Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Nonatic poszedł jako 3 latek cały rok przeplakal i przechorowal potem jako 4 latek chodził tylko do marca bo ja w ciąży do marca pracowałam teraz idzie jako 5 latek do zerówki. Mój robi jak musztarda i z grudkami jak wwtedy dni nie robił to zrobił taka bez grudek bardziej gęsta. ESMI śliczne zdjęcia Kubusia. Tez wysłałam na pocztę ze spacerku śpiocha. Mój mało śpi ma 4 drzemki lub 3 w zależności ile trwają dziś rano 45 min potem 30min i następna 30min a ostatnia 50 min od 15:50 nie spał ale id 20 min śpi na noc:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
moja jak nie spi to rozgrywa sie dramat dzis ok 17 wstala to o 19 kapalismy i przed kapiela juz mi na rekach usypiala a przy ubraniu juz tak sie rozwiszczala dla meza ze nie moglam uspokoic , suszarka i po 2 minutach odlot spi nawet ominela jedzenie Kasia do 24tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po kąpieli i nie wiem czy powinnam pisać bo zaraz gość zaatakuje, ale położyłam golaska na naszym łóżku małżeńskim ( wyjątkowo nie płakała po wyjęciu z kąpieli ), ja jej pampersa pod pupę a ona tak się rozbrykała, że myk i przewróciła się na bok. Zawołałam męża żeby zobaczył co mała robi, a ona się rozbujała, upadła na brzuszek i zaryła nosem w koc. To chyba dla mnie na poprawę humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ilonek mój często śpi właśnie tak:) i też dużo osób mi mówi, ze dziecko do 3m-ca powinno spać zawinięte w becik i budzić się raz na trzy godz żeby jeść, dobrze by bylo:) MamoK mój też pierwszy rok strasznie chorował więcej go nie było niż był. Ewinka u mnie nosił pampersa do 3 roku życia :) kto chce niech myśli, ze to zaniedbanie, uczyłam go ze dwa razy na nocnik ale nic z tego, około 3 roku sam z siebie siadł na nocnik i nigdy więcej nie założył pampersa i nigdy się nawet nie zsikal, no raz jak był bardzo chory, dla mnie to był szok, a koleżanka od 1,5 roku na sile sadzala na nocnik i bez pampersa a do 3 roku robiła kupę w majtki. Teraz bym chciała żeby mały wcześniej wolal ale to bardzo zależy od dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'MamaK super, że miałaś fajny dzień usmiech.gif Pola przewraca się z brzuszka na plecki i odwrotnie. Co do proszku to jeszcze jak byłam w ciąży kupiłam trzy sztuki mleczka do prania lovela i mam jeszcze dwa, więc w tym piorę, jak się skończy będę prała w normalnym. Mam zapas ariela z Niemiec ( jest świetny! ) dostałam w prezencie od szwagierki.' Przytaczam twoją wypowiedź ilonek....dalej twierdzisz że źle Cię zrozumiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Cześć laski !!! jak tam weekend minął ? u mnie strasznie szybko przeleciał. Wczoraj byliśmy na wsi to super sobie spędziliśmy czas Kuba sobie pospał a ja trochę się dotleniłam. Dzisiaj zrobiliśmy trochę zakupów na chrzciny :P a potem poszliśmy do kościoła - karteczki podpisane :) i prawie cały dzień u teściów byliśmy - teściowa rozpieściła brzdąca nosząc ale był zadowolony. Zauważyłam, że mój NAN PRO 1 nie chętnie pije ... musze dodawać bobotic forte ( smak maliny ) i słodkie więc dzisiaj kupiliśmy bebiko ( bo słodsze ) i na początku będziemy mieszać oba mleka ( tak się zaleca) a potem jak wszystko dobrze pójdzie to przejdziemy na bebiko ale to czas pokaże :) Ciekawe jak tam Flavia bo chrzciny dzisiaj miała :) - My za tydzień :) jak ten czas szybko leci. Ja 1 września mam poprawkę z Prawa Finansowego - idzie mi to hmmm wcale mi nie idzie ale uczyć się muszę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu pocałuj nas w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
ja bucze mojemu suszarka ale nie chce spac,przez caly dzien spal30minut.bylismy u mich rodzicow dostal 2misie i takiego pieska malego co rusza nozkami i szczeka.Igorek malo z lezaczka nie wyskoczyl tak sie cieszyl:)ja bylam na zakupach ciuchowych a on z moja mama byl.jutro wyniki i kontrola bioderek boje sie ze bedzie cos nie tak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
