Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość asik bez log
Jola to dobvrze tak trzymaj tylko te sciaganie meczące .. a ile mala teraz juz zjadla na dobe zapisujesz poprawilo sie ? Esmi pewnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Moj laktator sie psuje i musze go oddac na gwarancje i jak mysle ze mam recznym sciagac to mnie szlak trafia w ogóle jak wodze laktator to mam ochote go wziac i rzucic o sciane! Mam go dosc... wyparzac sciagac i od nowa brodawki mnie nadal bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
mój mały wymysla coraz to nowe słówka agu, auu, ej, gu, gry, g.e.j::D niań, mamy, niami i tak sobie gadamy:) ja tez ciągle głodna waga w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
ja robie dziennie po ok 6k m i wga stoi ahha ale moze dlatego ze na tych spacerach objadam sie slodyczami ;p Magda rozumiem Cie ... mi kolezanki mowily jak sciagalam ze to kwestnia czasu zadna dlugo nie wytrzymala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wytrzymałam i zauważałam, że coraz mniej tego mleka bo ściągnięciu ;/ następnym razem lepiej się przygotuje do roli karmienia ... a teraz no cóż po ptakach jak to mówi mój tata ... Asiq to super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
u nas wkoncu chlodno ide korzystac na spacerze z tego cudownego chlodu bo jutro znowu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze co do rzek miałam revitalash efekt super ale jak skończyłam używać to rzesy wróciły do normy,więc szkoda 300zł na to lepiej kupić tańsza a efekt ten sam. A spróbujcie olejkiem rycynowym też daje efekty. Ją muszę kupić bio oil w końcu. Nomandic od 3 dni to jakąś tragedia,niby śpi w nocy ale musi być przy mnie,a ją wtedy ostrożnie śpię,przy mnie jak śpi to raz się budzi a w lozeczku w2,3 razy się budzi. W dzień wciąż co 2 godziny je. Wczoraj ważyła 5300 ale chyba pisałam:-) Flavia ją też czuje non stóp głód staram się to oszukać ale ciężko,a wcale dużo nie jem,śniadanie bułka z wędlina,jogurt/serek ,obiad,owoc jakiś i kolacja i czasem kilka biszkoptow. Muszę czekac aż skończę karmić a zamierzam karmić pół roku. Myślę że w4 miesiącu młodej mogę jej dawać już coś nowego do jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje maleństwo śpi a ja w końcu odpoczywam bo po 4 dniach marudzenia i płaczu to na prawdę jestem wykończona wczoraj nawet głowa mnie bolała ale jakoś przeszło jak drzemkę sobie zrobiłam :) A jak wasze wizyty w toalecie ? ja odkąd jem rano musli to jest ciut lepiej ... i okres się rozkręcił na dobre to już wiem dlaczego miałam napad na słodycze !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
esmi- obyśmy się spotkały, ja ciągle mam nadzieję,że mały będzie grzeczniejszy, a nie taki wrzaskun:) - ja też jestem głodna,a najgorsze,że chce mi się kalorycznych rzeczy- czyt.słodyczy;) -jutro jadę do rodziców na odpust- parafia na Dojlidach- proroka Eliasza- niestety do Cerkwii nie idę nawet na chwilę, ani na stragany ze słodyczami, bo mały wiszczy w wózku...a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje wam bardzo za pomoc ;-) jesteście bardzo pomocne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak chcę żeby mała zasnęła chociaż na trochę w ciągu dnia to kładę sie z nią i daje cyca a zasypia przy nim zawsze :) jak już zaśnie to jest kilka prob wyciągnięcia cyca hehe i za 2,3 razem już cyca puszcza i śpi dalej a ja po cichutku delikatnie wstaje :) jak zaczyna sie krecic to daje smoka i spi dalej ale to nie sa jakies długie drzemki ok pół godziny może godzina ale zawsze coś moge zrobić. Teraz pije kawke i czytam kafe hehe ;) Zamówiłam dzis bujaczek z bright stars taki pudrowy róż piekny :) i nosidełko takie z szelkami przyda sie na krótkie wyjścia czy do sklepu czy żeby w donu coś zrobic jak nie śpi... dziecko może być przodem lub tyłem jak już bedzie stabilniejsze więc myślę że sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
brzuchatka jak chcez wyjac cycke z buzi wsadz maly maluszek z boku miedzy kącik ust a piers :D i powinna wyjsc leciutko ja wyszlam i co deszcz no nie moge ;/ lipa ale teraz mala zjadla , spi , wiec bede ogarniac obiad i chate :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik wiem ale mi chodzi o to że jak próbuje wyjąć cycka to ona sie budzi i znów ssie więc probuje znów aż spi tak twardo że już nie ssie :) bo jak za wcześnie wyciagne to sie obudzi i dupa z drzemki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik wiem ale mi chodzi o to że jak próbuje wyjąć cycka to ona sie budzi i znów ssie więc probuje znów aż spi tak twardo że już nie ssie :) bo jak za wcześnie wyciagne to sie obudzi i dupa z drzemki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Dziewczyny mam mascarpone w dużej ilości,chcialabym jakiś deserek zrobić ale nie tiramisu,moze z malinami?macie jakieś sprawdzone przepisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justi2
