Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość 33ona
oczekująca- moja ex teściowa ze swoimi dziećmi była skłócona i nie kontaktowali się po kilkanaście lat!każdy uciekł od niej!z wszystkimi z wioski się pokłóciła!!!!!ostra świruska była,ja zaproponowałam aby zabrać ją do psychologa,oczywiście odmówił ex, a jak poszliśmy na terapię małżeńska do psychologa- TO NA 1SZYM SPOTKANIU PSYCHOLOG OD RAZU STWIERDZIŁ,ŻE TO WINA EXA,BO NIE ODCIĘTA PĘPOWINA ITP.ALE KAŻDY TO WIEDZIAŁ -i star**** tylko moje małżenstwo rozwaliła, bo reszta jej pomiotów uciekła za granicę, to wiecie co- star**** pisała LISTY ZA GRANICĘ,W KTÓRYCH NAMAWIA DO ROZWODU RODZONE DZIECI!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona to miałas toksyczną teściówkę no i całe szczęście że się uwolniłaś od tej kobiety i mami synka bo niemiałabyś życia!,moja kolezanka żyła z takim mamisynkiem jej teściowa nawet się interysowała ich życiem seksualnym aż w końcu rozbiła ich małzeństwo...chore babska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka ja dziś 33 tydzień i dretwienia mam z dwa tygodnie. Strasznie to jest uciążliwe. Ja codziennie na śniadanie jem mleko,ale kości bardzo bolą. Myślałam że to przez brak wapnia. Już sama nie wiem,ale tyle nie wytrzymam... Też czytałam że to zespół ciesni przez zatrzymana wodę. Będę musiała się skontaktować lekarzem co na te bole i dretwienia bo tak się nie da żyć. 33ona dobrze że się uwolniłas z toksycznej rodziny;-) Satanna masz rację z policja,tym bardziej że Oczekujaca w ciąży. Ja muszę kupić 1 do szpitala. A na kiedy masz termin? Marka wydaje mi się że sporo,ale bardziej doświadczone mamy niech się wypowiedzą;-) a się nie znam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
kRUSZYNKA- było tragicznie, to szatan w ludzkiej skórze,myślałam,że jestem do niczego,bo mi cały czas mówiła,że jestem głupia-2 uczelni nie skończę,pracy nie znajdę,że jestem pier...olnieta, a w dzień po ślubie -na poprawinach moich powiedziała,że dopóki jej chaty nie wybuduję, to o spłodzeniu dzieci mam nie myśleć.W tajemnicy zaszliśmy w ciążę-oczywiście ex jej wygadał, to mi zerwała ciążę, byłam młoda i głupia....ale dobrze,że tak się stało.Po swoim ślubie otworzyłam oczy- inna jej synowa z mężem żyje jak pies z kotem,aż się trzesła jak rozmawiała przez tel. z mezem.w ostrej nerwicy była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia dzisiaj skończyłaś 33 tydzień tak? bo ja też: :-) w przyszły poniedziałek mam wizytę to zapytam lekarza co właśnie na te bóle,nic idę się kąpać i spać jak da rade ;-) wasze maluszki też ta często mają czkawke bo muj ma teraz własnie i to już 5 raz dzisiaj,strasznie łapczywy na te wody płodowe heeh. Dobranoc mamusie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia- 13 czerwca ale w naszej rodzinie tradycja jest ze dziewczynki rodza sie 2-3 tyg przed terminem ;) wiec chce sie jakos zabezpieczyc i jesli bede miec cc to myske ze oststni tydz maja . Zwlaszcza ze Hania wg USG jest starsza o 2 tygodnie niz wynika z OM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mój mały zwłaszcza w tym tyg. ma często czkawkę, czasami 2-3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Marika,mój w32 tyg. Ważył 2200 i lekarz powiedział,że to normalnie,ze przy porodzie będzie ok.3600, ale nie wiem,w poniedzialek będę miala usg to sie dowiem ile waży, a będzie to juz ostatni dzien36tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia dzisiaj skończyłaś 33 tydzień tak? bo ja też: :-) w przyszły poniedziałek mam wizytę to zapytam lekarza co właśnie na te bóle,nic idę się kąpać i spać jak da rade ;-) wasze maluszki też ta często mają czkawke bo muj ma teraz własnie i to już 5 raz dzisiaj,strasznie łapczywy na te wody płodowe heeh. Dobranoc mamusie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny na dretwienia i bole kostno stawowe nic wam lekarz nie da bo to jest spowodowane obrzekiem tkanek i ich uciskiem ja to mam od 20ktoregos tyg juz nawet nie pamietam i niestety trzeva z tym zyc , , , marika mojej kol w tym samym okresie jak ty coreczka wazyla 2300 i waga docelowa -3500 wiec mysle ze nie duza dzidzia w sam raz asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
witajcie dziewczyny:) ja jestem 33tc sledze was juz długi czas i jakoś nic do tej pory nie napisalam:) czy was też tak ciągną brzuchy do przodu,? Ja juz mam na maksa wypchany pępek, dzidziuś juz nie fika tylko się rozpycha i mam strasznego lenia a tyle chciałabym jeszcze zrobić żeby mieć później wolne i nacieszyć się brzuszkiem, ale pewnie nic z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIK bolder sd ecoline, taka nazwa wózka. Nie widze sie w Twojej sytuacji oczekująca, nie dałabym rady mieszkać w takich warunkach, nic Ci nie doradze, bo i tak sie nie wyprowadzisz a ze mieszkacie praktycznie razem to sytuacja może się jedynie pogorszyć.Ja pojadłam kiełbasy z grilla:) marika moj mial 2300 w 34 tygodniu, wiec kolo 3 chyba bedzie mial po porodzie, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Szymańska
