Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

ona33 ja we wtorek idę do ginki to się zapytam bo też jestem tego ciekawa ... bo ja z podpaskami to masakra tym bardziej w takie temperatury ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
33ona szkoda ze nie mozemy go zobaczyc podejrzwam ze moja jest podobna bo tez dluga i chuda haha :p EWINKA tanszy sposob? owszem jest net- dzwiek suszarki - moja wlasnie sie suszy haha ale tez chodzi o ciepelko ktorego komorka iestety nie daje ale poki co dziala tfu tfu co do godzin wczoraj sklamalam przez przypadek bo moja zaspya miedzy 20-21 oi wstaje miedzy 23-24 czyli dluyzszy odstep , wczoraj jakz asnela po 20 to wstala o 23,55 pozniej 2.55 a pozniej juz co 2h ogolniespi tak do karmienia ok 9 a pozniej juz ma lzejszy sen i krotszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
ja we wtorek tez do gina , ciekawe kiedy okres dostane jesli dostane ... wiecie co wczoraj chyba od laktatora dostalam takiego bolu piersi w nocy prawie nie spalam okladalam lodem smarowalam masciami potem goracy prysznic po 3 w nocy , taki bol dotknac sie nie dalo, wiec postanowilam koniec sciagania !! ale co dzis chciaklam dac jej cycka zlapala possala 30sekund moze i dalam butle a tu leci potok wiec mysle dobra skoro te cycki nie chca mi odpuscic sciagne i z tej bolacej tez sciagnelam lekko i wyszlo 80ml dawno tyle nie sciagnelam na raz bol piersi jest mniejszy bo jednak obecnosc w niej mleka go nasila , laktacja nie daje za wygrana u mnie jak ja trace nadzieje to ona zyskuje nowe zycie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
dziewczyny mój spał wczoraj od 8 do 2 w nocy juuuhhu:D pózniej od 2.30 do 5.30 mnie wczoraj tez cycki boały a sciągnęłam tylko 30ml mój mały nie chce teraz tez ssac i mleka mniej, moze mu się spowrotem odwidzi bo juz kilka razy tak bylo ze nie chciał a pózneij chciał i mleko wracało bo narazie to mizernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Ja to caly czas podganiam laktacje laktatorem, wczoraj skonczylam brac leki dzisiaj dzien przerwy a jutro od nowa. Uciazliwe to sciaganie ale do pazdziernika wytrzymam bo do szkoly wracam. Moj poszedl spac ok 21 potem pobodka o 1.40 , 4.40 i 8.30 takze ok juz tak kilka dni jest mniej wiecej ta sama pora:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
moze moja tez sie ureguluje bo spi teraz, o 8,50 zjadla 95ml , ja zje normlanie wiecej to i spi dluzej :)lezy w wozku a suszarka z komorki suszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
flavia- mój miał czas że od 20ej do 4 rano potrafił się nie budzić, może przez żółtaczkę, mleko mi zanikało:( więc zaczęłam go budzić, słabo jadł na śpiocha,ale 2 nocki z rzędu i zaczął wstawać na jedzenie.mleko kapało mi, przesiąkało przez wkładki laktacyjne, a on spał całą noc- ja zadowolona byłam, ale nie tedy droga przynajmniej dla mnie.Teraz wolę żeby regularnie mi sciągał mleko mój ssak. a z ciekawostek- macie tak,że jak mały 2 razy pociągnie z piersi to leci ciurkiem?i przypadkiem oblewa malca jak z fontanny?mi się to kilka razy zdarzyło, raz nawet m był świadkiem.Biedny mały;) -teraz mi ryczy w bujaczku, nie da rady zasnąć chyba i się nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
asik- ja niekomputerowa jestem;) ogólnie dla mnie każde niemowlę podobne.chociaż mój ma czuprynę wielką i każdy to komentuje:)ale w końcu wypadają mu te włoski i na srodku głowy ma irokeza o długości ok.5cm.Jest włochaty, ale na ciałku tzreba się przyjrzeć-też ma takie małe włoski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Dziewczyny jak wypije wieczorem piwo to rano ok 8,9 moge karmic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Wlasnie wrocilam z 3,5h spaceru magda po lampce wina 12% mozna karmic po ok 3h wejdz w internetowy alkomat A ja mam pytanie ile mniej wiece zajmuje waszym dzieciom wypicie 100ml mleka ? Bo moja strasznir dlugo ssie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Jak chodzi o butle to 5min, wciąga dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena111
mój jakieś 20 minut pije 100ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
