Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość oczekujaca1234
flavia to nie taki bol jak na okres tylko jak po porodzie:/okres mialam10wiec za wczesnie by bylo chyba ze teraz tak by owulacja sie objawiala?ale musze pojsc do kontroli i jak dostane sie jutro to jade.moj teraz je60ml co godz.jak zje120na raz to wierci sie i ulewa.wogole teraz wiecej spi w nocy pospi z godzoine dluzej a w dzien duzo spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do nas po fajne,tanie,angielskie używane ubranka w świetnym stanie i nowe też mamy :) http://e-rafix.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
Fajnie,że wasze maluszki to żarłoczki bo moja wypija po 60 ml.co 3 godziny.A jak wypije więcej to przerwa 5 godzin.Próbowałam jej wpychać częściej,ale wypluwa mleko.Kiedyś wypiła 120 ml,za chwilę wszystko zwróciła.Prawidłowo przybiera na wadze,więc nie martwię się. My mamy fajnego księdza.Ubogim nawet rachunek za prąd płaci.Otworzył bezpłatną kafejkę internetową dla dzieci,to człowiek o złotym sercu.Po kolendzie nie chce brać kopert,ma 66 lat i naprawdę duży remont zrobił w kościele a jego poprzednicy nic nie zrobili.Mało tego-poprzedni ksiądz miał dziecko z córką kościelnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
Asik sliczna ta sukieneczka:), jolka lepiej zeby zjadała mniej a czesciej, widocznie tyle mleczka potrzebuje, moj to zarlok i ciagle by mleko pił:/. Dzis wytrzymał 7h bez mleka, ale zasnal o 18 i wstal o 1, potem o 4 i o 6, moglby zasnac o 21 i spac do 5, ale coz, przynajmniej wiem, ze juz coraz dłuzej potrafi być bez mleka, moze kiedys bedzie noc bez mleczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Dziewczyny moja od 20.30 do 24.50 wytrzymala i jak normalnie je 20 minut tak wyrabala 100 w kilka tak ssala ze butelli wyjac nie moglam haha zebby bylo 130 to i to by zjadla a pozniej wstala o 3,50no i dalej standard 6 a ja zamiast korzystac ze tyle spala to glupia ogladalam film pozniej ja nakarmilam po tej polnocy i daleej spac nie moglam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik 6.08 będą 2 miesiące muszę ją dziś zważyć to będę wiedzieć dokładnie. Mnie często pobolewa brzuch jak na okres tak z 5 min i dość i tak codzień. Moja jak leży podnosi się na raczkach,główkę super trzyma,jak jest w chuście czy na rękach to sama trzyma dopiero po długim czasie się chwieje,często ją daje na brzuch bo lubi i ćwiczy wtedy. Łapie od tygodnia co się da ciuchy,palce,włosy inie chce puścić. A jeszcze jak leży na brzuchu to wygląda jak robak jak chce się przesunąć:-) Już coraz częściej gada:-) A wy podajecie wit d? Wit d i k dawałem na początku i teraz już nie. Ile podajecie podawalyscie wit d? Ja codzień mocniej kocham mojego małego smroda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
Któraś z Was pisała że zagęszcza mleko zagęszczaczem.Czy chodzi o kleik?Jeśli nie,to co to za zagęszczacz?Karmie tylko swoim mlekiem,z butelki.Na noc mogłabym zagęścić,malutka byłaby bardziej syta. Odnośnie ulewania-ja po karmieniu kładę córcię na wysokiej poduszce na pół godziny i przestało jej się ulewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Jolka na kleik za wczesnie ja kupilam ten zageszvzacz bebilon nutriton ale raz dalam to mimo ze bylo zadkue zrobika afere bo chyba slabiej lecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem prawdziwą szczęściarą bo Polcia przesypia prawie całą noc. Zasypia ok 21, a budzi się ok 4, 5 rano. Wtrąbi wtedy 130 ml mleka i albo jeszcze pośpi albo nie :) W dzień je co dwie godz, robię 100 ml, ale nie zawsze zjada. Łącznie wypija od 700 do 900 ml mleka na dobę. Je ok 10 razy na dobę. W 6 tyg przytyła 1,7 kg więc ta nocna przerw jej nie szkodzi. W tą niedzielę mamy chrzciny. Wszyscy zaproszeni potwierdzili. 29 dorosłych, 10 dzieci. Z księdzem nie miałam do czynienia, mąż załatwiał. Flavia ten ksiądz jest bezczelny, a wszystko chodzi o pieniądze. Nie udzielił ślubu, nie zarobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mowa o kupie, moja robi dwa razy dziennie. Do 7 i po 15, jak w zegarku. Czasami nie da rady zrobić i jak już płacze parę godzin i się pręży pomagam ćwiartką czopka albo rurką windi. Raz nie zrobiła o 15, a ja postanowiłam nie pomagać. Wiszczała cały wieczór, noc i pół kolejnego dnia. Przyjechała do mnie mama i pyta co ona tak płacze, ja mówię, że od wczoraj kupy nie może zrobić. Mama do mnie to czemu Ty nie pomagasz?Wytłumaczyłam, że się boję, że coś jej uszkodzę. Mama do mnie; "a Ty masz coś nie tak z doopą? Bo ja ci po trzy razy dziennie termometr wkładałam. " Dobrze wiedzieć :) Na szczęście nie mamy kolek, raz tylko teściowa pilnowała i karmiła małą dwa razy, a ona tak trzyma butelkę,że powietrze jest w smoczku i dziecko połyka je razem z jedzeniem. Pokazywałam jej kiedyś jak trzymać butelkę, ale nie dociera. Mała dostała takiej kolki, że nic nie pomagało, skręcała się cały dzień i noc. No i teraz już nie wiem co robić zostawiać z nią czy nie. Dobrze jest gdzieś wyjść, ale jak dziecko się potem męczy to się odechciewa. A nie rozumie, mówisz a i tak robi po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Oczekująca ja miałam ponad dwa tyg po porodzie właśnie taki dziwny bol jak usiadłam na tyłku cale wnętrzności mnie bolały nie do wytrzymania to coś takiego masz? Dziwne to było, domyślam się ze po porodzie się coś się tam ukladalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Znowu cos w kafe zmienili bo z kom ciezko na ost str sie dostac :/ Ilonek duzo mleczka zjada jak 900 :) ja to nie pomagam prxy kupie poki co staram sie nie bo wlasnie sue boje ze bedzie taka sytuacja ze sama nie da rady a tak jakos spbie radzi predzej czy pozniej :) a jak zacznie sie ponagac to juz wkolko tak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena111
