Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Nie było mnie od rana a tu tyle stron:-) Moja kochana zuzia od wczoraj łapie moje ręce i trochę się podnosi,a jak siedzi w fotelkku ,lezaczku czy na moich nogach jest na wpół siedzaco to podnosi główkę i łopatki jakby chciała siedzieć:-):-):-) musiałam się pochwalić:-) Ją dziś znów cały dzień pracy,m się śmieje że będę mieć mięśnie większe jak on:-) Ewinka moja też nienawidzi czapki. Asik po godzinie się uspokoiła jak się chyba trochę przetrawilo . Ją przy parciu dałam się jak głupia aż chrype miałam. Asik ją też chciałam liliane ale m się nie zgodził. Ją od dziś daje bobotic ale zwykły i pierdzi ale kupy brak dzisiaj. Można chrzciny miała 9cm więc pewnie bez zmian. Ewinka wystarczy tyle moczu moja też miała malutko i bałam się że to za mało ale było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mojego m jesteśmy razem 8 lat z czego rok po ślubie,na początku to było bo było,był na złej drodze,do dziś mi dziękuje że się pojawiłam bo go wyprowadzilam na prostą drogę:-) Oboje uparci i nerwowi non stop się klocimy,ale za to często godzimy:-) ale kochamy się nad życie:-) i to jest najważniejsze:-) My też mamy wspólne konto,ale od opłacania rachunków jestem ją,bo on nigdy nie pamięta:-) Zuzia zjadła o 17 i teraz wojuje ustnie koło 21 dopiero,czekam aż teściowa wróci,bo się wtedy wykapie,a naradzie odpoczywam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoK super kombinezon. Filip jaki kawaler:-) Ale ładny cyc :-)ale mały ma czarne oczy,czy to tylko tak na zdjęciu? Ją aż się boję jaki będą moje cyce po tym jak skończę karmic masakra będzie. Emsi jaki slodziak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
mamokubusia ja mam w domu 25 stopni ale jako wlasnie wcale nie jest gorąco chyba sie przyzwyczailam juz heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
grzaski temat ale moja mala sie obrocila z brzucha na pleck na plaskim, raz i juz wiecej nie hehe wiec pewnie przypadkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Mój ani z brzucha na plecy ani z pleców na brzuch:) główkę podnosi do siadania. I jak leży tak się kreci wierci i wierzba ze przesuwa się po lozku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedź ;) uspokoiłyście mnie, jaką schize mam ostatnimi czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
padam, jutro poczytam wszystko laski. Ilonek moj płakał, ciagle chcial mleko pić, nie spał prawie nic, poszłam z nim na spacer ale lezał, chwile spał, teraz nie umie usnąc w łózeczku, az sie boje nocy.Dałam mu czopek choc nie mial gorączki zeby sie troche uspokoil.co do mleka to jest fakt, jak moj za duzo wypije tez jest niespokojny, napewno brzuch wtedy dokucza, dlatego bym chciala zeby nie pil w nocy już, zeby zolądek odpoczywał,ale bedzie to ciezkie zeby oduczyc bo on chodzi spac kolo 19.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej mój ostatnio szaleje przy cycku,dalej też ulewa czyli najada się- kiedy mleko się zmienia na te właściwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
my z moim m poznaliśmy się przez internet...heh po 2 latach separacji z ex m i po rozwodzie strasznie byłam przybita i przestałam wierzyć w związki, dużo pracowałam itp. -zaczęłam się spotykać z moim obecnym m ukochanym,ale jakoś tak bez polotu,chociaż bardzo mi się podobał, ja chyba byłam w depresji, pozniej on przez rok miał jakąś siksę, i pewnego razu podjechał do mojej pracy, baaa mówił,że kilka razy podjeżdzał,aż w końcu wszedł do biura, to było po godzinach, a ja się zbierałam do wyjścia- "wszyscy wyszli a ciebie nie ma"....ciągle bałam się zaufać komuś,więc rozstawałam się z nim,ale na krótko-kilka dni,tydzień , a pózniej 3 miesiące zerwaliśmy zaręczyny nawet,był nerwowy czas, aż zdarzył się niesamowity przypadek- nie będę pisać szczegułów,ale....mój ex m spotkał się oko w oko z moim obecnym m w sytuacji zawodowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Asik mój Bartuś robi tak samo, śmiejemy się że będzie z niego podróżnik, że już ma zamiar gdzieś powędrować. mamok u nas tak samo, cycek to jedzenie, smoczek, poduszka i czasami zabawka :D