Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość anusiaxx81
Gość 85 ja z małym byłam 3 razy w szpitalu jak miał tydzień (2 tygodnie byliśmy) później na 3 dni jak mmiał 1,5 miesiąca i 2 tygodnie jak miał 2,5 miesiąca i to była masakra. Welflonu to chyba tylko w d.,.ie nie miał. Już nie mogłam patrzeć jak on cierpi i płacze. A pielęgniarki zamiast podawać mu antybiotyk z pompy to podawały ze strzykawki bo szybciej i tylko mu żyły strzelaly. Nie życzę nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia a co się działo jejku współczuję a twoje starsze dziecko w jakim jest wieku ??jak sobie radził baz ciebie. Mamo 3 wybaczam gdybym była przystojnym blondynem to byś znalazła zdjęcie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Mamakubusia z Michasiem teraz byliśmy tydzień a w przyszłą środę jedziemy na 3 dni ( prawdopodobnie 3 dni ) Nie jest lepiej bo kupki dalej nie za fajne ale juz bez krwi , chociaż tyle. Ja czytam , czytam i nie nadązam :) Naprawdę skarb to mieć zdrowe dziecko. tzn. Michaś jest zdrowy tylko ta alergia :( Asik daj znac co z tą beta :) ale by było hihi. Zaraz wejdę na pocztę i zdjecia pooglądam. Jak tylko trochę sie ogarnę z tym iszpitalami to prześlę zdjecia z chrzcin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Boże nareszcie ogarnęłam tyle stron:-) Niech kazdy czyta co chce i odpowiada na co chce,jakos to będzie,chociaż zamieszanie jest. Nie no mamoK ta świnka to mnie rozbawiła:-) ale uważaj,bo Ty na swojego synka zamiast Kuba napisałaś kupa hehe,to tak jak mi telefon zmieniał kiedys kotku na korku i wciąż pisałam do męża smsy "hej korku" hehe zawsze mnie to smieszylo:-) Poza tym u mnie super-mam wakacje! Jest bosko! Posiadanie mamy w pobliżu jest wspaniałe.gadamy,gotujemy,dzisiaj poszla na spacer ze Stasiem i na sile mnie wepchnęła do łóżka żebym spała to tak twardo zasnęłam,że dzwonka do drzwi nie słyszałam. Staś ok,szyjka mu blednie,ma teraz lekko różowe te kropeczki.maz wyjechał dzisiaj do swojej mamusi do Zamościa,podobno go do łóżka położyła i inhalacje mu robi,taki szczęśliwy zadzwonił,no dzidziuś mały,ma Hawaje!:-) Fionek jestes super laska! Obie dziewczyny macie super,fajnie wyszlyscie na tym zdjęciu z dzieciaczkami,pokazywałam wlasnie mojej mamie i Was i dzieciaczki:-) opowiadałam którą lubię najbardziej,która skąd pochodzi,ogólnie dzisiaj Wy bulyscie tematem wieczoru:-) a jak jej powiedziałam,ze pisałam o Stasiu i problemach i tak pocieszalyscie,mowilyscie,ze jestescie z nami,ze trzymacie kciuki,to ona aż gęsią skórkę miała:-) W zasadzie to tyle bylo info,ze zapomnialam co sie ważnego u Was działo.zdjecia wszystkie super,ale chyba czesc pousuwalyscie bo brzuchów nie zdążyłam obejrzeć:-/ Zaraz mama będzie włosy mi farbowała,a potem jej zrobie paznokcie,Boże czuje sie jak mala dziewczynka,przy mamie jest Bosko!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Znowu nie dodało mi postu albo strona nie chce przeskoczyć. Prześliczne dzieciaczki i jakie już duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaxx81
