Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

zebyś wiedziala oczekująca, ja już nic nie widzę podczas golenia, gole się na ślepo i boje się ze się zatnę. A nieogolona nie pójdę bo głupio bym się czuła i tak teraz w ciązy robię to tylko raz na tydzien. mi o usg nie chodzi żeby sobie oglądac dzidziusia czy coś tylko chciałabym się dowiedziec co z tym łożyskiem bo w szpitalu wpisali II stopien i nikt mi nic nie wytłumaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaS_88
termin mam na 4 czerwca, a z usg zazwyczaj też mi podobnie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
flavia to nic złego, że masz 2 stopień, możesz go mieć nawet do końca ciąży, łożysko sie powoli starzeje po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Misia, im wiecej, tym weselej :) Ja musze w koncu ruszyc leniwe doopsko i ogarnac dom, bo wczoraj skonczylam nocne zmiany i wszedzie pobojowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termin 5 czerwca 2014r. Chłopiec :) Najszczęśliwsi na świecie! Tylko im bliżej tym ja się coraz bardziej boję porodu... Naturalny, no i oczywiście bez znieczulenia. Nie będę sobie ułatwiać. Wolę, żeby synek był zdrowszy. A i dla mnie to też zdrowsze.... Rodzicie w klinikach, panstwowych szpitalach, w Polsce? Ja za granicą... Czy ktoras z Was rodzila za granicą? wie jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisiaS_88 witamy z nami. :-) im nas więcej tym lepiej. Chyba jestem ostatnia ktora nie zna płuci dzidzi! Moja sie ciągle ukrywa przed mama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki piszcie wiek ciązy przy zdjeciu agata w którym jesteś? znacznie ci się powiększył od ostatniego zdjęcia co dawałaś. Ja juz bym chciała byc w 35 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a ja mam straszny tydzień w pracy sajgon dzisiaj mam egzamin poprawkowy po nocach siedze i się uczę :( moja pamięć jest tragiczna w pracy staram się coś powtarzać ale wiadomo jak to jest. Ja pracuje tylko do czwartku idę do lekarza i już na zwolnienie- potrzebuje koniecznie trochę odpocząć bo jestem przemęczona niewyspana i wszystko mnie boli. Obrzęki u nóg , mrowienie, zapalenie pęcherza itp cała litania ale cały czas głęboko myślę pozytywnie , że wszystko będzie dobrze. Czekam aż przyjdzie poniedziałek wtedy odpocznę ;-) Mi również źle się śpi , jestem obolała i nogi mnie mrowieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakos niemam ochoty jechac do lekarza,ciagle mi goraco jest.w dodatku pozacinalam sie przy goleniu i piecze:/ ale trzeba zaraz sie zbierac bo chce byc pierwsza bo nie chce mi sie w kolejce czekac pozniej.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos o tym goleniu wiem, hihi tez na oslep, ale moj maz powiedzial ze nie bede sie narazac na zaciecia i przejal ta role. On mnie teraz goli i hmm co tu mowic robi to lepiej niz ja sama wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Fajne macie brzuszki, flavia widzialam wczesniejsze zdjecie i mega ci urosl brzuszek:-) Mi bardziej w d**e poszlo,brzuch mam nie za duzy dalej chodze w kurtce sprzed ciazy ale uda i dupa,straszna....:-( Moj tez przejal role golenia:-P Dzis ogladalismy wozki ale kupimy na allegro bardziej sie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rośnie w oczach, mój mąz jak wraca z pracy to mówi że co dzień mam większy brzuch, a mój pępek jest juz na granicy, wręcz wychodzi z brzucha taki napięty. Ja to się gole w wannie podczas kąpieli, kładę się na boku i co widzę to gole a co nie widzę to na czuja. własnie dzisiaj muszę to zrobic i strasznie mi się nie chce bo po kąpieli jestem zmęczona jakbym maraton przebiegła. kurcze strasznie nisko mnie dziecko kopie od 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz po wizycie bylam pierwsza i gin kaze diete trzymac zeby cukier nie byl za duzy.siedzialam pol godz w gabinecie dzidzius niestety jest dupka do dolu:( 17ide na usg,powiedzial ze szyjka zaczyna sie rozwierac powoli i ze w36tc urodze,co do bolu brzucha to dziecko naciska i z tego boli mam brac nospe magnez teovent a witaminy zmiejszyc.zasugerowal ze bedzie cesarka bo pozniej bedzie malo miejsca i ta opuchlizna utrzymuje sie.oczekujacca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serduszko pieknie bilo mocne i glosne.pewnie w 33tc bede miiec badanie na paciorkowca,teraz bede wiecej lezec zeby wytrzymac do36tc,szyjka sie nie skraca ale ma3cm od poczatku ciazy tak powiedzial.licze ze w swieta urodze bobasa abo tydzien po.