Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość 33ona
hej wczoraj byliśmy na odpuście, mały był grzeczny u rodziców ale przyjechaliśmy do domu, wykąpaliśmy....krmiłam z 2 piersi,aż całkiem opróżnił ULAŁ ostro!! co jest normą...i ryczał.zrobiłam mm :( nie ulał go i zasnął.dziewczyny on waży 5100, ma 6 tyg. i 2 dni.dałam mu 60ml, po tym jak opróżnił 2 piersi i poulewał.jak myślicie wystarczy taka ilość mleka? skoro zasnął.niestety nie zna umiaru i boję się przekarmić....a zjada każdą ilość pokarmu,dziwne,że mm nie ulał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
33ona a moze on glodny że tak płacze. ja bym nakarmiła do skutku nawet jak ulał. mój tez czasem tak ma ze zje 120ml i najedzony a czesem zje to samo i ryk musze dorobic z 90 i tez zje. u nas w 6tyg i 3 dni wazył 5700 więc jeszcze więcej ale to kolos. twój wazy ok , a moze kolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
33ona ja bym nie dawała juz mm,tym bardziej,że ulał czyli pewnie dużo miał w brzuszku,tzn.ze za dużo z piersi zjadł, a po mm nie ulał bo miejsce w brzuszku sie zrobiło... po co dajesz mm jak masz swojego dużo? maluch dużo waży,na pewno się najada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
flavia twoj krystian grubiutki:)moj wazyl jak szpepilismy10dni temu6kg i na zdj twoj duzo wiekszy:)ja sie martwie ze maly niechce glowy podnosic na brzuszku ale teraz z nim nie siedze i babcia m nie kladzie go tak,ale jak jest na rekach to trzyma sam glowe.u mie dzis wreszcie chlodniej maly spi a ja obiad bede robic.33ona moj tak dzis jadl bez opamietania i3razy ulal pod rzad za duzo bylo,ale ualal przetrwionym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a w jaki sposob moge uzyskac dostep do waszej poczty?:) Nie za bardzo wiem gdzie mozecie mi podeslac dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unjuni zgłoś się do Asiq ona powinna Tobie podać e-mail i hasło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Duzy Krystianek sliczny chlopirc, a Michas tez ladny:-) wogole wszystkie dzieciaczki sliczne. Moj tez wlasnie cwiczy na brzuszku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziewczyny dzięki za rady, ale w takich chwilach strasznie panikuję, boję się właśnie,że on głodny....a teraz podejrzewam,że to ta przeklęta kolka- daję kropelki i słyszę jak mu w brzuchu powietrze "chodzi" -dziś jak teraz go karmiłam to takim ciurkiem pod ciśnieniem znów mleko mu w twarz z sutka "nasikało" :) no kurcze mleko jest...może kaprysi? - słabo też śpi- podejrzewam,że przez upały...a wczoraj dużo emocji miał- dużo ludzi było u rodziców i każdy nosił, przytulał itp. i mi się rozwrzeszczał na wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
i wstyd przyznać,ale wczoraj mi puściły nerwy i nakrzyczałam na niego brzydko:( może nie nawrzeszczałam,ale podniesionym głosem wygarnełam dla małego diabła - ja byłam kiedyś spokojna, a m wrzeszczał do 1 roku....jak pomyślę,że to tak ma wyglądać to czuję się chora:( chyba jakąś depresję łapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
33 ona kazdy moze mam miec slabszy dzien. Moj maly jak byl marudny wczoraj to m mowil ze podziwia mnie za ta anielska cierpliwosc:-P Ja od porodu mam trzeci raz problem z pecherzem zalatwiam sie z krwia boli strasznie... znowu furagine musze brac wiec nici z karmienia. Mialam badania robic a tu znowu doopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u mnie upał straszyny siedzimy w domu. moj maly wczoraj nie zrobil kupy ale on sobie radzi dzis za to zrobil 2 ogromne :). jest kochany ja po moim zalamaniu czy depresji cokolwiek to bylo zaczynam czuc sie normalnie:), tylko czekam az upsly mina kuba marudzi michas tez ja potem zlana ale bedzie wieczor i odziapne:) wczoraj maly zssna o 20 i wstsl o 6 rano jadl z 5 razy ale na