Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
Mamo u mnie od poczatku mala prwie wogole nie pila na serio czasami kilka lykow ostatnio zaczela dopiero pic rumianek od 30 do 80ml wypija ale nie miala nigdy oznak odwodnienia ciemiaczka ma zawsze wklesle, sluzówki nie sa suche kupki robi ladnie i bardzo duzo sika wiec widac wystarczalo i wystarcza jej dalej w wiekszosci woda z mieszkanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ewinka a po co mu wlosy? i tak jest słodki, cała mama.Kubus tez oczywiście:) ja myslalam ze Adasko bedzie mial po mnie zielone ale ma juz brązowe.Mnie karmiene piersią nie rusza, ogolnie jakos malo widze takich sytuacji, mnie mama karmila 2,5 roku, przesada ale co zrobić. moja mama do dzis tez mowi ze tyle cycka doiłam i sie smieja ludziska, coz:PMama3chłopcow pije roznie, ale raczej mało, maks 100ml, on gardzi woda,woli mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik jak ciemiączko jest wklęsłe to dobrze? Jakby byłllo odwodnienie to byłoby wypukłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Polę na pocztę. Wczoraj mała wypiła jakieś 70 ml zwykłej przegotowanej wody, dzisiaj w ogóle nie chce do tej pory 10 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Mamokubusia mam taki sam smoczek tylko "I love milk ":D z aventu i na moja jest kurde taki ze troche blisko noska go ma widze ze u Michasia pasuje dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ilonek Pola rzeczywscie ma ciemne oczka ;D mocno do ciebie jest podobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
chcialam napisac ze minelo 3h10minut od jedzenia i mala nie pokazuje glodu ale moje mysli wyprzedzily juz jej mruki wiec ide mleko robic bo str nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
Pola jaka fajna, haha dzis taka pogoda, moj tez spi, zaczynam sie nudzic a musze jeszcze pocwiczyc z nim, obudzil sie ale zaczal plakac, to znak ze sie nie wyspal i zmienilam mu pozycje i zasnal, on sie budzi z usmiechem jak sie wyspi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinkaa brak włosków Stasiowi nie przeszkadza. Przystojniak z niego :) Milenka śliczna, Asik a ona tak na co dzień w opaskach czy tylko do zdjęcia? Bo jak zakładam swojej opaskę to za chwilę ma na oczach. Kubuś ma słodkie oczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ewinka zle napisalam ciemiączko nie moze byc ani wypukle ani wklesle wklesle wlasnie to odwodnienie nie wiem co napisalam nie chce cofac str bo karmie :) a;le chodzi o to ze jak sie dotyka to jest tak napiete jak powinno byc jak sie zapada to odwodnienie wlasnie a jak wypukle i pulsujace to ptrzy chorobach czesto np tem,apratuta itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ilonek do zdjec w gosci i ew na spacer ale teraz juz raczej czapa :D moja nie sciaga opaski ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała tak wywija, że ciężko jej zrobić zdjęcie, ciągle rozmazane. Opaski nie ściąga ręką, ale tak głową rusza, że zaraz się zsuwa. Nie zakładam jej nic z kapturem bo gotowa się udusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia ma dzisiaj dzień wielbienia cyca. Cyc musi być w buzi albo jako poduszka i koniec. Inaczej marudna i nie śpi. :D i znowu doi piers az pod korek, moze ona ma jakiś ukryty drugi żołądek :D AAAJ współczuję. :( czlowiek sie cieszy że już po kolkach a tu następny klops :( jesteś dobrą mamą, tak musisz myśleć! Nosisz, bujasz,lulasz, biegasz do lekarza - walczysz jak możesz i robisz co możesz. Dziewczyny ja juz 2gi miesiąc jadę do tego pepco i coś nie mogę dotrzeć. :D tak samo do ikei, smyka i jeszcze w parę innych miejsc. Coś mi nie wychodzi :D my od jutra przyjmujemy preparat z żelazem. Jeja przypomniało mi się, ze Staś Ewinki miał po żelazie niepokoje i problemy brzuszkowe :/ echhh... Jutro zobaczymy :/ my,mamy jakieś w saszetkach - actiferol czy coś podobnego... Mam nadzieję, że nie będzie źle. :( Flavia - ja znałam wcześniej powiedzenie "jak krowie w rowie" :D "my nie pazie" tez dobre :D ;) asik ba też bym chciala, żeby Małgosia moala zielone oczy, no po,mnie, a ta jak na zlosc na póki co szare jak tata. Jest takie powiedzenie "nosisz w brzuchu miesięcy, 12godzin rodzisz w bolach, pól roku nie spisz po nocach a ona i tak okazuje się podobna do tatusia" :D Małgosia czasem jak się uśmiecha to widać po niej tatusiowe miny :))) z tym że mój mąż jak byl mamy to wygladal jak dziewczynka wiec nie jest źle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja z sąsiedniego forum z pytaniem. Ewinkaa kiedyś weszłam na Wasze forum i pisałaś o jakimś szkoleniu czy kursie w sprawie karmienia BLW. Napisz mi proszę gdzie takie spotkania są w Warszawie organizowane. Nam również podoba się pomysł takiego właśnie karmienia malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik smoczek z nuka :) chciałam kupić z aventu ale mam jeszcze 2 z innych firm :) Mamo3chlopcow ale Leoś ma długie włoski :D Jejku mój juz śpi 1.5 godz. Szok !