Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość oczekujaca1234
poczatek to chociaz w nocy wyspisz sie:)moj Igor sspi w dzien ok6godz a zasypia 23i do3.30zawsze pozniej bawi sie do5-6i spi do8-9.wasze maluchy tez tak raczki do buzi biora?moj okropnie.martwi mnie to ze tak rusza jezykiem wystawia go:/zawsze tak robi przed i po jedzeniu i jak ma mu sie ulac.my jutro chrzciny.upal straszny i zmeczenie.jutro rano musze wstac a chcialabym pospac do9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca bez log
Oczekujaca- macha jezyczkiem, bo dobre jedzonko mu dajesz i sie jeszcze rozkoszuje. Moj nie raz tak uleje, ze az chlusta z niego i to np godzine po zjedzeniu i jeszcze 'pieje' na gardle jakby sie dusil. Nikt nie chce mi go przypilnowac bo mysla, ze sie udusi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
moj maly dzis rekord, o 20:30 dostał mleko i poszedł spać, wstał o 3:15, zjadł i potem wstal już o 6, dałam delicol i go skrępowałąm troche, nic nie jęczał, super noc jak dla mnie, oby było tak zawsze:) widocznie ma problem z tą laktozą skoro ten delicol tak działą już po jednej dawce, dziecko spokojne, spi i kupa bez zadnych wzdęc czy problemów.Moj to mało spi w dzien też, jak jade gdzies wozkiem to spi ale tak to cieżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
początekCzerwca-ja tez nie usypiam mojej małej,kłade ją do łozeczka i sama zasypia.Ale z doświadczenia wiem ze to jest tylko "narazie"tak dobrze.Im dziecko bedzie wieksze tym wiekszy problem z zasypianiem.Potem trzeba bedzie lulac na rekach,w wózku i jak zaśnie to wtedy kłaść do łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej- u mnie dziecko samo też zasypiało w łóżeczku, teraz cwaniak nie chce:( - mi karmi raczej nie pomogło:( może za mało piłam- ok szklanki -wczoraj byli goście- 2 tury- ależ mi nanieśli ubranek;) aż głupio, ja wolę jednak prezenty dawać niż przyjmować, choć jedno i drugie miłe, ale dla mnie to zakłopotanie jak ktoś mi daje prezenty nie wiem,tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Chyba karmi pomoglo jest lepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata a delicol dajesz przed kazdym karmieniem tak jak zalecaja? Ja czesem zapomne i nie wiem cY potem dac czy nie ma juz sensu... poza tym jak ona np zje i potem chce znow za godzine to dac znowu ten delicol?? Nie za duzo tego? Moja dzis tez rekord pobiła bo poszla spac o 22 i wstala o 6! Byla wczoraj od 14 na ogrodku z nami i pewnie byla bardzo zmeczona bo mało spała w ogóle w dzień bardzo mało spi. Ostatnio na 2,5 godzinnym spacerze spala pół godziny... ale ja nawet wole żeby spała w nocy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca moja też tak jezyk pokazuje i też sie zastanawialam czy to normalne hehe ale robi tak jak jest głodna albo po jedzeniu właśnie i wydaje mi sie ze to normalne :) My chrzcimy za tydzień ciekawe jaka będzie pogoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Brzuchatka to zazdroszcze ci:-) moj maly tez ostatnio malo spal w dzien a od dwoch dni troszke wiecej ale to tylko dzemki, nadal budzi sie na karmienie ok 1,4,7. Mam nadzieje ze juz niedlugo bedzie spal, chociaz spotkalam ostatnio kolege i jego dwu letnia corka nadal budzi sie w nocy na karmienie o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Moj tez wystawia jezyk po jedzonku a delicol daje do kazdego mimo to ma czasem problem z brzuszkiem, szczegolnie po nocy. Co najlepsze po moim pokarmie(stosuje diete) brzuszek go boli a po mm nie:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca moja też tak jezyk pokazuje i też sie zastanawialam czy to normalne hehe ale