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamy :) Jeśli jeszcze tego nie zrobiłyście lub w ogóle się nad tym nie zatanawiałyście- chciałabym teraz serdecznie zachęcić was do sesji fotograficznych- zarówno ciążowych jak i dziecięcych.To wspaniała pamiątka, dla Was- rodziców i dla Waszych dzieci. Ręczę, że będziecie zachwycone :) Fotografuję w Świdniku, Lublinie i okolicach. Szczegóły na stronie. www.szymanska-fotografia.pl Zapraszam także do obejrzenia galerii :) Naprawdę warto! Pamiętajcie, że te chwile już nigdy nie wrócą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazlam cos ciekawego :) możecie sobie porownac... czyli wychodzi na to ze mój maluszek to nie żaden olbrzym tak jak dotychczas myslalam :) marika 22 tc 374 gram (10 centyl) 575 gram (50 centyl) 754 gram (90 centyl) 23 tc 351 gram (10 centyl) 588 gram (50 centyl) 839 gram (90 centyl) 24 tc 364 gram (10 centyl) 640 gram (50 centyl) 958 gram (90 centyl) 25 tc 409 gram (10 centyl) 726 gram (50 centyl) 1106 gram (90 centyl) 26 tc 483 gram (10 centyl) 841 gram (50 centyl) 1280 gram (90 centyl) 27 tc 584 gram (10 centyl) 983 gram (50 centyl) 1476 gram (90 centyl) 28 tc 708 gram (10 centyl) 1148 gram (50 centyl) 1689 gram (90 centyl) 29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram (50 centyl) 1915 gram (90 centyl) 30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl) 31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl) 32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl) 33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl) 34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl) 35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl) 36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl) 37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl) 38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl) 39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl) 40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściowe i mamisynki coś o tym wiem;), ja mojej nie daje się sadze ze jakbym byla inna to i kolor ubranek dla moich dzieci by wybierała. Mamy takie szczescie ze nie mieszkamy raze,ale lubie sie wpierdzielec w to co mam w domu co kupuje m mi kaze ceny zakrywac jak no. cos nowego i jeszcze z metka a ja celowo tego nie robie ani ja nie kradne pracujemy zarabiamy kupujemy moja sprawa co za ile i jak. Przy wykonczenu miszkania byly awantury teraz jest dyskusja po co moskitiry tyle kasy przeciez po gowno, chce miec mam bo zarobila na to. Jutro przychodzi do kubusia dla niego to kochana babcia my z m spadamy w tym czasie na zakupy:) Bedzie niezle jak sie dowie o łożeczku tamto było od niej:) i chodzby polamane chodzby na scisk chocby na ukos miao stac to powie ze glupote robicie ale ja zlewam na to m sie przejmuje i mowi potem tak jak ona :), ta kobieta ma taka siłe ze ci co jej ulegli zawsze jej racje przyznaja, rany boskie ja tego nie rozumiem nikt sie nie postawi kazdy boi sie powiedziec co mysli czesem m mowi przytakuj o nie nie :), nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle witam nowe stare mamusie piszcie jak najwiecej az miło jak tyle wpisów. Wczoraj wieczorem nie moglem usnac tez tak macie ja sie wierce, marudze, aj sama mam siebie dosc jak zasne to spie juz dobrze. Zauwazylam ze musze przestac mowic niektore rzeczy przy kubie jak z kims rozmawiam szybko wylapuje wszystko potem mnie pyta. Wczoraj pytal czy nic mi sie nie stanie i czy wroce do niego ze szptala biedulek a ja z mama gadalam o jakis tragediach bylam pewna ze sie bawi i nie słucha, zlozylismy sobie przyciege ze wracam jak zawsze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewqczyny i nowe mamuski:)dzieki za slowa otuchy.co do konfrontacji to jest bez sensu,bo raz byla i oczywiscie tesciowa sie wyparla wszystkiego przed rodzicami.ona jest falszywa bardzo.ja dzis nawet ok spalam2razy aby wstawalam i zaraz bede wstawac.dziewczyny a na tsh i ft3 i4 trzeba byc nadszczo?bo mam wizyte za tydzien i wyniki musze zrobic.