Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość ewinkaa
Magda mi też najbardziej brakuje takiego mamowego towarzystwa:-( moje psiapsiolki zarobione, kariera te sprawy,szwagierka która rodzi w grudniu mieszka 20km ode mnie,mama,siostra,kuzynki 200km... A ja na nowym osiedlu bo przeprowadziliśmy sie pól roku temu jeszcze nie zawarłam znajomości ,chociaz mam czasami ochote pobiec za jakąś dziewczyną co z wózkiem jedzie i zagadać, ale sie wstydzę-pomyśli,ze wariatka jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Ewinka tak trzymac a co do znajomosci w bloku siadasz sobie na laweczce przy piaskownicy i znajomosci w 2 dni sie znajda :) ja tez zawsze chcialam te rzesy zrobic ale sie balam ze wypadna i beda slabe itp ;/ my juz po spacerze mala oczywiscie kima ale upal ja juz mam dosc :( Magda to widac jestes bardzo zaradna dziewczyna sam fakt ugotowania dla 3 chlopow heh to juz cos :P Flavia haha u mnie tez rosna w 2 dni i tez ciagle znajde jakis brud i dzis nawet mowie do niej gdzie ona te pazury tak brudzi haha o zaraz pojde obetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny szkoda, że nie mieszkamy blisko siebie to byśmy chodziły na spacerki i wszelkie problemy by znikły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja leczo zrobiłam :D Byliśmy na spacerze 1,5 godz. i jeszcze w przychodni i szczepienie zrobimy 20 -21 sierpnia ;-) bo teraz pediatra jest na urlopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziewczyny, dzięki:) ale ja daję kropelki, tyle ze rano i wieczorem, dziś już 3 dawki miał BOBOTIC FORTE -czy można jeść nektarynki? - mój m powiedział,że ma depresję...co ja mam powiedzieć?nawet na spacer nie mam jak wyjść, bo taki wredny mały.Dziś mnie wku...ił- mały ma kolkę aż wiszczy strasznie- a ten leży sobie koło niego na wersalce i mówi,że nie wezmie na ręcę, bo nie ma efektu:( dałam krople i chodzę z nim podskakując -dziś jadę na bioderka -mój mały lubi być na brzuchu- nawet zauważyła wczoraj to położna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Asik u mnie nawet ze zwyklej pomidorowej sa zadowoleni:-) moge im nawet podac platki z mlekiem jak nie mam czasu i nic nie powiedza hehe i Bog mnie obdarzyl kolejnym mezczyzna w moim zyciu ;-) We wtorek gin! Ja tez przy 'wejsciu 'mam twarda blizne i boli przy seksie na poczatku:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ja mam gina 6 sierpnia. mnie sex obrzydza. nie wyobrażam sobie penetracji u gina wziernikiem a co dopiero inne rzeczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
33ona musisz powiedziec swojemu m ze nigdy nie bedzie sie uspokajal maluszek jakgo nie bedzie bral. Moj w nocy byl dumny strasznie jak wzial malego po karmieniu bo plakal i sie uspokoil bez smoczka na rekach u niego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Magda to nastepna bedzie córcia do pomocy :) 33ona tak jak pisalysmy pielucha i suszara mowie ci zapomnisz o placzu , ja musze chyba kupic jakas tania z niska mocą bo za prad zaplace pewnie niezle a susze ja wieczorem zeby szybciej spala nie wiem na czym polega fenomen suszarki ale dziala ;p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
i myślę, że mi 1 dziecko wystarczy w moim wieku.Rodzić mogę,ale wychowywać....co najwyżej spokojne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
dziewczyny z Białego maz pisze ze okolicy rajgtrodu masakrryczna ulewa , czekamy z ustesknieniem moze do nas dojdzie ... :D:D co do s...e...x...u.. ja to jestem mega szczesliwa ze juz nie jestem w ciazy tak mi tego brakowalo heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziewczyny- zobaczymy, bo to kolek początki:( jecie nektarynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
dlatego jak ja mowie ze moge miec juz drugie dziecko bo dla mnie z Milena to bajka w sumie , ciesze sie ze juz jedzenie idzie co 2,5-3h w dzien 33ona kazde dziecko ma gorszy dzien przrejdzie mu jak masz dom to wystawiaj w wozku na podworko i juz dotleni sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
asik- to super, ja płynę, pocę się.... ps. u mnie muchy obsrały wózek,że m musiał czyścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
asik- on w gondoli płacze, chyba mu duszno.tak od upałów jest nieznośny -wózek stoi sobie pod domem...2 dni temu byłam na spacerze,oczywiście jak wracałam to biegiem-wył - myślę,żeby bujaczek na balkon wystawić z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamy mam pytanie co polecacie na kolki dla maluszka moja ma 11 dni i widzę ze zaczyna ja meczyc. A z synem takiego problemu nie miałam wiec pytam o rade was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Ewelina gratulacje jak sie miewacie po ? dla takiej malje to delicol ja dawalam tez esputicon reszta zaraz ci napisze co jeszcze mozna i tak jak pisalysmy wczesniej suszarka i pieluszka na brzuszek i rumianek koperek jesli chce pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik dziękuje. A po może być. 3 godziny tylko rodzilam ale skurcze były masakra. Oksytocyna zrobiła swoje. Krocze juz nie boli siadam normalnie. Robię wszystko co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