spiocha ja nie podnosze do odbicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Bylismy dzisiaj w kościele na mszy kiedy chrzczą dzieci.dzieciaki w wózeczkach wszystkie w trakcie mszy,potem normalnie na rękach,nikt nie byl w beciku ani nawet z poduszką,6dzieciakow... Luźno poubierane,na krótkie rękawki . A na koniec ksiadz powiedział do rodzicow żeby sie odwrócili z dziećmi do wszystkich parafian i przedstawili nowych chrześcijan a cały kościół bil brawo,fajne to bylo. ja postanowilam,ze szukam body białe na krotki rękaw z kołnierzykiem ,na długi tez,jak będzie chłodniej ,do tego jakieś elegantsze spodenki i buciki i już.może w zarze znajde cos takiego... upal straszny,zajadamy sie arbuzem i le moniada. 33ona jak masz tyle mleka w piersiach to wyrzuć w kat mm:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi, a gdzie moge sie z nia skontaktowac?:). Wiem, ze tu wchodzi i duzo pisze, ale mimo moich postow to chyba nie zauwazyla ze sie ubiegam o haslo, hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ewinkaa- no jak mały krzyczy i się złości to wątpię w swoje piersi :( no kurcze,ale pod ciśnieniem cienki strumyk aż prosto w małego;) nie wiem o co małemu chodzi:( -wiecie upał jest straszny - my już myślimy nad chrzcinami- masakra będzie 60 osób:( a miało być ok.30-40.Dzwoniłam do rodziców i będzie trzeba całą rodzinę zaprosić- mała bo mała....ale to jak wesele.A ten ożenek mój był mały tylko rodzice i świadkowie-mój brat.8 osób.a chrzciny 60 osób+ dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unjuni napisz meila na pocztę stamtąd się wyśle hasło: czerwcowemamy@wp.pl Asik wyślesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam,ale hasło to dla stałych forumowiczek,a unjuni to może kilka razy sie odezwała i w zasadzie nic o Tobie nie wiemy.wszystkim będziemy hasło rozdawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z postem powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tylko mimo wszystko jestem z wami od samego poczatku, z tym ze pisalam do bodajze 4 miesiaca ciazy jako niezalogowana, potem jeszcze kilka razy popisalam, a potem juz tylko czytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem za tym by nie podawać hasła tam są nasze zdjęcia i wogóle ja naprzykład sobie nie życze abys je oglądała! bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem stałą forumowiczką i nie mam hasła do poczty,nigdy nie prosiłam bo nie potrzebuję.Także nie gniewaj się bo nie wszystkie mamy hasła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No okey, jak wolicie :). Podejrzewalam ze mozecie miec z tym problem, ale wolalam sprobowac, bo mimo wszystko jak czesto was czytam i piszecie akurat o czyms co dzialo sie na poczcie to po prostu jestem nie w temacie, dlatego chcialam miec tez do niej dostep. No i po 2 tez chcialam wyslac zdjecie swojego szkraba :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłać mozna bez hasla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
hejka , wesele bylo super wrocilismy o 2 :D dzis mielismy odwiedziny mojej c hrzestnej , a teraz relaxik dosc mam tegoi upalu :( a na chrzciny chyba tez bedzie bu Unjuni ja nie czuje sie osoba decyzyjna przy podawaniu hasla , mysle ze dzoiewczyny musza wyrazic swoja opinie , proponuje poprostu zebys z nami popisala przedstawila sie skad jestes ile masz lat cos o swoim szkrabku wychowaniu porodzie zebysmy cie poznaly pozniej wyslesz zdjecie swojej dzidzi i jak cie poznamy dolaczysz do naszego stalego grona to mysle ze nie bedzie z tym problemu , bo jednak racja tam sa zdjecia naszych dziedziakow a nie wiemy nigdy kim sa nowe osoby ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
