Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

a ja siedze na urlopie i juz dodalam do obserwowanych mase aukcji z ciuchami dla dziewczynek i chlopcow jak sie w piatek okaze to wtedy wybiore hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KonieczynkaA
Hey dziewczyny dawno tu nie zagladalam. Widze,ze wiekszosc z Was zna juz plec dziecka.Kurcze ja mam dopiero za 2tyg i juz sie doczekac nie moge zeby poznac plec i zobaczyc znowu moje malenstwo!!Czy czulyscie intuicyjnie co bedzie czy mialyscie mieszane uczucia? U mnie wszystko wskazuje na chlopaka ;) Tak poza tym..Mam pytanie czy tez moze miewacie skurcze i brzuch nabrzmialy? Lub sam twardniejacy brzuch robi sie taki duzy i czuje sie nie komfort jakby zdecia :/ Nie caly czas,ale czasami:/ Wizyte u poloznej mam dopiero na luty zeby moc sie cokolwiek dowiedziec wiec poki co zdam sie na Was.Z gory dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zaczal brzuch sie napinac i dostalam jakis zastrzyk ktory bardzo bolal i boli masakra.mnie pobolewa tez czasami brzuch takze chyba to normalne.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ide we srode na usg i strasznie sie stresuje, bo po dwoch chlopcach marzy mi sie dziewczynka :) Moi synowie tez strasznie chca siostre, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wy tez źle śpicie ?Mnie łapią takie skurcze w łydkach i wogóle w nocy przewracam się bo mi nie wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka kolka masz rację mi też źle się śpi bo pachwiny mnie bolą ogólnie i jak przekręcam się z boku na bok to też ciężko i nieprzyjemne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj też fatalnie spałam.Jeszcze przez to ,że się wczoraj z moim mężem pokłóciłam.No i też mnie dzisiaj skurcz złapał w łydke.Wtedy trzeba delikatnie podnieść palce do góry i przechodzi. Moje najstarsze dziecko kończy dzisiaj 5 lat.A pamiętam jakby się wczoraj urodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka kolka ja mialam takie skurcze w ciąży córka. Budziła sie i nie wiedziałam co robić. Przeczytałam ze trzeba złapać za palce nog i napiac nogę. Tylko gdy juz brzuch duzy to ciężkie do wykonania. Ja uderzał tez noga o podłogę tak mocno. Gin mi doradził jedzenie rzeczy które maja duza magnezu mp. Banany, orzechy włoskie. Albo łykac magnez. Pozatym cały czas duzy palec u nogi miałam jak nie mój. I cagle męczyła mnie rwa kulszowa. Nie mogłam długo stac ani siedzieć. Odrzucenie sie na łóżku to tez masakra. Mała musiała gdzies uciskac. Wczoraj zabrałam sie za porządki i chyba przesadziłam. Bolały mnie krzyże i nogi z przodu tak gora pod brzuchem w dół jak chodziłam. Miałyscie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dzisiaj spałam fatalnie.Jeszcze się wczoraj z mężem pokłóciłam.No dzisiaj mnie złapał skurcz w łydke.Trzeba wtedy delikatnie podnieść palce i powinno przejść. Moje najstarsze dziecko kończy dzisiaj 5 lat.A pamiętam jakby to było wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wczoraj myłam podlogę to potem tez mnie pobolewal brzuch.Teraz zmieniłam pościel i juz zaczynam czuc lekkie napinanie brzucha.Wygląda na to,ze najlepiej nic nie robić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie płci-na pierwszym usg powiedział mi ze to chłopiec,na drugim ze dziewczynka.Więc nie nastawiam sie bo tak naprawde płec poznam dopiero po urodzeniu.Lekarze dość często mylą się-to też trzeba wziąć pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja tez zle sypiam a w szpitalu to juz caliem.byl obchod cisnienie mam 150/90jak nigdy i wyniki mi robia a pozniej do laryngologa mam isc z tym krwawieniem z nosa.glowa boli.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz bardzo wysokie cisnienie!!Ja ma zawsze 90/60.Moja bratowa miala 140 cisnienie to przez całą ciążę brała leki na obnizenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście delikatne, ja pracuje zawodowo, po 12 godzin, jako barmanka i kelnerka i jakoś funkcjonuje, a wy ciagle narzekacie, a co zrobicie w 8-9 mies ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie sypiam dobrze jak dziecko hehe oprocz wstawania na siusiu , a z dolegliwosci to meczy mnie wlasnie bol krzyza sztywnienie jak za duzo posiedze czy sprzatam czy autem za dlugo pojezdze a moze to tez od butow wysokich boli bo biegam w nich heh , no i rwa kulszowa mialam juz przed ciażą atak rwy to istna masakra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jolka ja tez zawsaze mialam100/60 nawet wczoraj a dzisiaj takie wysokie i glowa boli mnie bardzo jak nieprzejzie to ide po jakas tabletke.wazyli mnie i od wczoraj od14do dzis7zeszlo mi 1kg wody.