Dziewczyny jaki dochód liczymy do becikowego? Po odliczeniu składek? Jak to policzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej Magada nie pomogę bo ja zaniosłam zaświadczenia o dochodach i babka w MOPSie sama przeliczyła, ale coś kojarzę, że po odliczeniu składek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny chcialam zasiegnac u was porady z racji tego ze tu juz doswiadczone kobietki :) staram sie z mezem o dzidziusiajuz 3 cykl za dwa dni bede robila test i chcialam was zapytac czy u was w bardzo wczesnej ciazy mialyscie takie objawy jak... rozwolnienie nie biegunke :) i wrażenie gorących piersi? z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilonek a jak twoje kilogramy i spacery? I jak jest ze spaniem w dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzień różnie ze spaniem, albo dzień marudy tak jak dziś i oprócz 15 minutowych drzemek nie ma spania, albo dzień śpiocha jak wczoraj i śpi w godz od 10 do 18 z przerwami na karmienie. Tylko, ze ona jakoś tak ma, że nigdy nie śpi od 18 do 21 nawet na spacerze. Z 22 kg, które przytyłam w ciąży zostało mi 2,5 kg. Nie musiałam się bardzo starać żeby spadło, staram się jeść 3 razy dziennie, nigdy po 18, żadnych słodyczy, piję tylko wodę. Codziennie spacer z małą, dwugodzinny. Z tym, że ja bardziej w ciąży spuchłam niż przytyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Dziewczyny a ja dzisiaj byłam u lekarza po świstek na becikowe... czekałam 3,5 h a wizyta 5 min ... wypisała świstek i podziękowała ... ( tam nie prowadziłam ciąży ) ale zapytała się jak ja się czuje i jaki śluz mam i że powinno być wszytko dobrze :) Więc mam z głowy :D może w końcu dzisiaj będą jakieś przytulanki :) Dziewczyny u Was też gorąco ... ? w Białymstoku jest 34 stopni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu nie miałam takich objawów o jakich piszesz. Zresztą praktycznie żadnych objawów nie miałam całą ciążę, tylko brzuszek rósł i ja z nim :) Jedyną oznaką, że jestem w ciąży był test, który zrobiłam tydzień przed terminem @ i o dziwo wszedł pozytywny. Ale to był test z allegro z większą czułością i drugi pasek był słaby. Kolejne już wyrazniejsze. Cykle 28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
gosciu ja mialam tylko podwyzszona temp ciala jakby mnie choroba brala ok 37stopni , po 9-10 dniach juz mialam test pozytywny plus bolala mnie ręka na ktorej mialam polpasca wiec dodatkowo myslalam ze to na pewno choroba bierze , a pozniej juz tydzien po @ mdlosci i wymioty do ok 16-20 tyg ;/ mi zostalo 9 kg tez myslalam ze to byla woda a jednak nie heh moja tez od 18 do 21 aktywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy dopiero miesiąc/dwa po porodzie nie ma co się przejmować wagą, jeszcze spadnie :) Zaraz wejdę na pocztę pooglądać nasze Skarbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Moja w nocy miała długą przerwę bo przed 21 już spala a wstała o 2,15 więc super potem po 6:-) Moim objawem ciąży był brak okresu tego samego dnia zrobiłam test i teraz jest Zuzia :-) ale zawsze regularne cykle miałam. Moja robi codzień2 duże kupy. 2 dni temu wieczór 3 wielkie pod rząda rano na drugi dzień to samo 3 jedną pi drugiej. Ja mojej maluje brzuszek i pomaga jej to. To mi najwięcej wagi zostało z nas wszystkich zatrzymała sie na +8 i nie mogę ruszyć codziennie cwicze plus spacer do sklepu 3km i biegam i nic. Załamuje się jem zdrowo żadnych smazonych pieczonych . W niedzielę nie ćwiczą i wtedy zjem parę biszkoptow i tyle. Nie wiem co mogę jeszcze zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaczki słodkie i cudowne, wysłałam swoją do kompletu :) Kasia 8 kg to już nie jest tak dużo, zobaczysz za dwa miesiące/ trzy miesiące nie będzie po nich śladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o nocne karmienie to powiem wam szczerze że wolałam wstać o 2 nakarmić w 5 minut i potem synuś sobie ładnie spał bez usypiania do 7-8 rano, potem czas spania wydłużał się a najgorzej właśnie było jak zaczął budzić się 4-5, bo po karmieniu spał max do 7 a ja już nie zasypiałam, strasznie to było męczące...na szczęście teraz z reguły brzdąc zasypia o 20 wstaje około 6 rano i tak jest super, puki co cieszcie się nawet z tych kilku pobudek nocnych bo jak zacznie się ząbkowanie mogą być nawet co pół godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś się dzieje z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×