Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Witajcie :) Moja mama miala ze mna termin na 30maja, tak jak ja teraz z Jaskiem, a urodzilam sie 19maja. Lekarka mowi, ze ja nawet wczesniej urodze, czekamy tylko az szyjka zacznie sie otwierać. W sumie już sie nie martwie przedwczesnym porodem, bo sterydy dostalismy ponad 10tyg temu. Mam nadzieje, ze szybko dojdzie do 2.5kg bo nam to idzie marnie. Ja sie ciesze, ze mi cesarka nie grozi. Ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz was doczytam ale musze napisac. Synek sie obudził a ja patrze kleszcz w nodze prosilam wczoraj m zeby po krzakach z nim nie chodził:(, wiem nie jego wina ale prosilam. Pojechalismy do chirurga mizna sobie wyobrazic jak 4 latek sie zachowuje jak wyjmuja mu kleszcza dobrze ze to noga a nie ucho czy glowa albo kolo siusiaka nie daj boze, wyjelismy i teraz 3-4 tyg :( czy nic sie nie bedzie działo na wszystko szczepiłam wszystko ale nie to:(, jak bedzie ok to zaszczepie. bedzie ok musi byc pamietajcie i nie bojcie sie szczepic to ze szczepionki szkodza to stereotyp!!!!!!! Asik jak cos to wsparcie:) No to do konca ciazy mam stresik nie daj boze jakas goraczka to odrazu badanie krwi nawet jak to bedzie zwykle przeziebienie:(, aj nie mam sily niech mi gin ta cc umawia mie mam sily rodzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze m pyta w poczekalni czy jutro moze sie na ryby umawiac jasne niech spada ze tak powiem bo zly bedzie i niech sam lazi do tego mostka i niech mu kleszcz w d**e wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAM, DROGIE PRZYSZŁE MAMY PROSZĘ O POMOC PRZY ZBIERANIU ANKIET, ZALEŻY MIA NA KOBIETACH W III TRYMESTRZE, dlatego zamęczam Was moją ankietką, z góry dziękuję ANKIETA SKIEROWANA DO KOBIET CIĘŻARNYCH Szanowne Panie, jestem studentką II roku studiów magisterskich na kierunku Położnictwo na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Zwracam się do Pań z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety badawczej, która posłuży mi przy napisaniu pracy magisterskiej. Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane dane posłużą mi wyłącznie jako materiał dydaktyczny w pracy magisterskiej. Dziękuję za rzetelne wypełnienie ankiety. http://www.ankietka.pl/ankieta/145347/zespol- fas-wiedza-kobiet-ciezarnych-na-tematskutkow-spozywania-alko holu-w-ciazy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole cc,poród naturalny bardzo źle zniosłam.Synek wazyl 4 kg.Namęczyłam sie,lekarz m brzuch naciskał,połozna rękę wkładała bo nie mógł wyjsc.Dwa dni po porodzie nie byłam w stanie usiąsć nawet na łóżku,ciągle spałam.Miałam anemie poporodową,dostawałam zastrzyki z żelazem.Natomiast cc zniosłam świetnie.Po 11 godz.wstałam i chodziłam.Czułam się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakubusia, nie martw sie, nie kazdy kleszcz musi oznaczać chorobe, mnie kilka razy wlazł i nic mi nie jest:) ja tylko czekam az moj wroci i cos wymysli:/ kupilam dzis dady, rozmiar 1 i 2, 1 biore do szpitala, chyba wystarczy.Ja już mysle też porodzie, bo zostało 5 tygodni albo mniej, a to zleci, naprawde szybko.Sylwia tak jak dziewczyny pisza, w szpitalu zrobia jak chca, zalezy, szkoda ze nie ma tam Twojego ginekologa, tak to mozesz trafic na takiego co każe rodzić siłami natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia05090611
Czesc dziewczyny jestem tu nowa to moja trzecia ciążą (wkońcu bedzie corcia) termin mam na 10.06 czy ktoras z was kupiła juz wózek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca ją pomidory wysadzam do gruntu,nie mam szklarni,i chyba się wytrzymam i po majowce wsadze ,tak mi tata mówi. Mi się wydaje że mam brzuch niżej bo mam więcej miejsca pod biustem. Aco wedkarstwa ,mój też uwielbia ryby łowić,ją to lubie ale nie aż tak jak on,na majowke mamy gdzieś jechać na rybki. Mojemu też się marzy norwegią,może kiedyś się uda. Mi się w ogóle skandynawia podoba,ale pod względem wizualnym. A jeśli chodzi o cc to nie wiem jak to się odbywa,więc nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA,ja mam dwa wozki bo dostałam.Gdybym miała kupic to dopiero po narodzinach. Ja mam 3 synów,a teraz wreszcie będzie córeczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ja wlasnie 4odcinek porodów obejrzałam. W drugiej części rodził sie Marcel, piekny poród, każdej z nas takiego życzę, w wygodnej dla siebie pozycji, z doświadczoną położną, w przyciemnionym świetle... A nie ja leżąco, mnostwo światła i po 2 minutach zabierają dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas fala jest z tymi facetami.. moj wymyślil, ze dzisiaj jedzie do rodzicow i wraca jutro wieczorem. Normalnie chce mnie trafic.. mimo wielu zajec ciagle siedze z mama albo sama ! Powoli p*****lca dostaje od tej monotonii. U mnie dzisiaj jest taki upal i duszno, ze się ze mnie doslownie leje. Aa o puchnieciu juz nie wspomne :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatek czerwca ja tak samo, ciagle siedze sama, albo do mamy jade, albo do szwagierki, on jak ma wolne to sobie idzie gdzies, dzis od rana go nie ma bo z kuzynem pojechal cos kupic, ale juz widze, ze on cos wymysli i pojdzie z nim na wieczor, mam dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekująca wyprowadz się, bo twój maż wie że ty mu zawsze ustąpisz no ile tak mozna?ja tak zrobiłam i maż zruzumiał że to nieprzelewka i po 3 dniach przyjechał na kolanach abym wróciła! nieodchodzisz przecież tylko robisz terapię wstrzasową która działa cuda,tymbardziej że jesteś w nieciekawej sytuacji tu tescie tu przedwczesny poród!!!powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też od dwóch dni całymi dniami siedze sama ale zaraz idę do sklepu jakieś małe zakupy zrobić i po prostu się przewietrzyć :D i dotlenić siebie i szkarbka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kolejny odcinek porodów za mną:-) odc. 5, drugi poród -Zuzia. Ale super tata!!!wspaniały! Takiej pomocy i zachowania chciałabym od mojego męża:-) rodzinka tez super:-) a jak sie nie dostanę do mojego szpitala to ten zostawiam na drugie miejsce, widzę,że też się tam fajnie rodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
no właśnie ja boję się tego naturalnego porodu, bo wiem, że jak dziecko jest duże to są później komplikacje. Nie chodzi mi o ból, bo ten, dla dobra synka, wytrzymałabym, tylko boje się o dzidziusia, żeby nic mu się nie stało. Tak długo na niego czekaliśmy. 3 lata temu poroniłam, dopiero teraz się udało. Dlatego bardzo się boję i nie chce ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
dziewczyny ja też siedzę całymi dniami sama w domu, bo mój m dużo pracuje. Przynajmniej się gotować nauczyłam, choć nadal tego nie cierpie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia spokojnie mój mały urodził się z wagą 4110 przez to że miał dużą główkęa i na ppoczątku porodu w drogach rodnych był ułożony miał krwiaka na główce ale wchlona się po 2 miesiacach i mial wysoką bilirubine przez to ale wszystko się unirmiwalo po naswietlaniach lekarze uspokajali że to normalne i faktycznie mały jest zdrowy jak ryba. ;) Dziewczyny nie wiem co się dzieje byłam dzisiaj na badaniach a później byłam na bazarku dwie godziny na nogach a teraz wróciłam do domu i tak mnie krocze boli nie mogę leżeć na boku na plecach nogami nie ma mowy aby ruszyć wlozylam poduszkę po miedźy nogi dalej mam wrażenie jak by mi cos rozpychalo Drogi rodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
to możliwe żeby dziecko w 32-33 tyg. się wstawiło w drogi rodne? mnie troche boli krocze od czasu do czasu:( -dziś zjadłam 100g czipsów,lepiej mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawialyscie o cesarkach, j apierwsza moalam cesarke czy to oznacza ze moge teraz wybrac jak chce rodzic czy naturalnie czy przez cc? Wiem ze po dwoch cesarkach trzecoa juz musowo ale czy po jednej.wolalabym cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja po wizycie.lekarz powiedzial ze jest rozwarcie prawie na2palce szyjka zgladzona i glowka w drogach rodnych i mam obserwowac skurcze.jak sie nic niebedzie dzialo to6maja bede miec wizyte a jak cos to2maja i wypisze mi skierowanie do porodu bo powiedzial ze byc moze jak bedzie w innym szpitalu wtedy to mnie sciagnie zebym z nim rodzila.zostalo mi1,5tyg oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytalam o to co mi pocieklo i to jednak mocz byl,pytalam o czop i powiedzial ze po niedzieli zapewne mi odpadnie i leki mam brac jeszcze tydzien i odstawic.jejku dziewczyny to juz w kazdej chwili moze sie zaczac.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 35, oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca 3mam kciuki aby wszystko było dobrze i aby Igorek jeszcze w brzuszku posiedział a Ty się nie denerwuj tylko staraj się dużo odpoczywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu, ja jestem po cc i tym razem lekarz dal mi wolna reke. Sama mialam zdecydowac, czy chce cesarke, czy sprobuje rodzic normalnie. Wstepnie ustalilismy zabieg, wyznaczyli date, ale szczerze mowiac mam nadzieje, ze zacznie sie wczesniej i sama urodze :) Wszystko zalezy od tego, dlaczego poprzednio mialas cesarke, ile czasu uplynelo od tamtej pory, jak przebiega obecna ciaza etc. Generalnie sam fakt, ze rodzilo sie przez ciecie nie oznacza, ze kazde nastepne dziecko urodzisz tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Wow!oczekująca,to tuz tuż:-):-):-) odpoczywaj i się ciesz,bo poród będzie szybki chyba. a po co skierowanie do porodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to oczekujaca czekamy na wiadomość typu "dziewczyny jadę na porodowke:) "jak ten zlecił to teraz dużo odpoczywaj;) choć teraz im bliżej końca to mi się dluzy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×