Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Kurcze to niezle z tymi tesciowymi, ja to naprawde szczesciara bylam bo moi zarowno tesciowa jak i tescie byli wspaniali. Jak slysze co niektore tesciowe odwalaja to az sie wlos na glowie jezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona no to mialas tesciowa naprawqde:) przed chwila tesc zaczal gadac ze pole nieubezpieczone ze niemysimy nic,a najbatrdziej wkurzylo mnie to ze moje pole(tata dal mi po slubie ale nieprzepisal bo moze poodliczac sobie podatek na paliwo)tesc powiedzial ze ojciec ma przepisac mi je notarialnie.wiecie jak tak mozna.powiedzialam mu ze to moja sprawa a nie jego.oczwkujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidzę zazdrości u ludzi... zamiast sami się dorobić to patrzą na innych :/ My z mężem mieliśmy różnie sytuacje te fajne i te które po prostu człowiek nie spał po nocy ... Ale muszę powiedzieć, że zawsze na siebie możemy polegać - uważam, że zawsze jest wyjście z sytuacji nawet tej najtrudniejszej ... Wiem, że jeszcze będzie wiele sytuacji, że będzie nam trudno ale najważniejsze , że mamy siebie i zawsze to dla męża powtarzałam i będę powtarzać nawet jak zwolnili jego to nie panikowałam tylko od razu powiedziałam, że damy radę :) chodź w głębi siebie chciałam płakać ale nie okazywałam tego :) A teraz wiemy, że musimy mieć zawsze jakieś zabezpieczenie finansowe w razie sytuacji aby sobie biedy nie zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
esmi moja tesciowa niepatrzy na to zebysmy cos mieli dla niej liczy sie jej wlasna dupa i synek drugi a my mozemy niemiec co do garnka wlozyc.wczoraj jak to uslyszalam co mowi ze jestem nikim dla niej to niech zapomni ze zobaczy wnuka i ze bede gotowac dla nich czy na stare lata jej d**e podcierac.sasiadka starsza kobieta powiedziala ze jak urodze i maly bedzie mial z miesiac to przyjdzie w odwiedziny obca kobieta a matka wlasnego syna mowi ze chore dziecko urodzeoczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca ... WSPÓŁCZUJE TOBIE - NAPRAWDĘ ... ale wiedz, jak trwoga to do Boga ... zobaczysz ... moja mama miała podobnie i babcia nas nie uważała ... a kto teraz najbardziej pomaga ? MOJA MAMA opiekuję się teściową bo cała rodzinka w D***E ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej chora. Smarkam, chrypie i kaszle. Cholera mnie bierze, bo akurat mam urlop, grrrr. W poniedzialek w nocy troche sie wystraszylam, bo maly ledwo sie ruszal, a ja dostalam naprawde bolesnych skurczy i brzuch mnie rozbolal jak na okres. Juz mialam budzic meza i jechac do szpitala, ale zaczelo sie uspokajac i w koncu, kolo 4 rano, udalo mi sie zasnac. Od tamtej pory jest spokoj. W weekend ruszam w zakupowe tango :) Musze kupic ciuchy, kosmetyki, butelki i pieluchy, a takze koszule nocne dla mnie, bo na co dzien nie cierpie koszul, wiec nie mam zadnych. Maz idzie ze mna, bo mowi, ze inaczej wykupie caly asortyment :) Oczekujaca, ta Twoja tesciowa jest oslabiajaca. Jak tp mowia, zyc z nia nie sposob, a zastrzelic nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tesciowa to p***a wredna:) i tyle zaczelo sie jak kuba sie urodził wszystkich ustawia i mnie i kube tez by chciala ale ja zie nie dam:). Tez mialam okropną noc źle spałam nie wygodnie mi było ciągle sikałam:). Flavia powodzenia na wizycie, pewnie rwa kulszowa. KAsiu ty tez napisz co i jak:). Wysyłamy sobie linki na fb na poczcie? OcEkujaca jestes mego cierpliwa nie wiem jak tak mozna życ. BYlam rano na pobraniu krwi oczywiscie synek ze mna wlazł do gabinetu:), na wszystko patrzył tylko pytal co tak duzo :).Wracajac kupilismy swieze pieczywo sniadanie bylo pycha buleczki z szynka salata i rzodkiewka a potem świder z serem:).Wczoraj kupilam bio oli "duzy" 125 ml za 51zl w rossmann promocja niby:). Bede uzywala 3 mc zobaczymy po 2 smarowaniach powiem ze fajnie uelastucznia skore, jest tlusty ale sie dobrze wchłania i nie czuć tego po wsmarowaniu - polecam a zapach lekko ziolowy, któraś pytała o opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
