Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

ja po luteinie miałam taki własnie wodnisty śluz białawy albo przezroczysty, pachniał tymi tabletkami rozpuszczonymi. A w niedziele zauwazylam takie małe galaretowate kulki kolor zielony jasny i to mnie zastanowiło bo nigdy takiego nie miałam. To się zaczeło w niedziele po południu a wczoraj juz byłam u lekarza więc pewnie dopiero się rozwijało, dziś trochę swędzi w środku ale mam nadzieje ze po globulkach przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wzielam sobie szybki prysznic i tak siedze a z piersi leci mi siara, z tym ze leci jej strasznie duzo w biustonosz musialam juz wlozyc wkladki. Dzis jeszcze do miasta musze po pare drobiazgow jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia,ja luteiny nie biorę,brałam do 17 tygodnia bo miałam zagrożoną ciąże :-( i właśnie taki wodnisty dalej mam,nic w poniedziałek mam wizyte to się zapytam dlaczego się tak dzieje, ile twój maluszek wązył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 32 tc wazył 2.200 teraz nie wiem bo nie mialam usg ale mineły juz prawie 3 tyg od ostatniego więc myslę ze zaraz do 3 kg dobije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka mi dzwonila, ze w biedronce sa takie gumowe buty, skocze zobaczyc czy u mnie sa i kupie do szpitala, zeby miec jedne i do chodzenia i kąpania:) teraz tak mysle, ze moja szwagierka ma takie cos do noszenia dzidzi, ale usztywniane wiec moze mi pożyczy:) moja pralka jest durna, po raz kolejny dzis wylała z bebna wode, blokuje sie ale i tak wylewa choc sprawdzam sto razy czy dobrze sa zamkniete drzwi, mam ja 2 miesiace...nowa a takie cos robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muj klocek w 30 wedle usg i gina ważył 1.730 to mało czy duzo jak myslicie? ciekawa jestem ile teraz waży heeh,do małych chyba raczej niębędzie należał co widać po częstych czkawkach jest tak łapczywy na wody ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
A ja dzisiaj zaspalam i mój syn nie poszedł do szkoly, zdarzyło mi się to po raz pierwszy od niepamiętnych czasów:) Co do sexu to u mnie gdyby nie zmęczenie to byłby częściej mojemu M nic nigdy u mnie nie przeszkadzało tzn ciąża też mu nie przeszkadza. Ja mam poprana tylko czesc rzeczy jeszcze trochę mi zostało a chciałabym mieć juz wszystko z głowy, zaczynam po mału kompletować torbe do szpitala chociaż to 33t ale zanim ja to zrobię do końca to się zejdzie. Mamy, a wasze torby do szpitala jak wyglądają? Chodzi mi o to czy to walizka czy taka a,la torba bagazowka czy coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nomadic spakowałam się w walizkę, taką niedużą co odpowiada bagażowi podręcznemu, który można wnieść na pokład samolotu. Nie chciało mi się kasy na torbę wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia zdrowiej, a czemu ci usg nie robił może na następnej zrobi, około 35 36 się robi takie jak w 30 chyba:-) Kiedyś moja sąsiadka się wyprowadzała na starym mieszkaniu i przyniosła mi karton z książkami ok kilka mam do dziś ale niektóre były pomazane i miały powyrywane kartki, więc jak dla mnie to tacy ludzie pozbywają się kłopotu. Ja oddawałam nie zniszczone ubranka a zimowe kombinezony czy buty wystawiałam na allegro i zawsze się sprzedało, ale to były rzeczy w stanie idealnym:-). Ja mam taka walizke na kółkach średniej wielkości i tzw przeze mnie kuferek tam mam kosmetyki dla siebie i dziecka, podkłady jak postawie go na torbie to już wygląda jak duża waliza:-) Dziś nie poszłam na spacer miałam dużo w domu zaraz zjemy z małym zupe i pierogi na balkonie a później może pójdziemy na kawe do sąsiadki ma tez synka w podobnym wieku. Jutro jade z m na zakupy musze zrobić liste i się jej scisle trzymać bo przez łóżeczko w tym miesiącu znów wydatki wpadły., może moje ukochane upatrzone zasłony są w promocji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoK- miałam 10kwietnia usg i teraz nie robił. następna wizyta to bedzie 36,3 i mysle ze wtedy zrobi. Dokładnie ludzie chcą