robi tak jak jest głodna albo po jedzeniu właśnie i wydaje mi sie ze to normalne :) My chrzcimy za tydzień ciekawe jaka będzie pogoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda moja tez pomimo delicolu ma problem czasem z kupa albo raczej z bąkami stęka i jęczy ale i tak jest lepiej niż jeszcze niedawno tylko właśnie czasem zapomne dać przed karmieniem. Wtedy po karmieniu daje espumisan lub sab simplex zeby bąki lepiej szły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wy jak bedzie upał to dzieci do chrztu bedziecie mieć w becikach? Te bety sa takie grube i nie wiem co zrobic :/ Sukienke i balerinki juz zamówiłam w końcu :) tylko jeszcze ja nie mam co ubrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Brzuchatka u nas to nie daje sie w becikach,chyba,ze zimą. dziecko by sie chyba ugotowało. u nas w ogóle,na luzie dzieci w wózkach są,wyciąga sie na sam chrzest,czyli polanie wodą św.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Wiec szybko nadrabiam ja wymieniam oampka przed kazdym nocnym karmieniem bo mala duzo siku robi i nie chce jej odparzac dobrze ze w pampers wsiaka, a kupe robi co 3 dni wczoraj bylam u dziadkow i dobrze ze maz dolozyl pampersy do torby bo poszly 4 na kupe hehe, co do chrztu u mjie 10tego mam nadzieme ze nedzue chlidniej w kosciele bedzie w wozku i nosidelku kosciol mam po drugiej stronie ulicy a na chrzest sam sakrament na bialej podusi bede trzymac Co do spania moha caly dzien tylko je i spi wiec lyz mam w nicy tylko na jedzenie sie budzi tylko cos mruczy i na spiocha je i nic jej nie obudzi w trakcie jedzenia zasypia tak ja to meczy, ja przestahe sciagac teraz daje malej przed butla cycke z nakladek i jest ok przynajmniej sie napije i bede nosic nakladki ze soba wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Dziewczyny dziękuję za pocieszenie juz dzisiaj jest trochę lepiej. To coś było z brzuchem nie wiem czy wirus czy ja coś zjadłam czy coś, ciągle baki w tym ze dwa strasznie śmierdzące, rzadka kupa ale taka miał wcześniej, ciągły płacz wrzask, ale nie Jurczyk nóżek, m mówi ze to dlatego ze kupy nie może zrobić ale juz ponad tydzień robi co drugi dzień a tak nie krzyczał. A i dałam wczorar viburcol, poprawa była, był marudny ale spokojniejszy, potem zrobił kope i w końcu poszedł spać, ale ulga. Ja pampka zmieniam przeważnie raz w nocy. Kurcze mój tak ładnie nie śpi, zasypia tak 23 nudzi się potem ze cztery razy. Wiem ze późno ale juz w brzuchu 10-11 miał najwieksza aktywność. Ja wczoraj byłam tak padnieta ze aż nie mogłam zasnąć. I naprawdę dobrze wam, ze dzieci tak ładnie i same śpią. Mój to tylko przy mnie tylko odejdę i się intuicyjnie budzi:( było lepiej jak dawałam butle ale zdrowiej jak je cyca, wogole mam mętlik w głowie co z tym karmieniem. Asik super ze sie cycacie po malu:) Agata a wam lekarz przepisał ten delicol? Na co on konkretnie działa? Brzuchatka ale twój maluch pięknie noc przespał pewnie się wyspalas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Na kupe baczki i jelita dobry jrst diclofor daje malej od dzis , a na gazy bobotic forte :) Nomadic moja tez nie spi calej nocy zasypia ok 21 budzi sie ok 23 i pozniej mniej wiecej co 2h chyba ze zje 100 to czasami 2,5 do 3 ale rzadko zje 100 bo w polowie butli spi a na dobe zjada ok 700-800ml mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca bez log
