Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
ja swojej musze zrobic jak wstanie bo ona cagle spi ... zjadla i znoweu spi a musze ja na brzuch polozyc a po jedzeniu nie moge bo ulewa ja wyslalam meza teraz i kiedys glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolka kolka
ja polewam wrzątkiem butelke tylko raz dziennie i mała do tej pory nie miała pleśniawek.Nawet nie wiem jak to wygląda bo moi synowie też nigdy nie mieli pleśniawek. Flavia,jak robię obiad to daję Madzię do leżaczka i do kuchni.Mała obserwuje mnie i jest spokojna.Spróbuj tak z Krystiankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Flavia dobra glowa ja juz wyslala i Mileny , ale moj m niezłego mial placka co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
poznbiej zrobie jak lezy na brzuchu kurde ja wezme jednak chyba skierowanie do lekarza ale pewnie ogromne kolejki to najwzyej pojde prywatnie niech objerzy to glowe i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu nie przeskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik Twój mąż to duży jest a z głowa moim zdaniem ma wsyztsko w porządku, aczkolwiek jak by mały to naprawde miał płaska główkę:-) Milenka może i troche ma, ale czy to az tak widac? a bym na to uwagi nie zwróciła. Mój stas rzeczywiscie ma taka okrągłą, idzie od szyi taka zaokrąglona główka, az znowu nie wiem czy nie za bardzo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ewinka nie on wyszedl tak na tym zdjeciu przy mamie , ma 180 i szczuply jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik milenka ma troche płaską ale na dole, kładz na boki i wyrówna się zobaczysz. twój mąz miał mocno ale teraz ma ok głowe. jolka sadzałam w kuchni w leżaku wytrzymał 5 min. teraz lezy z gołą pupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my ok spacerze Lubie jak maluchy zasną wejść na forum wtedy dużo czytania mam. Fionek jeździłas juz spacerówka ja już mam dość tego fotela wkurza mnie. Do spacerówki doczepić mogę w końcu dostawke dla Kubusia bo przy fotelu tak się może przechylić. Mój ma okrągła głowę tylko mój podobno po porodzie wyglądał jak rąb:), ja tego nie widziałam bo po cv nie mogłam się ruszać. Był tak ułożony w brzuchu ale np zeszło mój dpi na prosto albo na lewej stronie myślę że to nie kłopot. Nomatic gratuluję ci jak to gram w konkursach. To teraz na pocztę zdjęcia dawaj:). Favia super K podobny do ciebie. Mój Kuba padnięty jednak godzina e nocy bez snu dla dziecka to dużo. M ma w piątek chwała Bogu urlop jakoś zmęczona jestem. Asik podziwiam mój m jak o 16:30 wraca to masakra dla mnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Hehe no wiem ale to pozory chyba, sa wysocy mezczyzni on dla mnie sredni raczej :) Jolka ty karmisz swoim a to mleko ma dzialanie bakteriobojcze nie rozwijaja sie w tym mleku bakterie dlatego moze dlugo stac w sxtucznym po godz juz moga sie namnaxac bakterie mowie ile kobiet tyle zachowan mojego meza brata ciotecznego zona brala butelke oplukala pod kranem i dawala w tym mleko :) ja wyparzam.od poczatku i nie mialam ani razu problemu z brzuchem zielona kupa plesniawkami itp zawsze chetnie robie tak jak robily moje kolezanki szwagierka mama itp juz mi to weszlo w krew najwyzej zaplace duzy rachunek za gaz i strace 5minut :) Moja spi nie chce sie budzic caly dzien zaraz przespi a chce isc na dpacer probowalam budzic ale dalej spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasik
Mamokubusia musialam przywyknac kiedys wogole byl tylko na nd jak mial budowe daleko :)a jak jakies betonowania czy cos to i w nocy wracal a rano znowu szedl po 2h snu niestety taka praca terminy gonia i trzeba pracowac :) ale i tak najlepszy jes maz FIonek bo to juz nalogowy pracoholik haha wiec przynajmniej nie jrsyem z tym sama :p fajnie byloby gdyby wracal o 16 pracujac gdzied w urzedzie np ale wtefy by tyle nie zarobil wiec cos kosztem czego. Chociaz wczoraj jak byl caly dzien to mnie powoli irytowal:) sxczegolnie komentuje moja jazde samochodem jak go zapytalam powiedz mi jakie bledy twoim zdaniem robie to mi ofpowiedzial ze bledem jest wogole to ze prowadze haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik twój m to miał placka ale maleńka nie ma tak :). Czemu twoje dziecko śpi cały czas ty możesz n gotować i rozsyłac obiady i mnie to wygląda tak ze fotel is auta kładę na blat i gotujemy gadam coś zabawki podaje i trochę usiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasik
Mamokubusia musialam przywyknac kiedys wogole byl tylko na nd jak mial budowe daleko :)a jak jakies betonowania czy cos to i w nocy wracal a rano znowu szedl po 2h snu niestety taka praca terminy gonia i trzeba pracowac :) ale i tak najlepszy jes maz FIonek bo to juz nalogowy pracoholik haha wiec przynajmniej nie jrsyem z tym sama :p fajnie byloby gdyby wracal o 16 pracujac gdzied w urzedzie np ale wtefy by tyle nie zarobil wiec cos kosztem czego. Chociaz wczoraj jak byl caly dzien to mnie powoli irytowal:) sxczegolnie komentuje moja jazde samochodem jak go zapytalam powiedz mi jakie bledy twoim zdaniem robie to mi ofpowiedzial ze bledem jest wogole to ze prowadze haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he mój też tak mówi :), a ja mam to gdzieś my mamy garaż podziemny i nasze miejsce jest oddzielone ścianami to m pyta zawsze czy jak wysiadam to przez ścianę przechodzę :). jak zaparkuj Kuba czasem przez moje drzwi wysiada musi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ten sen chyba tez po mezu pn wiecznie wszezie spi :) nawet ja w gondoli polozylan i dalwj spi haha ide na spacer chyba bo caly dzien stracimy a zaraz bedzie znowu glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadic gratuluję wygranej :) Asik z Milenki prawdziwy śpioch, Pola miała dziś dwie drzemki raz pół godziny, raz 40 minut. Flavia moja też sama nie poleży na leżaku zbyt długo, wstawiam leżak do łazienki jak biorę prysznic i zdarza się, że muszę mokra wychodzić i zabawiać, Butelki wyparzam raz dziennie, a po karmieniu myję odrobiną płynu do naczyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej mały dzielnie zniósł noc po szczepieniu:) trochę marudzi mi w dzień i ma opuchnięte miejsce na rączce,zaczerwienione -ja żrę wszystko, oprócz dużej ilości smażonego i nie piję kolorowych soków i gazowanego -kasia- ja jestem z Białegostoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny. Mój synek ur sie z "uszczypnieciem bociana" na czulku. Pediatra mówi ze to zejdzie. Czy któraś o tym slyszala?? Czy może spotkala sie z takim znamionkiem? Czy to na pewno zejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zjadłam obiad. faceci cos mają z tymi samochodami, ja z moim tez nie tak dawno miałam spięcie, bo krytykowal jak zaparkowałam na parkingu pod tesco. ogólnie on ma tak że jadę i w ostatniej chwili mi krzyczy "wjezdzaj tu" a ja wtedy głupieje bo nie lubie jak ktoś mi przeszkadza, albo pcha mnie w jakąs ciasnote bo on musi miec blisko do sklepu. ja moge zaparkowac 5metrów dalej ale bez obaw że ktos obetrze albo ja kogoś, a on to najchętniej by do sklepu samochodem wjechał. nawet na grzyby jezdzi samochodem. ilonek- ja sie kapie jak m jest wieczorami, bo tak to zapewne też bym musiała wychodzic i to z 10 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ja zaraz wysle zdjecie ale moj tez kimie i pospi z godzine napewno, flavia Krystianek ma normalna glowe, Milenka tez, moze kapke jest splaszczona ale to jest normalne skoro lezy tylko na wprost, ja tez klade na tej bardziej wypuklej stronie. Asik ale rzeczywiscie strasznie mial plaska Twój mąż, jak decha:P ale teraz spoko wygląda, nic nie widać czyli to sie wyrownalo, Milenka jest slodka mam ochote ja cmoknac na tych zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
na tym zdjeciu jak spi nie widac tej plaszczyzny, to jest ta plaska strona ale musi mi wstac i zrobie jak na brzuchu lezy, gosciu moj nie ma nic takiego, wiec nie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Gosciu dziubniecie bociana to z tylu z przodu to sir chyba nazywa pocalunek aniola to schodzi z cxasem moja ma na pleckach taki male czerwone plaskie kropeczki w jednym miejscu jak naczyniak jaialam go na ramieniu mama w ciazy nosila sarafan i tam byla wbita szpilka a ja mialam wysypke w tym miejsvu co u malej te kropki Agata ja mysle ze ona po mezu ma ta glowe ale ciagle na lewo kladla i ma wypukle z prawej na gorze lekko glowa nierowna wiec od dzis akcja pilniwanie.. my na dworze mala spi po kupie pozniej bede prasowac posciel