Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Dziewczyny naprawde ciężki temat nie zazdroszcze :( tak zrob ilonek spakuj sie i jedź na troche do mamy w takich przypadkach trzeba niestety z grubej rury inaczej nie dociera :/ 33ona jak sobie pomyślę o sprzataniu czyichś rzygow to na samą myśl mam odruch wymiotny ja to mam takie nerwy jak mój rzyga że mogłabym go zabić chyba on nie umie pić ma slaba głowę i czesto wisi na kiblu po imprezach a ja tylko czuwam czy nic mi sie nie stanie :/ tylko że na cale szczescie i odpukać zawsze zdąży do wc dolecieć Chyba każda z nas ma jakieś doswiadczenia z piciem facetów :/ Ewinka oglądałam ostatnio bransoletki z lilou :) bardzo mi sie podobaja ale nie umiem sie zdecydowac na zawieszke chciałabym złotą Ty masz na sznurku czy łańcuszku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
a mój synek dziś przespał od 20.40 do 4 rano, zjadł pokręcił się i spał jeszcze do 7:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  flavia
brzuchatko - co ty , to zawzięta szuja. gdyby zrobił tak jak piszesz to moze bym odpusciłą ale w takim wypadku nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziewczyny, a jak to jest z katarem-początkiem kataru u dziecka, można robić szczepienie?ja robię 3 wkłucia. dziś idę i mnie zastanawia czy będzie ok? bo tydzień temu mały miał 3 dni za mało do szczepienia i odprawili nas z kwitkiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
33 ona mi mówili ze z katarek nie szczepią, dziecko ma byc całkowicie zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
33ona mi powiedziano,że przy katarze absolutnie nie szczepić!!!dziecko powinno byc zdrowe na 300%! brzuchatka ja mam na takim sznureczku ale ich jest chyba z 15 cienkich,nie wiem czy wiesz o co chodzi.zawieszkę mam wózeczek a zapinkę takie serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
33ona z katarem nie zasczezpia to raz a dwa nie mozna za wczesnie isc nawet oi jeden dzien tak samo miedzy szczepieniami 6tyg moze byc wiecej ale nigdy mniej Ilonek problem z alkoholem to trudny i niewdzieczny problem bo ludzie ktorzy pija mowia ze sie zmienia itp a i tak nic z tego nie wychodzi .. co do 5godzi i przespanej nocy moja przesypia pierwszym snem 5h tez ale co z tego jak ja nie spie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam w koncu dzieciaczki :) wszystkie cudne a jak na nie patrze to troche moge sobie wyobrazic jak mama lub tata wyglada hehe tajie charakterystyczne juz sie robia skarby :) Mi sie laduja zdjecia jak sie uda to wyślę Laure kiedyś juz próbowałam i sie nie dało nie wiem dlaczego :/ Ewinka musze jeszcze raz na strone zerknac kakie to sznureczki, ja myslalam o takim pojedynczym hmm a powiesz ile Twoja kosztowała? Ten wozeczek słodki w ogóle śliczne te zawieszki maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam w koncu dzieciaczki :) wszystkie cudne a jak na nie patrze to troche moge sobie wyobrazic jak mama lub tata wyglada hehe tajie charakterystyczne juz sie robia skarby :) Mi sie laduja zdjecia jak sie uda to wyślę Laure kiedyś juz próbowałam i sie nie dało nie wiem dlaczego :/ Ewinka musze jeszcze raz na strone zerknac kakie to sznureczki, ja myslalam o takim pojedynczym hmm a powiesz ile Twoja kosztowała? Ten wozeczek słodki w ogóle śliczne te zawieszki maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam w koncu dzieciaczki :) wszystkie cudne a jak na nie patrze to troche moge sobie wyobrazic jak mama lub tata wyglada hehe tajie charakterystyczne juz sie robia skarby :) Mi sie laduja zdjecia jak sie uda to wyślę Laure kiedyś juz próbowałam i sie nie dało nie wiem dlaczego :/ Ewinka musze jeszcze raz na strone zerknac kakie to sznureczki, ja myslalam o takim pojedynczym hmm a powiesz ile Twoja kosztowała? Ten wozeczek słodki w ogóle śliczne te zawieszki maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam w koncu dzieciaczki :) wszystkie cudne a jak na nie patrze to troche moge sobie wyobrazic jak mama lub tata wyglada hehe tajie charakterystyczne juz sie robia skarby :) Mi sie laduja zdjecia jak sie uda to wyślę Laure kiedyś juz próbowałam i sie nie dało nie wiem dlaczego :/ Ewinka musze jeszcze raz