Moj mial do chrztu welurkowe ubranko a na to naszyta swiecaca kamizelka i muszka, do tego czapeczka i buciki. Cala msze przespal w nosidelku a później maz go trzymal i oczywiście w kulminacyjnym momencie Jasiek ulal, bo przed msza go karmilismy. :D Co do laktacji to pierwszy miesiąc karmilam piersią, później odciagalam i dokarmialam enfamilem, a teraz sztuczne mleko i czasem moje odciagniete mleko. Ciesz się, ze kupilam laktator bo bez niego na pewno dostalabym zapalenia piersi, bo robily się twardre i gorace :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Hej my mielismy weekend działkowo jeziorowy mam dosc upałów:( Jutro jade z małymi do pracy:). Dziewczyny zazdroszcze ze dzieci wam tak spia asik masz mega luz:). Troche to dziwne to moje drugie dziecko i co jest jak kuba od poczatku nie wiem co to znaczy ze dziecko samo zasypia juz w szpitalu kombinacje jak go ulozyc jak od niego wstac itp. Nomatic doskonale cie rozumiem u mnie jest tak na wieczor kąpiel cycus luli luli luli i proba odkladania:), za pierwszym razem nie ma szans potem znow lulanie i odkladamy, leze z wyjetym fyckiem zajada znow i wymueniam cycek na smoka zazwyczaj spi ale cxasem i druga proba na marne:(. taki sam byl kubus. W dzien raczej drzemki rsk ze 3 po 30 min zdaza sie w tym dluzsza jedna ale to na lozku w sypialni np 3 godziny ale w tym czasie z 5 razy przebudzenie ns cycka czy cacanie po główce. czasem jedna z drzemek jest dluzsza do godziny na spacerze oczywiscie nie w gondoli tylko w foteliku od samochodu. W nocy 2 razy je wysypiam sie nie przwijam bo kioa jest rano w nocy sika tylko czaem zmienie ale mam stresa se sie obudzi i bedzie trseba lulac:). Moj tez bierze raczki do buzi i wystswia języczek czsem tak nim memła ze boje sie ze kuba mu cos dał:), wyglada jakby gume do zucia miał. Flavia wychodzi se maly wielkolud wazy 6900-7000 jest spory je tylko moje mleko glownie z jednego cycka tego co kuba tez wolał:), rozmiar 80 jest za duzy ale mniejszych nie kupuje, nie oplaca mi sie. Mimo ze maly sie tak budzi nie powiedzialabym ze sie nie najada jest objedzony pod korek, leje az chlusta na podłoge a mimo to tak rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
my po chrzcinach bylo goraco.Igorek spal cala msze i pozniej spal ze4godziny.kazdy mowil ze grzeczny jest.jedzenia zostalo wieksze pol,mi nogi odpadaja juz:/teraz zasnal i pospi do4.ubrany byl w body,spodnie cienkie koszule i kamizelke muche i czapeczke.super wygladal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
brzuchatka daje co 2 karmienie, w nocy zawsze. Daje tez cos na pierdki albo ten sab simlpex, albo 3x dzien espumisan tak co 3h, ale moj ma problem z tym czasem tylko po nocy, w dzien nidgy nie mial wzdec, kupa codziennie rano jak w zegarku. Dzis spał od 20:30 do 1 w nocy potem do 4:40 i do 6. Wszystko sie normuje, spanie tez sie unormuje, ja sobie nie wyobrazam karmic dziecko 2 letnie w nocy... to jest az niezdrowe chyba. Moj tez w dzien ma drzemki, nawet na spacerze, malo spi ogolnie w dzien, po pol godzinki, ale jak jade do mojej mamy spi jak zabity bo tam jest chlodno, na dzialce tez ladnie spi:) je mi tez co 2,5 ale roznie, czasem tylko 90 ml, 100 albo 135 zalezy, na wadze przybral 350 gram w 2 tygodnie takze nie za duzo.Asik twoja mleko modyfikowane je tak czasto? to straszny glodomór z niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