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Flavia,nie przejmuj sie moja tez nisko kopie i do tego ostatnio czuje ja pod prawym zebrem:) Oczekujaca to dobrze ze jest dobrze:) ale nie wiedzialam ze szyjka tak wczas sie skraca... moze dzidzius sie jeszcze zdarzy obrocic czy to juz jest pewne ze sie nie obroci? A co ci powiedzial na ta zgage? A w ktorym ty jestes teraz tygodniu? Oczekujaca pewnie bedzie pierwsza mamusia:) bedziesz musiala nam wszystko opisac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia na zgage powiedzial ze renni albo mleczko bo bedzie coraz wieksza bo dziecko i macica uciska wiec kupilam reeni.dziecko moze sie obrocic ale mowil ze teoretycznie do36tc ma czas ale jak duze jest i malo miejsca ma to nieda rady.co do szyjki to tak powiedzial mi zobaczymy jak bedzie za miesiac.boje sie zeby rozwarcie sie nie zrobilo juz.kolezanka ma termin na koniec marca a juz miesiac ma 2cm rozwarcia.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w piatek zaczelam28tc,teraz trzeba zbierac sie z wyprawka zeby miec gotowa wrazie co wczesniej.wogole wspomnial o szpitalu bo brzuch mam twrady ale powiedzialam ze wole w domu lezec i leki brac niz tam i sie stresowac,i kazal jak by nie ustepowalo dzwonic i przyjezdzac na szpital.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki zamiast golenia proponuje wosk bikini,troszkę boli ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niedlugo zacznie sie 26 tydzien i juz mam dosc :( Pojechalam dzisiaj do miasta, bo lodowka pusta i przezylam koszmar. Siku chcialo mi sie non stop, ledwo wstawalam z ubikacji, znowu parcie na pecherz. Rozbolal mnie caly dol brzucha i pachwiny, nawet gumka od majtek wydawala mi sie za ciasna. Kupilam tylko to, co najbardziej potrzebne i zawinelam sie z powrotem do domu. W poprzednich ciazach takie dolegliwosci mialam na jakies 6 -7 tygodni przed porodem, teraz mam do mety jeszcze 3 miesiace, chyba cholery dostane :( Esmi, ja tez mam obrzeki kostek, az sie boje co bedzie, jak sie cieplej zrobi. Dziewczyny, fajne brzuszki macie. Ja juz wygladam jak wieloryb :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pewnie wczesniej urodze i pewnie bedzie cesarka.ja tez zle grubo sie czuje ale niestety tak wygladam brzuch nie jest bardzo duzy ale nogi i dupa najgorsza:( opuchlizne tez ciagle mam i tak zostanie pewnie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej Kruszynka ja jestem z Koszalina. . Dzisiaj bylam u dentysty, niby cos tam do plombowania ale przerazila mnie bo jednego zeba mam lekarstwo i jak nie pomoze to kanalowka. Ohhh masakra. Mam nadzieje ze pomoze i wystarczy plomba. . Jutro albo pojutrze ide na wyniki i chyba w piatk wybiore sie do gina po zwolnienie. Jutro pierwsza popoludniowka w pracy, mam nadzieje ze dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
hej wczoraj pisalam o tym moim zamazanym obrazie, dzisiaj bylam u okulisty i wszystko ok, jescze jutro bede miec badanie na'pole widzenia' powiedzialam jeszcze o tych sinieniach na paznokciach i stopach i powieziala ze jak dla niej to krazenie mi siada;/ i mam skierowanie do neurologa na czwartek, strasznie sie boje co z nami bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sisilka,po wczorajszej aferze miałam tu więcej niewchodzic,niedziwię się dziewczynom bo miały racje że mnie zbeształy,nawet gdybym chciała sie wytłumaczyć to i tak mi nieuwierzą więc nieudzielam się fakt faktem stało się to z mojej winy i niedopilnowania komputera ,niewylogowywania się, z,mojego komputera korzystałam nie tylko ja ale trudno,niebęde się kompromitowała ja jestem z trzebiatowa. Dla was dziewczyny przeprosiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rajuśku kruszyna nie tłumacz się! Toć to wstyd tak postępować :-D Podczytuję was i nie powiem, skompromitowałaś się na całej linii :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu,niemam zamiaru się tłumaczyć,wyszło tak a nie inaczej,czasu niecofne,zresztą wcale się niedziwię bo ja bym też pewnie w to nieuwierzyła, to pewnie ty wczoraj nazwałaś mnie idiotką,dlaczego niemasz nicka,mozesz mnie nawyzywać jak ci ulży,a wy dziewczyny czy uwierzycie czy nie te wczorajsze wpisy gościa były z pod mojego adresu,dzięki jednej z was dowiedziałam o tym sisilka,powodzenia,ja już niejestem tu mile widziana i słusznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie kruszyna- z ręką na sercu to nie :-) napisałam może dwa posty u was :-) Nie jestem z tych co wyzywają nie podpisując się. Co nie zmienia fakty,że zdeczko się ośmieszyłaś i jakby nie patrząc żadne tłumaczenia tego nie wyjaśniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×