Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Dzwoniłam teraz do koleżanki zawiezie mnie do szpitala mam 20 km wziełam ciepłą kąpiel puki co to nic nieprzechodzi :-( mąż nieda rady się urwać bo pracuje w piekarni a mają roboty na 3 dni i niema kto go zastapić niestety dzięki dziewczyny,jade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Flawia- mnie kręgosłup boli zwłaszcza jak zmiatam schody,tylko przy tej czynności i to momentalnie, nie wiem czemu tak się dzieje.Albo jak za dużo pochodzę. nie mogę się oderwać od mego ciasta:) koleżanka dziś stwierdziła,że mam piłkę zamiast brzucha i wytrzeszczyła oczy,że już za 5 tyg.rodzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dobrze,że nie odwiedzali nas do 4 miesiąca- wyglądałam jak anorektyczny wampir:) po prostu zjawiskowo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam wam opowiedziec moją ostatnią wizyte w aptece. poszłam wykupic leki, są 2 stanowiska. kobieta mi juz nabija leki na kase, a podchodzi jakieś stare babsko po etopiryne staje nie za mną tylko przede mną i pyta o jakiś lek tak że mnie prawie wypycha z okienka. ekspedientka mówi do niej "ale poproszę do drugiego stanowiska" Stara prukwa, zero kultury. żeby to trwało dłużej to bym jej zwróciła uwagę, ale ze kobieta ją szybko wywołała to się nie odzywałam bo jeszcze bym się pokłóciła a ja strasznie pózniej przezywam takie nerwowe sytuacje, po co mi to. Ludzie nie mają życzliwości dla kobiet w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kruszynka i jak minely bole?co lekarz powiedzial?33ona moja siostra powiedziala ze mam nisko brzuch i pytala cvzy dziecko mi niewyleci:)obejrzaly kuchnie mowia ze z******ta i kupila mi firanke.pytaly co chce dla dziecka to mowilam ze lezaczek niech kupia bo ubranek wystarczy mi.a ja posprzatalam chociaz jutro jeszccze trzeba bedzie umyc podlogi i okna w sypialni i pokoju.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca,co Ty takie porządki robisz?Odpuść sobie,jesteś przecież w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam, ale bylo superowo jedzenia z grila mi sie nie chcialo bo pan po drodze stal za straganem z truskawkami i myslslam tylko o tych truskawkach :), gorzej niz dziecko na szczescie wracajac tez stal i kipilismy wypilam pol litra koktajlu a zaraz same bez niczego opędzluje:). Grill byl super tylko spadl deszcz i sie ochlodzilo jak dla mnie to bardzo dobrze:). Moje dziecko juz zasypia tez sie wychasał a nie spal w dzien :) wiec wieczor mam na relax pomaluje paznokcie:). Kruszynka napisz co i jak. Flavia tak niestety jest wczoraj w hm stalam w kolejce juz miala byc moja kolej i ta tasma sie rozwaliła i przyszla pani do drugiej kasy i wyobrazcie sobie ze ludzie mieli tupet wejsc przede mna tylko mąż takiej pani mowił pusc pani w ciazy a ona a tak tak udala ze nie widziala dziewczyny jak sie na mnie ostrzy to wlasnie brzuch widac:) potem mnie wiec nid da sie niezauwazyc. Boli mnie gardło wiecie ze to istotne wyum tyg jak rodzilam kube na izbie pytały o takie rzeczy nie wiem czemu musze wyzdrowiec szybko. Mama mnie nie pocieszyla mowi ze jak dwie godz latalam po sklepach i nic to jeszcze nie czas:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justi masz wizyty co 2 czy co 3 tygodnie? Za kazdym razem bada jak sie ma pessar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamakubusia oj zjadlabym truskawek zmiksowanych z cukrem:)pychota.jolka sprzatalam bo juz przepatrzec niemoge a m niema czasu,dopiero do domu wrocil.zaraz ide budyn ugotuje.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją dziś nic nie robiłam ręce już strasznie zepchnięte pije coraz więcej i nic nie schodzi. Kruszynka napisz co tam z wami. Dziewczyny a macie rano uczucie zdretwienia brzucha? Ja jak w nocy wstaje to mam takie uczucie i rano jak wstaje. Proszę o odwiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w nocy wstaje siku,to wszystkie kości mnie bolą i muszę trzymac sie ścian i mebli bo bym nie ustała.Brzuch mi często twardnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja mam tak hakhy brzuch nie był mój nie jest zdrętwiały ale tak jakby nie moja czesc ciala a moze i to nazywasz zdretwialym. Oczekujaca budyń tez uwielbiam w ciazy:) w ogole mnie bardziej teraz na mleczne rzeczy bieze. Dziewczyny mam dziwne objawy psyhiczne, musze miec wszystko posprzatane, kuba musi niec wszystko poprane, poprasowane, sprawdzam czy mu sie pasta do zebow nie konczy sprzatam mu w zabawkach, musi byc zawsze zupka w lodowce, samochod