Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agata89R bez loginu
brzuchatka sliczne te sukieneczki. Moj juz jest na 3, 2 go cisną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
brzuchatka wg mnie pierwsza szkoda tylko ze nie ma rekawkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
hmm ja szczerze swoja zawsze ubieram w ciuszki z rekawkami nie wiem czemu ;p ja czekam na ubranko mojej szwagierki córki tesciowa wyslala , bo to 56 wiec nie wiem czy dobre bedzie ale w sumie sukienka powinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
my po szczepieniu maly chwile zaplakal a pozniej gaworzyl.wszyscy sie dziwili ze nie plakal i taki grzeczny.wazy6kg.narazie nie ma goraczki zachowuje sie normalnie wlasnie je i chce zeby zasnal.ja robie porzadki na chrzciny ,ciekawe jak maly bedzie w kosciele sie zachowywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
dziewczyny ja na sama mysl o chrzcinach jestem chora niby mala grzeczna w sumie ale potrafi jesc co 1,5h jak nie to jest wisk wczesniej niz nie jej pora nie zje wiec na zapas nie nakarmie i boje sie ze wyjdzie tak ze na 10 chrzest a ona np akurat 10 czy 10,15 czy przed wyjsciem samym itp bedzie jesc ;/ wezme mleko ze soba ale wiadomo jak to w kosciele karmic i jeszcze uleje itp wole nie myslec takie msze z chrztem powinny trwa 30 minut max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
my używamy już pampy 3 jakos od tygodnia bo 2 były za małe, Krystian ma juz dobrze ponad 6kg. brzuchatka sukieneczka nr 1 jak dla mnie ale szykuj tez sweterek bo krótki rękaw do kościoła to dla malucha za zimno. tez się boje ze mój mały w kościele się rozpłacze ale będzie miał 3,5 mies więc juz powinien byc bardziej kumaty bujam go w łożeczku i nie chce usnąc, do 7 się wyspał i nie chce mu się spac. asik to u mnie niby tez mały je co 3 godz ale czasem potrafi zawyc po 1,5 godz o jedzenie i nie ma zmiłuj. u tesciów tak zrobił, zjadł i po 1,5 godz ryk,my nie wiedzielismy o co chodzi bo przeciez jadł a on głodny oczekująca jak ubierasz małego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca czyli mieliście 1uklucie? ja tez sie boje chrztu,ale u nas to w wózkach dzieci są,jak zacznie plakac to dam butelke w trakcie i już.najgorzej z tym ulewaniem:-( chociaz ja zauwazylam,ze im starszy tym mniej ulewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
ewinka tak mielismy 1uklocie i na zoltaczke1 czyli2.flavia moj tez spal od16do19.30i teraz spac niechce bucze mu suszarka moze zasnie:)my mamy body,spodnie biale koszule kamizelke muszke takie bolerko i czapeczke mam nadzieje ze zimno nie bedzie mu tak.mi sie odechciewa chrzcin bo ciagle cos do zrobienia.dziewczyny a wasze dzieci jednoczesnie tak drygna rekami i nogami?wkladaja piastki do buzi?moj tak ma a smoczka za chiny ludowe niechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
To powiem wam dziewczyny ze moj maly od urodzenia jeszcze nigdy nie jadl po krotszej przerwie niz 3 godz. A teraz te nocne coraz dluzsze ma przerwy ale nie daje mu spac dlugo w dzien za to bo raz jak mi pospal troche to potem nad ranem juz mu sie nie chcialo a teraz to jest dobrze bo usypia po 21 i rano wstaje kiedy chce zazwyczaj kolo7,8 no oczywiscie z przerwami na karmienie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
chyba wszyscy susza suszara hehe ;p nie wiem czy nadejdzie dzien w ktorym moja bedzie jadla co 3h ;/ chyba nie najgorzej ze zanim zje i odbije to ok 30 minut pozniej ja uspic chociaz na troche, umyc butelke wyparzyc przygotowac nowa do podgrzewacza i wychodzi raptem ze zostaje godzina albo i nie do nasteonego karmienia ;/ i tak wkolko ale moze dlatego nie zawsze zjada 100 bo w sumie jak u mnie wychodzi ok 10 karmien na dobe w kazdym badz razie przybiera super :) , i tez zauwazylam ze z ulewaniem juz lepiej , a dalam jej zageszczacz raz tak zeby bylo rzadkie i bylo ale moze lekko slabiej lecialo ale wg mnie normlanie a ona ryczala taki z niej len to jak ona ma ssac piers mozew rzeczywiscie te wędzidełko jej przeszkadza w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
to mnie magda pocieszylas haha u mnie chyba tylko raz no moze 2 byla przerwa 3h ... taki mi sie trafil egzemplarzyk ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
My to jesteśmy zadziwieni fenomenem suszarki.jak by Staś nie ryczał,co by sie nie działo -jak suszarka się włącza to dwie sekundy i cisza.czy rzeczywiście takie głosy słyszał jak był w brzuszku? Szczególnie mój mąż to praktykuje,jak zaczyna plakac to tekst do niego"no Stasiu,bo pójdziemy do suszarki" haha,musimy chyba jakąś energooszczędną sobie kupić,są takie?:-P ja widzialam fajny komplet na chrzciny-spodenki lniane,koszula ale taka jakby body tylko mankiety i kołnierzyk a do tego pulowerek i fajnie by było,ale rozmiaru nie mieli,czekam na dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca bez log