esmi tak jest jak trwoga to do boga.jak im cos dolega to jest zeby m do lekarza zawiozl ,po leki pojechal a reszty dzieci niewidza jak cos trzeba pomoc tylko m a tak w d***e go maja.u mnie piekna pogoda dzisiaj az siedziec w domu sie niechce,chodzic ciezko dzisiaj bo opuchnieta jestem.mamo3chlopcow kuruj sie i szalej na zakupach:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo3chłopców zdrowiej dla Nas :) odpoczywaj , ile jeszcze Ci się zostało pracy ??? mamakubusia ja własnie się wybieram do sklepu bo normalnie pusta lodóweczka :P aż wstyd hehe więc muszę zrobić mini zakupy hehehe BIO OIL będę musiała kupić bo kończy mi się oliwka. Ja ogólnie jestem zadowolona, że codziennie mam nawyk smarowania ... chodź ten zapach oliwki mi zbrzydł i zaczyna mi śmierdzieć więc spróbuję nad BIO OIL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje, ja mam fajną teściową :) mi puchna nogi od tego gorąca, mam dzis całe kostki spuchniete,mi moj ginekolog pobierze posiew na tego paciorkowca za 3 tygodnie.Wczoraj na szkole rodzenia połozna mowila, zeby przed porodem nie kupowac staników do karmienia bo biust urosnie i beda do wyrzucenia, i najlepiej kupic ładny wygodny biustonosz a nie te szmaciane odpinane, bo potem własnie sa takie cycki jakie sa, czyli wiszące, niefajne, od takich babcinych niepodtrzymujących cycków biustonoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Wlasnie mam takie samo zdanie na temat stanikow, przy pierwszej corce i karmieniu mialam pozadne usztywniane i karmienie nie bylo problemem, nie jestem za tymi szmacianymi. Dzis odbieram ten pas poporodowy i musze odebrac paczke z ciuszkami do dziecka. Czeka mnie wiec pranie i ukladanie :) Alez to przeciez sama przyjemnosc. Dzwonil maz zebym do pracy do niego przyjechala bo szef jego chce zlozyc kolejne zamowienie do znajomego na projekt wizytowek i mam porobic pare fotek zakladu do strony internetowej, az sie ciesze wkoncu czyms sie zajme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast narzekac na tesciowe wezcie sie leniwe czerwcówki za robote , to domy waszych tesciowych to ze sa przepisane na waszych mezow - jesli wogole sa nie znaczy ze sa wasze , przeniescie sie na swoje ,zacznijcie budowac domy i je utrzymywac , pracowac i wtedy pogadajcie , zobaczymy jak wasz poglad sie zmieni jak za kilkadziesiat lat do waszego domu na waszej krwawicy wybudowanego przyjdzie jakas szara gęś bez niczego i bedzie chciala narzucic "swoje" mozecie oczerniac swoje tesciowe , ale jak nie potraficie zyc jak dorosli ludzie i sobie sami kreowac zycia to nie narzekajcie i pijcie piwo jakie sobie same nawarzylyscie nieroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napisałam wiadomosc na maila , żeby gosc nie przeczytał. wejdzcie i odpiszcie czy tez tak uwazacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAJ i Agata - pelna zgoda, co do stanikow. Ja zwyczajnie podnosilam do gory i po problemie. Esmi - po powrocie z urlopu zostanie mi rowno 3 tygodnie pracy :) Ale nie bede zgrywac bohaterki i pojde na macierzynski wczesniej, jesli przestane wyrabiac. Mama do mnie przylatuje 12 maja, juz sie nie moge doczekac :) Dziewczyny, wiecie jak to jest z tym pasem po cc? Mozna nosic? A do goscia - znajdz Ty se konstruktywne zajecie, bo ewidentnie Ci sie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie mowila, zeby kupic ładny biustonosz, dostosowany do tego cięzaru i napewno piersi będą ok po karmieniu, a oko też cieszy...:) współczuje, ze macie takie dolegliwości ... ale juz niedługo, ja sie ciesze, ze nie bede chodzić całe lato z brzuchem, tylko już z wózeczkiem:) za 3 tygodnie moja ciaza bedzie juz donoszona i mam odstawić wszystkie leki, przede wszystkim magnez, ale mam brać urinal na pęcherz. a te bio oil jest przeciwko i na rozstępy rozumiem? tzn wybiela je? ja nie mam narazie stosuje oliwke babydream z rossmana dla cięzarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pasa po cc nie jestem pewna ale trzeba jakis czas odczekac by rana sie zagoila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