sobie w domu miejsce zrobic i komuś niosą, myśląc ze dobry uczynek zrobią. Ja juz teraz będę twarda i nic używanego nie biorę z ubrań od nikogo bo pózniej sama nie wiem co mam z tym zrobic, a zakładac i tak nie będę. Mam tyle że mi starczy,a jak ktoś chce dziecku zrobic prezent to niech kupi nowe, bo stare to nie prezent. Kiedyś koleżanka robiła przebiórke w szafie bo przytyła i przyniosła mi tez torbę ubrań takich szczuplejszych z uśmiechem. Ja pózniej przeglądam a tam spodnie starodawne dzwony, bluzki tez z takimi rozszerzanymi rękawami, albo bluzki odsłaniające pępek w których się juz nie chodzi, jakies haftowane. Wszystko stare i niemodne, nie to że zniszczone ale po prostu niemodne . Naprawdę ludzie myślą ze jak sami w tym nie chodzą to ktoś będzie chodził? Macie jakieś plany na majówkę? my pewnie bedziemy mieli zapr na grilla ale chyba nic z tego. Ja po prostu nie mogę siedziec, tak mi niewygodnie, cisne małego, brzuch twardnieje, kręgosłup zaraz boli. Nie ma szans zebym sobie wygodnie posiedziała a jechac i się męczyc nie ma sensu. Ja jestem spakowana i wyszły mi 3 takie podręczne torby, nie takie wielkie jak turystyczne tylko mniejsze. w 1 mam swoje rzeczy, w 2 malucha a w 3 pampersy i wode soki wezmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co do wymazu tak czytam to prawidlowo powinien byc wykonany z pochwy i o***tu bo to jest bardzo bliskie srodowisko i podczas porodu moze sie ten paciorkowiec przeniesc , i wiadomo mozna sie zanieczyscic jak nie robia w szpitalach lewatywy to wogole te bakterie moga wszedzie byc , dlatego lepiej zrobic ten posiew i z o***tu , u mnie w miescie wszedzie robia tak i taki razem cena ok 35zl , gin nie daje moja skierowania na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze sie nie pakowalam za 2 tyg chyba to zrobie , wezme dwie torby na porodowke taka podreczna a na sale mam z koleczkami , nie bede kupowac specjalnie nowej :D Flavia lepiej sokow nie pakuj bo jak bedziesz karmic piersia to i tak kaza ci sama wode pic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gotuje obiad i tak sobie myślę że tempie dziecko coś się dziś nie rusza,nie wiem czemu. Kruszynka ja za każdym razem jak chce się obrócić to się budzi,więc się nie wysypiam te ręce bez czucia tragedia. Ja chce tak działać żeby urodzić przed terminem niż po:-) Ja mam bardziej wodnista wydzieline choć zdarza się i bardzo gesty sluz . Ja dziś chyba posadzkę pomidory bo boję się że po majowce będzie ciężko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik to gin nie robi tego wymazu? to gdzie trzeba isc zeby to pobrali? mamoK- ja te ładne ciuszki co mam też będę sprzedawac na allegro, a to co się zniszczy to wyrzuce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
U mnie było z pochwy i o***tu i to wszystko na NFZ dziwne ze nie wszędzie robią. U mnie wyniki dopiero po 4tyg bo tak lekarz kazał się zapisać na kolejna wizytę. Ale mnie dzisiaj mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to widze e wy torby popakowane i duzo zabieracie, u nas ciezarne zabieraja tylko koszulki do siebie i to wszystko i jakis ciuszek na wyjscie ze szpitala, wszystko ine zapewnia szpitak, od picia i jedzenia po podklady i podpaski, jak i ciuszki i pampersy oraz srodki pielegnacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ja mimo ze chodze na nfz to wyniki takie jak toxoplazmoza cytomegalia rozyczka musialam robic sama ;/ tak samo z posiewami lipa ;/ Flavia pozniej to juz metoda prob i bledów mozna wszytstkiego probowac patrzec co uczula dziecko od czego ma kolki itp ale na poczatek chyba lepiej sama woda :) ale to juz jak kazdy uwaza :) pamietam pacjetke ktora przyszla z 2mc coreczka ta biedna wiszczala w nieboglosy brzuch jak skala , a mama sie wisni najadla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAJ bo tak powinno byc ale wiesz to Polska dobrze ze jeszcze ze swoim łozkiem nie musimy przychodzic haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia u mnie robia wymaz w laboratorium , akurat