33ona ja jem wszystko oprócz cytrusów,chociaz soki 100% pije pomarancza,grapefruit i nic nie jest wiec nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ewelina- gratulacje, nasze bobasy to już jak starszaki:) zobaczysz jak dziecko szybko rośnie, w oczach normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justi2
https://www.youtube.com/watch?v=tKKTYWvWS7E&index=1&list=UUc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw Dziewczyny, co sądzicie o tym? Naprawdę jestem zdezorientowana. Wiem co odpowie Asik, że się nie spotkała z takimi przypadkami itd, ale przecież choroby wychodzą często nawet po latach, więc oficjalnie nie wiąże się ich ze szczepieniami, to dlaczego pielęgniarki miałyby mieć inne stanowisko niż takie, jakiego zostały nauczone na studiach itd. Ale dlaczego ruch antyszczepionkowy jest tak ogromny? Przecież oni nie robią tego dla pieniędzy, to co wszyscy są oszołomami? W przeciwieństwie do tych, którzy szczepienia reklamują, czyli często osoby powiązane z koncernami farmaceutycznymi itd, więc mające z tego tytułu zysk. Ja oczywiście szczepię małego, skoro jest to obowiązkowe, ale 5w1 i na żółtaczkę B, ale nie pamiętam czy był to Euvax. Córkę szczepiłam engerixem. Jednak naprawdę zaczynam się niepokoić czy dobrze robię... Napiszcie co sądzicie? Zastanawiałyście się nad tym? Może tylko ja sieję w sobie panikę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ewinkaa- dzięx.no właśnie nie wiadomo co można a co nie. Ja nie jem smażonego, ani nie piję soków,ani nie jem wzdymających rzeczy.A mały kurka wodna...łapie powietrze jak je z cyca,ale nie przy cycu, tylko jak łyka jakoś.Odbijanie nic mu nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
33 ona dziękuje no tak wasze to starszaki moja to jeszcze kruszyna chociaż jak się urodziła wazyla3900 i długa 53. Do domu ja wypisali z waga 3580 wiec nie taka lekka. Nie dlugo mam patrona z lekarza wiec będę wiedziała ile warzy mała lobuziara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Justi ja w to wierze.to są naukowcy,oni robia badania,to nie są informacje wyssane z palca. mój mamy mial darmowa zoltaczkew szpitalu,to znaczy,ze to byl euvax? potem szczepilismy5w1 i tez darmowa zoltaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
hah tak dobrze wiesz ze ja Justi nie bede sie odzywac w tej kwestii , ale czemu sa ruchy antyszczepionkowe? a czemu sa ludzie [popierajacy szamanskie wyczyny tego kolesia przez ktorego matka zaglodzila dziecko, czemu sa swiadkowie jehowy itp dla mnie to wszystko sekciarskie jest i tyle ;p a co do tych chorob uwierz mi ze prawdopodobienstwo zwiazku szczepienie z tymi chorobami i ich wystapienie w przyszlosci mysle ze jest mniejsze niz zachorowanie np na zoltaczke od nieszczepienia czy np powiklana świnka u chlopca, albo tezec , gruzlica strach myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Ja zgadzam sie z Asik. Nie dodaje moich postow! Wr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justi2
Asik, szanuję Twoje zdanie naprawdę, tylko ciekawa jestem czy wysłuchałaś tego do końca czy od razu wyłączyłaś jak zobaczyłaś o czym. Ja staram się być po prostu krytyczna niż ślepo przyjmować co z góry narzucone. A jest jedna rzecz, z którą na pewno się zgadzam w tym filnie. Koncerny farmaceutyczne trzepią na tych szczepieniach kasę aż miło. Czy to z ludzkich kieszeni bezpośrednio, czy od państwa, więc w ich interesie jest by jak najwięcej ludzi mówiło tak bezkrytycznie dla wszelkich szczepień. No cóż, ja też jak Ewinka, 5w1 szczepię i oby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Justi koncerny trzepia kase na lekach to znaczy ze ludzie maja sie nie leczyc? producenci zywnosci trzepia kase na zywnosci itp szczepienia sa potrzebne i zawsze ktos bedzie trzepal kase na czyms co trzeba wyprodukowac bo tego z powietrza nie wezma i trzepali ta kase 20 lat temu i beda za 20lat tez taka prawda o to ze jedna osoba nie zaszczepi dziecka na pewno nie zepsuje ich dorobku finansowego a jedynie moze narazic swoje dziecko na konsekwencja zachorowana na choroby i powiklania chorob ktore w jakims celu zostaly wyeliminowane? takie jest moje zdanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
i swietrdzenia typu ze np 2% dzieci ma autyzm ktory powizany jest ze szczepieniem zdaniem rodzicow czy inne tego typu schorzenia mnie nie przekonuje mnie przekonuje jedynie fakt ze 99% dzieci nie zachoruje na te choroby przeciw ktorym sa szczepienia i to jest realny i potwierdzone , a zwizek chorob "neurologicznych" ze szczepieniami nie jest ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×