Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Flavia, niektorzy faceci tak maja. Zaloze sie, ze Twoj maz boi sie nowej sytuacji, odpowiedzialnosci za drugiego czlowieka, boi sie, ze sobie nie poradzi jako ojciec. Faceci sa troche jak dzieci i duzo im trzeba tlumaczyc. Nie zlosc sie, nie wsciekaj, usiadz z mezem wieczorem, na spokojnie i zapytaj, czy ma jakies obawy zwiazane z dzieckiem, powiedz, ze nie jest sam, ze Ty tez sie boisz, w koncu to wasze pierwsze, ze przeciez nie jest sam, siedzicie w tym we dwoje i jakos dacie sobie rade. Zobaczysz co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jedna walize i taki jak js mowie kuferek zrobie potem zdjecie. Wiecie co, wiedziałam ze tak bedzie, jak juz nie trzeba sie oszczedzać to mniej boli, mniej skorczy jakos mniej twardnieje rany co swiadomosc moze zrobic, dzis wkasciwie dopiero siadłam, bylam na spacerze, umylam balkon m wrocil bylismy na starowce, teraz juz m smazy rybe ja musialam sie polozyc:). Flavia ja tez jestem cięta na wszystkich czasem mam siebie dość, nie dobrze ze twoj m sie tak wkurza na rzeczy dziecka znam to doświadczenia i dlatego ze tym razem tez tak jest wychodzi z sali jak bedzie parcie pisalam wam ze u mnie to bylo nie do konca przemyslane ze został, ale co czlowiek uczy sie na bledach. Wiecie mam pomysl tylko musze kupic kredki do ciala narysuje z kubusiem dzidzie na brzuszku moim:). W ogole jeszcze flavia musicie uwazac zeby nie zapominac o sobie jak sie urodzi maluszek i teraz tez nie robcie cos dla siebie tylko, kolacja, film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze wieczory spędzamy razem lezymy sobie razem i gadamy, oglądamy tv. on teraz jakis się nerwowy zrobił, moze to dlatego że juz blisko. ja tez jestem juz nerwowa i taki finał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Co do torby to ja nawet nie ruszylam może jutro to zrobię nie mam jeszcze popranych ciuszków dla malucha. Ja leżąc w szpitalu zaczęłam rodzic a więc zeskurczami pakowalam to co mialam na ppatologii i wszystko było z nami na porodowke położna pomogła mi zanieść miałam torbę na kołach a więc nie na dzwiglala się a na po porodowa m już zaniusl ;) W nocy myślałam że na ip pojadę nie mogłam nogami ruszać a siku szlam ze łzami w oczach po wczorajszym spacerze krocze chrząstki mi się poszerzają i przez to ten ból. Dopiero teraz trochę lepiej udało mi się zrobić obiad ale nic więcej dzisiaj nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia nieladnie twoj m sie zachowal z tym wozkiem..a moze on robi sie zazdrosny o dziecko ze bedziesz malemu wiecej czasu poswiecac niz mu a moze to stres zwiazany z nadchodzacym porodem.wiecie mnie coraz bardziej wszystko boli:(piszecie o torebach ja mam jedna tylko a dla igorka rzeczy m przywiezie na wyjscie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia nie rob z siebie wiekszej idiotki bo nie jestem zadna z was. Jestes dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy się domyśla, dziewczyno nie ośmieszaj się naprawdę bo to ty zachowujesz się jak dziecko pisząc ukradkiem z gościa. Ja narazie nie biorę rzeczy na wyjście, uszykuje w domu sobie i malutkiemu i mąż przywiezie jak będzie jechał. to wychodzi ze tylko mi tak dużo rzeczy wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a flavia pytała się co potrzeba dla dziecka ciebie ? mi się wydaje że bo rzeczywiście dużo rzeczy bierzesz:-) ale co szpital to obyczaj. u nas nie chcą ubranek bo się boją o alergie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata u nas chyba trzeba miec swoje ubranka, wszystkie znajome które tam rodziły widzę ze ubierały w swoje rzeczy. kosmetyki to akurat malutko zajmują. najwięcej zajmą mi pampersy, rożek, kocyk i recznik dla dziecka ale w sumie wszystko potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź sie zapytaj w szpitalu czy trzeba ciuchy dla dziecka. szykujesz sie jak na wielki urlop, a może zaupełnie niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w moim szpitalu mam miec tylko ubranko na wyjscie i zostawic 5pampersow i5pieluch.niewiem jak jest w tym drugim szpitalu co gin tez pracuje musze go zapytac na nastepnej wizycie,chociaz wolalabym tu u siebie rodzic niz tam bo to60km odemnie:/no ale to juz wola malego:)mamokubusia super ze wzial sie wreszcie za lozeczko:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu- przecież ty tego nosic nie będziesz ani używac więc nie rozumiem z jakich powodów zawracasz sobie