No u mnie z odbijaniem to 20-30min teraz wrabala 100 bardzo szybko i widze ze jej to nie sluzy bo ulala ze 4 razy a jyz praktycznie nie ulewala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Hej dziewczyny, dzis mój dzidziuś na pobraniu krwi tylko troszkę jęknął a potem jakby nigdy nic. ja dzisiaj zarobiona bo jutro robimy 30tke męża. jutro crocsy w lidlu. u nas suszarka na komórce nie działa,nie wiem...chyba jest za Malo głośna,bo uspokaja sie tylko przy tym maksymalnym szumieniu... Do zasypiania juz sie przyzwyczail do kołysanek,w kółko trzy lecą bo to z karuzeli mam 6rodzajow muzyki po 3utwory,wiec wieczorem slucha kołysanek i taty bajek. mój dlugo śpi ostatnimi czasy,aż sie martwie czy nie za dużo. 33ona mi sie czesto zdarza,ze Staś ma mleko na buzi na wlosach,wszędzie hehe bo jak mu wypadnie sutek to z niego czesto leci fontannna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mamakubusia
My dziś cały dzień w lesie i nad jeziorem ogolnie moj maly to taki podroznik jak gdzies wychodzimy to jest spokojny w ogole jest spokojny dIs nie mogl usnac wieczorem to poplakal jak m go lulal a jak ja wzielam to zasna szybciutko:). Ewinka moj kubus nad jesiorem lata w crocsach ale ja jakos nie nosze teraz to japonki i tyle bo cieplo juz mam dosc tego ciepla. Moj michalek nie spi tak duzo w dzien i na dworze te nie max godzina ale w foteliku odstawilam gondole bo to meczarnia byla i dla mnie i dla niego jak bedzie mial 5 mc laduje w spacerowce:). Ja nie wiem ile mleka pije moje malenstwo wystarza k w zupelnosci:). Flavia kupuje 80 sa troche za duze ale to taka klucha moj synek jutro go zwaze podejrzewam ze tak 6500 wazy. BOdy z coccodrillo na krotki 80 to takie nie obcisle ale nie topi sie w nich a na dlugi to musze rekawki podwijac 68 musze na mokro rozciagac 74 jest ok ale pewnie zaraz bedzie male wiec kupuje 80. Spodenki zupelnie inaczej 68 sa ok moze to od rozmiarowki zalezy. Przglae pajacykow zrobilam to wiekszosc za male zamowilam 3 pak z nexta 80 rozmiar. Ide paznokcie jeszcze zrobic bo padam juz , o 8:30 pojechalam z dzieciakami m dojechal o 16 po pracy i okolo 19 wrocilismy z calym majdanem :). Mamo 3 fajnie jakbys jedno slowko napisala czesto pomysle o tobie, czasem zagladam tu i mysle czy cos napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Ja padam spac jestem wykonczona spacerem mala wlasnie zjadla sobie wiec mam 2 moze 3 h sie uda snu heh , a tak to caly dzien dzis spaa jadla i spala , tylk usypiaie nocne jest ciezkie bo niestety ale moja corke kąpiel pobudza i pozniej marudzi jak nie moze zasnac i usypianie trwa do godziny ale potem zapada juz w niedzwiedzi sen Milenka wazy juz dokladnie na golasa 4.840 , przybrala w 5 tygodni od wypisu 1,350g , tyle ze nie widac wogole po niej jej wagi heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej,mój mały wczoraj skończył 5 tyg.Bardzo go wyciągnęło po długości,jeszcze 3 tyg wstecz jak wychodziłam do szpitala pewne ubranka były dobre,a teraz 68cm i zaraz wyrośnie:) -mój w szpitalu po urodzeniu 50ml wysysał w 30 sekund-może 1 min.On tak ma a pozniej ulewa:( z cyca je 4-6minut i ciągnie aż szumi, cyc szybko miękki się robi, tak po minucie.Żarłoczny jest jak ja;) nawet moja mama mówiła,że nie widziała takiego dziecka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
mój 130-140 ml je ok 15 min, zdarza się ze przysypia w trakcie. A przebieracie pampersa w nocy? bo ja przebierałam ale mi się maly strasznie rozbudzał i było po spaniu, teraz nie zmieniam, spi od wieczora do rana w jednym, tylko dzisiaj zdarzyło się ze przeciekło, a tak to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ja odstawilam ten delicol i maly jest znowu niespokojny :( stęka, wybudza sie, dopiero rano jak zrobi kupe jest uśmiech i spokoj, musze dzis znowu kupic i pare kropelek espumisanu moze dam w ciagu dnia, choc ja nie widze, zeby on mial jakies wzdęcia, w nocy owszem co jest na rzeczy, podejrzewam tez alergie na kurz, bo ja mam okropną i na pyłki od urodzenia, a maly kicha strasznie, czasem az dechu nie umie wciąć i po nosie sie drapie ciągle, oczko czasem ma spuchnięte, nie wiem jak temu zaradzic, wietrze, odkurzam.Moj już zaczyna wypijać 150 ml... nie za dużo na takie dziecko? wszyscy sie dziwią ze on tyle chce jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Hej, Agata moj wypija 100-120 ml na raz i je ok 15 min. Flavia ja staram sie przewijac przed podaniem butelki ja przewijam na podkladzie na lozku a m trzyma mu smoczka bo po jedzeniu usypia a faktycznie przewijanie rozbudza go, ale