Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agata89R bez loginu
kruszynka a co ty sie przejmujesz garami, prosze Cię :) ja teraz poczułam coś dziwnego, siedze na łóżku z laptopem i normalnie poczułam jak mi brzuch spadł na nogi, serio wystraszyłam sie, jakby mlody gdzies wpadł w dół, ja też te noce to już do d**y, ból ból i jeszcze raz ból, pachwiny, kość łonowa, ucisk na wszystko, moj wraca z pracy i idzie grać w piłe, wiec wieczór znowu samotny, eh no cóż, wezme kąpiel i jakiś film włącze bo dzien aktywny, sprzątanie i skakanie na piłeczce.Asik to fajnie, ze kolezanka tak szybko wróciła do siebie, mysle, ze my kobiety jestesmy stworzone do rodzenia i kazda z nas da sobie rade i urodzi, poradzi sobie nawet z tymi cholernymi skurczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
marika, napisz na email czerwcowemamy@wp.pl i wyślemy Ci hasło, zebyś mogła się zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata,moja tesciówka to czyściocha,wręcz choleryczka dlatego taka moja reakcja ale zgodze się z tobą trzeba to poprostu olać!heheh,może mleństwo ci szykuje do drogi jak poczułaś takie opadnięcie brzucha i ból jakby niepatrzec to już czas. dziewczyny,wysłałam wiadomośc na waszego meila,bo też niemam hasła,mam nadzieje że niemacie tego za złe. kruszynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
mój ginekolog wczoraj podczas usg mówi do małego"no kolego Ty sie szykuj już do drogi" he he:) ale on tylko faluje sobie, w nocy spac nie daje i tyle z porodu.Moja teściowa też szyścioszka, mieszkanie domestosem objedzie ale nigdy by mi uwagi nie zwróciła, wręcz by mi naczynia zmyła z uśmiechem o :) teraz mój wrócił i nawet nie zdąrzyłąm mu powiedziec, ze poczułam coś dziwnego, ze brzuch spadł a on sam mówi, matko boska ten brzuch jest jeszcze niżej! takze młody! wychodz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik bardzo fajnie masz z tą koleżanką,będziecie sobie razem na spacery chodziły. Agata hehe, pomyślałam o piosence-bądź gotowy dziś do drogi lalala :-) u mnie cały dzień Stasiek byl marudny, dopiero po18stej jak przestało padać i wyszło piękne słońce to poszliśmy na spacer,a dokładniej na zakupy i od tamtej pory twardo śpi.umówiłam się z nim,że jak się obudzi to idziemy się kąpać,potem zrobię mu super masaż a na koniec dam pyszne mleko-on pojdzie spać żeby mama mogła opole obejrzeć:-) ciekawe czy posłuchał:-) a jak tam nasza kasia,myślę o Tobie,pewnie już przytulasz maluszka do brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
No wlasnie kasia odezwij sie :) Ja mialam 3 dosc mocne (pewnie to bylo tylko smyranie;)) skurcze co 15 min i dupa znow cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Ewinka nasze ciaze byly zaplanowane tylko u mnie poslizg hehe Dziewczyny rodzcie bo potrzebuje motywacji , moze urodze 18 na swoje urodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,urocze macie maleństa,słodziaki,wycałowałabym! ja wysłałam 4 zdjęcia :-) kruszynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheheh,przez pomyłkę wysłałam zdjęcie męża :-) w lekkim nieładzie ;-) .kruszynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hehe właśnie oglądam patrze, a tam mąż he he he, sliczne łóżeczko, ja jeszcze poscielke mam schowaną :) ogólnie łyse łózeczko lezy, wszystko zapakowane. Brzuchatka ja sie własnie boje, ze sie najem a tu ta lewatywa, jeszcze ubikacje przytka człowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Kruszynka wszystko gotowe nawet maz tylko mlodemu sie wychodzic nie chce haha Agata moja kol mowila ze lewatywa super dziala czlowiek robi sie lekki i mocno akcje pogania :) mnie pikantne skrzydla nie ruszyly Brzucgatka teraz dawaj goraca kapiel i masaz sutkow dla wzmocnienia skurczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
