Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Maja,ja mam 5 letnich bliźniaków :-) Na kafe jest topik dla bliźniaczych mam pt. CIAZA BLIZNIACZA.Kiedys tez tam pisałam.Moja mała rusza sie,ale jakos mniej niz zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Wpycham w siebie słodkie żeby coś ruszyc małego, bo totalnie nic nie czuje.. Pf. Nie wiem co on tam robi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nic nie leci na szczęście z piersi.Przy bliźniakach mialam ciąze zagrozoną to mi leciała siara.Ale w szpitalu dali kroplówki,leki na podtrzymanie i juz siara nie leciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie tez nic nie leci a małego słabo czułam jak pogoda była senna kopnął raz na 2 godziny ale teraz jak słoneczko świeci to szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis na ćwiczeniach jutro znow nie bede się umiała ruszać... Mi tez nic nie leci z cyckow ;) a mala od paru dni ma jakas faze na rozpychanie sie ciagle cos wypycha tak mocno malo miejsca juz moze ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ale u nas dziś piękna pogoda była, młody daje znać cały dzień o sobie. Witam nowe mamusie, moja mama też miała bliźnęta, moze mi się kiedyś też trafią, he he.Ja już po zakupach, mam łóżeczko białe latte capuccino, do tego materac kokos, pianka, gryka, mam nadzieje, ze nie znajde w nim robaków :/ , zestaw pościeli i ochraniacz, wszystko kolor beż-biały , przewijak, 2 przescieradła i mam drugi zestaw poszwa i poduszka niebieskie, to dostałam. Wozek też już mam, zostały rzeczy do szpitala, wanienka i pare drobnych rzeczy, pieluszki, nożyczki itp, pewnie nie wytrzymam i rozłoze lozeczko wczesniej:) Ja jak scisne cycka to coś tam leci z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor mamy u mnie tez dzis piekna pogoda byla;) bylam na spacerku zlapac swiezego powietrza;) a jutro ide do lekarza;))wiec moze zobacze dzidziusia mojego na usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Początek nie martw się pewnie ma gorszy dzień,ją moja słabo czuje a dziś aż dziwnie bo non stóp coś czuje:-) ciekawe od czego to zależy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Agata- jakie prześcieradła kupilas ? Ja mam jedno na gumce, ale jest za małe.. Mieszkam w malym miescie i nie wiem gdzie takie upolować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Początek czerwca sprawdź na alego:-) a jak dzidzius ruszył się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oba kupiłam w sklepie dla dzieci :) chyba musisz zmierzyć materac, bo są różne rozmiary tak jak łóżeczka, ja mam standard 120 na 60 :) też na gumce, ale bawełna nie frotta bo mam ciepło w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja juz dawno niespie.wczoraj wieczorem bolal mnie brzuch po lewej stronie i szybko zasnelam ale w nocy budzilam sie.maly chyba spi bo jeszcze sie nierusza.grypa nrazie niepuszcza mnie moze do piatku przejdzie mi.u mnie slonce swieci dzisiaj pieknie.wiosna na calego sie zaczela.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny ja już również wstałam i za chwilkę będzie m jak miłość a potem będę się szykowała do szkoły rodzenia :D trzeba ćwiczyć bo w ogóle będę piłeczka :D Na Podlasiu dzisiaj znowu piękna pogoda :) i aż grzech nie wyjść z domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
esmi ja tez ogladam m jak milosc:)zaraz ide pranie nastawic poszewki i przescieradlo piekna pogoda to wyschnie:)moj maly nic sie nie rusza niewiem czemu,troche zaczynam sie stresowac.glowa mnie boli strassznie.ja to popedalowalabym trowerkiem ale wole lepiej nie bo chce zeby wytrzymac chociaz do swiat,a boje sie ze wczesniej to bedzie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki Ja wogole sie nie wyspalam, budzilam sie co chwila, niby nic mi nie bylo ale sen jakis niespokojny. Wczoraj od meza dostalam 6 hehehe za wykonanie tego przewodu, sam powiedzial ze tak moze zostac, ale na wszelki wypadek zamowilismy nowy przewod i jak dojdzie to sobie wymienie. Oczekujaca, a napij sie czegos zimnego albo poruszaj brzuszkiem, malenstwo napewno da znac ze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie nie wyspałam.Nie wygodnie mi było,gorąco,biodro bolało,noga dretwiała.Chciałam zeby było juz rano i wstałam o 6.U mnie na Dolnym Śląsku piękna pogada.Chyba umyje okno.Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Norwegii pogoda barowa wieje, pada. Juz tak od tygodnia, ehh nie cierpie takiej pogody, chcialabym juz lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca współczuje choroby :( a dzidzia napewno sie ruszy, dzieci mają coraz mniej miejsca w brzuchu, zjedz śniadanie. dziewczyny a Wy pierzecie najpierw ciuszki w zwykłym proszku a potem w dziecięcym? bo niedługo musze sie za to zabrać, mam fajny biały kocyk i nie wiem, ile stopni dać. Też oglądam m jak miłość :p ja już bym chciała chodzić do szkoły rodzenia, bo sie nudze jak mops w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
hej:-)ją też nie śpię jeszcze bym pospala ale mała domagała się śniadania,bo bardzo kopała czułam głód ale nie chciało mi się wstać:-) Muszę chwilę polezec i jadę do sklepu. U mnie gdzie nigdzie chmury ale tak zapowiadali że potem ma sie przejasnic. Oczekujaca a masz gorączkę? Bo wiem że gorączka niebezpieczna. A na kiedy będziecie mieć meble?moja mama czekała ponad 4 tyg i była zła bo mówili że tydzień,tata wszystko wyremontował i stała pusta kuchnia bo mebli nie było... Moja była wczoraj bardzo aktywna i w nocy też,teraz pewnie będzie spać dwa dni;-) Wczoraj o 22 mówili w wiadomościach że kobieta urodził w 6mcu przyszła do szpitala bo coś było nie tak ci to olali nie zrobili jej cesarskie i sama na łóżku rodziła,niestety dziewczynka zmarła....przepraszam że wam to tu pisze ale nie słyszała którąś z was w jakim to było mieście? Początek czerwca i jak rusza się bobas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w nocy wstawałam tylko raz.Wczoraj mnie pół pośladka bolało.Małe się chyba ułożyło na jakimś nerwie.Ale miałam sen.Śniło mi się,że urodziłam chłopczyka i nie pamiętałam porodu. Jolka kolka z kąd jesteś?.Bo ja z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Agata ją pralam w dziecięcym,wczoraj wyprasowalam pół dziś druga część. Ja wczoraj siadałam na rower nie mogłam się powstrzymać chwilę pojeździlam może pół godziny i mnie tyłek boli,za duży nacisk,chyba A mąż jak to zobaczył wydał się na mnie bo mam zakaz przecież zasilanie,przewróce się i będzie tragedia... w sumie ma rację,ale nie umiem tak siedzieć,powiedział że jeszcze raz i schowa mi rower;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LABERTA,ja jestem z Dzierżoniowa.Mam rodzgne we Wrocławiu i na Bielanach.Kiedys mieszkałam pare miesiecy we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytalam wczesniej ale zapytam raz jeszcze czy sa tu moze mamy lub przyszle mamusie z lublina badz okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia pytalismy ile trwaloby zeby zrobili meble i mowila ze gora miesiac wiec na swieta bylaby kuchnia zrobiona.maly ruszyl sie dopiero2razy to malo jak na niego i ta pore.ja pochodzilam po dworze troszke.goraczki niemam tylko kaszel i bol gardla mnie meczy.rozwiesilam pranie i trzeba wziasc sie za sprzatanie a tak nie lubie tego robic bo wtedy brzuch sie mi nmapina jak pochylam sie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Rusza się, ale marnie... Oczekujaca witaj w klubie !! Mnie tez rozłożylo i wszystkich w domu powoli rozklada to chorobsko. Mam nadzieje, ze sie wykurujemu do 22.03. Jeszcze wizyte mam 18.03. Pociesza mnie fakt, ze dzieki Bogu nie mam goraczki bo chyba bym umierala. Dokucza mi ogromny ból miesni, nawet lezec jest mi ciezko :( Pozdrawiam Was :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u mnie pogoda bajkowa i humor dopisuje :) Odebrałam dziś wyniki powtórnego badania glukozy, tym razem piłam 75 g: na czczo 89, po godz 151 ( norma 160 ), po 2 godz 92 ( norma 140 ) czyli jak najbardziej ok. Poprzednio piłam 50 g i wynik po godz 154 ( norma 140 ). Co nie zmienia faktu, że do końca ciąży nie jem słodyczy, białego pieczywa i ziemniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×