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze u gina mam ok 135/70 bo sie denerwuje , i nigdy nie wierze cisnieniomierzom elektrycznym jako plg uwazam ze lekarz nie powinien wogole takich cisnieniomierzu uzywac tylko sluchawkowe , tak wypacza to cisnienie ze glowa mala bywaja np roznice elektr 160/100 mierzysz na sluchawke normle cisnienie 130/90 , ja jak mialam zawroty cisnieniomierz elektr pokazal mi 130/70 chociaz czulam sie jak pijana na sluchawke co sie okazalo mialam 85/55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik mi mierzyli normalnym sluchawkowym a tu takie sama sie zdziwilam bo takie wysokie.zobaczymy pozniej.dzis paczka przyjdzie z ciuszkami ale sie ciesze:)spac mi sie chce bo w nocy prawie wcale niespalam masara.pewnie zostane do soboty w szpitalu.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczkujaca u Ciebie mam wrazenie wszystko sie wiąże problem z tarczyca , a to niesie za sobą cisnienie , nerki zbieranie wody moze dlatego tyle przytylas ze to ta woda tak sie zbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz sama nie wiem ale jadlam jak wzesniej wode widac ze mam bo rece i nogi popuchniete.tarczyce mi badali to niby ok wyszlo .zobaczymy co bedzie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Czesc dziewczynki, Ja czuje sie dobrze,wrecz mam energie do zycia,wczoraj poszlam z sasiadka i corka na godzinny spacer i dzis mamy zamiar to powtorzyc,czyli dotleniam sie. Ale obecnie jestem jeszcze w pracy. Pszesadzilam wczoraj chyba z gimnastyka,tak mi sie fajnie cwiczylo,ze sie zapomnialam,a dzis pobolewuja mnie uda:) Na skurcze w lydkach tez dziala,stanie i pochodzenie na palcach,niestety trzeba wstac z lozka. Moje cisnienie tez jest niskie 90/60 Narazie mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
A dodam jeszcze tak szybciutko,wczoraj wieczorem mialam puszczanie babelkow w prawej dolnej czesci brzuszka.Z poczatku myslalam ze to jelitka,ale przypomnialo mi sie,ze ktos tu pisal o takich babelkach,a ze trwalo to dosc dlugo,pomyslalam,ze to moze maluszek,chociaz ruchow jako takich nie czulam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guziczek ja wlasnie tak to odczuwam jak babelki odbijajace sie od wnetrza brzucha asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, cisnienie skurczowe 130 - 140 jest w granicach normy, nie wiem jaki lekarz - idiota daje leki na jego obnizenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
gość85 jak po wczorajszym badaniu?? agata Ty już też mialaś połówkowe nie? ja idę jutro napiszcie jak wyglądało i ile trwało mniej więej :) pozdrawiam przy kawie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, wstapilam tu przez przypadek.Otoz troche was tak poczytalam i czy jestescie pewne ze te babelki to ruszajace sie dziecko ? Bo ja mam cos podobnego,znaczy takie jakby to nazwac pekajace banki w Problem w tym,ze nie jestem w ciazy.Znaczy kochane mialam Jakis tam slinotko i bole brzucha w pazdzierniku i cos podejrzewalam,nawet odsuwalo mnie od kawy lecz tylko przez tydzien,ale @ znaczy raczej plamienie bylo.Za to listopad i grudzien Zero @ robilam test ciazowy w listopadzie wyszedl neg wiec dalam sobie spokoj.Obecnie mamy styczen znow pszyszlo plamienie 10 dni wczesniej niz byl Termin @. Ale do rzeczy ,co mnie tu sprowadzilo,szukam objawow ciazy,bo otoz to,ostatnio cos urosl mi brzuch i nie moge go calkiem wciagnac,co sie wczesniej nie zadrzalo,chociaz nadal nie jest duzy,chociby po przejedzeniu,rzadnych innych objawow nie mam.I wlasnie te bulkotanie w brzuchu,babelki,jakies szmery,fale Nie wiem na co jeszcze zwrocic uwage,ale to chyba niemozliwe,przeciez test by cos wykazal,ponadto mam zalozona spiralke .Myslicie,ze moglo by dojsc do zaplodnienia w takich okolicznosciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Brzuchatka na czerwiec jestem szczęśliwa , że już po. Dzidzia zdrowa, wszystko książkowo się rozwija. Ale... z córci zrobił się synuś. 2 miesiące myślałam , że córcia imię już miałam a teraz muszę się przestawić na synka. Ale to nasze pierwsze dziecko więc płeć bez znaczenia. Najważniejsze, ze zdrowe :) Co u Ciebie oczekująca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu ruchy czuje sie srednio miedzy 18-20 tyg czasem wczesniej ale nie tak wczesnie jak sie martwisz czy ejstes w ciazy zrob bete i isc do ginekologa bo objawy mozna sobie wmowic nie sa zadnym wskaznikiem ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc85 ja czekam na konsultyacje z laryngologiem w piatek lub czawtek bede miec usg polowkowe.robia mi wyniki krwi i moczu.cisnienie spadlo widocznie cos mi podskoczylo.prawdopodobnie dadza mi magnez w kroplowce.brzuch nie napina mi sie.chcialabym tez wiedziec czy z dzidzia wszystko wporzadku ale dowiem sie w piatek.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×