ja bedę chrzciła w beciku,u nas w starym,poniemieckim kosciele jest chłodno.Chyba ubiore ją w body z krótkim lub w sukieneczke jasno rózową.Nie kupuję specjalnego ubranka na chrzest bo i tak bedzie w beciku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Weekend u nas był wyjazdowo bo w sobotę pojechaliśmy na wieś , babcie i ciotki popilnowali Kubusia a my wraz z moim bratem i bratową i ich dzieckiem pojechaliśmy nad wodę i popływaliśmy - normalnie rewelacja! A wczoraj byliśmy na obiedzie jednej babci a potem pojechaliśmy do drugiej babci bo się stęskniła za Kubą :) A wczoraj zaczęłam plamić ale dzisiaj już nie ... więc nie wiem ocb ? :/ a jutro mam wizytę u ginki zobaczymy co tam powie. A ja już nie karmię piersią bo ja daje 30 ml na dzień ... a szkoda, że mleko zanika no nic ...a próbowałam aby ssał. Dziewczyny wyglądam tragicznie mój brzuch moje ciało ... czuje się jak wieloryb :( marzę aby wrócić do figury ale nie wiem dlaczego czuję , że będzie bardzo ciężko zrzucić zbędne kilogramy :( tragedia !!! rozmawiałam z m o zabezpieczeniu ... i postanowiliśmy, że zostajemy jak przed ślubem czyli prezerwatywy bo jednak nie chce tabsów ... Jeszcze tydzień remontu tego dachu i w końcu będzie spokój bo mam dość wiecznego stukania a mamy tak od MAJA :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do chrzcin to planujemy 31 sierpnia... a na temat ubioru nie mam pojęcia :P jeszcze pomyślimy ;-) ale już zaczynam planować chrzciny jakie menu itp bo robimy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca bez log
Esmi- ja tez mialam jednorazowe plamienie i bol jak na okres. Bylam u gin i jest wszystko ok wiec nie wiem co to bylo. Teraz tez mnie trochę boli. Karmie co raz mniej wiec moze przyjda te dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Esmi ja mialam tak samo juz myslalam ze okres i czuje sie jak na okres i plamila ale nic nie ma juz Agata mi juz rece opadaja z tym jedzeniem jestem uwiazana myslalam ze moze chodzi o ssanie picie ale nie ani smoczka ani wody cycka wypije tylko i ryk na jedzenie , zjadla o 8,50 100ml na dwie tury bo odbijala i podsypiala to skonczyla jesc o 9,37 dokladnie i teraz ok 11 znowu ryk na jezenie mysle przetrzymam ja udalo mi sie do 11,15 bo juz wisk byl i zjadla 65 uspilam ja teraz poki co ;/ nie wiem czemu ona tak je przybiera srednio do 300g na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
a jak zaczelam spisycwac to wychodzi i po 12 karmien na dobe ;/ przyszla juz kiecka na chrzest od szwagierki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
Ja jestem cała w nerwach!!! mamy zamówioną sale na chrzciny na 24 sierpnia, wczoraj poszlismy do kościoła do naszej parafii zamówic chrzest. A ksiądz odmówił nam chrztu!!!!! jako powód podał że ślub bralismy w innym kościele bliżej sali i powiedział że tam mamy sobie chrzcic dziecko. Mało nie wynikła awantura z tego. Mam zamiar dziś napisac skargę do kurii że ksiądz odmowił mojemu dziecku sakramentu. To jest nasza parafia , my z męzem mamy wszystkie sakramenty i ślub kościelny, chodzimy do kościoła, przyjmujemy komunię a on tak nas potraktował. za to udziela chrztu parom bez ślubu i nie ma problemu. Cham!!! Piszę na niego pismo i zażądam usunięcia go, bo w kółko zażera się z ludzmi, na wszystkich krzyczy, tylko by chciał żeby mu dawac pieniądze. Zawsze myslałam ze ochrzczę maluszka w naszej parafii, a on takie coś, krzyczal że mamy sobie isc gdzie indziej skoro slub bralismy gdzie indziej. Mąż już dzwonił załatwic chrzest w innym kościele bo do tego sukinsyna juz w życiu nie pójdę a jeszcze narobie mu koło dupy. Dziecku odmówic chrztu bez powodu??? ten świat się do góry nogami przewraca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Flavia u nas tez jest taki palant proboszcz, nam robil problem w dzien slubu i juz myslalam ze go nie bedzie. W moim miescie ludzie zaczeli w klasztorze chrzcic itd bo tamten wiecznie problemy mial i tylko kasa kasa kasa. My wlasnie sie bedziemy wybierac do niego niedlugo. takze wogole nie jestem zdziwiona... u nas ludzie sie zaczeli odwracac od niego i mowia na niego diabel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×