Pierwszy raz to zoltaczka i okazało się ze ma powiększone miedniczki nerkowe a do tego bakterie w moczu później byliśmy na badaniu nerek cewnikowanie go i strzykawki kontrast i sprawdzali czy się mocz nie cofa i zarazili go znowu bakteria. Zuza starsza Ma 6 lat. Na szczęście to były wakacje to trochę była z m a trochę u babci. ale bardzo przeżyła i martwila się o Jasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hej, mi nowe mamy nie przeszkadzają.Pola jest słodka, jak sie ładnie trzyma. Te zdjęcie które wysłała fiona, super dziewczyny, fajnie mieć blisko kolezanke:))) Asik ja niby pisze, ze bede robic sloiczki ale czy bede - zobaczymy.Mamak Michaś jaki męzczyzna, fajny masz ten leżak, fajnie glowe trzyma, mi by sie taki przydał, głowa mu leci w jedna strone.Ewinka korzystaj ze mamusia jest, ja mialam okazje wyjechac do Niemiec ale nie wyobrazam sobie zysia bez mamy...Mały dzis pił ładnie, chyba go ta odparzona szyja bolała wczoraj, sudocrem nie dziala, smaruje linomagiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
33ona i jak Pawełek z tym holterem? MamoK to Kuba juz chodzi do przedszkola? Mamo3 wierze, ze to moze nie jest takie dobre ale przy pierwszym to było wygodne bo jeszcze nic nie gotowalam:D ale i teraz uważam, ze nie są zle bo jest tam królik, cielęcina itd a gdzie ja to dostane:) to masz ciężki orzech do zgryzienia ze swoimi chłopakami jak każdy co innego lubi jesc Pisałam wam o moim usg ze mam problemy z watroba, usg wyszło dobrze, byłam zapisana do lekarza na przyszły rok a dzwonili ze muszę się stawić w tym miesiącu koniecznie przyszły inne wyniki cholera boje się,ze bede musiala jakies proszki brać i nie bede mogła karmić Kuby to by była masakra. Tego posta pisze juz godzine:) Pofarbowalam odrosty farba cappucino i na moich włosach wyszło to trochę rudawo:P Kupiłam dzisiaj nowe firanki i umówiłam się do dentystki:) ząb mi się skruszyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam mamoK do zerówki nie przedszkola:) Nomadic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej nomadic- Pawcio śpi jak suseł, ostatnio go męczę zabawami, wiatraczek pokazuję i kręce nim, a to gadam, a to grzechotka, to coś mu opowiadam, więc ma atrakcje, albo wybudzam, bo np. idziemy na spacer lub jedziemy gdzieś;) ostatnio jadł o 16:40, więc ok.22:40 go wybudzę żeby zjadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Agata a co lekarz mówił na te wyniki co cię niepokoiły? To juz zdjęcia brzuchow z poczty pokasowane? szkoda chciałam porównać ze swoim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mama dzisiaj przytaszczyła troszkę ciuszków:) mały się rozwył jak nie wiem, rodzice już wiedzą,że to wyjec okrutny;p a kiedyś zawsze zajeżdzaliśmy do nich to sobie spał....to teraz już wiedzą jakiego mam syna:) aż bordowy się robi jak płacze z taką złością wręcz, no cóż charakterek po tatusiu, ja ponoć byłam małym aniołkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Potwierdzam,zasypia na szyje najlepsza. Mamo3 ale Ty super wyglądasz!!!;-) jak 20stka!!! Dziewczyny Ilonek,asik a jakby byl dzidziuś to bylyby jaja;-) 33ona no wlasnie jak Pawełek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mój brzuch najlepiej wygląda jak leżę plackiem hehe, zawsze możecie poobserwować z tej perspektywy swoje brzuchy na poprawę humoru:) esmi- ciekawam Twojej diety,a Ty głodna jesteś na tej diecie?nie kusi Ciebie nic? ja nigdy się nie odchudzałam jakoś boję się,że wypadną mi włosy i zęby -aha podkreślam,że wypadają mi ostro włosy- co czynić w takim przypadku? biorę tabletki dla kobiet w okresie karmienia i nic, czy ktoś tak ma jeszce?czy to tylko ja taka łysolinda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ewinkaa- Paweł śpi,kurde nie wstaje na jedzenie tyle czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
