Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

mam chwilke teraz na spokojnie moge popisac. dzieciaczki sliczne wlasnie obejzalam zdjecia na poczcie, coraz mniej czasu mam dla siebie. mala jak nie spi to chce zeby ciagle do niej gadac i bawic sie nia. Dzis starsza juz do szkoly poszla, wczoraj miala wolne ze wzgledu na ten wyjazd. Ja o0kres wlasnie mam mimo tych tabletek ale w ulotce bylo ze przy pierwszym opak. moze sie pojawic wiec narazie sie nie przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie byłam u ginekologa po połogu.U mnie nie ma sexu,była próba 3 tyg.temu ale zaczęłam trochę krawawić po stosunku i bolało mnie.A przecież nie rodziłam sn,tylko miałam cc.Poza tym,nie mam wogóle ochoty na przytulanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny my już w domku :D bo byliśmy u babci ;-) ja już miałam okres - szybko ! ewinkka miłego urlopu - troszkę zazdroszczę :) mój to teraz leży i coś sobie pod nosem gada a zaraz bedziemy robić obiadzik : mielone , ziemniaczki i mizeria z pomidorami :D mniam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka a może spróbuj sab simplex dodawać do każdego mleczka? Oczywiście po mniej kropelek, ale żeby w dzień wyszło tyle ile trzeba? Nam esqumisan podawany 3 razy dziennie nie pomagał, ale jak zaczęłam do każdej butelki dodawać 4 kropelki to widać efekty. Esqumisanu można 40 kropelek dziennie, Pola je ok 9 razy na dobę, więc po 4 kropelki dodaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj przejrzałam garderobę mojej pociechy i wybieram się jutro na jesienne zakupy. Wpadnę do cocodrillo i 5-10-15 bo innych fajnych sklepów u nas nie ma. Mam sporo leginsów, bodów i skarpet. Pomału wyrasta z rozmiaru 62, będę kupować 68. Tylko w co ją ubierać jesienią, żeby jej było ciepło i wygodnie? Kupić bluzy, kaftaniki czy pajacyki? Nie wiem naprawdę. A co się zakłada takim maluszkom na jesienne spacery, jakiś kombinezon? Może mamy, które już mają starsze dzieci coś mi podpowiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek ja tez sie zastanawiam w co ja ubierac i chętnie poczytam co mamy napiszą :) rajstopy pod spodnie sie chyba ubiera? Body rajtki spodnie bluza? Wygodnie tak tym dzieciom? Moze właśnie lepiej kombinezon hmm ;) Ja okresu też nie mam jeszcze ale przy kp to chyba normalne... Mi się wydaje że to jest początek końca mojego karmienia piersią bo mała sie domaga coraz więcej i dlatego coraz częściej chce cycka bo sie nie najada a cyce nie nadążają co chwile płacze o jedzenie i już drugi dzień z rzedu dostala 100ml w butli :( chyba czas sie pogodzić z tym że kończy się ten etap pomału... Co do seksu to był pare dni temu bolało ale nie jakoś tragicznie mam nadzieje że im częściej tym bedzie lepiej musi się to chyba po rozciągać heheh ;) Mamokubusia rzeczywiście piękny pierścionek i bardzo dobry pomysł z grawerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilonek mleko którym karmisz zawiera w swoim składzie probiotyk więc nie ma potrzeby podawania osobno...Na chłodniejsze dni body, na to pajac i jakaś bluza misiowa, oczywiście czapeczka i buciki materiałowe, na nóżki kocyk i powinno wystarczyć. Jak już zrobi się na prawdę zimno kombinezon ale są też cieńsze i grubsze więc dobierzesz odpowiedni do aury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kruszynko jest grupa dzieci, chyba około 5%, które nie tolerują Nutramigenu a np Bebilon Pepti.... Jeśli nie ma skazy a nietolerancję laktozy to Enfamil O lac, albo ostatecznie Isomil mleko sojowe... My jesteśmy na Nutramigenie ale początki nie były łatwe... Przy zmianie mleka nie można od razu dawać całej porcji trzeba dosypywać miarkę nowego do starego, alergolog mówiła mi nawet rozrobić miarkę i dodać łyżeczkę z tego rozrobionego do starego....a była to zwykła zmiana mleka na następne, po 6 miesiącu... Zrób test Kerrego czy dziecko ma nietolerancję laktozy koszt ok 40 zł prywatnie, jeśli nie ma możesz podawać wszystkie mleka z dopiskiem HA czyli dla skazowców....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchatka,jak moja sie wierci to biorę ją do odbicia i zawsze wtedy jej sie odbije i potem juz spi spokojnie.Czasami nie wystarczy tylko jedno odbicie po karmieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Ewinka udanego wypoczynku :) u mnie z seksem lepej niz przed slubem :D Ilonek to Pola niestrudzona jak nie spi w dzien i zasypia dopiero o 22 hehe moja to jak sie budzi po 17 i czeka juuz na kapiel ktora zazwyczaj jest po 19 to juz na koniec balsamowanie jeden wielkie nerwy bo spac :D Ja ubieram spodenki koszulka zdł rekawem, ew body z dlugim rekawkiem , na to czasmi sweterek , mam plaszczyki jeden z lkapturkiem taki lzejszy drugi bez, opaska szeroka ale jednak wolalam upaly ;/ , kombinezony jak sie zrobi zimniej pojda w ruch pewnie a co do okresu to mi sie wlasnie skonczyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