jej i swohe dwie :/ nienawidze ... u mnie maz prasuje haha i mi nie pozwala jego rzeczy bo twierdzi ze ja nie umiem i ma racje bo ja jestem malo dokladna Ilonek ja to sie boje plynem takim jyz jak cos lepiej tym specjalnym z jelenia czy nuka itp . Moj maz jakby mnie xobsczyl z plynem i butelka to bym miala hehe on strasznie przewrazliwiony na punkcie malej ... Rax jem ciastka i gadam z nia a on wez sie od niej odsun bo jej okr****** do oczu naplujesz :) wybuchlam smiechem a dwa dni pozniej malej zaczelo sie ropic oko haha Flavia z parkowaniem to ja tak mam ze pcham sie blisko a maz przewrazliwiony zawsze tylko patrzy zeby nikt nie trabnal na nas czy co wogole nie myslu o swojej wygodzue tylko o innych kierowcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez tą dieta na alergie, która jest tak do d**y, nawet już mi się nie chce jeść (tzn chce ale nie to co mogę bo np. kebaba bym wszamała) i czasami jem śniadanie na kolacje. Ciekawe skąd mam mleko...mam nadzieje że z zapasów z bioder ;p MamoK tak zmieniłam na spacerówkę jednak w moim wypadku nic to nie dało ;p Jedyna opcja spokojnego transportowania małej to ręce i chusta heh ;/ Mój m, pracoholik, obecnie po wielu kłótniach i wierceniu dziury w brzuchu, od kiedy urodziła się mała łaskawie wychodzi przed 7 i wraca najwcześniej o 19 ;p Pewnie dlatego kombinowałyśmy jak się zgrać z Asik bo tak cały dzień samemu to zwariować idzie, szkoda tylko że nasze dzieci nie zgrały się w kategorii długość snu ;p Moja śpi na pleckach ale główkę ma ok. Ja mam płaska patelnie taką jakby od góry ;p pod włosami nie widać ;p Milenka faktycznie ma trochę płaską ale tak jest od początku i myślę że tu raczej twój m i jego geny maczały w tym palce. Jeju z dziećmi to naprawdę oszaleć można heh jak nie urok to ... mała znów coś delikatna wysypkę ma i jeszcze od śliny broda podrażniona i wysypana a jeszcze teraz te leżenie na brzuszku już się głupia naczytałam o tych napięciach mięśniowych i dół...Macie coś dobrego na podrażnienia skórne u maluchów?? Bo już nie wiem czym tą brodę wymazać próbuje wszystkiego po kolei. Normadic no to gratulacje ;p ja w swoim życiu raz też coś wygrałam.... Big Milka z tych patyczków po lodach :) Gościu nie wiem czy ten bocian to to co u mojej bo ona ma takiego naczyniaka w kształcie litery V i ma zejść do roku. Ja tez takie coś miałam i mi zeszło szybko u mojego m brata córeczka miała do 3r.ż. a jak np płakała czy się zgrzała to i do 6 r.ż. było to widać. Piszę posta godzinę i tylko doczytuje co napisałyście a on się wydłużaaa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do jazdy autem moj maz uwielbia ze mna jezdzic ja sama moglabym z auta nie wysiadac. Tyle ze maz chce mi blokade predkosci zrobic bo za szybko jezdze. Ale ja inaczej nie pptrafie dobrE czuje sie zq kolkiem to takie moje drugie zycie. I radze nie przrjmowac sie uwagami facetow oni juz tak maja ze mysla iz wszystko robia najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasik
Agata ja nic nie widze ale za jego wlosami ciezko cos zobaczyc . :) on taki spioch jak moja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spraw motoryzacyjnych to mój chyba wie że mojej jazdy się nie komentuje bo nigdy mu się nie zdarzyło ;p Tym bardziej że jak wyszłam ze szpitala po porodzie to on na drugi dzień zabrał mój samochód i co...wypadek miał heh ;/ Ale w sumie ja mu też kiedyś przy parkowaniu pod domem u koleżanki przez przypadek drzwi wyrwałam ;p a i w Wartburga przy okazji stuknęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
Asik twoj maz jest dobry haha. fionek ja uzywam zielony linomag, tez ma czesto wysypki na policzku jednym i nie mam pojecia od czego, taka suchość i pomaga, mozesz sprobować, ale dziwne jest to ze w domu ma mocno a na dworze to blednie i nie widac, to pewnie od gorąca ma i tej sliny bo taka produkcja ze wszystko amm mokre a czasem jak go zostawie i smoczek wypadnie to zeslimaczony caly od czola do pepka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kremy z serii alantan dermoline sa rozne do pupy, do buzki i z jakas witamina, moja pediatra dala mi probki, mala miala jakas wysypke na twarzy po pierwszym zastosowaniu widac roznice. Do kupienia w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×