Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Mnie stopy bola masakrycznie, a dokladnie piety. Czasami chodze jak po tluczonym szkle, okropnosc. Mamokubusia, ja tez mam takie dni, ze warcze na wszystkich i bez kija nie podchodz. Troche sie reflektuje, kiedy spojrze na meza i widze, ze zaciska zeby i liczy do 10, a potem bierze gleboki oddech i usmiecha sie do mnie, zeby zalagodzic sytuacje. Mysle wtedy, ze to zloty chlop i stara sie jak moze znosic te moje idiotyczne wybuchy, a ja sie zachowuje jak kretynka. Wczoraj calutki dzien brzuch mnie bolal jak na okres, bylam tym tak zmeczona, ze poszlam spac o 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, widzicie mamy już MAJ :D a mój mąż mówi, że w tym miesiącu może już dzidzia będzie :D a ja już też dostaje stresa , że to już za chwilkę :D My dzisiaj jedziemy na wieś na grilla oraz sobie poleniuchować ;) Cieszę się bardzo, że z mężem spędzimy tyle czasu razem :D Robi już dla Nas śniadanko - naleśniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia idź do lekarza z tym katarem, może jeszcze spróbuj z Amolem ... albo jakieś sztyft , ja miałam bardzo dobre krople bo też miałam kiedyś strasznie zatkany nos ale nie można jego stosować w ciąży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny U mnie piękna pogoda a ją miałam tragiczną noc. Ręce mi tak cierpią i tak mnie bolą kości że pół nocy nie spałem,aż płakałam z tej bezsilności,mąż nie wiedział jak mi pomoc,malować się nie da bo boli,masakra. Wiem że nie powinnam tak mówić ale chce żeby to się skończyło. Nic one mogę zrobić nawet kubek mi ciężko podnieść,włosów czesac nie mogę. Masakra już nie mam siły w ogóle w prawej ręce co mogę robię lewą, a ręce mam spuchniete tak że są 3 razy większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA - PRZYTULAM, u mnie też zaczynają ręce puchnąć ... masakra jakaś :/ i zaczynam przypominać piłeczkę :( ale cóż co się nie robi dla maluszka. Potem cała masa z nas spadnie ta woda, tłuszczyk itp :P Już się przygotowuje psychicznie i fizycznie, że znowu czeka mnie ciężka praca aby powrócić do mojej figury z przed ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, flavia komiczny brzuszek hehe ale sie tam ustawil smiesznie w brzuszku:) wlasnie o tym samym pomyslałam, ze to alergia, mi sie juz psikanie i katary zaczynaja teraz, jestem alergikiem. Nie wiem, czy mogłabyś cokolwiek na alergie zażyć, mnie pomagał wyłącznie zyrtec. Mnie bola masakrycznie stopy, piety i podpicia, jest mi gorąco i juz chodze tylko w sandałkach albo balerinach.Dzieki za odpowiedzi w sprawie laktatora, kolezanka wlasnie skonczyła karmic cyckiem i moze by mi sprzedała, napewno nie kupie nowego, ja z małym bede rok w domu i chciałabym zeby pił prosto z cyca a potem powoli wprowadze butelke i inne jedzonko jak bog da po 6 miesiącu.Mam takie bole podbrzusza w nocy ze wstac nie moge z lozka, a nasila sie to jak mam pełny pęcherz,kość łonowa mnie tez bardzo boli, ostatnio gin pytał czy cos boli, nic nie bolało i zaraz po wizycie zaczelo:) brzuch mi tez juz twardnieje, powoli juz odstawiam magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ja też chce, zeby sie to skonczyło, czuje sie jak zwierz przez ta wage, chyba już z 16 kg mam na plusie, masakra. Napewno po ciązy bede sie starac z całych sił wrocic do starej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wspomne o mojej garderobie troche uboga jest:(, wczoraj tyle fajowych rzeczy widziałam, jeszcze troche teraz sie modlic zeby szczesliwie wszystko sie zakonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamakubusia ja to mam spodnie dresowe2pary i3bluzki i w adidasach musze chodzic bo imnnych niezaloze tak puchna nogi.dzis mam kiepski dzien brak sily na cokolwiek,popuchnieta jestem z dnia na dzien bardziej i meczy mnie biegunka az nogi i rece sie trzesa.maly jeszcze