Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
bo to kruszynka pisze sama ze soba :D co za idiotka :P zobaczcie sobie bledy jakie robi gosc i kruszynka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
No kruszynka chyba sie nie wylogowałaą i tylko nick zmieniłaś... ech... dobra szkoda czasu na takie dziecinady. Zmieniając temat- macie jakies plany na dzień Kobiet? Spędzacie je na spotkaniach z koleżankami, czekacie aż faceci cos miłego zorganizuja czy zupełnie normalny dzień?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Dziewczyny albo ja jakichs wpisow nie widze albo nie wiem co bo nie rozumiem o co chodzi z tymi body... przeciez nikt nikomu nic zlego nie powiedzial :/ ewinka na nikogo nie naskoczla normalnie napisala o co jej chodzi kruszynka zostan z nami nie ma co zwracac uwagi na kogos kto nie ma nawet odwagi sie podpisac ktos chce mieszac olejmy to Ja dzis bylam u lekarza i juz mam prawie 9 kg na plusie dzis zaczelam 28 tydzien. Data porodu z om i usg dzis idealnie sie pokryla znowu i wychodzi 1 czerwca :) mala wazy juz 1050 gram i jest glowa da dolu juz od dluzszego czasu. Musze zaczac brac nospe bo podczas aktywnosci brzuch sie napina i mam wiecej lezec ale to raczej nie wchodzi w gre ;) Asik ogladalam tako city move podobaly nam sie ogolnie wszystkie tako sa podobne do siebie tylko kolorostyka sie roznia. Mi narazie siedzi w glowie ten adamex musze sie dowiedziec gdzie go mozna zobaczyc :) Kasia niezla przygoda wierze ze wszyscy byli spanikowani, mocnych wrazen im dostarczylas. Dobrze ze wszystko w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
brzuchatka to juz spory chłopiec:-) ja blisko Ciebie mam termin, ale USG dopiero w poniedzialek za tydzień, czyli wszystkow jak najlepszym porządku, tylko się cieszyć. Kasia to wpisz sie do tabeli, albo podaj Twój termin, ja teraz sobie ją skopiowałam i juz nie będe się zastanawiala która dziewczyna na kiedy ma termin tylko sobie zerkne i już:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Osz ciup ale sie narobilo to serio byla kruszynka? :/ Nie rozumiem po co takje rzeczy robic... Ewinka my jestesmy umowieni ze znajomymi kilka par ;) myslalam ze pojda same Panie (ogladac nagich umiesnionych Panow heheh zarcik ;)) ale jakos tak wyszlo ze idziemy wszyscy razem :D Kurcze moja mala dzis fika niezle teraz mi namietnie mala nozke pcha pod zebra zolza moja kochana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
jejku przepraszam, ale sie pospieszyłam- oczywiście- spora DZIEWCZYNKA :-) myslałam, czy mój juz tez ma kilogram i tak jakos mi sie napisało, sorki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego zawsze w grupie musi sie znalezc jedna kobitka, ktora probuje ze soba sklocic pozostale? Faceci nie maja takich problemow. Przez to baby nigdy nie beda rzadzic swiatem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
E tam, ja juz zapomniałam:-) moze rzeczywiście za bardzo się podnieciłam tymi bodami, ale naprawdę chciałam dobrze.. :-) Ja w dzień Kobiet mam dwie opcje- albo jade do rodziców i razem z mamą i siostra gdzies wybywamy- kino, kawiarnia lub cos takiego, albo czekam na inicjatywe mojego męża, bo milo by mi bylo jakby gdzies mnie zabrał (marzy mi się wyjście na sushi, oczywiście z pieczona rybką), sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Nic sie nie stalo :* Laura sie nie obrazila ;) a dzis jeszcze poprosilismy o potwierdzenie plci i juz nawet maz ktory nigdy nic nie widzi na usg dostrzegl, jak to doktor ujal 'ziarenko kawy' hihi takze na milion % corcia :) Kasia to Ty pisalas kiedys o problemach z pchelkami u swojego maltanczyka? Pozbylas sie juz problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zostalam zaproszona na babski wieczor, ale