gosciu- tak się składa,że to ja zbudowałam dom w którym mieszka obecnie ex teściowa z ex menzem zerem i wiesz co to ja odeszłam, niech się udławią złodzieje więc nie wypowiadaj sie gosciu bo nie masz pojecia o niczym, pewnie siedzisz w bloczku i popierdujesz w fotelik, powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przyszłe młode mamusie:) może nie powinnam pisać, ale coś mnie naszło:) miałam termin tak jak wy na czerwiec a dokładnie na 22.06:) byłam z wami na początku wątku, ale później w 11 tygodniu lekarz powiedział że ciąża obumarła, że serduszko przestało bić... może mało która mnie pamięta, ale ja często wchodze na wasz wątek:) pisze, bo chciałam wam wszystkim życzyć bezbolesnych i szybkich porodów:) zdrowych, grzecznych i ślicznych dzieci:) jeżeli chodzi o mnie to jestem już w kolejnej ciąży, zaszłam 3 miesiące po zabiegu łyzeczkowania... mam termin na grudzień :) trzymam kciuki za was i za siebie żebym niedługo również mogła czuć swoje maleństwo w brzuszku i wyczekiwać na nie tak jak wy teraz :) jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla was i waszych dzieci :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia Bede mocno trzymac kciuki by sie udalo i wierze ze napewno sie teraz uda. Badz dzielna i mysl pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia234, ja również Ciebie pamiętam:) bardzo wam dziękuję :) wierzę w to, że będzie dobrze... przynajmniej się staram:) i tak jeszcze będę was podczytywać jak będziecie opowiadać o porodach i pierwszych krokach waszych dzieciaczków:) jeszcze raz wszystkiego dobrego dla was:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamusia będzie dobrze na pewno:) na święta bedziesz się cieszyc maluszkiem Mnie pobolewa brzuch tzn tak zarżnie co jakiś czas i jak maluch sie rusza to plecy rwą na dole strasznie. m dzwonił że wyrwie sie godzinkę wczesniej i pojedziemy do lekarza. boje się żeby maluch już nie szykował się do porodu bo mam wrażenie ze jest ułożony na dole i wszystko ciśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to ja już nie wiem... kupuje się przed czy po ? bo się mówi aby kupić miesiąc przed ... i teraz się zastanawiam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej nie zwracać na to uwagi na takich gości... kiedyś na kafeterii każdy miał swój nick aaaa teraz ! brak słów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia zycze Ci wszystkiego dobrego, zeby dzidziuś się szczęsliwie urodził. Mnie też ciśnie , ale po wczorajszym usg wiem, ze głowa jest bardzo nisko i w dodatku duza dlatego czuje dyskomfort, mnie nogi bola bo sa spuchnięte, ale spie dobrze w nocy, tylko musze pochodzic troche, dzis ide kolezanki do pracy odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamusiu gratulacje kolejnej ciazy zycze ci bezproblemowej ciazy i zdrowej:)jejku u mnie grzeje,cala zapocona jestem.m pojechal ziemniaki sadzic z tesciami a ja ugotowalam dzis na szybko ziemniaki z jajem zeby zjadl wczesniej.teraz leze bo maly bardzo kopie,nogi puchna z goraca.mamokubusia u ciebie bedzie juz37tc?jejku ale szybko zlecialo.o14maja meble przywiesc:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ANKIETA SKIEROWANA DO KOBIET CIĘŻARNYCH Szanowne Panie, jestem studentką II roku studiów magisterskich na kierunku Położnictwo na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Zwracam się do Pań z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety badawczej, która posłuży mi przy napisaniu pracy magisterskiej. Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane dane posłużą mi wyłącznie jako materiał dydaktyczny w pracy magisterskiej. Dziękuję za rzetelne wypełnienie ankiety. http://www.ankietka.pl/ankieta/138302/zespol-fas-wiedza-kobiet-ciezarnych-na-tematskutkow-spozywania-alkoholu-w-ciazy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamusia 3-mam mocno kciuki za Was ;) niech maleństwo zdrowo rośnie ;) ewinka mialam posiew z moczu a wczoraj dostałam skierowanie I probowke na posiew GBS I zaraz zawioze do laboratorium. Któraś z was też już dostała ?? U mnie płaci się się za to 29 zł i jeśli cos wyjdzie dopłaca się 12zl. A zaraz jeszcze jadę po przewijak na łóżeczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×