Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Satana teraz masz takie mokre gaziki tak?? Mialam potem na sucho rane usuwane tkanki martwe potem zaszyte ale i tak szczerze to jeszcze mi nie zeszlo czerwone tyle to moze trwac jestem wrakiem przez to jak sie zle poczuje mysle ze od tego:(. maskara dodam ze po zaszyciu dea razy otwierali i saczki zakladali nie wiem po co no nic nie lecialo mialam 3 posiewy i 3 jalowe nawet 1,5 tyg temu mialam:). Pytaj jak cos wiem ze ciezko ci sie ubrac itp:(, wszystko uciska trzeba portki pod rana nosic masakra:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik nie maryw sie moja to yez kopia tatusia nawet palce u stop i rak ma jego taki sam ksztalt jak marszczy brwi to pojawiaja sie takie doleczki maz ma tak samo czasem miny tez te same. I spoa tak samo. Ale ja sie ciesze bedzie piekna wysoka dziewczynka i sliczna heheh a tatus dumny jak paw chodzi. Mnie to uszczesliwia i ciesze sie ze jest tak do meza podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik juz wiem czemu mowilas ze piotrus fajne imie:). Wiecie ja do imienia Michałek dopiero sie pdzyzwyczailam. Moj gin mi wczoraj zaprzysiegal ze to mi zejdzie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Esmi po brwiach stawiam ze bedzie blondyn , mojej tez jasnieja juz na gorze wlosy i nowe nie sa czarne tylko takie wyplowiale , moze chociaz to bedzie miala po mnie bo mąż czarny heh Mamokubusia to drastycznie brzmi napewno to bylo straszne przezycie ;/ bierz Kube i zasuwaj na plac :) ty sie poopalasz a Kubus sie nie bedzie nudzil chociaz moze troche za gorąco ,, ale wam fajnie z flavia ze mieszkacie na mazurach , ja do najblizszego jeziora mam 90km do Augustowa , ewentualnie jeszcze Ełk i Rajgród ok 100km ale z ta małą nie ogarne , chetnie bym sobie gdzies wyruszyla eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Mamokubusia ja juz pisalam ze mam kryzys imienia nie moge wogole jakos do imienia MIlena przywyknac nie wiem mam wrazenie ze do niej nie pasuje ;/ teraz tylko siedze i wymyslam imiona Kamila , Gabrysia , Alicja ... ale juz postanowilam nie zmienie i koniec Milenka mi sie podoba zawsze podobalo nie wiem co mi podbilo zaczynam sie przezwyczajac ale widac nie jestem sama hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik czytalam gdzieś kiedyś,ze dzieci po urodzeniu zazwyczaj są podobne do ojców,po to żeby bylo,wiadomo,ze ojciec to na pewno ojciec dziecka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
u nas dziś była położna weszła i mówi "jaki on do taty podobny" a niektórzy mówią "cała mama" heh w sumie to zalezy jaki dzień czasem wydaje mi się ze do mnie, czasem ze do męża, z męża na pewno ma nos, usta i minki. moje ma oczka i włoski sie kręcą:) Krystian wazy 5.300 dziś był wazony. w pn mamy na bioderka, a w srode na szczepienie, mielismy jechac w pt ale położna mówi zeby odczekac po przeziębieniu. my bierzemy jednak tą zwykłą szczepionkę. sprawdzala mu jajeczka, ciemiączko, mówłam o odginaniu główki do tyłu, spr mówiła ze nie zauwazylo zeby miał wzmożone napięcie, głównie odgina jak się zlosci, albo spi. powiedziała zebym powiedziała jeszcze pediatrze, ew zaleci cwiczenia. u nas wczoraj był pierwszy sex i było srednio, czuje dyskomfort i nawet troche zabolało. rana juz zagojona, nie boli mnie czuje tylko zgrubienie w tym miejscu i czasem jak zle usiąde to czuje to tam było cięte. ja na codzień się nie maluje, teraz gorąco i tak wszystko spływa. nie chce mi sie rano malowac i wieczorem zmywac jesli i tak nigdzie nie idę, nie wliczając spaceru. wczoraj bylismy ale tak gorąco ze dopiero koło 18, kupiłam małemu krem w filtrem na słońce. Krystianek teraz spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