niestety pracuje, wiec nic z tego :-( W Anglii jest jutro odpowiednik tlustego czwartku, z tym ze oni zamiast paczkow jedza nalesniki. Chlopcy juz sobie zazyczyli z nutella I bananami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Ewinka to moze mu jakos delikatnie podpowiedz, wiesz faceci niestety sa z reguły bardzo malo domyslni w takich sprawach ;) u nas skonczy sie pewnje na kwiatku i moze sniadaniu do lozka ale mi to wystarczy :D wazne zeby pamietal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co chodzi, jakaś kłotnia o body?:D mój maluszek naraszcie się trocszkę przekręcił teraz puka w bok brzuszka i to mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tak to jest z babami :) mialam w lo same laski na studiach tez to wiem ze zawsze byly klotnie ;p no tu akurat niestety ja nic do kruszynki nie mam :) ale wychodzi jasno ze to ona ... trudno ja wrocilam z pracy zrobilam i zjadlam obiadek Brzuchatka jeszcze jogger york jest fajny podobno i troche nizszy ale ja jeszcze go nie widzialam u nas sa na rynku tez normlanie , musze obczaic ten tako city move bo podobno jest wyzszy od jumpera light no nic jeszcze czas powtarzam to sobie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na dzien kobiet nic nie planuje, raczej symbolicznie pewnie dostane kwiatka od męża moze jakieś czekoladki:) U nas dzis 26,3 tc. Jak ja bym juz chciała byc z miesiąc dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pije gazowanych bo nie lubie i nigdy prawie nie piłam. piję wode niegaz, soki rózne owocowe, do śniadanie herbate i to wszystko. mam taką koleżankę która jest w ciązy 9 tyg dalej ode mnie i od początku mam tak że jak ja bylam np w 10 tyg, a ona w 19 to sobie myślalam jak jej dobrze że juz jest tak daleko pózniej jak ja byłam w 19 to sobie myślałam że to wcale nie jest tak daleko jak uwazałam, ona wtedy była w 28 i to było juz sporo dla mnie. i teraz ja jestem w 27 i dla mnie to dalej "dopiero 27 tc" a ona juz w 36 i tak ciągle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z kolrezanka mamy 4tyg roznicy :) wiec przy dobrych wiatrach to i nawet urodzic mozna razem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejku dziewczyny po co klotnie o jakies body?kazda ma swoje zdanie i to wszystko.mysle ze niema co sie klocic.jejku mi tak naciska maly ze szok.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja tez nie rozumiem po co takie pisanie i podszywanie sie pod goscia przeciez wszystko mozna sobie wytlumaczyc kazdy ma swoje zdanie to normalne ale temat zakonczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik a co do napojow to ja pije cole czasami a tak tyo wode owocowa ale tak mi obrzydla ze szok.wogole jakos mi nie pasuje zadne picie.ja czekam na m bo pizze pojechal zamowic taka mialam ochote ze szok.ale od jutra koniec z nie zdrowym jedzeniem trzeba sie zaczac ograniczac.chociaz moja mama mowi ze przy dziecku szybko sie schudnie ale ja czasami watpie w to.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci oczekujaca ze dla mnie picie bylo udreką w ciazy do jakiegos 20 tyg potem juz bylo coraz lepiej nic mi nie podchodzilo a cole kochalam przed ciaza niestety w czasie ciazy a moze i stety nie moge jej pic , ale teraz mam faze na 7up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc to Kruszynka była tym wstretnym gościem.Kurcze,trzec miec nierówno pod sufitem,żeby pisac sama ze sobą ha,ha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Ja pije wode gazowana z cytryna od jakiegos czasu i chyba sie od niej uzaleznilam ;) wczesniej bardzo ciezko mi bylo wypic wiecej wody w ciagu dnia a tak naleje sobie do szklanki wcisne cytrynke i pije ze slomka mniam ;) poza tym soki ale napojow gazowanych nie pije jakos mnie