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko nie zna litości dla moich biednych piersi. Trzyma w buzi i przez sen glowe do tyłu wyciąga... :D i się uśmiecha przy tym :D jeszcze trochę i mamusia będzie zbierać na lifting :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie kupujecie opaski dla Maluchów? Kiedyś szukałam w hm ale nie bylo.., albo źle szukałam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikidzik jak byłam w ciąży zamawiałam przez allegro, a teraz nie kupuję bo ściąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikdzik, to co ja mam powiedziec - trzy ciaze, trzy porody, troje dzieci i wszyscy maja niebieskie oczy, po tatusiu, bo ja mam brazowe, heh. Damian i Alek urodzili sie z blekitnymi i nie bylo mowy o pomylce, ale Leon mial takie buro-granatowe, wiec mialam nadzieje, ze sie jakos przeistocza w brazowe i doopa blada :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
dzikidzik wys;le ci pozniej linki mamo3chl. a to bardzo dziwne wiesz bo brazowe oczy sa genem dominuhacym i chyba 75% szans na nie a na iny kolor 25% w takim zwiazku wiec masz mega pecha haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Zaraz będzie dwie godz jak mała śpi normalnie się nudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam chwilke po 3 godzinnym spiewaniu kolysanek az niwiedzialam ze az tyle ich znam mala usnela. postaram sie teraz jakos nadrobic i odpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samba na wypadanie wlosow dobre jest ich podciecie, slyszalam ze najepiej na krociutko i dac im odrosnac. Albo wcieranie olejkow. flavia mysle ze jesli mlody rzada wiecej to mu zrob wiecej mleka dzieci same ustalaja sobie dawkowanie. jak sie naje to reszte zostawi moja ostatnio pije po 60 czasem 90 tylko jak do spania idzie to na noc lyknie to 160 naraz Asik co do smoczka mi teraz strasznie pomaga w tych placzach malej ale ona go nie ssie tylko wrecz gryzie jak cholerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wróciłam ze spaceru i mam mieszane uczucia. Powiedzcie jak ubieracie dzieci na dwór zakładanie już kurtki takie ciepłe? U nas chłodno ale świeci słońce. Ubrałam tak: body na krótki, body na długi (czasem tak robie) gruba bluza na takiej podszewce watolinie coś takiego, bezrekawnik, spodnie dresowe, skarpetki, buty, czapka na czapke kapturek i kocyk bawełniany. zaraz wysle zdjęcie. spotkałam sąsiadkę i jej dziecko miało kurtkę czapkę kaptur, dołu nie widziałam bo okryte kocem takim grubym zimowym i na to pokrowiec od spacerówki. jej mały na pewno był za ciepło ubrany, ale zastanawiam sie czy ja swojego nie za chłodno ubrałam. kark ciepły, poliki neutralne, ale ręce zimne. Kurde nie chce przegrzewac, ale widze ze niktóre mamy opatulają maluchy bardzo. Mi się wydaje ze taki koc to na zime, bo mam identyczny http://allegro.pl/bobas-gruby-koc-kocyk-pluszowy-na-zime-tloczony-i4626054077.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, no wlasnie wiem, cholera :-D Ale znam lepsza historie - moj brat ma brazowe oczy, bratowa tez brazowe, a ich coreczki niebieskie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata19 no tu masz racje jak nie kolki to zeby juz sama niewiem kiedy to sie skonczy. ale mam sily i dam rade ewinka u nas wlasnie tez marudzenie ale najgorszy jest nie placz ale ten wsciekly kwik, tego nie potrafie zniesc bo wiem ze w tym momencie boli ja najmocniej mama3chlopcow Wlasnie tu sie dziwie bo pierwsza corcia ani kolek nie miala ani nie wiedzialam ze zabkuje tylko znajdowalam zabki, zero placzu wrecz aniolek nic nigdy jej nie bylo. Ale podobno tak jest ze jak jedno jest spokojne to drugie nie. Ja wytrzymam tylko zal mi mojej malej ksiezniczki ze tak cierpi , gdybym mogla ten bol na siebie wziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redka,fajnie:-) a myslalam,ze tylko ja taka wariatka,ze marze o BLW dla dziecka:-) Niestety spotkanie wlasnie trwa,jest dzis miedzy 16 a 18sta,mielismy jechac ale mąż nie migl wyjac wczesniej z pracy i dupa wyszla:-( Jesli masz fb to dołącz do grup takich jak :BLW i kwartalnik laktacyjny, tam jak coś jest to zazwyczaj piszą o tym. Ja dzis kupilam książkę BLW Bobas Lubi Wybór i zamierzam ja czytać,najlepiej na glos,żeby mąż tez mial o tym pojęcie.skończyliśmy 4 miesiące,takze do wprowadzania nowych pokarmów mamy jeszcze dwa miesiące,myślę,że zdążymy sie przygotować ... Boże stas czasami ma jakies takie ciemię w dół... Jak będzie mial to zrobię zdjęcie i wysle i mi asik powiesz,czy to oznaka odwodnienia. Dzikidzik to z tym cycem jak u mnie,zaciska dziadka i w tyl Glowa szybko,a potem sie smieje, cyrk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
asik daje mu nan bo nic mu sie nie dzieje ani krwi ani biefunki wiec lekarz kazal dawac to samo ale jakby sie krew pojawila to zmienic.jutro jedziemy po zapas mleka bo zostala paczka aby:)agata na sloiczku pisze ze w lodowce moze byc otwairt48godz wiec jutro mu dam jesazcze bo nic mu sie niedzieje po marchewce,jutro dam tez troszke jabluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×