ja chcialam brac 5w1 a teraz zastanawiam sie nad 6w1 bo nie wiem czy zniose jej placz i widok tego szczepienia ;/ ludzie pomyslec ze na codzien to robie i pocieszam rodzicow ze poplacze i przestanie teraz wiec ze jesli chodzi o swoje dziecko rodzic ma inne podejscie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiq mi też się wydaje że blondynkiem będzie fajnie ;D bo będzie miał po mnie niebiesko oczka nosek a po mężu włosy, usta i duże oczy uszy oraz stopy :D Dziewczyny jaki skwar się nie dziwie, że dzieciaczki spać nie mogą jak się pocą... masakra jakaś :( U mnie obiad już w piekarniku ;p żeberka z miodem i ketchupem - mąż będzie mial wyżerkę, a dla mnie sznycel na parze plus ziemniaczki i chyba zrobię sobie sałatę ze śmietaną - można takie połączenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
asik powiem ci szczerze że ja też mialam kryzys imienia jak to mówisz. imię mi się bardzo podoba i pasuje do niego ale jakoś cięzko mi było mówic do tak maleńkiego dziecka Krystian bo to dosyc twarde imię. ale już się przyzwyczaiłam bo każdy już mówi Krystianek, Krystuś, Krystulek:) na początku wszyscy mówilismy "mały" bo jakoś tak nieswojo było a teraz już ok. uważam że bardzo pasuje do niego i ciesze się ze wybralismy takie imię którego nie ma ani w rodzinie, ani wsród znajomych ani w naszej miejscowości. budzi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wasze dzieci spia same bez rak cycka ?? moj albo kolo cyca albo na rekach albo jak cud to w foteliku/ wozku :(. Teraz spi i policzek ma na cycku moim fajna poduszka w sumie ja mam wywalone nie wstaje jak wstane bedzie ryk i znow lulac wiec wole polezec obiad mam gotowy szykuje popoludniu m sie zajmuje malum ja szykuje i zajmuje sie kuba. dzis zadzwonie do kolezanki przyjdzie i mi paznokcie zrobi rece/ nogi ja nie mam kiedy:). Flavia ja maluje rzęsy i troche puder w kamieniu cienie do powiek jak wychodze dalej:). Na spacer to nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Esmi wpadam na obiad hehe u mnie dzis kurczak bedzie nie pamietam kiedy jadlam bo w ciazy mala uraz ... zjadla bym salate ze smietana albo z vinegretem nawet wole ale nie chce mi sie isc po salate lenistwo ;/ niby obok kwiaciarni sklep jest ale takie ma i waskie wejscia ze wozkiem chyba nie wjade bo w ciazy juz na ostatnim etapie jak poszlam to myslalam ze przez bramke nie przejde ;/ ale plusem jest ze jest calodobowy i ma full wypas asortyment z piwami wszystkie jakie chce, tyle ze poki co nie skorzystam ;p dobrze ze mi biedre otworzyli blisko w sumie jak sie spreze to w 5 minut zajde ale to drugim kierunku , kurde nie moze byc poprpstu cieplo? u nas albo zimno albo dporazu sauna ze czlowiek pada po 5 minutach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Mamokubisia to jednak cofam chyba i mowie z emoja jest grzeczna bo ona spi normlanie w lozeczku, jak nie spi tez lezy i sobie macha raczkami nogami i patrzy na karuzele i jak zacznie juz matudzic to wypije prawie tyle co nic mojego mleka i usypia na raczkach daje smoka i odkladam i spi dalej , ale ja nie karmie piersia :( probuje usilnie jej wsadzic cycka za kazdym razem ale onie nie potrafi go zlapac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas z imieniem nie było problemu ;d Kuba i tyle chodź w dokumentach ma Jakub :) Ok to fajnie, to zaraz przygotuje sałatę :) u mnie na osiedlu to jest Biedronka :) dalej Lidl , Żabka, 2x Lewiatan hehe Dziewczyny muszę wywołać aż 95 zdjęć z tamtego roku i kilka zdjęć Kubusia, jak patrzyłam na fotki jaka ja zgrabna byłam i jak fajnie było powspominać ahhh aż zachciało mi się gdzieś pojechać ale w tym roku nie ma mowy ze względu na Kubę. Ale w następnym roku na pewno pojedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dla mnie w szpitalu i nie tylko około 30 osób powiedziało,że Pawcio jest podobny do taty, mi trochę przykro:( może się coś zmieni jeszcze.Mama mówi,że ja jak byłam mała byłam podobna, też szopa olbrzymia, mój mały wygląda jak lew:) każdy się śmiał w szpitalu,czeszę go, a jemu antenki i tak jak u lwa sterczą:) po porodzie jak go wyjęli to stwierdzili"blondyn będzie" -mi ścinali grzywkę jak miałam 3 miesiące, bo takie włosy długie były:) -mnie męczą te oczka- nic nie przechodzi:( -mały