Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość ewinkaa
Oczekująca!jestem w szoku!!! Zupełnie,zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam,jak kobiete pracy hehe a tu taka fajna dziewczyna:-)myślę,że większość będzie pozytywnie zaskoczona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justi2
MamoK i Nomadic a słyszałyście może o pijawkach? Podobno bardzo dobrze pomagają na tak dokuczliwe migreny, a i można chyba sobie taką kurację zrobić w okresie karmienia piersią. Mój bardzo dobry znajomy zajmuje się tym. Ma swoją własną klinikę, a jego przygoda z pijawkami rozpoczęła się właśnie od tego, że sam spróbował na swoje migreny. Nic mu już nie pomagało i spróbował tego. Najpierw odeszło na pół roku (a zmagał się z tym co kilka dni na początku), a potem całkowicie. Zrobił profesjonalny kurs i teraz przychodzą do niego ludzie z różnymi dolegliwościami typu żylaki, różne reumatyczne sprawy itd, a nawet hemoroidy. Czasem wystarczy jeden zabieg, a czasem przechodzi po 10-ciu, ale podobno super sprawa. Pijawki wyssą wszystkie paskudztwa z człowieka i ponaprawiają co się da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justi2
Ewinka, też miałam takie refleksje i wzruszenia przy starszej córce, a teraz jest taka gonitwa w życiu, że trudno się zatrzymać i oddać reflesji, choć kocham nie mniej swojego synka. W ogóle widzę taką różnicę, że przy pierwszym dziecku czekało się na każdy postęp w rozwoju i wypatrywało nowych sukcesów, tak przy drugim cieszymy się z mężem tym jak jest i chcielibyśmy zatrzymać jak najdłużej każdą chwilę i trochę nam smutno, że dzieci tak szybko rosną. Za chwilę nie będziemy już całym ich światem i będą szukać szczęścia dalej. Ach, zdaje się, że chyba MamaK też coś o tym wspominała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justi2
Oczekująca rzeczywiście bardzo ładna dziewczyna i należysz do małej grupy dziewczyn moim zdaniem, którym bardzo dobrze w krótkich włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak goniłam ale zatrzymałam się i ta piosenka stała się kołysanką małego zamówiłam taki sam album moje pierwsze pięć lat co ma Kuba zamówiłam takiego aniołka co ma Kuba próbuje robić zajęcia im w takich samych ujęciach bo wiem ze to nigdy się nie powtórzy i powiem wam mimo tego co przeszłam przechodzę z tym brzuchem to WARTO kocham ich najbardziej na świecie teraz Kubuś z tata się bawi ja leżę z michalkiem bo on śpi . Byliśmy już dziś na spacerku po obiadku skoczymy gdzies. Flavia mówiłaś ze twój synek jest zdenerwowany jak gdzieś wychodzić ie czy jak ktoś przychodzi mój Kuba taki był marudził nie mógł usunąć a Michael (czasem tak na niego mowimy) wręcz uwielbia ruch w interesie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
dziewczyny jestem zwykla dziewczyna z malej wioski:)a jak sobie mnie wyobrazaliscie?teraz mam rudo czarne wlosy tez krotkie:)ja tez inazej wyorazalam sobie i flaviekasie i asik,a mamakubusia ma sobowtora z moich okolic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
oczekująca ja sobie ciebie wyobrazałam że masz wlosy tak lekko do ramion związane w kucyk, że jestes postawna i grubsza bo zawsze tak pisałas więc myślałam ze tak jest A ty oczekująca jak sobie mnie wyobrazałaś? smieszne jest to ze pisząc z kims mamy jakis obraz w glowie a pózniej patrzymy ze ktoś zupełnie inaczej wygląda mamo K wejdz w moich znajomych i wpisz danuta zobacz jaka dziewczyna podobna do ciebie, tylko ona ma mało zdjec i troche stare. to moja znajoma, jak zobacyzlam twoje zdjęcie to odrazu pomyslałam ze jesyescie podobne. jesli chodzi o Krystiana to on w gosciach jest bardzo grzeczny i jak ktos u nas jest to też, chodzi o to ze pózniej jak wracamy do domu to marudzi bo jest tak jakby rozdrazniony za dużo wrazen i przezywa w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
oczekująca ja tez inaczej sobie Ciebie wyobrażałam, ja nie moge uwierzyc ze wszystkie pisza ze sa grube, jak tu wszystkie takie laski, wiadomo fotki sprzed ciazy, ale mimo wszystko:) oczekujaca ladna fryzurka:) super, Krystianek jest do schrupania. Moj tez sie gapi na tv, ale mu na to nie pozwalam.Ja sie podposuje pod flavia, oczekujaca zawsze pisałas ze jestes grubsza, to tak sobie Ciebie wyobrazałam, własnie taka kobietka pracy, a tu niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ja wysle swoje dane na poczte na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
