Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość Justi2
Asik, ale to nie jest uzasadnienie. Tym tokiem rozumowania - producenci żywności też trzepią kasę, ale alfonsi też trzepią kasę, producenci kokainy też trzepią kasę i to jaką. Jakoś producentom żywności dietetycy i inni naukowcy mogą zarzucać, że np jest ona niezdrowa itd, a ci producenci zawsze będą taką czy inną reklamą swoich marek bronić. Tak samo jest w przypadku szczepionek. To jest naprawdę ogromny biznes i oni zawsze będą szerzyć, że jest to super hiper ważne aby szczepić itd. Tylko dlaczego mam nie wierzyć naukowcom, którzy to podważają nie mając za to kasy, tak samo jak wierzę dietetykom, którzy podważają zdrowotne czynniki takiej czy innej żywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Tak Justi na pewno kazdy ma troche racji ale te koncerny ktore produkuja szczepionki produkuja tez leki .. wiec nikt ich z rynku nie wyprze bo leki sa potrzebne (szczepionki tak samo) a ci naukowcy tez chca zaistniec i tez chca kase trzepac taka jest prawda bpo to robia te badania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
posluchalam tego filmu i szczerez ci powiem ze ta kobieta mnie nie przekonala ona nie ma pojecia co sie dzieje w Polsce juz od 2011 nie ma w Euvaxie tiomersalu siedzi w stanach i raczej malo ma pojecia co sie w Polsce dzieje .. ale mowie kazdy ma swoje zdanie i kazdy ma prawo nie szczepic jesli uwaza to za slusznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justi2
No jasne, zgadzam się, że niestety takie jest życie - wszyscy chcą trzepać kasę ;) Dzięki za info o euvaxie, bo nie wiedziałam, że już nie zawiera tiomersalu. Mogę być chociaż trochę spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ewinka też tak mam. Mam wrażenie że mąż mnie nie rozumie w ogóle,koniec temaut. Ja robię rzesy właśnie w weekend umówiłam się z koleżanka i będę robić tylko niewiem czy dam radę z tymi cierpiącym rękami. Moja też ma często brudne paznokcie,muszę obcinać co tydzień. Też mam dziś leczo :-) 33ona mój mąż też czasem ma takie zachowania i wkur... mnie to strasznie. Moja lubi spać na brzuchu. Na brzuchu długo trzyma główkę,jak podnoszę to jej leci ale jak ja mam na rękach to trzyma sama po jakimś czasie się męczy i opiera o mnie. U mnie była straszna ulewa,burza trwała 2 godziny. Co do seksu to nie dam radę po 2 razie zacznęlo mnie boleć w środku jakbym miała tam zyletke,strasznie boli,myślałam przez to że sucho ale kupiłam żel nawilzajacy i nie ma poprawy,i boję się teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak stosuje infacol od początku,to mogę spróbować czegoś innego? Bobotiku czy espomisanu ? Bo nie wiem czy tak można Która z was wciąż podaje wit d? Bo nie wiem czy kupić czy nie. Moja dziś wazylam i 5300:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Kasia kupuj i podawaj ciagle az do 3 roku zycia :D najlepiej wg zalecen najnowszych kurde moze i ja bym te rzesy zrobila dziewczyny ktore mialy pozniej napawrde sa takie slabe >>? boje sie kurde a u mnie zapowiadalo sie na burze pogrzmialo i spadlo "troche" deszczu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Kuba dziś skończył 6 tyg i podaje nadal Wit d i K. Byliśmy u ortopedy, wszystko ok, w siepniu ust. Też się kloce ze swoim m, nie wiem o co, o wszystko chyba, ale to jakoś ostatnio nie mozemy się porozumieć jedno z drugim. Byłam na wizycie u gin i przepisała mi azalie. Wykupilam zamiennik. Stosuje któraś? Nie wiem czy brać czy nie. Kurcze nie ma chyba idealnego sposobu, boje się skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
