Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
ktoś tu pisze chyba sam ze sobą, albo do szkoły miałyscie pod górkę. Smarkule pisze się przez "U"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już jest koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to ja kruszynka pisze sama ze sobą hahahah a ta na marginesie to ty tu dorabiasz jako słownik? Może lepiej załóż stronę dla wszystkich którzy zrobią błąd ort pt,, Słownik dla głąbów" śmieszna jesteś każdemu zdarzy się zrobić bład ćwoku! ja mam ukończone studia wyższe i mi się zdarzy, a ty pewnie OHP a zgrywasz kujona hahahahahah Ludzie uważajcie na błędy bo was kretynka zjedzie! Wiesz chyba popiszę z chęcią z tobą bo przynajmniej mi humor poprawiasz,oojjoojj policz moje błędy hahahahahahahhaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne że błędy się zdarzają ale znakiem rozpoznawczym kruszynki jest MUJ zawsze tak pisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Internecie morzna pisac z błendami,ha,ha.To nie dyktando.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muj muj muj muj haaaaa zjedz mnie za ort ja pikole jaka kolesina hahaha smarkóle teraz za to hahahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu chodzi o F? Napisz proszę. Co do błędów, każdy je popełnia no chyba że siedzi ze słownikiem w ręku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc rozmawiam sam ze soba haha fajnie szkoda tylko ze dziewczyny olaly watek jak widac i cie nie czytaja a szkoda bo fajne byly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba chodzi o Kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jaką Kasię? Niby że kto rozmawia sam ze sobą,przecież posty wyżej ja pisałam i wcale nie mam zamiaru się wypierać, a dlaczego niby mam podawać nick? po to by kulturalna i bezbłędna mama mnie pózniej jechała za błędy jak te dziewuche co namieszła na wątku?Oo napewno ja se nie pozwolę i policz błędy kochanie może znajdziesz i pokażesz swoje mądrości no dalej, mnie to śmieszy i poprawia humora hehehehe Szukaj dalej :-) a te forum chyba było ciekawe z tego wzgl że tu można było poczytać np,dzisiaj prałam,sprzątałam,gotowałam, dziecko kupy nie zrobiło,pokłłóciłam się z mężem, jak serial dok. A teraz goście nie mają co czytać hehehe. To kiedy następna edycja serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowamammaa
Goście wrzućcie już na luz, bo żadna z czerwcowych mam już tu nie pisze. Jesteśmy w prywatnym temacie. A wy tylko prowokujecie i podbijacie. Po co wam to? Zapewniam, że żadna z nas już tu pisze, a te wypociny to goscie którzy się podszywają i chcą tylko namieszać i nastawić jedną na drugą. Darujcie sobie ! My i tak już tu nie będziemy zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jaki rozmiar kombinezonu kupujecie dla maluchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A taki żeby na niego pasował ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m
Ja kupie 78 chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja kupilam 74 teraz wydaje sie ogromny :) Nie chce czekac na ostatnią chwilę bo później same resztki zostają, nie ma w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m
Ale zimno jest az do marca takze wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz sama ze sobą żeby podtrzymać temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Twój brzuch nie chce wrócić do formy sięgnij po pas poporodowy i majtki wyszczuplające od www.sklep.brzuchatki.pl Zestaw ratunkowy dla brzuszka po porodzie: - wyszczuplający pas poporodowy w cenie 21,99 PLN - wyszczuplające majtki poporodowe cenie 16,90 PLN Poporodowa bielizna korygująca daje poczucie atrakcyjności tuż po urodzeniu dziecka, a także zmniejsza ryzyko pojawienia się rozstępów po porodzie. Pomaga również w powrocie do dawnej figury, ściągnąć mięśnie ABS, zmniejsza bóle pleców oraz utrzymuje odpowiednią postawę ciała podczas karmienia piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m
Nie. Nie pisze sama ze sobą. Ale wolno mi tu pisac jestem tu od dawna. A ty po co tu zagladasz skoro nie chcesz podtrzymania temstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×