flavia myslalam ze masz proste dlugie ciemne wlosy,karnacja ciemna,nosek malutki,a asik myslalam ze ma braz wlosy a tu blondynka:)sprobuje znalesc mamekubusia i wysle zaproszenie jak mi sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca znalazłam ale nie mogę ciebie dodać ślicznie wyglądasz w takiej koszuli z kokardka z telefonem w ręku. Pisałaś ze taka gruba jesteś ze opuchnięta ja to myślałam że ciebie ze 3 razy tyle jest :). Flavia nie jestem podobna do tej Danuty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Justi balabym się pijawek:-) też mi wszystko leci szybko, wszystko w biegu, nie mam czasu skupić się na szczegółach wiem, ze się to z czasem unormuje ale jestem szczęśliwa ze zdecydowaliśmy się na Kube bałam się jak to będzie i czy go pokocham tak mocnno jak starszego a teraz życia sobie bez niego nie wyobrażam. Też bym juz chciała zacząć ćwiczyć Chodakowska ale nie mam kiedy. Mam okropny brzuch boczki i okropne uda czasami jak na siebie spojrzę to aż mi humor odchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ewinka też nie lubię fałszu, każdy kogo nie lubię zawsze to odczuje. Oczekują a wyobrażałam sobie ciebie jako drobna ruda w kucyku:) nie mogę cię dodać do znajomych bo nie ma takiej opcji u ciebie, mamoK ciebie wyobrażałam sobie włosy blond do bbrody twarz okraglejsza:) a też mam dwie podobne znajome masz taki typ hmmmm dostojny może? Jesteś perfekcjonistka? Flavia tak mi się w głowę wbila ze nie pamiętam jak sobie wyobrażałam przed:) Agata mnie zaskoczyła i Aaaj też. No prawie wszystkie:) brakuje nam Jolki:) a pamiętacie pisały tutaj mammina i maminia ciekawe co z nimi? Ode,wiecie się? I mama3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
ja bym chciała zeby sie odezwała tacia i napisała jak miewa sie jej synek ur w 30tc ale czas leci dziewczyny, w ciąży mi sie dłuzyło a teraz nie moge sie napatrzec na Krystiana, a on co dzień juz większy. Dzis sobie rozmawialismy, a on z takim przejęciem mi tlumaczył guu, gin gin albo gę gę. tak jakby naprawde mi cos opowiadał. a jeszcze jak dzis pamiętam te motyle w brzuchu jak zobaczyłam 2 kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często myślę o mamie 3 bo ostatnie co pisała to ze bardzo z nią źle i ze ma depresję źle mną co było widać w postach tez kiepsko było. Nie wiem czy jestem perfekcjonistka zależy co przez to rozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Zaraz wyślę na pocztę parę zdjęć z chrztu :) Potem nadrobię zaległości i poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Nie obrażcie się ale jak zwykle macie krąg znajomości ograniczony o reszte dziewczyn nawet nikt nie zapyta? dlatego dziewczyny moim zdaniem rzadko tu zaglądają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto chce to zagląda trudno pytac o wszystkie skoro maja nas gdzies :) jak ktos chce pisac to pisze jak ktos chce tylko czytac i sie podszywac to ich sprawa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie my sie bardzo powoli szykujemy mala robi wlasnie sobie drzemke wiec mam czas wszystko naszykowac, az mam stresa jak to bedzie , drogi do oslo sie nie boje bardziej powrotu w dzien bo jednak mala w dzien spi mniej wiec moze szalec . Mam nadzieje ze le nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Aaaj będzie dobrze najwyżej w dzień zrobicie więcej przerw. Ewinka wy też samochodem nad morze? Ile km? Sisilka ja pisze o muszę się wygadać gdzieś komuś, chyba właśnie pisze tu kto chce a tamte dziewczyny nie odzywaly się od porodu, tak samo np zdjęcia wysyła kto chce ja też sama wyslalam nikt się nie pytal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bl
hej dziewczyny my dzis ogladalismy ogrodek dzialkowy z domkiem napalilismy sie a okazalo sie ze slupy wysokiego napiecia sa nieopodal ;/ i dupa humor zepsuty Nomadic wyslij Kubusia ! AAAJ bedzie good :) ja szukam czapki dla małej bo juz zimno sie robi nie wiem czy ona wogole bedzie chciala ją nosic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Nomadic,tak autem-480km ale autostrada wiec moze nie będzie tak źle,będziemy robić przystanki. kupiliśmy aparat hurrra:-):-) sony rx10,zobaczymy,wypróbujemy nad morzem.chcielismy przeznaczyć troche mniej kasy,ale ze sie uzbierało trochę na chrzciny to polecieliśmy. wlaśnie jem salatke,Stasiek juz śpi a ja dopiero zaczne sie brać za pakowanie. ja myślę również o taci,która urodziła dużo wcześniej,o mamie3, o maminie bo miala ten sam termin co ja,o Tobie sisilka tez pamietam,wiem,ze mialas problemy z raną?wiele wiele dziewczyn sie przewinęło,każda z nas zapamiętuje niektóre bardziej niektóre mniej,zależy to od różnych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ja Asik juz kupilam czapeczki,jak zwykle polecam h&m hehe takie byly fajne w dwupaku w paseczki szaro biale, a druga w granatowo biale.mieciutka,cieniutka,bawełna. mamoK piekny Twój michaś,te oczy niesamowite!:-) wszystkie pozostale dzieciaczki tez przepiękne i przesłodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Ewinka ja kupila canon 100D :D , gdzie jedziecie? a problemy z rana to chyba satanna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Hej ! ;-) A ja od rana w biegu ;d dzisiaj kupiliśmy czapkę zaraz wyślę fotkę jak wygląda już Kuba :D Musimy kupić inną czapę bo mu nie wygodnie niestety ale majątek nie kosztowała więc luzik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×