dziewczyny moja siostra stosuje odżywkę tańszy zamiennik revitalash ok 70-80zl bym musiała się zapytać o nazwę i naprawdę rzesiska jej urosły jak sztuczne też sobie sprawie jak będzie mniej wydatków :) Właśnie nazarlam się krówek, tak koje swoje nerwy. U nas grzmi. Też ostatnio czytałam o szczepionkach takie rzecz ze aż strach, ale szczepie i tak i wierze, ze będzie ok. Dziewczyny czy wasze szkraby puszczają śmierdzące baki? Bo mój to tak ze nos zatyka:) nie wiem czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Nomadic moj tez ma smierdzace baki i kupka taka zolto brazowa... U nas tez lalo niezle ale juz po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik a chcesz rzęsy na raz czy potem chcesz uzupełniać?jak jednorazowa przygoda to nic sie rzęsom nie stanie,jak troche dluzej to jest niewielka różnica,ale po zdjeciu rzęs zawsze wydaje Ci sie,ze prawie wcale nie masz swoich bo zawsze są o wiele krótsze. nomadic tez o tej odzywce slyszalam,moja siostra stosuje i tez ma piękne rzęsy,tez musze zainwestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
hm jakby fajnie wygladalo to bym chyba dorabiala ale gorzej jak bede wygladac beznadziejnie ja zawsze mam obawy przed zmiana wygladu ciagle mam fryzure ta samą itp .. wiecie co jak policze ile Milenka dzis nie spala nie liczac karmien bo podczas nich w polowie juz spi to wyjdzie 1,5h czy wasze 6tyg dzieci tez tyle spaly ? teraz sie kapie pozniej zje i dzis nie bede jej na sile usypiac zobaczymy jak to pojdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
asik mi mi moj spal wiecej i to duzo ale teraz spi roznie w dzien:/wazne ze w nocy spi.teraz spi wiec do polnocy bedzie sie bawil.moj nie lubi byc na brzuszku i niebardzo chce podnosic glowe,za to na rekach trzyma dlugo sam,mu najlepiej na pleckach spi sie i w lezaczku to uwielbia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma prawo postępować ze swoim dzieckiem jak uważa, my szczepimy i jesteśmy przekonani, że postępujemy słusznie :) Co do sexu... u nas drugi miesiąc miodowy :) Jak zaczęliśmy dwa tyg po porodzie to do tej pory szalejemy :) Tylko durexy dokupuję i już panie w sklepie dziwnie patrzą :) Wykupiłam tabletki, ale zaczynam brać od następnego cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
oczekjujaca o boziu jakby sie moja bawila do polnocy to bym zwariowala hehe :D juz spi wiem w czym byl problem na sile ja usypialam a tak ndzis po kapieli chwile z nami polezala na brzuszk na mnie i mezu ppoznie zjadla i zasnela :) ogolnie na dobre to spi ok 21h heh , mma nadzieje ze jej sie to mocno nie zmieni az tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
A jak to jest z tymi tabl anty dla matek karmiacych, nie mam okresu to kiedy trzeba zaczac je brac? Czy trzeba czekac na okres i dopiero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Asik ja też się bałam efektu ale jestem zadowolona z tych rzes :) pieknie oko podkreślone zobaczymy tylko jak sie będą trzymać... Moja spi już od chyba 2 godzin ciekawe co w nocy będzie robic :/ zaraz ją kąpie nakarmie i zobaczymy czy usnie grzecznie jak zawsze :) Aha asik moja dokladnie tak samo robi jak Twoje najpierw podkówka a potem mue mue taka słodka jest wtedy aż sie tulic chce mój skarbek. Jestem w niej zakochana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda zaczynasz brac kiedy chcesz nie ma to znaczenia tak mi gin mówił. Ja też mam recepte ale po co mam wykupowac :/ nie wiem kiedy będzie normalnie :( zazdroszcze Wam dziewczyny... Agata a co masz z tą kością ogonowa zrobić? Przecież to nie może tak zostać nie? :/ to sie samo zagoo jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justi2
A jak wysoko Wasze dzieci podnoszą główkę na brzuszku? Mój ma 6 tyg i podnosi na 45 stopni i długo tak trzyma a pediatra na ostatniej wizycie pyta się mnie czy podnosi wyżej do 90 stopni, czyli pionowo, a jak powiedziałam że nie to mi wypisała skierowanie do neurologa, że za słabe napięcie ma. Później sprawdziłam jakie są normy i w 2 mc życia to normalne, że tylko na 45 stopni. Kurde porypało ją? Taka nadgorliwa.. Dodatkowo wypisała mi durne skierowanie bez uzasadnienia na morfologię i mocz, aby dopiero po wynikach podać szczepionkę 5w1. Pytam czy coś jest nie tak, a ona że nie i że zdrowy itd, ale lepiej sprawdzić morfologię przed szczepieniem. Byłam na morfologii i pokłuli mi dziecko 4 razy a i tak nic nie