dzisiaj moja mama mowila ze Igorek jest taki sam jak ja z wygladu,tesciowa tez tak mowi ze to ja wykapana.poklocilam sie z m i nie odzywam sie tak mi przykrosc sprawil.dzis spie z Igorem na lozku a on niech idzie do salonu spac mam to gdzies ze mu niewygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
dopiero sie posty pokazaly Ilonek jak moja tak glowa macha i uderzy w koc czy w nas to moj mąz zawsze mówi ze milenka wbiła gwozdzia nie wiem czemu mnie to smiesznie wystarczy ze powie sam gwóźdz i mi juz sie chce smiac jak ją widze haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój od 19:20 śpi :). Kubuś nosił pampersy do 2,5 latek. W nocy zajęłam trochę później to nie takie proste uwierzcie mi. Ale Kuba zawsze robił kupę rano i od 7 Mc po nocy zdejmowałam pajaca i pampersy sądziłam na nocnik u robił najpierw nieświadomie a potem stało się to nawykiem Tylko sporadycznie widziałam kupę w pieluszce. Asik to ty masz raj :), dodam że za każdym razem lulam mojego księcia na rączkach i jeszcze jest Kuba. Wychodzę z moim w wózku znaczy w fotelu i po 10 min ryk wiec wyciągam lulam i odkładam. Zima tez sobie poradzę jakoś:). Z Kuba było identycznie zima przy otwartym balkonie lulanie do wózka i zjazd a jak poszedł do spacerówki to przestał spać na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu parę postów niżej po Twoim oburzeniu napisałam jak to robi. Dla mnie koniec tematu. Esmi chrzciny będziesz robić w domu? Ktoś Ci pomoże? Bo termin się zbiega z poprawką to i uczyć się trzeba i imprezę szykować. Oczekująca Igorek to chyba żywe dziecko? Jak opisałaś jak się cieszył z pieska to jakbym swoją widziała, ciężko jej zrobić zdjęcie bo tak wymachuje nogami, rękami, że rozmazane wychodzi :) Asik siadam na kanapie na nogi kładę koc i Polę i tak bujam na boki, chyba o to Ci chodzi. Przysypia, ale nie na długo. Jak lepszy dzień to śpi razem ok 2 godz, jak gorszy (tak jak dzisiaj ) to jakieś 40 minut łącznie. Nie chce mi się jej ciągać do przychodni, gdzie są chorzy , bo ona nie jest karmiona piersią. Za jakiś tydzień idziemy na szczepienie będę rozmawiać z pediatrą czy to normalne, że nie śpi. Opowiem jakie miałam problemy, żeby ją nakarmić przez parę dni. Zapytam o to brykanie czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
mamokubusia ty sobie i tak super radzisz z dwojką dzieci , mojej kolezanki corka w gondoli nie ma mowy zeby jezdzila ma 3mc i albo w nosidelku albo spacer na rekach albo gondola z podniesionym oparciem :D moja poszla spac tez jakos ok 19,20 pozniej smoka wyplula wchodze a ona całą reke slimaczy juz bo smoka nie ma wiec dalam mleko jej i dalej spi juz do lozeczka wlozylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ilonek wystarczy spojrzec na dzieciaki z forum nie martw sie na pewno nie jest to wcale nic dziwnego ze spi tylko tyle widac tyle jej potrzeba a wysypia sie w nocy moja w nocy wstaje jesc wiec ta roznica :) dzis wstala o 3 i 6 wiec jak na nią to fajnie :D bo ominela pobudke miedzy 24-2 w dzien spi najdluzej miedzy 11 a 15 zalezy o kt je to potrafi spac 3h a na spacerze to ponad to taki najdluzszy sen i najdluzsza przerwa w niejedzeniu chociaz czasem zje i dalej spi, pozniej ma krotsze ok godz czasami 1,5 a czasami pol godz ale zawsze po jedzeniu spi miedzy dwoma karmieniami musowo ale rozny jest czas tego snu az z ciekawosci jutro pozapisuje ile spi i sama zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaK Michałek słodko wygląda jak śpi :) A jaką mieliście dziś pogodę? My niestety nie wychodziliśmy bo cały dzień lał deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Filip też w ciągu dnia nie chce spać chociaż dzisiaj spał 2 godz. Za to o 18 jak złapie sen to nie mogę go obudzić o 20 na kąpiel. Ale nawet jak nie śpi to jest grzeczny i nieszkodliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ja o 23,19 mam aukcje czekam na karuzele podróżną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek tak zgadza się imprezka w domku a będą pomagać mama i teściowa :) one ogarniają główne dania ja robię strogonowa i sałatki :) a uczyć się uczę ale to idzie leniwie ale mus to mus ! A mój się nie przewraca i teraz jakoś leniwie się podnosi jak na brzuszku hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek spoko pogoda była rano cieplutko później zimno zdjęcie jest jak było zimno. Ooo Asik ja mam ten polak z 5 10 15 dostałam od koleżanki super się sprawdza i wierzcie czy nie to jest 80 rozmiar widać ze za duże ale po co mniejsze rękawki podwijam. Mój właśnie jadł cycka teraz tak sapie najedzony uwielbiam to :). Jakbym miała teraz 25 lat to może za 6/7 bym się zdecydowała na trzecie ale już za stara jestem. Jolka a jak twoje chłopaki nie ma zazdrości? ? Przypomnij w jakim oni są wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A A A J