tam gdzie ja ide to jest osrodek chorob przenoszonych droga plciowa , tam tez za darmo pobierali hiv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik wiem jak pierwsza core rodzilam to tez wszystko musialam miec, teraz lzej dla rodzacej bo nie musi tych toreb dzwigac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wymaz za dwa tygodnie i pobierze mi mój prowadzący lekarz. Co do ubranek, to zgadza się, ja dostałam w sumie kilka kartonów ubranek z różnych źródeł zupełnie za darmo, ale byłam generalnie zadowolona. W każdej z paczek były rzeczy prawie zupełnie nowe i nieużywane i naprawdę śliczne, jak i znoszone i takie których od razu się pozbyłam bo np mi się nie podobały. Co do tych drugich to nie stanowiło to dla mnie żadnego problemu. Dla mnie liczy się gest, przecież ludzie mogli od razu wszystkie ubranka wyrzucić, albo wrzucić po prostu do kontenerów z ubraniami, które później są sprzedawane np. w lumpeksach, a tak to miałam wszystko za darmo i wiele naprawdę bardzo dobrych, nie znoszonych, markowych ciuszków. Zresztą często też przeglądam od razu ubranka, jeśli ktoś mi chce coś dać i jeśli mi się nie podoba, to oddaję z powrotem albo nie biorę. Moim zdaniem to bardzo fajna sprawa i praktyczna, że ludzie oddają ubranka dziecięce. Taki noworodek albo niemowlaczek niektóre ma na sobie tylko kilka razy. A przyznam się, że z tych ubranek, które sama kupiłam to aż żal się robi, że tyle się wydało (choć stać nas spokojnie), a dziecko miało na sobie raz lub dwa i wyrosło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia05090611
Ja miałam robiony wymaz taki i taki:) wynik negatywny. Dziewczyny jak tam wasze brzuszki? Tz macie rozstepy? Obiad mam juz zrobiony mielone ziemniaczki i kalafiorek smazony. Przepraszam ze tak sie was uczepilam ale nie mam z kim pogadać moja kolezanka wyjechała na stale do Islandii i zostałam sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
Dziewczyny jeśli chodzi o śluz, to ja go miałam bardzo długo, na pewno któryś miesiąc.Dopiero od niedawna mam już spokój, tzn dużo go mniej. Było go wtedy bardzo dużo, też musiałam zmieniać wkładki kilka razy dziennie. Był taki wodnisty i biały. Podobnie jak wy przestraszyłam się i pojechałam do swojego gin. Na szczęście okazało, że to nie żadne zakażenie, tak po prostu ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia u mnie narazie ok :) Kruszynka jesli chodzi o twoj "sluz" to kilka dziewczyn u nas tak miala ze mokre wkladki itp i okazalo sie ze to byl mocz wiec obserwuj pod tym kątem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam jeszcze rozstępów, smaruję się mustelą. Śluzu też mam sporo, ale nie mam żadnej infekcji, prawdopodobnie to przez pessar produkuje się więcej śluzu w moim przypadku. Chociaż zanim mi założyli to też był śluz, ale trochę mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchata na czerwiec jeśli chodzi o gbs to mi pobral i z tad i z tad i po mimo że jeszcze nie odebrałam to wiem że wyszedł mi niestety dodatni bo jak dzwoniłam do laboratorium to mi powiedziała pani że muszę dopłacić czyli coś wychodowali nie długo jadę odebrać to zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justi ty masz pessar? Masz nakaz lezenia?Ktory tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już byłam na mieście byłam z mamą na pysznych lodach - mniam ;) i musiałam wracać bo kurier był i mnie nie zastał umówiłam się na 13 ale jego jeszcze nie ma a po 14 muszę jechać znowu do miasta bo mam dziś wizytę :) Byłam jeszcze u siebie w pracy , dałam katalog AVON i dziewczyny zrobią zamówienie :D może też na coś się skuszę :) Ja czasami też mam sporo śluzu :P a jest tak ciepło że wyszłam z krótkim rękawkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Dobre z tym łóżkiem hehehe:) u mnie też dają jakieś wkładki, dziecko jest opatulone szpitalnym kocem ubranek z domu nie trzeba tylko na wyjście ale drobiazgów mnóstwo trzeba zabrac:) U mnie wszystkie badania na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×