no moja mama mówi tak" te skurcze tak mocno bolą, ze od razu będziesz wiedziała, ze sie poród zaczął"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata,dziękuje,ja to dzisiaj zakręcona jestem ;-) brzuchatka,żebyś tylko zdazyła zjeść te bagietki ;-) jaki to ból? mówisz że masakra? aż tak żle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki takby mi ktos scickal z calej sily brzuch nie mialam takich boli wczesniej robi sie twardy jak skala no i taki jak na okres w sumie nie wiem sama ale czuc ze nadchodzi i coraz bardziej boli a poten odpuszcza i jest ulga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no gotowe,młody tylko uparty! nawet torba w gotości do szpitala stoi ;-) ciekawe co z Kasią? pewnie już trzyma w ramionach księżniczke swoją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Brzuchatka, moze sie przelec po te bagietki, to sie mocniej rozkreci :) Kruszynka, fajna ta posciel w malpki. Widze, ze wszystko gotowe. Ja tez juz dzisiaj poscielilam kolyske, bo uznalam, ze nie ma na co czekac. Wszystko gotowe, ale Leon ma to gdzies i twardo siedzi w brzuchu. Ciekawe czy Kasia juz urodzila? Ewinkaa, u nas wlasnie przed chwila byl znajomy, ktory wozi corke po calej okolicy w nadziei, ze zasnie :) Od razu pomyslalam o Tobie :) My tak robilismy z chlopcami, jak mieli problem z zasypianiem - w auto i rundka po wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Brzuchatka trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kruszynka jesteś jedyna co pokazała twarz:-) hihi ja wiele razy sobie wyobrażam jak dziewczyny wyglądacie:-) to tak jak powieść się czyta i w głowie tworzysz sobie jakiś obraz postaci i tutaj mam tak samo:-) ja tez wyślę pokój Stasia zaraz.w końcu troche sie nad nim napracowaliśmy to sie pochwale:-) teraz i tak łóżeczko stoi w sypialni,a pościel i tak jest póki co nieużywana . mamo3 spacer działa na Staśka jak narkotyk,uwielbia! A mama koleżankę,ktora ma córeczkę,ktora jak była mała to sie budziła od lekkiego trzaśnięcia wózkiem -przechlapane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Chyba na dobre sie zaczelo skurcze nie przechodza ani po nospie ani po kapieli dzwonilam do poloznej powiedziala ze ta faza moze bardzo dlugo potrwac na necie pisza ze 6-8 godzin! Umre napewno nie dam rady ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
Costy Brzuchatka, jestem pewna ze dasz rade! poskacz na piłeczce jak masz. Ja też sobie wszystkich wyobrażam:) tak sie zastanawiam, czemu te moje dziecko na wieczór zaczyna cyrkować, wypinać doope i tak pół nocy, ze zasnąć nie można a w dzien spokojnie spi, rano też mnie obkopuje a jak tylko wstane to cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze dziewczyny,coś się dzisiaj dzieje z kafe! wpisy z opóżnieniem albo wogóle niewchodzą ;-( No ja już wszystko gotowe,tylko młody idzie w zaparte hehe mamo 3 chłopców łózeczko z pościelą było zamawiane na allegro,ewinka a no wrzuciłam fotke no właśnie niema waszych szkoda bo zawsze by się kojarzyły z wami ,nawet męża przez pomyłke hahah Brzuchatka,napewno rodzisz! trzymaj się!jeszcze troche i zobaczysz maleństwo,moge tylko sie domyśleć jakie masz bóle aż mnie ciarki przeszły... kruszynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Az tak boli ? Siedz w wannie sobie lub pod prysznicem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Brzuchatko 3 mam mocno kciuki aby szybko poszło :) a jak dzidzia sie zachowuje ? Jest *****iwe ? Ja mam jak Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Agata-tez tak mialam i tak jest po urodzeniu:-) ezieciemoje okolobpolnocy ma fazę aktywności,ktora trwa i dwie godziny:-) brzuchatka-cieszmy się i radujmy!!! Będzie dobrze,wejdź do wanny,polewaj brzuch ciepłą wodą,dasz radę!:-)no i zjedz coś bo potem nie będziesz mogła. Ja w nocy mało śpię wiec pisz-będę czytała:-) na maila wysłałam zdjęcia,w euforii wysłałam męża z synkiem:-) uwielbiam im robić zdjęcia:-) bo to moi najukochańsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ewinka, ten pokoik jest bajeczny, naprawdę sliczny, a dzidziuś i tatuś, cudownie:) a malutki jak się uśmiecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Ewinka mistrzostwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×