nie ciagnie... Oczekujaca za mna chodzi taki chamski hamburger ze zwyklej budki hhehehh ale narazie sie powstrzymuje chociaz pewnie niedlugo sie skusze :D Dziewczyny nie wiem czy kiedys była juz mowa o tym ale na ile idziecie na macierzynski? Wiecie jak to sie w ogole zalatwia i kiedy bo ja nie za bardzo :/ ja ide na rok bo nie mamy z kim malej zostawic wiec chc zeby jak najstarsza szla do zlobka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba sie mowi w kadrach czy jak bo ja tez nie wiem w sumie ja chce wziac 20tyg plus te 6 dodatkowego czyli 26 do tego urlop za 2014 i 8tyg rodzicielskiego bo nie mozna krocej niz 8tyg wziac tego rodzicielskiego bo ogolnie jest macierzynski ktory sklada sie z 20tyg i do 6tyg dodatkowego -100%platny i rodzicielski 26tygodni kolejne moze byc podzielone ale nie krotsze partje niz 8tyg -60% platny ale jesi odrazu na rok to mozna wziac caly rok platny 80% ale to w zusie trzeba zapytac bo to chyba tam trzeba zglosic to nie wiem ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
hej dziewczyny! Mozeniejeden ma nadzieje ze wszystko bedzie dobrze bo musi! Widze ze sie nam 'gosc' ujawnil przez przypadek hehe niezle... Ja dzis po wyrwaniu zeba... jest ok tylko troszke czuc bol i nie ciezko jesc jedna strona. W piatek bylam na wizycie wszystko ok, łozysko sie przesunelo i to bardzo, do gory mimo ze tak dlugo pozostal w miejscu. dzidzius wazy 620 gram. Teraz mam inny problem, gorzej widze 3 dni temu na prawe oko 1/3 obrazu zamazana czarnymi mroczkami dzis lewe to samo... i tak gdzies z pol godz, potem na chwile trace ostrosc a potem wraca wszystko do normy, czy ktoras tez tak ma lub wie cos na ten temat? Mierzylam sie pod pepkiem teraz, bo tam mam najwiekszy obwod i 92 cm teraz mam, rano troszke mniejszy. termin 21.06. Pozdrawiam i milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19magda - ja bym z oczami nie lekcewazyla zeby to nie bylo jakies epizody niedokrwienne , moga byc tez skurcze w naczyniach bierz magnez ale idz do okulisty i nawet do rodzinnego niech ci da badania na INR a jak nie da to sama bym zrobila koszt do 10zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
co to jest INR? tak jutro mam zamiar umowic sie na wizyte. dodam ze czasem sinieje mi pod paznokciami lub na stopach, czesto po prysznicu czy to moze miec jakis zwiazek? dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny tak Was poczytuje .... ale się tu dzieje ;) mozeniejeden aż brak słów ;( 3-maj się tam i bądź dobrej myśli jesteście pod fachową opieką a oni już wiedzą co robić wszystko będzie dobrze ;* Chwile mnie nie było ... u mnie wyszła cukrzyca ciążowa :/ widziałam że nie tylko mnie to spotkało nie pamiętam która z was też ja ma ale mam pytanie jaki masz cukier po godzinie od posiłku i naczczo? ? I jak Ci dieta idzie? ;) Po za tym podczas pobytu w szpitalu miałam robione usg maleństwo w 27 tygodniu i 2 dni ważyło 1 kg :) no i potwierdziło się że chłopiec lecz jest odwrocone pleckami a więc lekarz stwierdził że widzi siusiaka ale może to być pepowina ;) no zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Mozenie jeden - przepraszam że dołączam się dopiero teraz, ale byłam wykończona wczorajszym dniem a dziś w pracy też dostałam po d... Wierzymy w ciebie i małą. Łatwo nam pisać i może czasami się już na nas gniewasz. Ale na pewno wszystkie Cię wspieramy. . Ja dziś się czuję świetnie, zaraz idę się nasmarować oliwką ;) . gość nie mam nic do Ciebie, ale uważam że jeśli irytujemy Cię naszą konwersacją, radością i euforią z przyszłego macierzyństwa. To bardzo Cię proszę załóż swój wątek na kafeterii. Wszyscy mają się prawo mylić i mieć swoje zdanie na każdy temat. Uszanuj nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×