Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

kruszynka napewno jest w szpitalu,inaczej by się odezwała.U mnie pochmuro.pada deszcz.Czuje rozpieranie i ucisk w kroczu.Wizyte mam za 12 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja juz po śniadaniu. o 2 w nocy obudził mnie ból jak na okres, byłam zła na sieibie bo pobolewało mnie juz wieczorem i mogłam wziąc tabletkę, a nie wziełam. Jak się w nocy podniosłam to czuje ze coś poleciało mi po nogach, pierwsza myśl wody. Ale poszłam do łazienki i to śluz, teraz jak biorę te globulki na grzybice to mam go bardzo dużo bo wszystko mi się wypłukuje. po nospie przeszło i poszłam dalej spac. Ale teraz znowu pobolewa. Z kazdym takim bólem jestem przerażona ze cos się zaczyna dziac, a to za wczesnie. Skończyłam równo 35 tygodni. zaczynam 36. moja sąsiadka urodziła w 35tc i jej maluch wazył 2.800, ale 3 dni trzymali go w inkubatorze. Nie chce tak, chce od razu mojego maluszka miec przy sobie. Nos dalej nie przechodzi, juz mi się nawet nie chce o tym pisac, bo nic nie pomaga i nie wiem co robic. tez mi ręce puchną po nocy. Mój maluch teraz aktywny co dzień się wypina i kręci, ciasno mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno ją zostawili na obserwacje. ja wizyte mam za 10 dni, mam nadzieje ze tyle wytrzymam. ten brzuch mnie boli kurcze, zle się czuje. ogólnie nie twardnieje mi tylko jak smarkam to napinam i to tez nie jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po spacerku, pogoda u mnie nie za bardzo bo jest pochmurno ale swieze powietrze. Teraz biore sie za pozadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia ty przestaniesz w koncu wymyslac bajki ? Ty nie wiesz,ze dziecko moze sie urodzic nawet w 40 tyg i isc do inkubatora? Kobieto zaczij zyc bo to dziecko to bedzie miala przej***** z taka matka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez się lecz, jakie bajki ja wymyślam? chyba wiem dokładnie bo znam dziewczyne. Urodziła syna w 35tc przez cc bo to jej 3 ciąża. mały wazył 2.8kg i leżał w inkubatorze 3 dni, przynosili jej na karmienie. Do domu wyszli po tygodniu. Możesz mi powiedziec gdzie tu bajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klaudia a u ciebie jak wygladal czop?ja dzis zaczynam37tc.wiec juz coraz bezpieczniej.leci mi dzis duzo bialewgo sluzu,brzuch twardy teraz puscilo.wogole dostalam takiego bolu z prawej strony brzucha ze w pol mnie zginalo i to 4razy tak w odstepach15minut,m mowil ze chyba pojedziemy na pogotowie albo wieczorem do gin.u mnie wietrznie i pochmurno i straszne parcie na pecherz.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klaudia a u ciebie jak wygladal czop?ja dzis zaczynam37tc.wiec juz coraz bezpieczniej.leci mi dzis duzo bialewgo sluzu,brzuch twardy teraz puscilo.wogole dostalam takiego bolu z prawej strony brzucha ze w pol mnie zginalo i to 4razy tak w odstepach15minut,m mowil ze chyba pojedziemy na pogotowie albo wieczorem do gin.u mnie wietrznie i pochmurno i straszne parcie na pecherz.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, a my dzisiaj już rano pojechaliśmy do Auchana bo strasznie tanie pieluchy PAMPERS :) 28,99 zł na wszystkie rozmiary więc kupiliśmy od 3-6 kg -5 opakowań i od 7 - 14 kg - 4 opakowania i z Happy jedno opakowanie za 20 zł specjalne dla pępuszka :D kupiłam herbatkę z HIPP dla lepszego trawienia oraz sudocrem czy jakoś tak :D więc wydaliśmy dziś 300 zł :D ale mamy zapasik :D a mama powiedziała, że super okazja jeżeli chodzi o tą firmę. A ja zaczynam mieć ciężkie noce ... krocze boli, podbrzusze, cały dół ... najgorzej jak się przekręcam ;P klaudia to uważaj na siebie a te siostry to jakieś dziwne ... wiedzą, że w ciąży a w d***e mają ... żal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc-a przej***** to ma twoje dziecko z taką wredną zrzędliwą krową która czepia się każdej osoby. musisz byc bardzo nieszczęsliwa, że wiecznie masz jakies ale. oczekująca to skurcz taki miałaś ze cię zgieło? tez mam sporo śluzu po tych tabletkach to całkiem. esmi- fajnie ci się trafiło. ja poczekam na promocje i tez się zaopatrze w pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Esmi a ile sztuk za tę cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak flavia tak bolalo strasznie i btrzuch twardy jak kamien a szlam po podworku i tak mi sie zrobilo.teraz leze i brzuch sie rozluznil i maly strasznie kopie,ale jak wstaje siku to zaraz brzuch twardy sie robi.jak bedzie tak sie robic to jade do gin dzisiaj.m mowi ze urodze do jutra a ja mysle ze jeszcze nie,lepiej niech zaczeka jeszcze troche.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia ten gosc jest upierdliwy.moim zdaniem to osoba ktora niema znajomych,niema komu sie wygadac i wyzywa sie na nas.ja nierozumiem jak kogos wkurza co sie pisze to po co wchodzic na forum i czytac.