Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
A może kruszynce korek w tyłek wsadzili nastepna panikara o maj got ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuski. Kruszynka jak sie czujesz? Napisz jak tam na ip. Kasiu ja mam takie dretwienie, lekarz mowil ze tak juz moze byc, ze macica cwiczy. Oczekujaca widze ze nadal sie nie oszczedzasz, ale pamietaj abys tez odpoczywala. Wiem ze latwo mowic, bo sama sie nie oszczedzam i nadal wszystko robie w domu. A teraz pozostalo mi sie zaczac szykowac do szpitala, lekarz stwierdzil ze pozostal mi miesiac. Juz nie moge sie doczekac zeby wziasc malgo w ramiona. A co do chrzcin, to u nas maja byc w drugiej polowie sierpnia. Slonko swieci, ale nad morzem strasznie zimnyy wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
AAJ- ja też mam meeega zgagę, zjadłam dużo ciasta i w dzień 2 małe cebulki w mizerii,a od 17ej nic nie jem i pali mnie oczekująca-zjadłabym budyń właśnie wróciłam z grilla od znajomych, tak niespodziewanie zaprosili nas,no ale m mi w ostatniej chwili też powiedział- oczywiście nic nie zjadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
po nocy mam zdrętwiały brzuch, a śpię na bokach, ale jak mały zaczyna się ruszać po jakimś czasie, znaczy,że wszystko w porządku, ta zgaga mnie dobija:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny U mnie dzień minął szybko tylko coś bez humoru m w pracy z własnej woli miał być ze mną na grillu u znajomych ale wyszło jak zawsze ... przez to siedzenie w domu i braku sił na wszystko odcielam się od ludzi po mimo że to bliscy znajomi nie miałam o czym rozmawiać oni tacy "beztroscy" a jestem jedyną co ma dziecii jest tak że jeśli ktoś ich nie ma nie zrozumie, ma się inne piorytety poglądy itp. :( m zabrał rano małego do testów ja posprzatalam i autobusem wybralam się na tego grilla i właśnie jazda autobusem na drugi koniec miasta sprawiła mi dziś największą przyjemnoś... no przecież to chore ale tak było. Kruszynka odezwij się co z wami ;) mam nadzieje że wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
maminia- wychodz do ludzi, ja też się wyrywam, o ile mnie nie mdli i nie mam zgagi jak dziś;) trudno,że m nie mógł...ja też często podróżuję autobusikiem:) m mnie wozi często gęsto do lekarza itp. a ja mówię,że chcęautobusem pojechać- jak ładna pogoda i dobrze się czuję a co do dzieci- my też mamy dużo znajomych bezdzietnych,dziś popatrzyłam na koleżnki na grillu to jak łanie chude, a ja z kulką moją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justi a lekarz na wizycie mowi zeby lezec? Wiem ze w praktyce bywa roznie, ja akurat mam 10 letniego syna ,Mama przycodzi gotowac,sprzata takze ja faktycznie leze, ale czasami dziewczyny nie maja takich mozliwosci i co wtedy ztym lezeniem.? /anna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna, lekarz na wizytach mówi, że mam uważać na siebie i jak najwięcej wypoczywać, ale w szpitalu jak miałam założony pessar to nakazali leżenie już do końca ciąży. No niestety u mnie też trudno ciągle leżeć, ale staram się przynajmniej nie nadwyrężać, jak tylko czuje jakieś napięcia brzucha, bóle itd, to od razu się kładę, ogólnie nie przeciążam się, nie sprzątam już zbytnio, tylko posiłki w kuchni nadal należą do mnie, ale staram się robić szybkie i proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mamusie:)ja mialam ciezka noc.bol oklropny promieniowal mi przez lewa noge od posladka do stopy gorszy bol jak podczas skurczu i brzuch napinal sie.ciekawe jak kruszynka..wszystko popuchniete jest prawa reka to tragedia a stopy to w buty nie wloze:/oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie pyszna herbatka :) Ciezka noc mialam, ciagle sie budzilam, jakos taka niespokojna jestem. Corcia zaraz do szkoly a ja sie bede brac za sprzatanie. Jeszcze troche i rodzice przyleca juz nie moge sie doczekac. Kruszynka daj znac co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Oczekują a bol promieniujący od pośladka prawie po stopę ze się ruszyć nie da mi wygląda na RWE kulszową ale do tego twardnieją y brzuch nie masz gdzie zadzwonić do położnej czy swojego ginekologa zapytać się co z tym robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jeszcze z mezem przegladalismy stare zdjecia, mamy takie piekne zdjecie portretowe tesciow, kurcze wylam jak bobr strasznie za Nimi tesknie, mysle o nich codzien, tak bym chciala zeby zyli............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byc moze ze to rwa jest bolalo strasznie,jak bedzie sie powtarzac to powiem o tym gin.aaj musialas miec fajnych tesciow dlatego za nimi teskinisz.mnie tesciowa z dnia na dzien wkurza.wczoraj np m wrocil z pola a ona jeszcze z ciagnika niewysiadl i poleciala do niego.okazalo sie ze chce aby m sprzedal jej swiniaka na mieso a przy mnie slowem niepowiedzialaby.dobrze ze m mi mowi.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze mam pytanie czy wasze maluchy jak sie budzicie daja wam znac o sobie?moj codziennie rano tak robi a w nocy czasami tak mocno ze budzi mnie.jutro jade na usg.snilo mi sie ze maly wazyl2kg a przeciez juz dawno tyle wazyl a dlugosci mial80cm:) ciekawe czy powie ile bewdzie miec dlugosci jak sie urodzi.