Hej dziewczyny. Jak ja się juz ciesze, ze jestesmy po chrzcinach, uff. Janki uslyszal organy i spal w nosidelku. Asik- dokladnie o to chodzi. 1 klucie zamiast 3 :) Jedna dawka kosztuje ok 115zl, a jest ich trzy. Co do wagi to ja zrzucilam 11kg, jeszcze 5, 6kg i będę zadowolona. Narazie robie Chodakowska, tylko oszczedzam miesnie brzucha bo to jednak cesarka.. bu Szczepil ktos na rotawirusa ? Ja sie na to porwalam i zaszczepilam (1dawka). Ciekawa jestem czy faktycznie będzie lżej znosil te wirusy czy tylko kasa poszla w bloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
asik- Santana jest naszym "stałym" miejscem:) podejrzewam,że nas nie wyrzucą;) - pampersy 2 ,dopiero z 1 wyszłam z Pawłem.On chudawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
wiecie zastanawiam się czy spróbować innych pieluszek, używam Dady i Pampersy .Są jeszcze Tesco,Lidl itp.któraś z Was używała dziewczyny?czytałam opinie na necie,ale z reguły były to większe rozmiary -ja co karmienie zmieniam pieluszkę,rzadko dzieje się inaczej.Codziennie schodzi 10-12 pampersów.A u Was jak jest? -ja jak usłyszę że robi kupę, odczekuję max 15-20 min. i zmieniam, boję się,że "przecieknie". Raz przeczekałam ,za poradą m i co?...zawartość pampka wylała się na bujaczek,dobrze,ze super pogoda była, bo mały na bujaku się uspokaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją w dzień karnie co dwie godziny,w nocy o 22 mała śpi i wstaje koło 1 potem koło 4 i między 6a7. Pampers też przy każdym karmieniu ,też po kupię chwilę czekam na druga ale zuza po max5min zaczyna się wiercic i płakać. I jak zmienię to zaraz druga kupa i znów zmiena. Wczoraj w dzień spala 4 godz i dość. Mój brat wczoraj kupił dla małej karuzele ale wieczór jest marudna ale chwilę patrzyła myślała i zaczęła jeczec na cyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ona33 my też używamy pampersy oraz dady i jeszcze 2 a mamy 3,5 opakowania 2 i nie wiem czy nie będziemy musieli nie długo zmienić na 3. A My od 2 dni mamy gości i Kuba tyle ubrań podostawał oczywiście większych, że dzisiaj koniecznie muszę zrobić pranie hihi Dzisiaj może na spacer wyjdziemy , ruszę się bo muszę zacząć coś ze sobą zrobić bo wyglądam koszmarnie chodź brzuch jest w coraz lepszym stanie to co było 6 tygodni temu a teraz to ok tylko te koszmarne rozstępy :( Wczoraj z mężem rozmawialiśmy o chrzcinach robimy w domu będzie około 18 osób w tym dzieci :) muszę z mamami pogadać na temat menu :) ciasta już mam załatwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Zebym ja czekala na reszte kupy ohoho co to by bylo hehe ja w ciagu kupy dwa razy pampka wymieniamzeby sie zmiescilo, i musze wyczaic kiedy jest przerwa bo inaczej wiadomo co sie stanie hehe moja tez chuda bo dluga i tak nie widac masy ale 1 zuzylam 3 paczki tyle mialam ale robily jej sie odciski w 2 tez niby sie robia przy nozkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zmieniam pampersy oryginalne 5 razy w ciągu doby.Są bardzo chłonne.No jak kupka to wiadomo,ze odrazu zmieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmieniam do 10 razy dziennie zazwyczaj po każdym przebudzeniu bo to lejuch jeden hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
mi też idzie dużo pampersów, nie powiedziałabym, ze oryginalne są super chłonne, nie widze różnicy, a to dlatego ze moje dziekco bardzo duzo pije, mleka i wody i bardzo sika, pampersy po 2h są czasem wręcz tak cięzkie, jakby tak kamień był. U nas noc lipna, maly sie budzil, nie chcial spac, poplakiwał, wczoraj bylam u chiryrga bo wodniak na jaderku sie powieksza, narazie nic z tym nie robimy ale będzie do usunięcia, w obojczyku ma krwiaka ktory powstał przy porodzie i z tego tytułu ma przykurcz, układa sie na jedna strone bo czuje dyskomfort, tak jak mowie, ja juz nigdy nie urodze dziecka naturalnie, to wszystko co pisze procz wodnioaka jest wynikiem porodu, krwiak koło obojczyka to nic jak wylew bo dziecko musi zrobic pare obrotow glowka w czasie porodu a tam ciasno, masakra zal mi dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko mój też ma wodniaka i jak na razie obserwujemy. Mój to ładnie spał, poszedł o 23 wstał o 3 a potem o 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej kasia- u mnie mały też mniej więcej w tych porach się budzi na jedzenie, bo zapisuję sobie:) w DSK kazali tak robić i w domu sobie też zapisuję:) a mój mały ma nogi jak patyczki i jest długi:) dwójki od dziś zaczniemy, wykończyłam jedynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
esmi- Ty nie codziennie wychodzisz na spacer? bo ja też nie codzień, a to mały śpi, bo wymęczony po poborze krwi, a to wiatr, a to deszcz,a to mały ryczy, -teraz zauważyłam,że między 4-8 rano marudzi mi i się budzi,wcześniej tak nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie wychodziliśmy bo dla Nas we środę mieszkanie zalali bo zmieniają dach i źle zabezpieczyli i wczoraj czekałam na kierownika z budowy bo musiał podać nr polisy aby zgłosić szkodę :) a potem musiałam ogarnąć mieszkanie bo goście byli ale dzisiaj na pewno wyjdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziewczyny od kiedy można używać tamponów?to jednak okres- żywa krew. już prawie po połogu nic nie wyciekało zakładałam wkładki a teraz męczę się z podpaskami.nie ma to jak tampon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×