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;-) a ja wczoraj pilnowałam mego brata synka co we wrześniu skończy 2 latka :) ogólnie złote dziecko jak nie ma rodziców ale wczoraj wyszedł ze szpitala i był rozdrażniony ale u mnie sobie smacznie pospał :) Jeżeli chodzi o teściów to u mnie szwagierka ich wyszkoliła bo co ona powie to teściowa przytakuje ... lol nawet jak nie mają racji ; ] dla mnie to głupota ... a teść lubi z nią się kłócić to ta sadzi k******ami a ten nic nie gada ... żeby na mnie ta smarkula tak zaczęła gadać to bym jej do słowa powiedziała. Teściowa tak ma, że co każdy mówi to przytakuje troche to głupie bo nie ma swojego zdania ... ale co ja poradzę : ] nie wnikam chodź to straszne jak czasami tamci się zachowują wobec swoich rodziców ... ja bym nie pozwoliła ale jak synowie na to pozwalają chodź dla swojego tłumaczę , że nie powinien tak się zachowywać i matkę bronić to faceci tak mają, że nie chcą robić wojny ... lol A ja zauważyłam , że czasami serce szybciej bije i oddechy szybsze ale nie wiem dlaczego bo się nie męczę ... staram się głęboko oddychać i przechodzi samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi tez tak miałam ze 2 razy z tym sercem ale przeszło jsk zdąże podpytam gina co to moze byc wizyte mam 9 maja:) Oczekujaca ja tylko na glukozie bylam na czczo. Wczoraj m mi odebral posiewy wszystko ok gbs nie wyhodowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dzisiaj mam wizytę :d zobaczymy co lekarz powie :D w tym tygodniu stuknie 35 tydzień :) - jak ten czas leci. Muszę również reklamacje i oddać telefon bo psuje mi się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Mamo kubusia i dziewczyny ktore miały robiony już wymaz z gbs czy lekarz pobierał Wam wymaz z pochwy i o***tu? Bo moj tylko z pochwy wynik wyszedł ujemny czyli nie wychodowano wiec niby dobrze no ale nie wiem czy mam powtorzyc skoro pobrał tylko z pochwy? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Oczekujaca ciezka masz sytuacje. Ja bym pogadala z mezm ze ma przeprowadzic powazna rozmowe z jego matka i albo sie cos zmieni albo sie wyprowadzasz, dostaniesz na glowe, tracisz tylko nerwy, a pomysl teraz ze bedziesz potrzebowac sil dla dziecka, a tesciowa z tego co widac i co mowisz to jej moze cos odwalic, ja bym tam ani dnia dluzej nie zostala.... ze wzgledu na sama siebie i spokuj ktory ci sie nalezy, psychike jak i na malenstwo ktore juz niedlugo bedziesz miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca ja nie mam słów do tego czasu dzieje się w Twoim domu mi sie wydaje że mam dość silny charakter i o swone umiem sie kłócić ale takie sytuacje sa tak przykre że nie wiem czy bym dała rade tak żyć czuć jak intruz we wlasnym domu skad sie biorą tacy ludzie. Jedno jest pewne spotka ja za to kara na pewno... Ja w ogole nie rozumiem jak można nie szanowac ludzi bliskich z ktorymi sie mieszka tak jak u oczekujacej nie trzeba sie uwielbiac ale szacunem sie każdemu należy i to co esmi napisala nie miesci mi sie w głowie własnych rodzicow nie szanować ta szwagierka to niezłe ziółko :/ Dziewczyny ja jeszcze prac nie zaczelam nie umiem sie jakos zabrać za to i przerazona jestem ze nie jest gotowe wszystko musze sie za to koniecznie wziąć i torbe juz tez spakować w koncu 36 tydzien... Boże jak to już wszystko blisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cofajac sie na temat psow, dziewczyny moja pierwsza corka wychowywala sie przy rottwaylerach i musze przyznac ze jestem zadowolona, psy w pelni zaakceptowaly nowa domowniczke. Teraz nie mamy zadnego zwierzaka w domu wiec nie mam problemu i obaw jak wczesniej. Jedno co moge dodac od siebie to to by dziecka i psa samego nie zostawiac, jak juz to byc blisko, pies to jednak zwierze i jego psychika czasem zaskakuje w pozytywach jak i negatywach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamokubusia Masz racje co do swojego zdania trzeba je miec, to twoje zycie i ty nim pokierujesz jak chcesz, i jestem zdania ze tesciowe mialy juz szanse ukladac sobie zycie i teraz na dzieci kolej, i nie powinna sie wtracac w nic jedynie doradzic ale nie wymagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaj masz racje moja suczka to istny aniolek ale też nie będę zostawiła jej samej z małą bo to w końcu tylko pies... ale powiem Ci ze psy groźnych ras mnie przerażają nie wiem czy byłabym spokojna z 2 rottweilerami w domu albo tak jak gosc pisal o tych trzech agresywnych psach za sciana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
OCZEKUJĄCA na TSH i ft3 i 4 nalezy być na czczo,nie brać wtedy euthyroxu,dopiero po pobraniu krwi wziąć tabletkę,tak mi akurat kazał zrobić lekarz. ja dzisiaj optymistycznie zacznę:-) ladna pogoda,kupiliśmy tujki i kwiatki na balkon i dzisiaj robię porządek na nim generalny. wczoraj pytałam lekarki jak mozna urodzić szybciej,tak,żeby po 37 tygodniu a nie no. W 42:-) a ona- seks i firanki to najlepsza mieszanka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×