Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Ej dziewczyny co się stali? Koniec forum? Przenosicie się na jakieś prywatne? :( dajcie znać proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolka kolka
Raz odpisałam dziewczynie Natce na tamtym forum bo pisała ze jej synek zanosi się podczas płaczu i więcej tam nie pisałam.Ona też pisała na tym forum,stąd ją znałam i dlatego odpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez kruszynka zalozyla tamto forum pod innym nickiem-skad można bylo wiedzieć ze to ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podałam tutaj swojego maila,nie wiem czy to o to chodzi bo nie wiem gdzie bym go miała jeszcze podać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka zostaw mi proszę jakiś kontakt do siebie bo jestem ciekawa co dalej będzie u Was z badaniami. Wszystkim czerwcowym mamusiom życzę powodzenia i zdrowych dzieciaczkow. Szkoda, że już nie poczytam Waszych rad, to była taka skarbnica wiedzy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jolka ty też daj koniecznie adres @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzIkidzik i samba ja się ogarniemy to się odezwiemy, 33ona i AAAJ damy znac na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3chlopcow
Alice, przekaze Ewincee, zeby sie z Toba skontaktowala :) Dzikdzik, Samba, prezes to jakos organizuje, spokojnie :) No szkoda kafe, Brzuchatka, szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo3chłopcow dziękuję :) jakbyście nie miały nic przeciwko to też bym się z Wami chciała przenieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaMamaMichasia
Witajcie!Czytam Was od dawien dawna.Teraz jeszcze czesciej,poniewaz znajduje tu wiele cennych rad dt maluszkow:-)Jestescie super mamusiami i to forum to skarbnica wiadomosci!Zaluje,ze wczesniej nie odezwalam sie i nie zaczelam z Wami ciekawych rozmow.Jeszcze raz pozdrawiam!Asik jestes naprawde niesamowita:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3chlopcow
Alice, pogadam z dziewczynami, zapytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam brzuchatka wczoraj przeglądałam stare strony kafe i ataki już były przed wydaniem się kruszynki i długo przed pojawieniem się jej tutaj, ,nie wiem czemu ale coś mi podpowiada że jeszcze któraś tu mogła mieszać. Mimo tego szkoda bo faktycznie czytając nasze posty pomijałysmy dużo nowych odwiedzających nasze kafe i trochę ją ale też chyba nie które z nas z braku zaufania po 1 wpadce jej moimo tego życze ci dobrze i aby synek nie cierpiał a ty nie masz przypadkiem depresji poporodowej bo troche o tym czytałam? nie ma cie tutaj i na nowym przez ciebie założonym też i pewnie nie będzie staram się to zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartyna
Również bym chciała do was dolaczyc. Ale zrozumie jesli nie zechcecie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierniczę,kruszynka ale z ciebie debil do kwadratu.Powinni ci dziecko zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×