a ma taki uśmiech na buźce jak się droczy. A ja dzisiaj uczyłam m jak się wkłada grzybki w słoiczki ;) ubaw po pachy ale dzielny był i od teraz to on robi. Nomadic promocja była w Netto. Zaopatrzyłam się w 12 paczek, sądzę że na długo wystarczy, bo dziennie zużywamy około 7 pampersów. U nas konta mamy oddzielne ale nie specjalnie tak jakoś wyszło, kasą rządzę ja, mam wyższą pensję, ale zawsze co miesiąc decydujemy wspólnie o budżecie domowym. I tak jak u was mój m lubi jak dbam o siebie i małego. Zawsze powtarza że jemu nic nie trzeba, :) ale się dobraliśmy bo ja też mam tak często że nigdy mi nic nie trzeba :D bartuś śpi, a ja sprawdzę grzybki, kąpieli i chyba pierwszy raz tak po prostu idę spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój w ogóle nie umie sam zasnąć. Jak wy to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Hej wlasnie wróciliśmy ze szpitala,bylismy u specjalisty onkolog,hematolog dziecięcy.wcale nie jest tak kolorowo.najmniejsza infekcja od razu mamy jechac do szpitala.teraz dostaliśmy tylko żelazo,jak za dwa,miesiące nie będzie poprawy to,dokładne badania w szpitalu,mozliwe,ze wlacznie z pobraniem szpiku:-( zero marketów,skupisk ludzi,unikać zarazków jak ognia!!! Pani doktor widać profesjonalna ale bardzo mila kobieta,tzn.milsza była bardziej dla Stasia niż dla nas bo my ze skierowaniem do poradni pojechalismy do szpitala,bo mieliśmy po drodze i m powiedział-spróbujmy,wiec kręcili nosem bardzo.zakaz szczepień.teraz czekanie nam zostało.stas ma prawie 15tygodni,pierwsze badanie bylo 7 tygodni temu i póki co wyniki są coraz gorsze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
i mój obecny prawdziwy m-a nie maminsynek popaprany,stwierdził,że jestem fajną kobitą i jesteśmy stworzeni dla siebie, a ex to h..szkoda,że ja tego nie wiedziałam przed 1szym ślubem:( -pózniej zaplanowaliśmy datę ślubu cywilnego,zaczęliśmy się starać o dziecko...rok czasu nam to zajęło,ale w noc poślubną lub 1 dzień wcześniej-tak to wynika z moich obliczeń- zaskoczyło:) w końcu:) i jest Pawełek z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona najważniejsze, że jesteś już szczęśliwa. A ja byłam dzisiaj NA ZAKUPACH z Kubusiem :D Kupiliśmy pojemnik na mleko w proszku modyfikowane , że są 3 przegródki i można sobie dawkę sobie zrobić. Kupiłam butelke LOVI w promocji za 11,99 zł :D Poszłam odebralam zdjęcia z chrzcin :) - super ! i mało zapłaciłam 0,29 gr za fotkę. Poszłam do apteki i kupiłam otrivin. I tradycyjnie do pepco :P po ramki bo tam mega extra ceny :D 2,99 zł 10x15, 15x20 - 3,99 zł :D rewelka :D Ja powiem Wam, że miałam mało facetów i dobrze a jak chcieli się umówić to tylko o jedno chodziło i zraziłam się strasznie a przed m to mialam takiego, że dla Niego ważniejsze były płyty z filmami niż ja i zaplanował sobie całe nasze życie nawet jakie meble będą wyglądały hahaha więc od razu darowałam sobie i powiedziałam STOP koniec z facetami i caluśki rok miałam wyje... na Nich :D aż pewnego razu ... :P spotkałam swojego obecnego męża. :D Dzisiaj znowu pokazywał mi auta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ewinka spokojnie napewno nic nie bedzie , sama wiesz ze lekarze czesto gesto dramatyzuja i strasza niepotrzebnie , ja wole swojej nie badac bo tez by pewnie wyszlo cos i bym niepotrzebnie brala do glowy , narazie podejdz do tego na spokojnie z usypianiem - moja jak byla mniejsza tezs wcale tak zasypiac nie chciala teraz ma schemat kapiel jedzenie i spi , czasem jak nie chce to ja ponosze do odbicia pogadam zmęcze i zasypia sobie spokojnie dzieci sie wszystkiego uczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ewinka- myśl pozytywnie, będzie dobrze.Co do marketów- ja nie chodzę ,bo nawet m zauważył,że nasz mały się drze aż nadto, mały jest domatorem czy co;) -tak esmi- zycie jest po to,aby kochać i być kochanym za to jakim się jest:) a nie za to kim się jest czy co się posiada,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziś mieliśmy odebrać tatę ze szpitala i co? akumulator padł i tata musiał taxówką jechać:( więc przykro nam było -wczoraj też padł,ale m podładował, a dzisiaj to już padł -żolądek chyba mnie boli od słodyczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny najważniejsze, że jesteśmy szczęśliwe. Dzisiaj chyba kończy mi się okres - ufff !!! w końcu bo mam cholera jasna dość leci i leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
