Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

MamoK- mam clitrimazolin, ale nestatyne tez kiedys miałam przepisaną na początku ciązy. Ja tez biorę wszystko dla malucha, dobrze ze napisałaś ze nic nie dają to juz jestem pewna ze dobrze zrobiłam pakując wszystko. Fajnie ze roddzimy w tym samym szpitalu, będziemy mogły się wymieniec wrażeniami. Ja się wlasnie wykąpałam i leże bo brzuch mnie boli troche, a w nocy kręgosłup bolał obudziałam się z takim uciskiem ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nystatyne lub natamecyne juz nie pamiętam w kazdym razie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny maly wazy3100 ,nozka15cm,glowka nizej jeszcze jest,lozysko3stopnia i wody wporzadku.gin mowi ze bedzie ze3500wazyl jak sie urodzi i kolo60cm dl.niema pepowiny kolo szyi,chlopiec poraz kolejny potwierdzony.mam w piatek sie zglosic na badanie,dzis tez mnie badal i obnizyla sie glowka.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej ja wróciłam od mamy z m :) dziewczyny z Białegostoku- czy naprawdę do szpitala trzeba brać wszystko z tej listy co rozdawali na szkole rodzenia?praktycznie trzeba wziążć wszystko oprócz łóżeczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca widzisz nie bedzie taki duzy jak ciebie straszyli. Flavia a czy jak trafialas na izbe to robili ci usg?? czy dopiero na nastepny dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mamakubusia- ja odpowiem, byłam 2 razy na izbie i 2 razy robili mi USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczekująca widzisz, będzie miał normalną wage, nie zaden byk :) ja juz spakowana, tylko papier, wody i kosmetyczke dopakuje, dla dziecka 3 zestawy na wyjscie bo nie wiem jaka bedzie pogoda, koc i nosidełko sie dowiezie. mam popuchniete palce, stopy i młody sie mocno dzis rusza, jak był niemrawy tak dzis mnie obkopuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona 33 wiem ze w wiekszosci szpitali tak robia ale ja pamietam jak trafialam do siebie 2 razy w tamtej ciazy to nie robili dopiero na drugi dzien a Flavia teraz byla w tym szpitalu w ktorym bedziemy rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pozdrawiam majówkowo, niestety u mnie strasznie leje... Wczoraj miałam usg, dziecko waży 2200 g w 34 tc. Ma sporą główkę, o jakieś 2 tyg większą niż brzuszek i jakiś tydzień większą niż kość udową, boję się że będzie trudno urodzić. A jak jest u Waszych dzieciaczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justi moj tez głowa starsza o dwa tygodnie, potem brzuszek i na koncu nóżka, najmniejsza:) jakoś trzeba urodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoK- pierwszy raz jak trafiłam w 20tc to miałam skierowanie od mojego gina pojechałam o 18 wieczorem i wszyscy zaczeli latac, od razu mi porobili wszystkie badania, usg i takie i takie tam na dole na tym dobrym sprzęcie z telewizorkiem na suficie. I jak wychodziłam po tygodniu ze szpitala to znowu to samo badania i usg. wtedy miałam wszystko zmierzone wzdłuż i wszerz. A drugi raz jak trafiłam w 28 tc pojechałam w nocy ale to nie było takie grozne i zrobili mi tylko dopochwowe usg tam na izbie i ogólnie wtedy nie robili mi usg takiego dokładnego, przy wypisie tez tylko badanie ginekologiczne. oczekująca- nie jest aż taki duży dzidziuś bedzie ci łatwiej urodzic. przypuszczam ze w tym wczesniejszym usg zaszła pomyłka. ale dobrze ze juz przekroczył 3 kg. ciekawe czy mój juz ma 3 kg, jestem tydzień za tobą. Justi- u mnie na odwrót, główka i brzuszek mniej więcej odpowiadają terminowi, a nóżki są ponad 2 tyg starsze tzn kosc udowa jest długa, pewnie będzie wysoki chłopczyk po tacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no moj ma glowke wieksza o tydzien od brzuszka.a kosc uidowa prawidlowo,tyle ze z ta glowka gin niemogl zmierzyc bo niziutko.ja pytalam jak urodze 38tc to mowil ze 3500 ale wiecej meczyc mnie niechce bo mowi ze strasznie napuchnieta jestem.wole zeby byl mniejszy latwiej urodzic i gin tez tak mi mowil.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca a jak mały ci się rusza to na jakiej wysokosci czujesz główkę? to gin chce ci wywoływac poród w 38tc czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia narazie nic niemowil tylko napomnial ze niechce meczyc organizmu.ja glowke mam nizej bioder jak sikam to boli.mowil ze zobaczy w piatek co i jak sie dzieje.