Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Natka i matka
Szkoda ze Was juz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolka kolka
Kruszynka,napisałaś że nie lubisz Flavi.Ale jak można kogoś nie lubić nie znając się?Pisałyśmy tu o ciąży i o dzieciach,to stanowczo za mało żeby wyrobić sobie zdanie o kimś.Nigdy nie myślałam o tym czy lubię którąś z dziewczyn czy nie.Nie uzależniłam się od tego forum,nawet nie prosiłam o hasło na pocztę - nie mam dostępu, jakoś nie czuję takiej potrzeby.A Kruszynka,Ty na siłę próbowałaś zżyć się z dziewczynami.Po co?Aż uciekałaś się do kłamstw,żeby wkraść się w ich łaski.No całkiem bez sensu!Dobrze,że się przyznałaś.Wszystkim życzę miłego weekendu i maluszkom dużo zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolka a ty dalej się nie nauczyłaś siedzieć z dupą na jednym miejscu? a wy nowe, widać często nas odwiedzałyście i wyzywałyscie a teraz w dupe wchodzicie! same się wydajecie np -ja bardzo was lubiłam czytać żenada! poszły ino raz w diabły! nasze form było i będzie zajebiste bez was smarkóle . gosza co ci łyso? teraz sie nigdzie nie pokazujesz bo też tu bluzniłaś grzesznico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolka nie pisze z nami tam gdzie sie przeniosłyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasias123
dziewczyny podajcie adres poczty gdzie można się do was odezwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w takim razie dobre z was koleżanki że o niej zapomniałyście! Od nowych wara! wogóle administrator niech już zlikwiduje te forum smarkóle maja wiecej kultury osobistej niż wy a ty kasia jakaś tam chyba oszalałaś że ktoś ci cokolwiek poda ;-) kto miał być to jest! Co nowe forum się nie widzi? nie bój się !koleżaneczka się wyniosła na dobre a nową kierowniczke macie SZP Nela śmiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolka kolka
Gościu o jakich ty piszesz kolezaneczkach?Przecież to są wirtualne znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
jolka ale gosc tego nie rozumie, dla niego chyba to forum to cały świat dlatego tak przeżywa, ze ktoś moze pisac na róznych tematach, żenada, jolka nie zapomniałysmy o Tobie, jak chcesz mozesz dalej z nami pisac, tu temat sie zepsuł i za duzo trolli sie wkradło, Twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolka tak to wygląda i trochę poczytałam wieczorem od początku założenia wątku że udostępnały sobie swoje dane,poruszały prywatne sprawy i nie które juz się nawet zapraszją do siebie. Dla mnie to też tak i bym nazwała jak i ty że to tylko wirtualne znajmosci bo z prawdziwym przyjacielem mozna isć na kawe czy na zabawe tak jak pisała z nowych jedna krąg wzajemnej adoracji. Tak naprawde to pisać można dużo a w rzeczywistości inaczej wszystko wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata sama kultura od ciebie bije a trola znajdż sobie w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
gościu a co ci to przeszkadza ze znamy swoje dane osobowe i dalej ze soba piszemy? znamy sie rok, rozmawiamy o dzieciach i co Cie boli powiedz? zrobiliście z tematu pośmiewisko, jaka matka trzeba b yc zeby w ogole takich słow wobec nas używac, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich słów? to ty wyzywasz! i pokazujesz jaką jesteś mamusią Wali mniee i reszte co wy robicie i o czym piszecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dla twojego info my tez sobie założyłysmy grupę zamknietą i wasze trole też do nas już nie zajrzą ;-) a wszelkie sprawy piszemy na imeila droga kolezanko! spadówa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
kogo ja wyzywam? o tego trolla Ci chodzi, to raczej delikatne określenie, a skoro Cie to tak zabolało, widocznie należysz do nich i też nas notorycznie atakujesz, ale ulżyj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu uczepiłeś sie niektórych jak rzep psiego ogona. To juz nudne jest. A jak Tobie sie nudzi to zacznij robic na drutach i wyrzuć komputer bo źle Ci robi na głowę. Sam wymyśliłeś tą wojnę między czerwcowymi topicami i jeszcze piszesz w ich imieniu. Tylko jedna osoba tu zawiniła a Ty dolewasz i dolewasz tej oliwy. Nie dziwie się w ogóle dziewczynom że się przenoszą i nowym mamom też to radze bo tu nie można kulturalnie popisać po tym co się stało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój czas jest zbyt cenny na takie osoby jak ty nara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu się zgodze kosztem głupoty kruszynki teraz dolewa oliwy do ognia jakis p******y gosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kochane! ludziom odpiernicza i to równo prawie na każdych forach nie mówie o prywatnych ale tych ogólnych tu to jest pryszcz. W porównaniu do innych jest taka rzeż że tam to dopiero masakra wasze prośby czy grożby nic nie zdziałają bo co chwile nowi goście i tak będa zaglądać i już to robią i szukać zadymy dlatego najlepiej już tu wogóle nie zaglądać i nic nie pisać są takie czasy a nie inne że gówniarzom się poprostu nudzi! i wątpie już by ta dziewczyna co nie potrzebnie namieszała też tu zaglądała,wystarczy już tego co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×