Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Flavia a potem mozesz spać? Też mam ochote na spanie ale jic z tego zaraz obiad i jade ale nie czuje sie dzis za dobrze wszystko mnie denerwuje:(,oby dzień szybko miną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja juz po wizycie. Wiec rozwarcie 1,5 cm jak bylo tak jest, mam sie tym nie przejmowac, Wszystkie parametry so super, wody plodowe, serduszko wszystko ok Dzieciatko ma 2300. Termin wyszedl na 3 czerwca. eh ciagle co innego wiec termin nieznany heheh. Na usg malenstwo strasznie kopalo gdzie lekarka z ta raczka do usg tam kopniak, hehe ciezko bylo pomiary zrobic, aczkolwiek sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoK-nie wiem czy pózniej będę mogła spac, jakos dziś mi się dobrze spało ale widocznie potrzebowałam jeszcze ze tak zasnełam. Ja tez jestem nerwowa, burcze do każdego az mi pózniej głupio. nigdy taka nie byłam a teraz czasem mi się nawet gadac nie chce. coraz częsciej myślę o porodzie i tak jak wczesneij się nie balam, tak teraz zaczynam się bac jak to będzie. czy dam radę, czy wszystko pójdzie dobrze. boje się ale w sumie chciałabym juz żeby było po wszystkim żebym w końcu mogła normalnie funkcjonowac i miec wyczekanego maluszka przy sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia ja jakbym spala w dzien to w nocy po spaniu.ja mam dzis zly dzien.boli kregoslup,tesc swoje wywody ze m kuchnie konczy zamiast co innego robic a chcialam dzis posprzatac zeby miec zrobione wszystko.pozbieralam wszystkie ciuchy do prania i bede sprzatac sypialnie a pozniej kuchnie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ja juz po maratonie lidl,biedronka,alma:-) tylko w almie na wędlinach mnie wpuścili poza kolejką,tzn.sprzedawczyni mnie poprosila na początek:-) zapas miesa na grilla i lodów na deser jest spory, ogólnie większość i tak została w bagażniku i czeka na męża,ja przydźwigałam tylko to co lodówkowe. ale dzisiaj jestem szczęśliwa! Balkonik ogarnięty,tylko trzeba wymopować,tak super teraz się tu siedzi, mamy 9m2wiec mimo drzewek,huśtawki,kwiatków i stolika nadal jest przestronny:-) pamiętacie jak nasze dzidziusie ważyły po 100g?? Wtedy myślałam,że waży tyle co paczka chipsów hehe, a teraz??teraz to worek ziemniaków albo duża pepsi:-) juz takie duże te nasze dzieci:-) cieszmy sie z tego, a te niedogodności jakoś musimy wytrzymać,ostatnie tygodnie przed nami:-) Justi a Ty jak sobie radzisz z leżeniem?czy ogólnie trochę chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewinka oj teraz to takie pulpeciki w brzuchu sa:)kolezanka urodzila w niedziele porod trwal 3godz mowila ze straszny bol,urodzila coreczke2950i2tyg przed terminem.ja ogarnelam troche sypialnie i w kuchni chcialam umyc szafki ale nieda rady bo brzuch bardzo ciagnie i maly strasznie kopie jak pochylam sie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca to odpocznij, moze później lepiej się poczujesz to powolutku sobie szafki umyjesz. Chociaz wiem co to znaczy-chciałoby się już teraz mieć zrobione i układać w szafkach:-) koleżanka niech bólem nie straszy, nie pierwsze i nie ostatnie rodzimy i jakoś to przetrwamy, a potem tyyyle szczęścia będzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DGEHTJGFHMGDF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklaudia05090611
Czesc dziewczyny co do laktatorow to odradzam mama które pierwszy raz beda mialy dzidzie bol niesamowity pekaja sutki i brodawki. Polecam hartowanie piersi podczas kapieli polewać na przemian zimna i ciepła woda i masowac sutki i brodawki. Jesli ktoras z was bedzie miala malo pokarmu herbata z anyżu czyni cuda hartowanie to teraz w ciąży:( ja właśnie wróciłam z rajdu po sklepach w sumie nic nie kupiłam takiego a jakos sie zmeczylam chyba pakowaniem do bagażnika:) ja w tej ciąży mam wyjątkową ochotę na owoce słodyczy takich jak czekolada czy nawet ciasto nie jadlam od Bozego Narodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Kasia typowe opalanie raczej nie ale jak się nie opalić przy takiej pogodzie. Ja bym się zresztą bala bo w tej ciąży mam cala twarz w plamach hormonalnych, masakra, martwię się ze mi tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE MOGE PISAC SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja szyjka na pessarze od 5 tygodni, dzis zaczynam 30 tydzien, nakaz