O matko, Ewinka, kochana bardzo ci wspolczuje, tego ze na pewno bardzo się zamartwiasz bo wiem, że ze Stasiem będzie wszystko dobrze to śliczny i silny chłopak, który ma najlepszych rodziców na świecie, a ze swoim szczęściem dacie sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka nie potrafię sobie wyobrazić jak bardzo musicie się bać :( Wierzę, że wszystko się dobrze skończy. Od czego to wszystko się zaczęło? Od podwyższonej temperatury po pierwszym szczepieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata u mnie to samo. Wybucha strasznym płaczem i nie potrafię jej uspokoić. Od 11 była praktycznie cały czas na rękach. Ale teraz już śpi. Nie kąpałam jej dziś, bałam się zaczepiać. Poprzednie szczepienie zniosła dobrze tzn pierwsze dwa dni po przespała, a potem przez tydzień była dziwna, ale przeszło. A jutro jeszcze bioderka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Esmi to chyba juz się sama dobrze znasz na samochodach:D 33ona super, ze jestes szczęśliwa, podziwiam cię, ze miałaś odwagę skończyć pierwszy związek i wejść w następny, jestem ciekawa jak to się stało ze zaufalas swojemu m obecnemu i jak to wyszło ze się pobraliscie ale oczywiście to nie moja sprawa:) Asik no mój nie xasnie tak, umie poleżeć ale potem zaczyna biegać jak ja to nazywam i zaczyna się denerwować i płacz, wrask i albo cyc albo na rączki :) w dzień to absulutnie sam by nie zasnal a im bardziej chce mu się spać tym bardziej płacze i mocniej krzyczy , ot taki przypadek:P Sisioka u mnie nie ma netto, warto było kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka,tak mi przykro że z małym coś nie tak,to jest niesprawiedliwe że takie maluszki muszą się nacierpiec. Ewinka jestem z wami,chciałabym was oboje usciskac... Dołączać do pytania ilonek,od czego się zaczęło? Mam nadzieję zw będzie dobrze,i wyniki będą coraz lepsze,trzymam za was kciuki,za małego żeby było coraz lepiej i za ciebie żebyś była silna i dzielna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka w dzień sama nie zaśnie, biorę ją na ręce, wkładam smoczek, chodzę z nią po domu i tak usypia. Wieczorem zasypia sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
moja w dzien uspia sama , wieczorem karmie ja na lozku bo ja jej na rekach nie karmie bo mam problemy z szyjnym kregoslupem jak juz pisalam i karmie na lozku i zasypia a pozniej odkladam ja do lozeczka ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
mam dosc tego fb wam tez sie tak wiesza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zauważyłam, żeby coś na fb nie działało. Ale ostatnio wchodzę tylko na chwilę. Oglądam nowy program " Kto poślubi mojego syna " i nie wiem czy śmiać się czy płakać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Hej, od 30 min Was czytam i skonczyc nie mogę :) Michaś dziś mnie umęczył , cały czas na rękach i marudny był strasznie. Ja też się kłócę z m ale teraz mniej natomiast jak chodziłam do pracy ( jestem nauczycielem) to kłótnie były częsciej (musiałam odreagować ) , któraś już to napisałą, że godzenie się jest przyjemne :) (przepraszam,ze nie wiem która ale natłok informacji ) Michaś zrobił dziś 5 kup, wczoraj było ich 7. M jutro idzie do lekarza po recepte na szczepienie i zapyta o te kupy. Miał robioną morfologie i wszystko ok. Tylko mnie zastanawia czestotliwosc kup czy to aby nie biegunka. Ewinka wszystko będzie dobrze!!! Na pewno. Lekarze często mówią na wyrost , wiem jak bylo u mnie . Michas zrobil kupke z krwia ( dosc duzo jej bylo) i lekarz powiedział ,ze to krwawienie z przelyku i do szpitala .Masakra z tymi lekarzami , czasem nie maja wogole wyczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
gosc85 a jakie te kupki sa? ile maly razy zje Ilonek dzieki zaczelam oglsdac bo bym przegapila a taki program byl na mtv chyba czy gdzies indziej nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×