witajcie:)Igorek pobil rekord w spaniu zasnal o19 a obudzil sie o4:)fakt cale popoludnie niespal,mial drzemne15minut.bylismy u rodzicow moich siostra film z nim nagrala a on go ogladal taki zapatrzony i ojulary mu sie spodobaly.teraz leze z nim i mam nadzieje ze zasnie to bym pospala z godzinke.jest taki kochany,gaworzy usmiecha sie bawi pieluszka.na jednym zdj wyglada jak lalka jak siostra mi zgra to wysle na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny może dziś w końcu wrzuca coś na pocztę i obejrzy wasze brzdace :-) Co do gościa nie ma tam zdjęć odemnie ale też bym nie chciała żeby ktoś "obcy" tam wchodził,nie obraz się ale dziś są takie czasy że nawet strach zdjęcia udostępniać. Asik super że się wybawiliscie:-) Moja walka z zuza trwa coraz krócej już wiem że muszę ją karmić o 22 to wtedy pobudki koło 3.30 i później koło 6,więc raz dziennie. Oczekujący to już mały ma fajne spanie,a jak warzywa?koniec już zbierania wszystkiego? Ile ma twój maluch? My byliśmy wczoraj na wsi i zuza mnie zaskoczyła bo zjadła o 7,30 po 11 ją budziła bo już mnie cyc bolal. Usunęła potem na spiocha przed 15 ją karmiłam,cały czas przespala w aucie i na wsi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w co się ubrać na chrzciny ? Jadę dziś na zakupy może coś kupię. Napewno bieliznę wyszczupkajaca i nie wiem co dalej bo we wszystkim wyglądam źle przez to że jestem ogromna :-( Doradzcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej:) kurka- mój ma katar:( Kasia- ja ubieram się w sukienkę z cywilnego- bo wtedy była za luzna, teraz powinna być ok.Kolor- ecru.Zapłaciłam 159 zł i byłam tylko raz,więc idę w tym i nie mam zamiaru kupować innej, mama mnie nie przekona.To,że ona ma 200 czy ileś tam sukienek nie obchodzi mnie:) Ja jestem minimalistką:) i mama o tym wie.Wiecie całą ciążę podrzucała mi ciuchy- kupowała, bo ja miałam mdłości,że całodobowo obejmowałam kibelek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Polecam odzież taką "domową"z Lidla.Przeważnie dwupaki,ale tanio a do tego super bawełna i nic się nie pruje. -czy Wy macie wrażenie że maluchy walczą z sennością?mój czasami ma zamknięte oczy,a pózniej raptownie się ocknie i już nie śpi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hej, dziewczyny a ja mam pytanie bo moj chodzi spac kolo 19, je przed 19 i jak zrobić zeby jadł później i spał dłużej? on mi zasypia mocno o tej 20 i budzi sie kolo 1 w nocy, potem kolo 4, spi do 6 i zje i idzie dalej spac, ale na te karmienie o 22 juz sie kompletnie nie ma ochoty budzić, hmmm kiedys przesypial po 8h, ale teraz znowu upały i chce mu sie pić chyba, buu widze ze wasze brzdące chodzą późno spac ale i spią super do rana prawie, moj nie umie tyle wytrzymac, zdarzająs ie dni kiedy kompletnie nie spi w dzien, ale jest taki grzeczny, nie placze w gole prawie, sam zasypia gdziekolwiek go poloze, nie ma co narzekac ale mi sie tak marzy przespana noc... i co dajecie na twarda kupe? moj dzis mial zielona i taka plasteline, nie wiem czemu bo daje mu duzo wody ale tez pije duzo mleka, moze za duza dawka zelaza? Kasia jakas sukieneczke sobie kup, do tego zakiecik i juz jest stroj, ja mialam majtki wyszczuplające ubrane też.33ona 60 osób na chrzcinach? masakra, u mnie bedzie tyle na weselu :P jesli chodzi o karmienie piersia, mi tez mleko leciało wręcz ciurkiem i tryskało, po nocy byłam zalana wraz z łózkiem a dziecko mimo to sie nie najadało, i to wiem bo wtedy przybrał w miesiac 350 gramów, czyli widac, ze z głody wył a mleko niby bylo... takze to też nie jest powiedziane, ale jesli ulewa to chyba znak, ze jest pełny wiec to moze rzeczywiscie kolki, jakies wzdęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kasia no wlasnie,myślę,ze sukieneczka najlepsza. Agata a czemu myslisz,ze za dużo zelaza?dajesz dodatkowo dzieciaczkowi? u mnie zielona kupa była jak zjadłam jagody:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×