A ile Wam zostało cm do zrzucenia z brzucha? Ja niestety ważę najwięcej w historii poza ciążami - 61 kg, a moja waga sprzed pierwszej ciąży to 52 kg. Chciałabym teraz dojść do 55 i byłabym bardzo zadowolona. Na Chrzcinach ostatnio słyszałam komplementy, że jak szybko doszłam do siebie i jaką ładną mam już talię, ale to tak naprawdę ułuda, bo wszystko mi się proporcjonalnie rozłożyło, tzn w piersiach, talii i biodrach po 10 cm więcej mam niż niegdyś i nie czuję się z tym dobrze. Poza tym wystarczy dobrać odpowiednią sukienkę hehe ;) Zaczynam martwić się tym że tak mało podnosi główkę na brzuchu mój szkrabek. Muszę go częściej tak kłaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justi2
Ewinka, jak zgram zdjęcia z aparatu to coś prześlę, ale ciężko mi się za to zabrać. Jak już mam chwilę dla siebie to szukam najzwyczajniej odpoczynku albo relaksu przy filmie. Niestety ten relaks to trwa tyle, że jeden film idzie mi oglądać na 5 rat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Ewinka ja to albo tiramisu albo tarta masa z mascarpone i smietany plus owoce na wierzch Justi ja przed 52 teraz 60 :) a w obwodach to w tali mam nawet nir wiem ile ale piersi i biodra chyba po 96 teraz :p ale chuda dalej jestem tyle ze brzuszek odstaje i twarz gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Esmi-ostatnio mały oszalał w foteliku samochodowym i rozryczał się,ale fakt 3 h nie jadł,więc mu wybaczam. a jeśli chodzi o bujaczek- to hmm... wszystko zależy od jego humoru-raz nie płacze, a raz go bujam prawie do ziemi i też ryk.Ale jak popłacze to się uspokaja i zasyna ze zmęczenia Justi- ja bym się nie martwiła, ważne,że podnosi główkę,więc wszystko z Twoim dzieciątkiem jest git. U mnie to mały" lew" i drze się i jest frustratem, może temu taki siłacz;) Poza tym słyszałam,że dzieci z żółtaczką powinny ciągle spać i być "osowiałe"- u mnie wręcz odwrotnie, ciężki z niego przypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asik z tym ściąganiem laktatorem mleka nie masz racji:) Ja już ciągnę 5 miesięcy (syn ma pół roczku) i laktacja nie zanikła...fakt miałam momenty załamania bo prawie niczego jeść nie mogę ale ciągniemy to. trzeba dużo cierpliwości, regularności i samozaparcia bo przecież każda z nas chce dla swojego dziecka jak najlepiej, a na tym etapie życia bobasków najlepsze jest mleko matki:) Co do rozszerzania diety karmiąc mm po 4 miesiącu a piersią po 6, podawajcie najpierw warzywa a potem owoce bo maluchy to spryciarze i chętniej jedzą słodkie owocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
nie no ja popieram sciagnie jak najbardziej :) ale tak jak napisalas trzeba miec duzo samozaparcia jak moja jadla co 2-1,5h to ja nie mialam nawet kiedy tego mleka sciagac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Ja sciagam od poczatku co trzy godziny a jak patrze na laktator to mnie taka kur...a bierze ze dramat . 2 miesiace juz tak karmie. Pokarm zanikal i sie pojawial... ale szczerze mowiac chcialabym zeby sam z siebie zanikl bo inaczej bede miec wyrzuty sumienia ze karmie mm. W nocy zamiast 15 min karmienie zajmuje co najmniej 40 i jak trzy pobudki sa to jestem padnieta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
złapala gume w kole ale nie wiem gdzie schodzi powoli powietrze vu musze siedziec w chacie i nudze sie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Jola dziecko "powinno" - nie lubie tego slowa , zjadac 50-75ml na kazde 0,5kg masy ciala na dobe wiec jesli wazy np 5kg to moze zjadac ok 500ml wiec to jest oki nie martw sie tyle jej potrzeba :) moja zjada ok 650-800ml ale wazy juz mysle troszke ponad 5kg zjadla zazwyczaj od 70-100ml na porcje ale cos znowu mi wraca do jedzenia co 2h w dzien ludzie co za mały głodomor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam was dziewczyny i widzę ze temat kilogramów się pojawia. Ja mam o tyle dobrze ze mój wynik po porodzie to -4 kg i dalej lece z wagi ale bardzo się cieszę z tego powodu. Jem regularnie tak jak w szpitalu podawali. Tylko nie jem slodyczy.! Normalnie w ciąży jadlam wielkie ilości a teraz nie mam ochoty. Najlepsze jest to ze raz w piersiach mam pokarmu dużo a raz prawie nic. Nie wiem czemu tak jest. Mam pytanie zeby pobudzić laktacje co polecacie? Oprócz częstego przy stawiania malej bo to robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik,moja malutka waży 4.600 kg.wiec według tego co piszesz to jest o.k.Dzięki,nie wiedziałam ze tak sie przelicza te mililitry na mase ciała.To jestem juz spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×