kopie ciagle i tak szarpie mnie w okolicach o***tu:( oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis mam takie dziwne uczucie takie ciągnięcie w pochwie jak w pierwszy dzien okresu tak jakby musze siedziec zeby tego nie czuć. Szykujemy sie na grilla ale siły tez mało mam wiecie moglabym dzis rodzic:), tylko lepeij zebyby poniedzialek wtedy 38 tydzień:) zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca mi sie wydaje ze twoj organizm szykuje się juz na porod bo cialo zaczyna się oczyszczac dlatego ta biegunka i mozesz nawet utracic na wadze kg lub dwa to oznaka ze juz za chwile- tak czytalam na forum gdzie juz wiekszosc mam miala przy sobie dziedziaczki i wlasnie przed kazdym porodem tak sie dzialo:) Malo pisze ale czytam was codziennie, mnie bola plecki i zebra, obraczke jeszcze nosze nawet nie popuchlam, ale juz nie moge patrzec na swoje uda, narazie 11kg na plusie znowu waga stoi. ale ja to mam takie skoki... nic nic a tu nagle 3kg na plusie. Ja tez dzisiaj griluje, a na szkole rodzenia mowili z nie wolno takiego jedzenia. i zielonej herbaty tez nie a ja cala ciaze pilam oraz inne produkty. takie inf co powinnysmy jesc a co nie to powinni ginekolodzy na poczatku dawac a nie na koncu na szkole rodzenia. Pozdrawiam was mamusie i mam nadzieje ze u was tez piekna pogoda i poczujecie sie dzisiaj lepiej niz piszecie.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz też mam dosc. w nocy jak budze się na siku to brzuch boli tak dziwnie że nie mogę się przekręcic, a kręgosłup boli jakby maluch jezdził po nim. jak tylko zachce mi się siku to boli brzuch. Ja byłam u lekarza 2 razy z tym przeziębieniem, rodzinny kazał brac ten euphorbium, a gin pózniej otrivin tyle ze nie za wiele. A ja bez tego nie mogę wytrzymac. Moze i alegria, bo kaszel minął, kataru nie mam, a nos zawalony. wszystko się pyli. ale nie kicham, oczy nie łzawią, tylko zapchany nos. nie wiem co teraz MamoK- ja tez czasem mam taki ból pochwy jakby skurcze w srodku, przy tym nie boli brzuch. oczekujaca ja mysle tak samo jak magda, przeczyszczasz się do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flavia,na tym etapie ciąży otrivin nie zaszkodzi dziecku.Mozesz tez stosowac Xylometazolin.Te krople zawsze pomagają,otrivin jest słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarka mówiła ze w tak wysokiej ciąży nie powinien zaszkodzic ale tez zeby nie stosowac długo, a u mnie dziś juz 8 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze macie racje ze oczyszcza sie bo wczoraj mialam to samo.do poludnia chocdze po4razy do kibelka i popoludniu znowu.ja ugotowalam zupe bo wiecej nie,mam sily,jeszcze siostra dzwonila ze przyjedzie obejrzec kuchnie a okno i podloga nie umyta:/czeka mnie to.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca odpusc sobie moze bidulo i siostre popros to c***ewnie umyje, dla niej to chwila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej mi niedobrze,ale nie wymiotuję dziś na obiad udka pieczone, mizeria,ziemniaczki:) 2 małe cebulki wkroiłam sobie na surowo,chyba nie zaszkodzą,ale przed ciążą ostatnio jadłam surowa cebulę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Mamo Kubusia ja też dzisiaj chodzę jakaś zdenerwowana nie wiem na co, syn mnie denerwuje mam wyrzuty sumienia bo się zloszcze nie wiadomo za co na niego ale nerwy mnie biorą. Mam jakiś spadek formy czuje sid ciężka, gruba, powolna jak ślimak, pomylam dzisiaj podłogi umylam lazienke obralam ziemniaki i pachwiny zaczęły mnie bolec, opadlam z sił i się załamałam ze nic praktycznie nie mogę to teraz leze:-( Widzę ze bardzo szybko chrzciny planujecie bo ja myślałam dopiero o grudniu i swietach:) tylko syn ma wtedy urodziny i pewnie byłoby mu przykro, poza tym nie mamy jeszcze na 100% imienia, jakoś trzeba nazwać chyba będzie Kuba bo najładniej z pierwszym synem nie było