też mysle, co tu ubierac, kupilam 2 pary spodenek takich cienszych, jedne sztruksowe ale cieniutkie na gumie,drugie bawełniane, pajaców mam mało w sumie, trzeba dokupić, mam pare sztuk dresów, widziałam sliczny polarek w pepco, moze kupie, ale na jesien mam taki kombinezon nie za gruby, pod niego mozna ubrac takie ciensze spodenki, legginsy jak dla dziewczynki, pajacyk, albo body i półśpioch, lub po prostu body i rajstopki, do tego czapka i cienki szaliczek, a jak nie bedzie tak zimno, to jak gość pisze, kurde ja nie mam zadnych bucików dla małego, musze pokupić rajstipy, grubsze skarpety, mamy co maja dziec***iszcie jak ubierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
brzuchatka moj pamietam kiedys wiecznie jęczał i sie wiercił, chciało mu sie pierdzieć po prostu, ale moze rzeczywiscie chce jej sie beknąć?Do dziś sie wierci i krąrzy po łóżeczku, ale tylko w nocy i to jest tak zwana faza rem u niemowlaków, normalne podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Kasia Zuzia urocza :) a jaka opalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
moja jak sie wierci to albo bąk albo chce ulac albo beknąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Esmi mam do ciebie pyt odnosnie becikowego , jak daje sie zasw o dochodach z US to trzeba dolaczyc pit 11 ? i czy za te zasw w urzedzie sie placi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Pitu nie trzeba, a zaswiadczenie jest za darmo. Wniosek trzeba wypełnić, wnioski są w US

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dołączałam żadnego pitu 11 ;-) a w US nic się nie płaci :) Mój coś kupy nie może zrobić :( i piszczy dałam mu bobotic forte bo płacze jak pierdzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja załączałam pit 36 i pit 0.To zalezy jakie to byly dochody-z pracy,z zasiłku dla bezrobotnych,czy wogóle nie było dochodu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
aha dzieki dziewczyny :D moja etz placze jak bąki puszcza i zaczela cescie ulewa chyba przez ten smoczek szybszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka z mężem wszystko w porządku, nie pił, zajmował się małą, tak jak obiecał. Asik niestrudzona to dobre słowo :) Jak już zaśnie to na 15 minut. Takie drzemki urządza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry bio oil faktycznie rozstepy są plytsze jaśniejsze ale piszą żeby najmniej 3 miesiące stosować. Ja też miałam cc i mnie bolało podczas seksu jakbym zyletki miała po kilku razach było ok i teraz jest ekstra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
ja juz mialam drugi okres a wczoraj brzuch bolal i plamilam:/a okres sie tydzien temu skonczyl.moj Igor aby na rece do mnie.dzis potfornie plakal jak zostawilam go z bbabcia.u nas leje.jutro jade po skierowanie dla niego na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe z tel znów nie działa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ja zmienilam ten smoczek na wiekszy i wypil mi mleko w 5 minut, a zawsze w 15 męczy a nawet 20 ale teraz sie zastanawiam czy go brzuch nie zaboli ze tak szybko wrąbał, zobaczymy, jak cos wroce do mniejszego o tyle, Młode usypia, babcia wymęczyła i mam chwile dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dwa pytania:-) Od kiedy zmienia się smoczek na ten z większą dziurka? Jak wyglądają rączki waszych pociech po szczepieniu na gruźlicę to że szpitala? Bo mojej po kapeli dziś pękło i bardzo dużo ropy żółto zielonej wyszło,no chyba z pół lyzeczki,miała duży "babel" ,mama mnie uspokoiła że tak ma być żeby nie dotykać że mi się pół roku saczylo. I jak jej ta ropa leciała jak jej przetarlam paczkę żeby wytrzec to biedną tak płakała nie mogłam jej uspokoić dopiero być pomógł. Jak u was z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×