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca Moi tescie byli najwspanialsi na swiecie, nigdy w zyciu zlego slowa na nich nie powiem, zawsze pomocni, zawsze byli, nie narzucali sie, doradzali ale nie wymagali, nigdy sie nie wtracali, a sama tesciowa aniol kobieta, zawsze moglam do niej isc i pogadac. Czasami przesiedzialysmy noce i gadalysmy doslownie o wszystkim. Oczekujaca dlatego wierze ale ciezko mi zrozumiec te ,,zle tesciowe,, to jak one sie zachowiuja zwlaszcza twoja, ona ma moze jakas chorobe psychiczna bo normalny czlowiek tak sie nie zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wczoraj nic nie pisałam bo byłam bardzo zmęczona a na samym koncu wyladowalam na pogotowiu. Wszystko na grilla szykowalam sama i takie mnie skurcze chycily ze zerwalam zasłony w salonie. Ale lekarz mowil ze jest niby ok tylko pozbylam sie czopa sluzowego. lekarz mowil ze 2 tyg powinnam jeszcze wytrzymać o ile będę leżeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia, wiec teraz lez spokojnie i jak to moja kumpela mowi zaciskaj nogi jak sie da heheh to oczywiscie tylko przenosnia bo wiadomo co ma byc to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie mam nerwy przez tego grilla ze chyba juz w tym roku go nie rozpale mała wazy 2400g i 50cm wydaje mi sie duza troche jak na 34tc . A wy jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia ja jestem w 35 tyg i moja ma 2300 i 47 cm wiec drobna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w moim przypadku zaciskanie nog nie dziala :) przeboje mialam z młodszym synem porod bez bólu i skurczy tyle dobrze ze byłam juz w szpitalu bo byl duzy i ułożenie posladkowe bo bym w domu urodziła :) odeszły mi wody o 02:45 a o 03:00 byl juz na świecie nie miałam ani jednego skurczu wczesniej tylko po odejściu wod skurcze parte nawet nie zdążyli mnie na porodowke zabrać urodziłam go w swojej sali w wannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was o poranku i juz marudze :( Stopy mnie chyba dobija ostatecznie, ledwo zlazlam po schodach. Takie uczucie, jakby mi ktos piety i podbicie obil kijem. Mam nadzieje, ze w pracy nie bedzie najgorzej i jakos przezyje. Oby zadnemu z pacjentow nie przyszly do glowy zadne wyglupy, bo nie bardzo sobie wyobrazam, ze biegne z wozkiem reanimacyjnym!!! Kruszynka, odezwij sie! Klaudia, siostry opiernicz jak sie patrzy i uwazaj na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia no to gratulacje takiego porodu z pierwsza corka odeszly mi wody o 16 pierwszego dnia a drugiego o 12.30 popoludniu urodzilam. Porod wywolywany oksytocyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, to z Ciebie jest ekspres :) Mam pytanko, czy Twoj syn nie mial przez to problemow z oddychaniem? Moja znajoma oba porody miala takie blyskawiczne, dlatego pod koniec drugiej ciazy musiala lezec w szpitalu, ale dzieci wyladowaly przez to pod tlenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Kruszynka jest w 33tyg 5 dniu bo idziemy tak samo,oby się odezwała że jest ok i że są razem jeszcze. Klaudia to czeka cię lezenie teraz i nic nie robienie. Ją się wciąż mecze rękami nic nie mogę zrobić. Szwagierka mi przywiozła masę ciuszków jak nowe. Ja mam wciąż jakby biegunkę no ale lepsze też niż zaparcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z synami nie mialam problemu w pierwszej ciąży skurcze zaczęły sie o 17:37 a o 20:55 byl juz na świecie. współczuję wszystkim ciężarnym obolalych i spuchnietych nog i rąk. Pociesze was ze juz tuz tuz i wszystko przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo3chłopców Bartuś nie mial problemow z oddychaniem za to byłam z nim w szpitalu 5 dni bo dostawal antybiotyk zapobiegawczo bo urodzil sie w nie sterylnych warunkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pozostaje tylko pozazdroscic :) Asik powinna sie ucieszyc, ona lubi opowiesci o szybkich i bezbolesnych porodach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mama3chłopców rozumiem Cie bo mnie tez bola okropnie stopy, spuchniete mam podpicia o piętach nie wspomne, wczoraj bylam w parku i w mini zoo :) wieczorem u znajomych, dzis zaczynam 9 miesiąc, jeszzcze 2 tygodnie bede smigac potem juz raczej w domku bo wiadomo poród sie zbliza wielkimi krokami, u mnie 4 tygodnie albo mniej :)klaudia ale fajnie, kurde ja tez bym chciała szybki poród, zobaczymy jak to bedzie. Moj maly troszke niemrawy od wczoraj, ale duzo chodze moze usypia.Ciekawe co z kruszynką, mam nadzieje, ze nie urodziła. Co do zgagi tez mam, ale jakas lżejsza ostatnio, zalezy co zjem:) ale renni jednak pomaga na chwile przynajmniej i mleko tez złagodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej o kurcze odszedł czop, to już zaraz poród:) - u mnie niemrawy jest jak dużo chodzę, bo go bujam:) -teraz ma czkawkę,zjadłam kilka delicji- to łapczywie pił wody hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×