zatankowany, czuje taka potrzebe szykowania wszystkiego, nie wiem dziwne przeciez m tez to mose zrobic jak bede w szpitalu. Mowie do m czy mi jutro łazienke zrobi on popatrzyl dziwnie ja mowie ze to taki syndrom, a on do mnie " a wiesz co to syndrom majówka?" wiem moze przeginam ale to silniejsze ode mnie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamokubusia To normalne chcesz by wszystko bylo zapiete na ostatni guzik zanim pojdziesz do szpitala. Ja siedze i zgaga strasznie pali.... ehhhh az mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamakubusia to masz syndrom wicia gniazda :)kasia ja jak poleze brzuch twardnieje i wszystko boli nie mozna z lozka wstac.teraz skurcze mnie mecza ale to chyba nie wlasciwe.gin mowil ze jak beda ciagiem2godz i przerwy co10minut wtedy mam dzwonic i jechac na szpital.a maly wypina sie strasznie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomatic a jak ma na imie twoj pierwszy synek ja z kuba wiedzialam ze kuba i koniec a teraz mam dylemat dominik/ piotruś/ michał sklaniam sie najbardziej na dominik pierwsza mysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kruszynka nic nie pisze, który Ona ma tydzień? Moze to juz sie u niej zaczelo? marika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujaca ma rację mamokubusia, to syndrom wicia gniazda :) to jedna z oznak zbliżającego sie porodu wiec u Ciebie to juz tuz tuz :) marika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marika znalazłam na wczesniejszych stronach ze kruszynka weszła chyba na 34 tydzień? ciekawe co znimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wczesnie... Tez szukałam ale nie moglam znaleźć, to ona ma tak jak ja, ja od jutra 34tc, ciekawa i ja jestem co tam z nimi. Kruszynka daj znac jak tylko będziesz mogła... marika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wczesnie u kruszynki jest ale pisała takie objawy jak kolka nerkowa ze do uda ciagnie zreszta nie mi oceniac oby wszystko bylo oki. No wlasnie wiem to ten syndrom ale tak nagle sie pojawił polozylam sie zeby sie nie przemeczyc chociaz w glowie mam 1000 rzeczy do zrobienia ale spoko nue dajmy sie zwariowac:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi twardnieje brzuch boli od gory do spojenia u mam uczucie jakbym miala sie zsikac zaraz.moze 33ona miala przepowiadajacy sen ze urodze.mam nadzieje ze narazie nie,chociaz do soboty bo niechce jechac do drugiego szpitala:/oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujaca wez juz nie przesadzaj bo rodzisz od msrca i dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Mamo Kubusia mój pierwszy to Dawid i też od razu wiedzieliśmy a dziwny zbieg okoliczności ale teraz tegochcialam nazwać Dominik ale mamy w bardzo bliskiej rodzinie i odpadło, teraz nic nam nie pasuje do końca po wielu rozmowach stwierdziliśmy ze Kuba zdrobniale Kubuś najładniej i pewnie tak zostanie. I masz typowy syndrom wicia gniazda co podobno oznacza ze rozwiązanie juz bardzo niedługo. Dziewczyny mnie też straszna zgaga meczy, rennie nie pomaga, nie da się żyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu po co wchodzisz na forum i czytasz jak masz tyle zarzutow dla kazdej?foru jest po to aby dzielic sie radami.ty rodzisz od miesiaca chyba.ciekawe jak kruszynka co jej powiedzieli na ip?moze ja zatrzymali?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujaca daj spokój, lepiej CALKOWICIE ignorować tego gościa, on ma satysfakcje z tego ze sie reaguje na jego wpisy, wiec najlepiej totalny IGNOR marika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomatic jeszcze jeden zbieg okolicznosci moj m to Dawid:). Dominik, Domcio , domiś jak to die zdrabnia. Wezcie mnie tak nie nakręcsjcie ze to tuz tuz:) kurde chyba wstane dopakuje wszystko:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu z 19:50, teraz mam co 2 tygodnie wizyty. Na ostatniej mnie badał, ale na poprzedniej nie. Na następnej za 2 tygodnie mam mieć pobierany wymaz na gbs, a na kolejnej 26.05 mam mieć zdejmowany pessar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
oczekująca - ja bym się nie przejmowała komentarzem przeciez to normalne kazda z nas przy dziwnych objawach myśli czy to juz:) Mamokubusia faktycznie niezły zbieg imion:) dla mnie Dominik zdrobniale to Dominis ale w rodzinie mówią Domino, Minis tylko ja bym juz tak nie zdrobnila wogole Dominik bez zdrobnień jest b. ładnie. A co ma być to będzie z tym porodem u Ciebie ja bym obstawiała ze niedlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×