czasem jest tak zly ze sie nie da i musze najpierw dac jesc, nie probowalam cala noc nie zmieniac ale chyba nie da rady bo przemoknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przewijam chociaż chętnie bym tego nie robiła bo właśnie mała soe bardzo rozbudza i potem usypianie dlugo trwa ale ona zazwyczaj ma kupe wiec nie mam sumienia jej kilka godzin w kupie trzymac hehe ja zacznie tylko sikac w nocy to razej nie bede przewijac ponoc pampersy maja wytrzymywac do 12 godzin nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziewczyny ja nie wyobrażam sobie zajrzeć do pieluchy w nocy.Nawet w orginalnych pampersach pupa jest wilgotna jak dużo nasika po 2-3 h.Ja zmieniam za każdym razem, no chyba,że -co jest rzadkością-pupa sucha.już 2-3 razy tak się zdarzyło:) sukces heh a dziś to zrobił kupę aż do przodu do pępka podeszła, nie wiem jak to zrobił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Mój ostatnio jest nie do poznania, wczoraj i dzisiaj przechodzi sam siebie, marudzi nawet przy cycu, nie ma przerw tzn tak jak piszecie je co godzinę czy jakoś NIE on non stop by przy cycku wisiał, przysypia pusci pierś i płacz, odloze go na łóżko do wózka do łóżeczka śpi 5min i płacz, sam nie może zasnąć i sam nie może spać, nie wiem co jest i ja zaczynam mieć kryzys jeszcze starszy zaczyna ciągle coś chcieć nie mam na nic czasu dopiero zajęłam pizame, czytam was i się dziwię bo wam się dzieci regulują a mi coś rozregulowuje ma 5tyg to takie dziecko nie manipuluje, teraz robi kopii co drugi dzień może dlatego ale pruka codziennie i nie kurczy niżej. Też jest długi, wogole rośnie w oczach . Wczoraj na spacerze na którym też chwilkę tylko pospal rozmawiałam z koleżanka powiedziała ze jest strasznie ruchliwy i sztywny macha nóżkami rączkami ale bardzo dynamicznie powiedziała ze ortopedzi nie zalecają tak szybko ale co ja dziecko uwiaze ? Czytałam pisalyscie ze u was tez dzieci takie żywe a najlepsze wczoraj położyłam go na brzuchu on główka do góry rozgląda się na wszystkie strony i zaczął nogami wierzgac i się przesunął z podniesiona glowa, przeciez to za wcześnie. Zastanawiam się czy nie kupić ten viburcol on taki niespokojny ostatnio, a może to w końcu ten skok wole nie myśleć co będzie później jak co kolejny to dłuższy i mocniejszy. Sory dziewczyny ze tak się rozpisałam musiałam się sama "rozładować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
u nas nigdy nie ma kupy w nocy. jak smacznie idzie spac to nie rozbudzam bo podobnie jak u magdy pózniej cięzko mu zasnąc jeszcze jak sie rozplacze to wogóle.u nas kupa to tak co 3 dni. 33 ona moze za małe pampersy bo pisałas ze używasz 1, u nas tez wyłaziła więc zmieniałam z 2 na 3. nomadic- tez czasami są takie dni ze marudzi i cały dzien ryk, czasem az nie mozna wytrzymac. my na poczatku tyg mielismy 3 takie dni, teraz odpukac grzeczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
Moja córcia nie ma kolek,karmię ją tylko swoim mlekiem.Jem wszystko.Ona płacze tylko w momencie karmienia gdy połyka powietrze,jak jej się odbije to uspokaja się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
dzieci maja gorsze i lepsze dni, pamietam jakos tydzien temu moj był nie do wytrzymania, juz nie wiedziałam co mam z nim robić, coągle jęczał w dzień, masakra a te upały jeszcze pogarszają sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
U mnie tez upaly i maly niespokojny. I dopadl mnie kryzys laktacyjny musze dokarmiac malego, wlasnie pije karmi myslicie ze pomoze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca bez log
Ja w porównaniu do Was to mam chyba (tfu tfu ) luksus bo Jasiek od kilku nocy nie budzi się. Ostatni raz je o 20 a później to wstaje 4/5 zje i idzie spać. Szczerze mowiac to ja go nigdy nie usypialam :) Lezal grzecznie, a pozniej zasypial. Dodam tylko, ze w dzień spi max 2, 3 godziny i tak jest od samego poczatku.. dowodzi bardzo ale juz sie przyzwyczailam, ze jedna reka piore, druga prasuje, a noga bujam wozek. Heh. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca bez log
Nomadic- moj tak mial jak się nie najadal. Teraz tez tak ma ale przez zaparcia i kolki. Co do wzrostu to jak moj mial 49cm tak teraz ma 56cm wiec rosnie ladnie. W ogóle do mnie nie jest podobny :o 100% moj Maz . Nawet obcy ludzie tak mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×