poleciało, mimo że dobrze napojony był. Płakał tak, że myślałam że mu płuca pękną. Nosz kurdę wkurzyłam się co za baba nadgorliwa, tak dziecko męczy takie malutkie bez uzasadnienia i matkę, po co to, jeśli dziecko zdrowe i nie ma wskazań, że coś jest nie tak... Wam też każą robić morfologię przed szczepieniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spania, Pola śpi od 21 do 5 rano i potem jak ma dobry dzień od 11 do 18 z przerwami na karmienia, ale... bywają dni, że ucina sobie w dzień tylko kilka 15 minutowych drzemek. Noc przesypia zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka
33 ona-moja Madzia też właśnie połyka powietrze pijąc i z cyca i z butelki.Nie łapie tego powietrza,lecz połyka mleko z tym powietrzem które noskiem wciąga.Do mam które karmią tylko swoim mlekiem-jak wyglądają kupki Waszych dzieci?Bo ja zaczynam się niepokoić.Malutka wypróżnia się po każdym karmieniu!Kupka jest żółta, wodnista,z takimi drobinkami.Nie wiem czy to prawidłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka na pewno wszystko wróci do normy, bądz dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
asik moj tak ma ze jak zasnie kolo19-20to budzi sie kolo21-22i bawi sie do polnocy zje120ml i spi tak do5wtedy.mam nadzieje ze wczesniej zacznie spac bo ja to szybciej by zasnela niz on:)i nauczyl sie wymuszac placzem zeby na rece go wziasc wieczorem bo tak oglada tv a juz leciutki nie jest i rece bola.co do klotni z m tez tak mamy wkurza mnie bo z malym nie zostanie a ja musze jedzenie wziasc do pokoju jesc i malego bawic bo on zmeczony.ale ja niemam prawa byc zmeczona tylko on.moja kapiel trwa10minut bo on nie posiedzi z malym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka jak karmiłam piersią kupa była taka jak opisujesz. Myślę, że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Brzuchatka a ile placilas xa rzesy ? moja tez jak robi podkowke i mue to jest taka rozkoszna heh bo ona nie placze tylko jak nie zdaze mleka zrobic jej na czas to wtedy moze sie rozkrzyczec :D ale tak mysle co pisalas ze twoja w nocy jak sie szamocze to dajesz jej smoczek ja nie probowalam ale w sumie wole dac jesc bo wtedy wyjdze ze zjada mniej mleka niz powinna w sam dzien :D bo mi to wogole nie przeszkadza chyba jestem dziwna bo kazda z was pisze ze oby w nocy spala a dla mnie nie jest to zadnym problem te dwa razy ja nakarmic 15minut i wsio :D moze dlatego ze wdzien wypoczne bo spi ciagle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justi2
Jolka kolka, mój syn jest tylko na piersi i robi kupę około raz na 3 dni, czasem częściej, a czasem nawet rzadziej i to podobno normalne. Moja córka też była tylko na piersi i prawie przez cały okres karmienia tylko piersią (pół roku), robiła bardzo często kupy, przynajmniej 3 razy dziennie i też były wodniste. Pediatra mówiła że też to normalne. A zatem, to różnie bywa, zależy od dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
dziewczyny ale jaja, był dziś u nas dziekan w związku z odmową chrztu przez księdza, normalnie dalismy czadu z męzem, ze szok wszystko wyśpiewaliśmy. a ksiądz juz portkami trzęsie i chce załagodzic sytuacje a ja powiedziałam ,ze za dziecko nigdy w życiu nie podaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Flavia super hahaha :D Justi moja tez robi jedna kupe (dużą) raz na 3 dni i to co do godziny heh i to jest zupelnie normlane zalezy jak dlugo sie trawi jedzonko :) moze i 10 dni nie robic kupy szczegolnie na piersi .. wiec nic sie nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu Justi2 co do morfologii i moczu to pediatra postąpiła bardzo dobrze, a potem zd****** że po szczepieniu z dzieckiem coś nie tak, samo zaglądanie do gardełka niewiele daje moje drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik ibez log
Magda, Ewinka rozkoszne okrąglutkie bobaski , jak moja Milenka tez juz jak pączek w masle zaczyna wyglądac haha :D nawet nozki juz jej przytyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×