Wczoraj mialam z mala straszny dzien plakala strasznie wkladala ciagle lapki do buzi. Czutalam o zabkowaniu i jest mozliwe ze zabki oda tyle ze maga sie nawet tak ze dwa miesiace wyzynac. Z mezem na zmiane nosilismy. Wieczorem mala usnela o 21 wstawala o 12 pozniej 3 i 6 rowno co 3 godziny. Ja zdazylam sobie zrobic rybe w occie i poklasc w sloiki. Znajomy przywiozl bo mial bogaty polow. Ja znow strasznie niesppkojnie spalam budzilam sie co pol godziny. Maz az sie zaczal martwic. Teraz strasznie zmeczona jestem a mala zaraz wstanie ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję AAAJ :( biedna Maa i biedna Ty. U nas też wczoraj niespokojny dzień. Plącząco-marudzący, ale nie aż tak źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja nie dosc ze drzemki biedna urzadzala tylko ze zmeczenia pomiedzy placzem. Tak zle sie czulam ze nie moge jej pomoc nic zrobic, dla matki taka bezmoc jest chyba najtrudniejsza. Maz duzo pomogl widzial ze jest mi strasznie ciezko i bral mala szedl do innego pokoju zebym nie slyszala, ale ja i tak juz w glowie mialam placz malej. Ehhh zal mi dzieci ze musza tyle przechodzic i nie da sie im pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAJ miałaś ciężki dzień i noc, oby dzisiaj było lepiej. U nas nocka super, zasnęła coś koło 22;00 przed 4 zaczęła ciamkać przez sen to zrobiłam mleko, ale jak ją chciałam nakarmić to nadpiła 10 ml i zasnęła, ruszałam smoczkiem w buzce, dotykałam za brodę i policzek, ale nieprzytomna. Normalnie zjadła przed 6 pobawiła się godzinkę i teraz śpi. Udało mi się mieszkanie ogarnąć i wziąć prysznic. Jak się obudzi przebiorę, nakarmię i ruszamy na zakupy, bo w lodówce pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAJ i ona tak cały dzień płakała, że nie dało się uspokoić? To straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj przed kąpielą zważyłam golaska ( tak, że trzymałam ją na rękach, stanęłam na wagę, a potem sama się zważyłam i odjęłam ) i wyszło, że waży 5,5 kg ( wcześniej jak ważyłam ubraną i odejmowałam na ubranko 200 gr to wychodziło mi 5,6 kg ). Przez miesiąc przybrała troszkę ponad 0,8 kg. To chyba nie dużo? Ja za to poprawiłam się 1,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziewczyny, po sexie dalej mam krwawienie, a to 2 miesiące już minęły - czy Wasi mężowie spią z Wami? mój śpi w innym pokoju:( i tak od urodzenia Pawła, rozmawiałam z nim,że mi przykro i nic:( -koleżanka swojej małej nie kąpała codziennie, my wczoraj nie wykąpaliśmy małego i mam wyrzuty sumienia:( jak jest z kąpaniem u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ilonek- m wczoraj zważył naszego malucha i wyszło,że waży 6,2kg, a Paweł ma 2 miesiące i3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonek praktycznie caly dzien, byly momeenty jakby jej przeszlo, ale za moment znow placz. My z mezem spimy razem od samego urodzenia. Nie wyobrazamy sobie spac osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Ajjj wspolczuje szkoda ze maluchy muszą tak cierpieć:( mój w nocy płakał bo kurcze flukasy ma a codziennie czyszczę :/ 33ona spokojnie nie miej wyrzutów ja czasami też nie kapie np po szczepiace albo jak późno wracamy do domu i Kuba juz śpi :) a dlaczego Twój maz nie śpi z Toba ? Mój też miał taki zamiar ale mu nie pozwoliłam bo powiedziałam ze teraz przestaniesz spac to wcale później nie będziesz spal. I z czasem sie przyzwyczaił i teraz w.nocy nie słyszy Nas jak jego karmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×