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Flavia kiedys w ogole w innym miejscu byla izba przyjec nie tam na dole. JA sie dzis kiepsko czuje spac mi sie chce skurcze mam a na to pieczenie poki co tantum rosa i masc clotrimazum sobie uzywam zobacze do jutra. Oczekujaca ja tez mam glowke nizej niz biodra mam na mniej wiecej takim poziomie 2 cm od kosci łonowej w gore na usg mi pokazywal i gdzie lozysko bo mam na przedniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem jak sikam to mam takie uczucie że coś mi się blokuje i boli wtedy chce sikac a nie mogę. ale np jak maluch ma czkawkę to czuje ze czka w podbrzuszu tu gdzie gumka od majtek. oczekująca długo juz tak chodzisz z tym rozwarciem i wszystkim chyba ponad 2 mies juz ja 12 maja mam wizyte i ma mi spr jak tam szyjka, czy cos sie skraca albo otwiera. mały mi się tak napina ze az skóra czerwona na brzuchu, smaruje oliwką ale i tak pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie troche pobolewa brzuch jak na okres, tak lekko muli co jakiś czas. ja jak dostalam tej grzybicy to pierwsza mysl żeby nie urodzic póki nie wylecze tego dziadostwa, bo to podobno nie dobrze jak dziecko przechodzi przez kanał z jakaś infekcją. Ja mam jeszcze wziąc 2 ostatnie tabletki, juz w sumie nie mam tego sluzu zielonego. te globulki dobrze działają bo jak się włozy to zaczynają szczypac jakby były musujące i pózniej taka piana wypływa i wypłukuje ten sluz. oby juz nic mnie nie złapało. ja mam łożysko na tylnej scianie ale jest jakis dodatkowy płat na przedniej i mam to zaznaczone zeby po porodzie dopilnowac zeby wyszło całe. troche się tym martwie zeby dopilnowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam rozstępów, ale mam taka napiętą skóre, ze moze sie coś pojawić.Mnie bola łydki, brzuch to już norma, jak sikam też czuje ból, no żyć nie umierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kucze,mnie tez boli jak sikam i brzuch twardnieje wtedy.Musze wstrzymywać na chwile mocz bo ból okropny.Myślałam,ze moze to zapalenie pęcherza a teraz to juz mysle ze mam mam rozwarcie i główkę nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mam wózek w domku :), dzwoniłam na izbe o to pieczenie moge nystatyne uzyć spokojnie w poniedzialek zobacze co i jak przelecze sobie po co klopoty potem. Jolka mi twardnieje co chwile wkurza mnie to Eby cos z tego bylo a tu nic:) Wkurza mnie moj maz z wozkiem problem bo miejsce zajmuje co za roznica bedzie stal i tak ponad rok:), wiec teraz czy pozniej musi sie ten zapach gumy od kol wywietrzyc i tyle i klopot ze nie ma gdzie wstawic, jezu chyba padne chyba te kilka dni w szpitalu po porodzie to bedzie relaks:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ta moja gondolka nie za duza nie za mala podoba mi sie:) JAkos myslalam ze jak beda kola bedzie wieksza ale nadal zgrabnie wyglada. Poki co nie podchodze m pompuje kola a zasapał sie jakby szafy przenosił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia no juz dlugo chodze z rozwarciewm i tym wszystkim ale widocznie maly tak chce.lekarz mowil ze dziecko wie najlepiej kiedy ma sie urodzic.mnie brzuch czesto boli ale to tak ma byc.siostra m przyniosla mi sliczne ubranka na takie roczne dziecko.a jej corki zawiedzione ze chlopiec bo chcialy dziewczynke:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, a ja padam na nos , nie dawno wróciliśmy ze wsi bo wczoraj pojechaliśmy na grilla ze znajomymi :D i dzisiejsza noc była jedna z najgorszych jakie były ... boki mnie tak bolały, że musiałam co 30 min zmieniać z jednego na drugi. Podczas zmieniania pozycji moje krocze, pachwiny tak bolały, że nie wiem ... Teraz pije kawkę i czytam Was :) nie ma to jak ciepły prysznic :D Jeżeli chodzi o pakowanie toreb to zawezmę się w następnym tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamakubusia a ile ma dlugosci twoja gondola??moja80cm ma.ja juz od jutra odstawiam leki aby witamin zostalo mi na kilka dni wiec je wezme a nospe i magnez teovent mam odstawic.m mowil ze tak ladnie bylo widac dzis jajeczka malego i mowi ze taki skulony byl:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekująca wewnątrz ma 73cm a tak okolo 80cm. Ja przesadze jak bedzie miał 5 mc tak jak kuba spacerowka na pol lezaco jest niech obserwuje wszystko:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój m tez się wziął za wózek, napompował koła, pozdejmował wszystko i pierze zeby odświeżyc:) mówi ze juz go rozpracował i się cieszy:D a ja mówie po co były te nerwy i rzucanie. on to zawsze taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Macie rację dziewczyny, dlatego też napisałam do administratora o zablokowanie ip wszystkich gości którzy wypowiadali się powiedzmy nie ładnie. Mam nadzieję że gościa to coś nauczy. Bo znalazł sobie zabawę, szkoda że tylko ludźmi, mam nadzieję że los się pięknie na tej osobie odegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
my rozejrzeć się musimy za wózkiem,położna mówiła,że to już za 5 tyg.już nawet niecałe....no chyba,że mały się zasiedzi w brzuchu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to moze namowie m zeby lozeczko przeniesc pod koniec tyg do sypialni.u mnie zimno wieje i pada jak w marcu:( a ja leze sobie i kregoslup boli.mielismy grila rozpalic ale zimno i niechce sie wcale.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×