głowe moją wyprawką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dość dziewczyny:-) jestem padnieta :-) zrobiłam zakupy kupiłam dade 2 w biedronce . Jak wróciłam to pomalowalam dwie ściany i brakło farby,a tak to byłoby skończone. To zaczelam z teściowa sprzątać kojec dla psa,mega się urobilysmy :-) strasznie mnie bolą stopy ale mam dobry humor,teraz odpoczywam i jem loda . Zmaga wciąż ,męczy . Ja jestem w 33 tyg będę się za 3tyg pakować. Ubranka mam wybrane,jak będzie za mało to mąż dowiezie. Ja myślę że się spakuje w taka dużą torbę podrozna . Co do pampersów kupię z dady new born i ta paczkę zabiorą tam jest coś koło 30 szt. Flavia faceci tacy są, nie stresuj się to nic nie da,łez i odpoczywaj. A z mężem na spokojnie pogadaj i będzie ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mamokubusia a co takiego wydarzylo sie w trakcie porodu,ze masz takie źle wspomnienia,ze m zostal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie w biedrace sa właśnie dady 28 sztuk za 15 zł chciałam dzisiaj wziąć ale stwierdziłam że będę tego nosić ;) ja o niczym innym nie marze jak już urodzić jeszcze wczoraj się dowiedziałam że wszystkie koleżanki będą miały dziewczynki jestem jedyna co spodziewa się chłopca ;) MamaK wielkie brawa dla twojego m ;) Jak by któraś dokopala się do listy naszej i mogła dopisać .... bo decyzjia została podjęta jeśli urodzi się synek będzie miał na imię Michał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chce urodzić już :), też kupilam te dady new born, tam jest w małej paczce 27 sztuk:) mysle, ze to wystarczy do szpitala. Chyba musze kupić kapcie takie pod prysznic, bo w sumie nie mam, a kupujecie nakładki na sutki? bo ja mam taki jeden sutek troszke mały i wklęsły. mamakubusia no widzisz, będzie łóżeczko stało:) na szkole rodzenia tez same dziewczynki, tylko 2 chłopców:) moj czka, bolą mnie jego ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej zjadłam loda- koktajlowe-od 5miesiąca tylko te jem,pycha:) ja dziś też widziałam Dada new born to aż 28szt. w szpitalu zostawiacie?mi mówili 10 szt.zostawić,a inna położna ze 5 szt. -mama ma dla mnie ubranko na wyjście a nawet 2. Jedno z uszami, jakby w kształcie królika hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce sie wtracac, ale jednak sie wtrace :) Drogi Gosciu skoro juz tu jestes i ciagle sie czepiasz po kolei kazdej z nas to chociaz sie podpisz. Byloby milo wiedziec z kim sie 'rozmawia'. Po Twoich postach wnioskuje, ze masz problem ze soba.. nie masz się juz kogo czepiac w realu to probujesz wirtualnie. Flavia- fajnie, ze podeslalas liste :) Troche ja zmodyfikuje i tez skorzystam. Lekarka kazala mi sie spakowac, ale jeszcze nie będę tego robić. Odnosnie porodu to nie boje sie nic a nic ! Ale jak przyjdzie co do czego to zaczne :D Zawsze mialam straszne bole na okres wiec sie juz troszeczke przyzwyczailam. Pamietam, ze jak mnie tak bolalo to po jakimś zasypialam z wycienczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało pisze na forum ale jestem zabiegana. Moj synek ma 17 miesięcy i poprostu nie nadążam za nim. Byłam na usg w czwartek i wreszcie sie dowiedziałam ze dziewczynka. Co do imienia to myślimy o imieniu Marlenka. Co o tym myślicie? Możecie uzupełnić w tabelce bo chyba tylko ja jeszcze nie wiedziałam. termin wyszedł na 12.06. W 33 tyg. wazy 2100. Ułożyła sie już główką w doł i mam wrazenie ze jest nisko. Brzuch mam nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 5 na nogach-mąż z synkiem i z teściami pojechali na wycieczkę w okolice Opola.Wstawiłam wodę na kawę.Ja też czasami odczuwam bolesne ruchy dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jolka ja to od6na nogach bo od4-5codziennie sie budze i po spaniu:/zjadlam sniadanie i pije herbatke.wczoraj wiecvzorem mialam znowu skurcze ale szybko przeszly.juz niemoge sie przekrecic w nocy a spac moge teraz tylko na lewym boku.meczy mnie juz ciaza.m dzis powiedzial ze ja to zwariuje jak sie urodzi maly.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj wieczorem pojechalismy z m na lody i niebylo doslownie nas pol godziny i jak wrocilismy to tesciowa swoje juz zaczela ze jezdzimy codziennie ze wstyd ze wq ciazy jestem a jezdze gdzies.ja jej powiedzialam zeby w koncu skonczyla sie wp*****lac i komentyowac i niech soba sie zajmie to malo ja nieroztelepalo.