jest słodziakiem tylko jak śpi -DZIEWCZYNY- póki możecie oszukać maluchy to kładźcie do łóżeczka po 10 razy , nawet i co 3 min. ja tak robię.Mały zaraz znowu drze się, ja go biorę przytulam i znowu w łóżeczko i tak czasami 1,5h! ma się zmęczyć i mnie zmęczy ;) i nauczyć,że Jego miejsce jest w łóżeczku a nie na moim cycu albo na rękach. Aż czasami zaciskam zęby, a wczoraj nawet rugnęłam się pod nosem,że mnie wku...wia mały.....i wieciew końcu po batalii od 20:00 do 21:30, nie wiem ile razy go tam brałam na ręce i odkładałam...zasnął i jak zasnął to chyba na 6h, pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
asik- a położna nie pokazała jak przystawiać malucha?mnie jak przywieźli po porodzie od razu małego oddali i przystawili:) ale mój mały ponoć - położna mówiła- ma silny instynkt ssania wogóle jak go przystawiam do cyca to jak szalony szuka az tak chrapie ze złością;) a jak mocno głodny to mocno mi ściska suta z frustracją, a czasami biedny aż się dławi -próbuj może załapie maleństwo- musi odpowiednio ułożyć język płasko i szeroko buzię rozdziawić i wtedy główkę na cyca kieruj -mój czasami też zapomina, bo smoczek ciąga i to inna technika.Trzeba cierpliwie, niech płacze, trudno- taka funkcja, bo nie umie mówić to płacze...ale jak się dossie, to te pierwsze hausty aż bolą, bo taki głodomór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczyk
Dziewczyny sprawa taka w co ubieracie chlopcow na chrzciny?a bierzecie wózki do kosciola czy na rekach czy co foteli?a chrzestnych i dziadkow prosicie slownie czy dajecie zaproszenia?a jak myślicie co mozna kupić 2latkowi na chrzciny?a swoim kupujecie cos na pamiątkę?sorki ze tyle pytań może którejś będzie się chcialo podzielić pomyslami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ilonek
Blizne lekarz radził smarować mascia cepan. W ciąży nie mogłam zdecydować się na imię a teraz Polcia i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ilonek
33ona ale wyrodna matka z ciebie jest, powinni ci dziecko zabrac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
moja wlasnie wsunela 90ml mojego mleka i w kime poszla :) 33ona ni epokazywali ale odrazu przystawialam sama i ladnie ssala , tylko jak juz wlaczylam sama butle to sutka nie zlapie bo za maly , z nakladek je ale ta nakladka spada i ona i ja sie denerwuje , raczej juz sutka nie zlapie nie ma co sie ludzic , nie ten ksztalt i nie ta lekkosc ssania ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
33ona a ile twoj maly przy wypisie wazyl bo nasze dzieci podobne sie urodzily moja 3750g 59cm i przy wypisie 3500 to sporo spadla ja mleka nie mialam jednak wystarczajaco i zeby nie ta butla to pewnie jeszcze wiekszy by spadek zaliczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ilonek
Ktoś się podszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze z kom nie chcę mi się logować a ktoś żarty sobie robi ale musi mieć nudne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Ilonek wiemy wiemy nie tlumacz sie nawet :) co do podszywow to teraz mi sie przypomnialo a bylo to chyba w dzien przed moim porodem bylam u gina a tam na forum czytam kowersacja o sexie analnym i ktos sie podszywal za 33ona flavie i kogos jeszcze juz nie pamietam , ale do dzis jak to sobie przypomne to smiech mnie lapie wtedy w poczekalni to w glos prawie sie smialam haha ludzie maja pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Wtedy o seksie analnym to nawet mężowi czytalam i sie smieliamy,ze komus tak sie chce i ze ma takie pomysly! swierszczyk-my dajemy zaproszenia takie piękne ze zdjęciem,w formie magnesu,znalazlam taka fajna firmę.n teszte pytań jeszcze nie znam odpowiedzi. esmi-czemu nigdzie nie jedziecie?w sierpniu kiedy maluch większy?my jedziemy:-) ja musze odpocząć,a dzieci na wyjazdach,szczególnie nad morzem zazwyczaj są bardzo grzeczne i tego sie trzymam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