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca,37 tydz.to juz mozesz rodzić.Ja urodziłam bliźniaki pod koniec 36 tyg.i wazyli 2.660 kg.oraz 2.690 kg.i wszystko było o.k.Zdrowe chłopaki i po 4 dniach do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca,trzymam kciuki. Póki skurcze nie są regularne to chyba jeszcze nie to:-)ale dawaj znać co u Ciebie. . esmi daj znać proszę,bo jak wyjdzie ok 40gr za sztukę to tez pojedziemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze faktycznie m ma racje,brzuch mi sie napina twardnieje i boli.jak nie ustapi pojade do gin zeby sprawdzil czy cos siew dzieje.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka pampers 2 ( 3-6 kg ) 80 szt , a 4 ( 7-14 kg ) 62 szt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście piszę ile szt w jednej paczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia i oczekujaca już 2 miesiące rodzą i urodzić nie mogą:) połowa tego forum urodzi a one dalej będą nosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca może urodzisz na majówkę:) fajny termin na urodziny dla malucha, moja mama ma urodziny w majówkę tj dziś:). Ja bym chciała urodzic około 20 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia to juz rodzi od 20 tyg :D :D Ja nie wiem ze jeszcze jej sie nie znudzilo to gadanie. twoja rodzina to ma masakre z toba nic sie nie dzieje a ty siejesz panike od kilku miesiecy. brzuch ci w ogole nie twardnial a sobie wymyslalas :O to chyba ty nie masz zycia bo od pol roku tylko lezysz i placzesz ze rodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki kawke stawiam smietankowa capuccino, mam chwilke relaksu, zostanie mi jeszcze prasowanie i koniec pracy na dzis, maz przyjedzie wczesniej z pracy to pojdziemy na plaze sobie na spacer, corcia niedlugo ze szkoly przyjedzie, wiec zjemy i pognamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Gościu a co tobie przeszkadza kto ile rodzi, to chyba dobrze ze dziewczyny przejmują się swoimi objawami a forum jest od tego żeby się wyżalić i ogólnie wygadać a jak komuś nie pasuje niech nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej dziewczyny. Nomadic chyba ty pisalas o rwie, niestety na to nic gin nie pomoz, taki urok ciazy. Mi pozwolil na paracetamol. Klaudia i Aaj pisalyscie o wadze malenst, ja skonczylam 35ty i moj Bartus wazy 2300 ale niestety nie wiem jaki jest dlugi. Wydaje mi sie ze nasze malenstwa sa sredniej wielkosci. Wizyte mam za dwa tygodnie, wtedy bede rozmawiac o porodzie, chodzi mi o moj stan astmy. No i zaczne sie pakowac do szpitala, poniewaz gin mowil ze zostal mi tylko miesiac. Flavia fajnie jest miec urodziny w majowke, ja mam za pare dni a moj tata trzy dni pozniej. Zawsze robimy razem jakiegos grilla, ale w tym roku juz mi ciezko czasami tchu brak, dlatgo jutro robie rodzinny obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc- a ty zazdroscisz że się czepiasz, czy o co ci chodzi? bo nikt inny nie zawracałby sobie głowy czytaniem i analizowaniem kto kiedy rodzi, nie wierzę żeby takie rzeczy pisała kobieta w ciązy, bo chyba musiałaby byc chora psychicznie. Ajj ale masz fajnie, że masz plaże tak blisko, tez bym chciała. My czasem w wakacje jezdzimy, nie mamy daleko ok 2,5 godz jazdy, no ale w tym roku z maluszkiem nie pojedziemy, moze w następnym. U mnie na obiad dziś pierogi, uwielbiam:) wiecie co pomayślałam teraz o Taci, szkoda że nic nie pisze, ale pewnie nie ma czasu ani głowy do forum. jej maluch ma juz miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nomadic gosc jesat maj,adrzejrzy,ma wieksza wiedza od naszych lekarzy prowadzacych i lepiej wie co komu grozi i dolega,normalnie jasnowidz;d oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nomadic gosc jesat maj,adrzejrzy,ma wieksza wiedza od naszych lekarzy prowadzacych i lepiej wie co komu grozi i dolega,normalnie jasnowidz;d oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po narodzinach malucha będziemy musieli się wybrac z m na jakies ubraniowe zakupy. ja potrzebuje jakiejś spódnicy na lato takiej luznej bo pewnie będę miała brzuch poporodowy i coś tam jeszcze, a m tez musi sobie kupic kilka jakichś koszulek, klapki na lato. sam mówi że nie idzie bo nie ma mu kto doradzic, a ja to się nie nadaje teraz na maraton sklepowy. Super ze mam te nosidełko co mi szwagierka dała, mówiła ze jej dzieci lubiły w tym byc noszone, ono jest na leżąco tak że niemowlaka juz mozna wkładac i isc na zakupy. mam nadzieje ze synkowi będzie się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mamuski za dwa miesiace bede rodzic i zupełnie nie mam pojecia jaki wózek kupic.Moze pomozecie mi i cos doradzicie.Chodzi o to zeby nie był za ciezki i w przyzwoitej cenie nie ten z gornej polki w granicach 3 tys.Moze wy macie jakis ktory doskonale sie sprawdził? dzieki wszystkim za rade pozdrawiam przyszłe mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro tyle ładnych rzeczy ale boje sie zamawiac bo można się sparzyc jesli chodzi np o buty. poczekam jeszcze te kilka tyg. oczekująca masz racje ja się od początku stosuje do zaleceń lekarza i mam gdzieś co ktos o tym myśli, a juz najmniej mnie obchodzą opinie obcej osoby na forum. to moje dziecko i ja jestem za nie odpowiedzialna a nie gosc. Dziewczyny ja zaczełam oglądac te śliczne ubranka do chrztu dla maleństwa:) słodziutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×