problemu od razu wiedzieliśmy jak się będzie nazywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pewnie najwcześniej ochrzczę,bo planujemy chrzest na 13 lipca.Cesarkę będę miała 3lub 4 czerwca.Lepiej ochrzcic jak jest malutkie bo w kosciele spi.A jak jest juz wieksze to moze marudzic.Poza tym chce miec chrzest za sobą,a potem spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona ja mialam taki okres ze jadlam cebule,oj zjadlabym twoj obiadek:)ja sie zdrzemnelam troszke poprostu polozylam sie i niewiem kiedy zasnelam:p mucha mnie obudzila.u mnie bedzie padac chyba bo coraz bardziej chmurzy sie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata powiedz znasz okolice ogrodkow dzialkowych nad stawem amendy w bytomiu? Wlasnie z mezem mamy okazje kupic tam ogrodek i ja jak zwykle szukam dziury w calym i sie stresuje hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka to gdzieś okolice Lagiewnik to kawałek ode mnie, druga strona Bytomia:) ja mieszkam Bytom Stroszek, koło Strzelców Bytomskich :) takze nie znam tamtej okolicy, ale jakbym miała okazje kupic fajny ogródek napewno bym kupiła:). Ja dziś tylko zupa, zepsuła mi sie lodowka i po weekendzie trzeba kupic nowa bo juz nie mrozi w ogóle tylko prąd mi wpierdziela.Ja jade dzis na spacerek do Świerklańca, jutro na wycieczke do Częstochowy jak pogoda będzie ładna, bola mnie ciagle te stopy :/ Ja chrzest jakoś w lipcu, zeby teść mógł być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja dzis jestem jakas slaba, cisnienie chyba idzie, wogole jakos humor nie dopisuje, maz stara sie jak moze zebym sie usmiechala a ja jakos nie mam humoru, sama niewiem dlaczego. Co do chrzcin ja planuj***ardzo szybko, jak beda rodzice po 21 czerwca wiec bardzo szybko. Jedyna okazja by rodzice byli przy chrzcinach. Dziewczyny z glowy nie umie mi wypasc mozeniejeden caly czas o niej mysle, jak sie czuje. Tak mi zapadla w pamiec. Mozeniejeden jesli bedziesz miala sily i czytasz nas to jesli nie bedzie to zbyt dla ciebie ciezkie, napisz choc kilka slow do Nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki agata :) duzo ogrodkow jest do sprzedania właśnie w bytomiu my szukalismy na tablicy :) ten akurat jest najblizej nas chociaz nie tak blisko jakbym chciala :P z jednej strony sie bardzo ciesze a z drugiej sie boje nigdy nie mialam ogrodka i nie umiem sie nim zajmowac ale to bedzie meza zadanie ;) a nasluchalam sie tez ze kradna itd no ale zobaczymy fajnie miec kawalek swojej trawy heheh i bede miala gdzie z mala cale lato chodzic :) My chcimy 2 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamy, mam bóle jak na okres takie tępe, boli aż całe biodro,noga i podbrzusze, najgorsze jest to ze jestem sama bo mąż poszedł do pracy i zaczynam się martwić,brzuch napięty aż skóra boli,powiedzcie czy miałyscie cos podobnego czy to te skurcze przepowiadajace? aż mi łzy lecą tak boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
kruszynka- wez nospę jak za 20min. nie przejdzie to na izbę przyjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka jak placzesz z bolu to jedz na izbe bo przepowwiadajace nie bola moze to kolka nerkowa albo rwa jakas lepiej sprawdzic a m nie moze sie urwac:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
brzuchatka- ja też bym chciała frytki,ale akurat w mojej biedronie- najbliższy sklep w okolicy-były tylko worki po 2,5kg,kurcze duże;) oczekująca- ja ciągle myślę kiedy urodzisz, mi wczoraj lekarz powiedział,że za 5 tyg. już mogę urodzić, ja myślałam,że mam jeszcze 2 miesiące, jakoś tak w myślach to odkładam nawet hehe NAS dziś znienacka zaskoczyli goście- ja dziś cały dzień na nogach,a po obiadku zrobiłam ciasto pleśniak- ale z małej ilości mąki i wyszedł bardziej plackowaty z dużą pianką:) dopiero posprzątałam i będę leżeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×