Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Jungle
hej dziewczyny, czytam Wasz topic i trzymam za Was kciuki. czy uzywacie juz kremow/balsamow na brzuchy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
dzień dobry :) O buncie 5latka się nie wypowiem :] jeszcze 3lata :p ale chyba wszystkie dzieci mają takie swoje okresy przejściowe. Co do kremów i smarowania... Kwestia genów i skóry, są kobiety które nie smaruja się w ciąży i nie mają rozstępów, są takie które smrauja drogimi kremami i za przeproszeniem g**** daje, są takie którym pomagaja kremy . ja nie stosowalam nic,rozstępy miałam, z czasem stały się niewidoczne ( pomogły ćwiczenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja kolejny dzień w łóżku z moimi ostrzelani. Ale jutro już do firmy muszę jechać :( Bunt trzeba cierpliwie znieść. Ja czekałam i pomagałam jemu samemu sobie z tym poradzić, jak mu przypominam jak sie zachowywał to kwituje krótko - jaki ja głupi byłem :) no był ;) Ja oczywiście dziś czuje wszystkie objawy ciąży u siebie :) dziwią mnie tylko dość duże upławy których nigdy prędzej nie miałam. U was tez taka piękna pogoda? A ja w łóżku :( nawet nie ma czego pooglądać. Czym sie zajmujecie dziewczyny na codzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
hej wam dziewczyny , czekamy na wiesci od naszej Flavi :) , Myszk_a moze sie udalo , twoje wczorajsze bole, uplawy - moja kol miala bardzo duzo bialego sluzu , wiec moze u Ciebie tak samo . Pogoda ladna poki co bo wkoncu deszczu mniej , ja na codzien, pracuje w przychodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas też pogoda zapowiada się dziś pięknie :) Mój syn przechodził największy bunt w wieku 2 lat...to był hardcor :P na szczęście przeszło mu i teraz jest dobrze. Miewa czasami złe dni - obraża się, rzuca zabawkami. To jest chwilowe, a że charakterek odziedziczył po mamusi to nie mogę mieć mu tego za złe :P Flavia daj znać co u Ciebie :) Myszka, a Ty już jesteś dużo po owu??? bo w zasadzie termin @ mamy podobny - juz byś miała te wszystkie objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Cześć. Ja zajmuje się domem. Chciałam bardzo iść do pracy, ale nie mam z kim zostawić małej. Przedszkole od 2,5 roku, żłobka u mnie nie ma, a obcej osobie ciężko by mi było zaufać - zwłaszcza po tym co się teraz dzieje. Więc jestem kurka domowa na cały etat :) no i oczywiście jakbym miała 20 lat doświadczenia we wszystkich zawodach i emeryture to wszędzie by mnie przyjęli.. No i staż to co drugie ogłoszenie.. A na staż nie mogę... Halo Flavia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak odnośnie Twojego pytania Myszka czym się zajmujemy - ja pracuję. zacieszka fajnie bo odchowasz sobie dwójkę i mozesz rozglądać się za pracą :) dzieciaki do przedszkola a Ty kariera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
No mam nadzieję że tak będzie :) tylko wtedy będę pracować na te dwa przedszkola :D 30lat to nie koniec świata więc może uda się jeszcze rozwinąć skrzydła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma tak źle - obnizyli teraz kwotę za każdą godzinę dziennie w przedszkolu :) zacieszka Ty masz córeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
ja z jednej strony zazdroszczę kobietą które mogą spokojnie odchować swoje dzieci i nie muszą się martwić finansami a z drugiej wiem że sama bym tak nie potrafiła, moi rodzice sie rozwiedli jak bylam mała i jak by mama nie miała zawodu i pracy to nie wiem jak by sobie z nami poradziła.. Jakoś zawsze chyba będę miała taką świadomość że musze być samodzielna pod względem finansowym, bo niestety w naszym kraju nie ma tak że pracuje ten kto chce albo kto musi, tylko pracuje ten kto ma szczescie albo/i znajomości. A ja studiuje filologie polską:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