na strone zerknac kakie to sznureczki, ja myslalam o takim pojedynczym hmm a powiesz ile Twoja kosztowała? Ten wozeczek słodki w ogóle śliczne te zawieszki maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Dzień dobry mamusie:-) to moj przesypia 5h... usnal o 21 potem wstal o 2 i potem 5.30 po mm dluzej spi. Moj m nawet piwa calego nie wypije... mowi ze beze mnie nie lubi pic, a ze teraz ja nie pije to on tez nie. Tylko od wielkiego dzwonu jak jakas okazja upije sie i bredzi ale nie awanturuje sie... moze przez to ze jego ojciec pil 13 lat... U mnie wreszcie chlodno! Dzisiaj wizyta gin.. Mojemu to chyba obojetne kto go bawi.. ale u mnie i m sie uspokaja wiec ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
dziewczyny mam problem z sukienka na chrzest bo malej jest nie wygodnie w tej typowo do chrztu i gorąco buntuje sie wierci placze , mam rozowa skieneczke lekka przewiewna z falbankami nie parzy i jest wygodna nie wiem co mam robic nie jest ona typowo na chrzest raczej taka codxzienna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik bierz tę różową,naprawdę niech tym dzieciom będzie wygodnie a nie w te sztuczności poubierane,ja jestem tego zdania. brzuchatka to niby prezent od męża,ale mamy wspólne konto hehe i 320zl pobrano w sklepie lilou hehe ja to przynajmniej jak mu robię prezent to się wysilam i wypłacam kasę z bankomatu;-) asik a jak bardzo chcesz to przecudne są sukieneczki w sklepie zara,nie wiem czy macie w swoim mieście,ale jeśli tak to warto zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
mamy zare ale powiem Ci szczerze Ewinka ze szkoda mi kasy na godxzine do kosciola tez jestem raczej za hmm prostotą i naturalnymi materialami ... zaraz chyba wam wysle fotki to porow nacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik be zlog
Laura rozkoszna kiedy sie urodzila przypomnij jakos tydzien chyba przed moja :D wyslalam zdjecia na tej bialej(tzn ona lekko ecru) to ten kolnierz bym wypiep..rzyla ale to nie moja wiec nie moge i te rekawy beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik be log
wyobrazalam sobie Brzuchatka jak wygladasz a teraz juz wiem hehe ładna z Ciebie kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik ta sukienka różowa o 1000razy fajniejsza,ja po prostu nie lubię takiej sztucznizny a ta biala typowo na chrzest taka jest,ale to tylko moje zdanie:-) ale jak to wiesz jak brzuchatka wygląda?ja nie widzę nigdzie zdjecia mamy Laury:-( a laurka super pocieszna dziewczynka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik dzieki :) to zdjecie jest ze szpitala zaraz po porodzie wiec jestem na nim troche hmm zmeczona heheh ;) ale strasznie mi sie podoba :) zaraz obejrze sukienki Ewinka jestem na pierwszym zdjeciu ale nie widac mnie calej ;) Aha Laura urodzila sie 07.06 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no to juz wiem :) piekne te bransoletki sa napewno jakas skomponuje :) Dziewczyny wyslijcie swoje zdjecia na poczte :) jesli chcecie oczywiście ja tez zrobie jakies normalne i wyślę fajnie byłoby wiedzieć jak wygladacie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik rzeczywiscie ta różowa lepsza... i jeśli mała sie w niej lepiej czuje to bym ją w tą ubrała. Ja w koncu zamówiłam tamtą koronkowa i Laura chyba dovrze sie w niej czuła bo nie marudzila a to najważniejsze :) Ile Milenka waży? Wydaje mi się że one z Laura jakoś podobne wagowo będą :) moja teraz ok 5kg powinna mieć bo dwa tyg temu miała 4,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik obie sukienki bardzo ładne, z tym, że biała typowo na chrzest. Myślisz, że Milenka nie wytrzyma godzinki w niej? Ja bym założyła białą i zaraz po chrzcie przebrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura jest śliczna :) Ja tam mogę wysłać swoje zdjęcie, a co mi tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
asik załóż białą i po kosciele przebierz. własnie chcialam zaproponowac zebysmy wysłały swoje zdj na poczte, jakos łatwiej sobie wtedy wyobrazic z kim sie rozmawia. kiedys pisałam na slubnym i po slubie tez sobie z dziewczynami wysyłalysmy fotki. z 3 mam kontakt do dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×