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny Ja mam już dość tej ciąży bardzo mnie kości bolą wszystkie,wczoraj się przerobilam i mnie bolał brzuch. I bardzo bolą mnie plecy na wysokości krzyża zamknie rwie. A miała którąś z was tak,że,wczoraj po stosunku miałam uczucie jakbym miała z płytko tampona wlozonego ,potem przeszło,nie umiem inaczej wytłumaczyć. U mnie pochmurnie ale rzesko. Ja jeszcze leze . Oczekująca ja kocham lody i jem codzień lub co drugi dzień ale sorbety lub wodne. I bardzo dobre że powiedzialas tak teściowej ile można znosić takie docinki . Może coś zrozumie,choć wątpię bo do takich ludzi nic nie dociera. Nie stresuj się. Czy którąś z was bolą wszystkie kości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie odzywaj sie do tesciowej, nie patrz na nią, ona i tak sobie z tego nic nie zrobi.Kasia mnie okropnie boli w dole brzucha w nocy, ledwo ide sikać, mam bole jak na okres codziennie w nocy, w przyszłym tygodniu bede pakować torbe do szpitala, choc czuje, ze przechodze ciaze, brzuch mam po sama brode:PKości mnie nie bola, o dziwo nie boli kregosłup, tylko stopy, ale dzis mam eleganckie bo jest chlodno a wczoraj nigdzie nie byłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam u mnie bez zmian ból ból i jeszcze raz ból a dodam ze wczoraj lapałam taki pojemik bo mi spadal i tak stanelam ze sytuacja sie jeszcze pogorszyla ;/ troche mnie przeraza rodzenie poniewaz nie wyobrazam sobie wybrania wygodnej pozycji w tym wypadku :( zaraz poszukam tabelki i uzupelnie i poczytam jakie tam jeszcze imiona byly i co sie dzialo bo napawrde nie mnam nawet checi zagladac na neta tak ten bark boli bol jest bardziej drazniacy niz rwa ;/ co do torby do szpitala ja biore dwie chociaz polozne mowily 3 : na porodowke , na polog i dla dzidzi , ale biopre na porodowe i na koleczkach dla siebie i dzidzi jak urodze maz z auta przyniesie a mam liste co trzeba ze szkoly rodzenia i na str szpitala uniwersyteckiego w moim miescie tez jez jest a wiec: porodowka:dokumenty- karta ciazy-gr krwi, posiewy , dowod osobisty -klapki -recznik -zel pod prysznic -1l wody niegazowanej -cukierki miętowe, owoceowe etc -skarpetki -szlafrok cienki a to dopisane przeze mnie i kolezanke: -balsam do masowania pleców -kawa w termosie dla meza -cos do jedzenia dla meza -telefon z ladowarką!! i sluchawkami -woda w spray do twarzy -pomadka ochronna do ust -gumka do wlosow Połóg: -podklady gin 10szt -majtki jednorazowe siateczka -recznik -art kosm. -wkladki laktacyjne 10par -stanik laktacyjny -koszula nocna -woda niegazowana -kubek sztucce -papier toaletowy -recznik papierowy -skarpetki I ode mnie : -octenisept do krocza -taki pojemnik do psikania kwiatów = saszetki tantum rosa do krocza -wezme tez jakis proszek na bol pewnie apap bo nic innego nie mozna jak sie karmi ew tabl ketonalu bo wiem ze skąpia na oddziale ;/ Dzidzi: -ubranko -pampki 10szt ( wiadomo kto przyniesie wiecej moga zostac zuzyte na rzecz mam ktore postanowily nie wziac, wiec chyba kupie tansze do spzitala dade np) -chusteczki jednorazowe -krem na odparzenia , bipore bepanthen to odrazu na sutki bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakubusia09 (30l)----24.05-------Dominik Początekczerwca (19l)--28.05--------Jan gość85-(28l)--------------29.05----- ---Michał oczekująca(24l)---------30.05-----------Igor brzuchatka 28l---------- 01.06---------Laura asiula84 (29l)------------ 03.06------- Marlenka ewinkaa (29l)-------------03.06-----------Staś maminia22-(22l)---------03.06-------chłopczyk esmi90 (23l)--------------04.06---------Jakub Agata89R (24l)----------05.06- ---------Adam Flavia23 24l-------------- 06.06 --------Krystian A A A J (28l)-------------08.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka tacia (30l)----------------LEOŚ ur. 02.04.2014r mama3chłopców.-------15.06----------Leoś ilonek (25l)---- -----------16.06-----------Pola mamowa (20l)------------16.06----------Artur kasia2014 (23l) ---------16.06---------Sandra Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)--------------20.06-------Paweł, Jan swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem 19magda91-(22l)---------21.06 -------Mikołaj Gosiaczek201 ------------23.06-------Franciszek Sisilka (28l) ---------------23.06 --------Bartuś 33ona (33l) ----------------24.06---------Paweł lacerta (31l)------- --------28.06 -------Marta AIK---------------------------29.06-----dziewczynka mozeniejeden(18l) Jestesmy z Tobą ! Jesli ktoras juz ma wybrane imie to dopisujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×