można sie obkupic w sliczne rzeczy za pare zł:) Do tej pory całą wyprawkę ubranek kompletowałam sama, nic nie dostałam po starszych dzieciach, ale spoko jak mój maluch wyrośnie to też nie będę rozdawac tylko sprzedam na allegro i tyle. brzuch mam co dzień większy i rwie mnie po bokach, pytałam lekarza to więzadła. W srode mam na krew na te przeciwciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Flavia- wiązadła i chyba u mnie się naciągają, czasami mam wrażenie,że brzuch się odrywa tak po bokach... z tymi ubrankami to fakt:) mam ochotę coś kupić, może jutro wyruszę z domostwa, od początku ciąży podobają mi się ubranka dla chłopców i trafiłam intuicyjnie, wiecie te traktorki,samochodziki i smieszne zwierzątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka Ewinka kolejny fajny wózek na takiej ramie co tako jumper light tylko ladniejszy jak dla mnie : Tako city move :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez kompletuje sama,fakt mama chciala kupic mi rozek,ubranka,kolderke pieluchy zwykle ale powiedzialam ze lepiej sama kupie a jak chce to niech dolozy mi do wozka.jeszcze pampersy chciala kupic ale niewiedziala jakie.ja juz do konca kwietnia chce miec kupione wszystko,bo moze akurat wczesniej sie urodzi.jutro moze cos kupie malemu jakis kocyk i grzechotke.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sama :) aczkolwiek teraz tesciowie sie uparli ze dadza na lozeczko i za tydzien przyjezdzaja mowie ze nie trzeba ale no jak chca to musze brac , mama na wozek chce dac ale jak juz cos powiem zeby dala polowe i bedzie sprawiedliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze znowu zaczął mnie kopac na dole, aż mnie kłuje w pochwie. boli mnie to. Kiedyś mówiłam lekarzowi o tym kłuciu w pochwie jakoś w 20 tyg, stwierdził że moze kłuc, a potem wylądowałam w szpitalu. A teraz maluch mnie tam tak kopie że mam wrażenie jakby mi igły wbijał. Czy któraś z was ma czasem takie uczucie? Proszę tego urwiska żeby się przekręcił troche, ale nie słucha. Wizyta za 1,5 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik to w sumie korzystaj jak chce dawac:) moi tesciowie nic nie daja dla dziecka zreszta ja od nich nie wezme i m tez nie.tak mnie wkurza ta baba.np wczoraj poszla do pokoju i grzebala mi w rzeczach dla dziecka gdyby nie syn szwagra to bym jej powiedziala.kupujecie wy kaftaniki?ja mam aby2 i nie wiem czy kupowac wiecej.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mne kopie nisko ale ja nie wiem czy od tego mnie kluje czy nie :) nie zastanawiam sie raczej wiem ze cos mnie kluje heh ale za 2 tyg wizyta zobaczymy co tam poki co lece do pracki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca i tak chyba juz u ciebie jes troche lepiej niz bylo?? moi tesciowie sa bardzo dobrzy napawrde nam pomagaja w splacie kredytu jestem im za to bardzo wdzieczna dlatego nie chce od nich brac pieniazkow ale skoro chca dac to nie bede robila im nieprzyjemnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik widzialam ten tako nie zachwycił mnie, po pierwsze duży jakiś mi sie wydawał a po drugie nie podobają mi sie te materiały są takie jak na stroje kąpielowe, nie wiem jak to opisać ale one tak maja i xlandery podobnie:-)...męża juz nie biore do sklepów z wózkami bo mówi,ze wydziwiam, mam wybrać dwa i dopiero wziąć go na ostateczna decyzje. Chociaz na Allegro są dwie fajne sprzedaze używanych mutsy 4rider i mocno myślę,czy sie nie zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Klucie w pochwie, flawia kosci sie rozszerzają to dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Hej. Mozeniejeden trzymaj sie, nie wiem co napisac...wczoraj gadalamz dziewczyna jej mama 8 lat temu urodzila dziewczynke w 24 tc i jest wszystko ok duzo przeszła ale jest ok.Niesamowite i przerazajace. Ja dzis koszmarnie spalam dzis o 20chyba padne. ZAraz maly zasnie triche ogarne poszykuje obiad i z nim sie przespie:) ale super ulga być na zwolnieniu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kruszynka tez kopie,dzis bardzo często,zwłaszcza jak usiądę.W pochwie klulo mnie pare dni temu,kilka razy.Teraz juz nie.Za to często brzuch mi twardnieje-czasami 3 razy w ciągu godziny.Czasem co dwie godziny.I w nocy jak sie przewracam i wstaję siku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kruszynka tez kopie,dzis bardzo często,zwłaszcza jak usiądę.W pochwie klulo mnie pare dni temu,kilka razy.Teraz juz nie.Za to często brzuch mi twardnieje-czasami 3 razy w ciągu godziny.Czasem co dwie godziny.I w nocy jak sie przewracam i wstaję siku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
oczekujaca ja nie uzywalam kaftanikow wcale teraz tez nie kupuje. musze body na krotki kupic i dreski to wszystko reszte dokupimy jak sie urodzi:).zobacze co sie przyda. Pijecie kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka a co lekarz ci mówi na te twardnienia? mi na szczęscie już mało twardnieje, najczęsciej w momencie jak się podnoszę. ja kaftaników mam kilka bo były w tej paczce co kupiłam na allegro, ale prawie same malutkie, dodatkowych juz nie kupuje, lepsze body. Kawy nie piłam nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik ja sie slowem nieodzywam do tesciow,najbardziej mnie smieszy jak moj tato przyjedzie pomoc to oni tacy dobrzy sa.my mamy splate jeszcze15tys i tesciowie nic nie doloza,nawet jak m ich wozi po lekarzach to na paliwo mu niedadza,mnie szlak trafia.ostatnio przewrocila mi sadzonki jakie posialam oczywiscie specjalnie.i ciaghle m kontroluje aby sie ruszy gdzies to dzwoni ze ma wracac.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×