33ona nie wiem hm moze zbierac i przyklejac na super glue ? a tak napawrde to chyba nic nie da trzeba brac witaminy dobrze sie odzywiaz mysle ze duza role tu hormony odgrywaja Nomadic mam nadzieje ze Twoje wyniki beda dobre ... Ewinka wlasnie mialam pisac ze sie nie odzywasz bo mama jest :D na poczte wyslalam zdjecie ktore mnie osobiscie smieszy jak na to patrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
brzuchatka i jaki porod miala ? ty juz nie mysl o tym juz jest dobrze nic nie boli mala na swiecie nie ma c rozpamietywac nastepna zalatwoisz cc i bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka ale masz fajnie :))) tzn mam na myśli kontakt z mamą, zazdroszczę. :) tzn tak pozytywnie :) moja mnie glownie potrafi zdenerwować. Taki ma niestety władczy charakter, do tego jest b.nerwowa. Teraz jak już nie mieszkam z nią i sama mam dziecko to trochę się hamuje, chyba wnuczka ją trochę zmienia, ale to nigdy nie będzie taka relacja jak Wasza. Masz wielki skarb :) mam nadzieję, ze uda mi się nawiązać lepszy kontakt z moją Małgosią jak będzie większa niż my mamy. Na szczęście mąż mi się przefanstyczny trafił i teściowie. W ogóle to dzisiaj przyjechali nam zrobić obiad i kupili mi moją ulubioną będę (mój jedyny dopuszczalny dietowo słodycz:D ). Ach, ale od jutra koniec bezów i początek powrotu do ciała sprzed ciąży. Moze jak to Wam napiszę to poczuję jakieś zobowiązanie i motywację. :D a propos zasypki to fajnie się też sprawdza mąka ziemniaczana :) stosowaliśmy podczas odparzenia i byla rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ! :) u nas w końcu goście poszli zaraz myć się i spać :) Kuba śpi w gondoli i niech tam sobie smacznie śpi nie będę już chyba jego przekładać do łóżeczka :) 33ona powiem tak ta dieta to bardziej oczyszcza z toksyn :) już się przyzwyczaiłam chodź dzisiaj miałam kryzys i niestety kryzys wygrał :/ zjadłam kanapkę i serka - lodówka była pusta brak warzyw a na samych jabłkach też nie można. Mąż wrócił z pracy poleciałam od razu po mój zapasik :) odnośnie diety ogólnie trwa 6 tygodni, w czasie tej diety można jeść warzywa oprócz strączkowych a owoce to jabłko cytryna i grejfrut i ewentualnie jagody. Ja oczywiście będę około 3 tygodni w sobotę się zważę ile straciłam bo czuje po spodniach, że coś tam ubyło :) i mnie to motywuje ;) Dzisiaj fajny odcinek był rozmów w toku :D "Odchudzamy się z z rozmowami w toku" jutro druga część odcinka :D Powinnam również poćwiczyć ale po prostu nie chce mi się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nonatic do zerówki chodzi bez sensu 5 latki do zerówki do szkoły pójdzie jako 6 latek trudno taki mamy system. Ewinka zazdroszczę a m co raki obłożenie jeszcze chory :) do Zamościa chyba macie kawałek drogi co kiedy chce wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata leżące po Kubusiu jeszcze sprawdza się super wszędzie mogę go przenieść nawet na łóżko. A dziewczyny ja w związku ze posiadam dziecko które chce być na rączkach dużo to różne rzeczy robie żeby go nie nosić ostatnio mój Michaś lubi seans pranie oglądać siedzi w leżaczki naprzeciwko pralki jak się pierze i patrzy wytrzymuje nawet