lezenia ale mam coraz wiekszy ucisk na pecherz,wiec jak tu nie wstawac. Justi jak Ty sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ginka kazala na slonce wychodzic bo poziom wit d mam 10 a norma od 30 :) wiec siedze wlasnie na sloncu i czekam na kuriera kt wczoraj sie nie zjawil a dzis mial byc ok 15 :/ asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się nasmiałam ze swojego brzucha chciałam sobie zrobic zdjęcie w lusterku tak jak zawsze i juz mi się ledwo zmieścił:) mój brzuch przypomina trójkąt:D zaraz wrzuce zdjęcie. no niestety rozstępy też są ale tylko z jednej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stolik do pokoju ale mialam takie przeboje zamowilam go na poczatku kwietnia ;/ asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia napawrde komiczny kształt hahaha :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ukladalam wszystjkie przyprawy w szafkach,jeszcze zostalo mi przeniesc talerze kubki,robota,mikser salaterki i serwis.ale jakos ciezko mi dzis i maly strasznie wierci sie a w dodatku dostaje rozwolnienia:/a stopy to tak bola mnie ze szok.mam straszna ochote dzisiaj na radlera zimnego i kielbaske z grila:)a na deser loda wloskiego mniam.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej, ja wróciłam z co 2tyg.wizyty u lekarza.powiedział,że jeszcze 5 tyg. i mogę rodzić.a położna mówiła,że mam mały brzuch jak na 33 tydzień i żebym już kompletowała wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja byłam rano u lekarza bo od wieczora miałam twardy brzuch i do tego biedgunka. Rano byłam ledwo żywą,dr powiedziała że jest ok że to skurcze przepowiadajace że macica ćwiczy. Główką jest już nisko i zera mnie prawo kluc i ciągnąć. Ale mam funkcjonować normalnie,więc byłam dziś na spaceru bo taka ładną pogoda i tak co chwilę coś,właściwie cały dzień w ruchu,teraz leże młoda się strasznie rozpycha . Co do laktatora ja odkupilam za 40 z tommee tippee używany 5 razy więc spoko. 14 mają mam mieć ten wymaz i pobiera go moja p dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez bylam przejsc sie i teraz odpoczywam troche bo strasznie nogi rozbolaly w kroczu:/33ona to masz dotrwac do38tc?kasia moj tez tak sie rusza ze masakra ciagle.az boli czasami.a mozew probuje sie wydostawac na swiat:p oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia a w którym jestes tygodniu? mi juz dawano brzuch nie twardniał, w poniedziałek jak byłam u teściów to kilka razy ale połozyłam się u nich i przeszło. a tak to jest ok. kręgosłup tylko boli czuje ucisk na niego. ciekawa jak tam moja szyjka się trzyma teraz, mam nadzieje ze jeszcze nie ma rozwarcia. w sumie został mi juz tylko tydzień oszczędzania, bo od 37tc ciąża donoszona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny rarujcie mam takie straszne zatwierdzenie parcie jest wieksze niz przy porodzie nie mam juz siły. Nie mogę sie wyrobić. Nie wiecie czy mozna pic herbatę z kopru włoskiego. Boję sie czy to nie moze przyśpieszyć porodu. No o hemoroidy. Nigdy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia05090611
Ja tez byłam na spacerku z młodszym synem i piskiem piekna pogoda dzis byla 26 stopni:) na weekend troszkę spokoju bede miala bo starszy syn do rodziców pojechal. Jutro jedziemy nad jezioro po plaży pochodzić łódka poplywac bardzo sie ciesze bo trochę odpoczne a wieczor grilujemy jak zwykle u nas:( z tej części dnia nie jestem zadowolona bo wszystko musze zrobić sama a moje siostry na gotowe przyjdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia a nie możesz poprosić siostry aby Tobie pomogły ? jednak jesteś w ciąży ... i nie przynoszą ze sobą sałatek, mięsa itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia 33 tydzień,w pon zacznę 34. Trochę się wystraszył jak usłyszałam że główką jest nisko. a pytałam o ciesnie nadgarstkow i powiedziała że po powrocie do wagi wyjściowej wszystko wróci do normy a jeśli nie to wystarczy 1 lub dwa zastrzyki że sterydów i wszystko ok. Flavia a nie twardnieje ci brzuch od kaszlu i kataru? Mi momentami się wspinał na kilka sekund i bolał ale jak zakwasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia05090611
kawa z mlekiem gruszki jabłka kefir śliwki hmmm paracetamol w czopkach. Żadnych herbatek ziolowych wywołują skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×