33ona podobno takie męczenie nic nie daje, chodzi o to wkładanie do łożeczka, bo zmęczone dziecko podobno tym bardziej nie zasnie, a jak się przegapi "moment" w którym ono naprawdę chce spać, to popij wodą:) Ja na razie przytulam, przystawiam do uspokajacza - cyca, potem będzie łóżeczko częściej:) mój mały podobno do taty bardzo podobny, do już drugi podobny do niego, wszyscy mu mówią, że syna się nie wyprze tego starszego i ten drugi też podobny na razie do starszego, ale palce u stóp ma po mnie:) na serio, są b. długie :) ja takie mam a ja będę szczepić normalnie, standardowo plus pneumokoki, wiem, że to kilka wkłóć ale tak wyszło, jakoś sobie poradzimy mam nadzieję z tymi szczepionkami, wogóle się zastanawiałam czy nie przesunąć tych pneumokoków żeby mały nie miał na raz tyle wkłóć, ale z uwagi że ma brata w wieku szkolnym to chyba trzeba by od razu, tak rozmawialiśmy z pediatrą, a na rota nie będziemy szczepić wasze dzieciaczki obejrzę jutro, dzisiaj nie mam czasu, internet dzisiaj w telefonie mi nie chodzi:( heh mój jutro kończy 3 tygodnie dziewczyny, mamy Kubusiów, kiedy Jakub ma imieniny, chodzi mi o najpopularniejszą datę imienin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Nomadic jepiej rozloz na inny dzien , my np 4 ukluc nie praktykujemy za duzy szok i bol dla dziecko potem dwie rece i nogi opuchniete obolale , i odczyny moga sie ponakladac potem nie wiadomo po jakiej szczepionce , juz po 3 ukluciach jest ciezko a po czterech wole nie myslec :) ja jak dostalam wzw to przez 4 dni mnie reka bolala a co mowiac takie male dzieciaczki , my jak bylismy mali mielismy tylko jedno uklucie i polio doustne bo duzo rodzicow na szczepieniu mowi ze ja przezylem to i dziecko przezyje tylko nie wiedza ze kalendarz sie zmienil i my mielsimy tylko dtp jedno uklucie i doustne polio a wzw w 13-14rz, nie bylo tez szczepienia od Hemofilus Influenze wiec my tego nie przezylismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
asik,tu chodzi o bliznę wewnętrzną,na macicy.Lekarz na usg przez pochwę sprawdza grubość blizny.Zewnętrzna blizna nie gra tu roli,tylko ta wewnętrzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hej, ja mam pierwsze szczepienie 23 lipca.co do łóżeczka mój od początku spi w nim, lubi, wieczorem po kąpaniu i jedzeniu kłade go i zasypia sam, czasem nawet godzinke lezy ale nie kwęczy tylko sobie patrzy, za to mi jęczy nad ranem przez sen więc...nie wiem co lepsze:)ja byłam na usg dziś, neurolog wykryła torbiel, ktory jest spowodowany albo niedotlenieniem w czasie porodu, malym wylewem albo po prostu bardzo duza waga dziecka, mam zal do mojego ginekologa bo ma 2 krwiaki na glowie,teraz ta torbiel w glowce, jutro bez kolejki mam przyjechac z dzieckiem do gabinetu.Dziecku było duze, szpital nie zrobil usg przed porodem i dziecko ma teraz problemy, moj gin tez o 1 kg az sie pomylil, tak to nie rodzilabym naturalnie, on by sie nie przyblokował i by nie było tego wszystkiego.Dziecki mi spi caly dzien praktycznie dzis.Zmieniłam butelke z aventa bo mały ulewał i w dodatku był cały mlekiem oblany, cos ten smoczek nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała jest podobna do mnie, wszyscy tak mówią chociaż ma i coś po Tacie. Jest mi bardzo miło tym bardziej, że na zdjęciu twarzy z badań prenatalnych wykapany mąż. Jak patrzę na to zdjęcie wydaje mi się, że to dwie różne osoby. Nie wiem jak to możliwe, że się zmieniło. Agata na jaką butelkę zmieniłaś? Mam butelkę lovi mediacal plus i jest ok. Kupiliśmy przez przypadek na szybko jak trzeba było dokarmiać. Teraz dokupiliśmy drugą do kompletu. Pola dużo spadła na wadze w szpitalu bo ja w ogóle nie miałam mleka. Urodziła się 3320, wychodziliśmy ze szpitala z wagą 2940. Przestałam piersią karmić i ściągać jakiś tydzień temu i nawet mnie piersi nie zabolały, tego mleka tam było tyle co nic na to wychodzi. Ja też byłam karmiona cycem ok 2 tyg i nic mi nie jest. 5 razy w życiu byłam przeziębiona a tak to okaz zdrowia. Mam nadzieję, że małej nic nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×