do 15 minut :). jak będzie dalszy zabiorę go do pralni ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MamoK, a jednak mialam racje, nie widzialam Cie na innych zdjeciach. Na tym, ktore wyslalas, niezbyt wyraznie Cie widac, ale mam ogolne pojecie i generalnie zgadza mi sie z tym, co sobie wyobrazalam :) Nie wiem, co sie stalo z listem, przypuszczam, ze maz go wyrzucil. Tak sobie teraz mysle, ze to juz byla zapowiedz tej mojej deprechy. Asik, ta blondynka na zdjeciu Fionki, to Ty?? Fajna kobitka z Ciebie :) A ta ostatnia fotka fantastyczna :) Nomadic, trzymam kciuki, zeby wszystko bylo ok!!! Ewinkaa, mama dobra rzecz :) Moja mi nieraz zycie uratowala, chociaz nie ukrywam, ze jak za dlugo ze soba przebywamy pod jednym dachem to sie zaczynamy klocic. Ale wystarczy, ze wroci do siebie, a znowu godzinamy gadamy przez telefon :) Dobra, spadam, Leos cos sobie nie moze zasnac, a mezulo siatkowke oglada, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Esmi Twoj Kubus to grzeczny chlopczyk chyba :D moja w wozku by nie zasnela jak wjezdzamy wozkiem do domu to troche pospi i sie budzi ona musi jechac :D Mamo3chlopcow tak to ja tylko ja z nia nie pozuje do zdjec bo ona ma plaski brzuch hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzila sn była po terminie i o 16 podłączyli oxy a ruszylo ją dopiero po 19 a ok 21 już Wojtuś się urodził także ekspres... :) Jakoś nie umiem sie wstrzelić z wpisami tyle sie tu dzieje Mój tata się rozchorowal ma od wczoraj gorączkę ponad 39 jak dziś sie z nim widziałam to miał 39,6 :/ i nie da się zbić tej temperatury ;( nie wiem co to za wirus...martwie się i mam nadzieję że nie przytargalam nic do domu :/ Ewinka super że masz z mamą taki fajny kontakt :) nacieszcie się sobą przez ten czas. A mąż też się fajne ustawił hehe to teściowa pewnie w niebo wzięta że ma synusoa malutkiego znowu w domu bo chory facet to taki dzidziuś ;) 33ona a ten holter ta aparatura to małemu nie przeszkadza jakos? Jak to wygląda ta aparatura ile to musi nosić do jutra? Esmi świetnie że już widzisz efekty szybko :) trzymam kciuki żebyś wytrwała :) Asik to zdjęcie na poczcie świetne uśmiałam się heh moja też już rwie się do siadania i kula sie na boki moje maleństwo tak sie zmienia ehh za szybko ten czas leci We wtorek byłyśmy na szczepieniu i mała nawet nie zaplakala chyba nie wiedziała nawet że jej coś wbili ja byłam w szoku i dumna z córci :) waży 5700g i 60cm ma Gość85 jednak szpital Was nie ominął :( i kolejny czeka współczuję ale jak trzeba to trzeba no i ważne że te badania porobia lepiej wiedzieć co jest małemu... myślę o Was Nomadic ja mam nadzieje że jeszcze kilka miesięcy będę miała spokój od okresu bo zawsze miałam bardzo bolesne @ i nie tęsknię za nimi ;) Dzikidzik ja też musiałabym porzucic słodycze :/ przed ciążą mogły dla mnie nie istnieć a teraz masakra codziennie czekolade z orzechami zżeram :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mąż mnie wkurza,jedzie do mamusi to mamusia sie z niego wylewa! Wraca w sobotę. I wykorzystujemy mamę i w sobotę jak Stasiek zaśnie to idziemy na 30stke do koleżanki,pierwszy raz gdzies we dwójkę bez Stasia! Nie na dlugo bo wyjdziemy po kąpieli i polozeniu spac,okolo 21 a chcemy wrócić ok 24,ale i tak jestem tym wyjściem podniecona na maksa!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×