Hej. Ja dalej czekam, narazie cisza, ale brzuch już mnie boli dosc mocno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Tak córeczkę mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas znów w domu nie przelewało się zbytnio i dlatego nie chciała bym aby moje dziecko też tak miało. Niestety w moim regionie nie jest łatwo o pracę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Flavia no nie mów że @ przyjdzie... tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia zapomniałam, ze nie robisz testu i dlatego tak czekałam na wiadomości od Ciebie :) dziś masz datę spodziewanej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninnna ja miałam owu 22.09. Robiłam testy owulacyjny i 2 kreski miałam 21-23.09. Gin mi polecił zrobić testy, aby wiedzieć jak cykle w moim wieku sie przedstawiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
tak dzis mam termin, no nie wiadomo czy przyjdzie zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
o kurcze Myszk_a to rzeczywiscie bardzo wczesne te Twoje objawy ja mialam owu wg testów 20/21.09 i poki co objawow zero ale jeszcze wczesnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
u mnie dziś minęły 2 tyg po owulacji, więc jesli by coś było to może i by już wyszło. ale i tak nie kupilam testu więc nie mam jak zrobic, mieszkam na wsi. W sumie mogłam kupic. Ale po pierwszym cyklu gdzie zrobiłam 3 testy obiecalam sobie, że jesli nie będzie objawów to nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
wszyscy mocno trzymamy kciuki:) ja mam dni płodne koło 4.. ciężko mi to dokładnie określić, myślałam żeby w tym cyklu bardziej sie poobserwować, porobic testy owu i zobaczyc czy wogole ją mam... ale z drugiej strony jak bede miala to bede sie znowu nakręcać wiec juz sama nie wiem jak zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
szczerze to podczas obserwacji bez testow widac czy cos z tego bedzie czy nie , ja w tamtym cyklu niby mialam objawy (ktore sama sobie chyba wmowilam) ale spadek temp przed okresem i juz wiedzialam ze nic z tego , zobaczymy narazie moj cykl przebiega jak kazdy inny do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
ale to chyba prawda ze z cyklu na cykl czlowiek robi sie spokojniejszy , sama to widze po sobie jakos tak zeszlo ze mnie cisnienie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Hmm następna ja w kolejce i luckyluna :) A test owulacyjny robi się tak samo jak ciążowy? Nigdy nie miałam z tym do czynienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ja tez nigdy nie mialam do czynienia z testami owulacyjnymi, nie wiem jak to jest z nimi. mam nadzieje że nie będę musiala sie przekonywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy owu robi sie identycznie. Należy tylko poprawnie wyliczyć od kiedy zacząć. W pierwszej ciąży tez robiłam testy. Mam nadzieje, ze dziś będzie pierwsza wiadomość o 2 kreskach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
tak tak samo jak ciążowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
z tego co czytałam to tak samo tylko w innym czasie i na wieczór, nie rano. Nie wiem czy robić czy odpuścić, nigdy jakoś nie obserwowałam swoich cyklów, czasami wydawało mi sie ze mam owu ale nigdy nic nie mierzyłam... Tak jak teraz mysle to bardziej sie denerwuje tą owulacją więc chyba odpuszcze testy w tym miesiącu. Zresztą co mi po takiej wiedzy teraz, próbujemy ostatni raz w tym roku i albo będzie albo nie:) następne próby będą za dwa lata i najwyżej wtedy będę robić testy owu i w razie w jakies inne badania. Na dobrą sprawę nawet gdybym teraz zrobiła to leczyć się i tak nie zacznę bo jeszcze bym po lekach pięcioraczki urodziła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka1988
Witam wszystkie przyszle mamy.:)Ja podejrzewam ze tez jestem w ciazy.Ale czeka mnie jeszcze kilka dni do upewnienia zeby zrobic test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
Witamy Katarinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×