Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość syskal5809
Witam Wszystkie mamusie jestem w 15 tyg ciąży z końcem czerwca 2014 będę miała cięcie :( kolejne bo to 3. Dziewczynki mam córkę 6 letnią Amelcie ją rodziłam 15h naturalnie skończyło się cięciem, a 31 stycznia 2013 przyszła na świat moja kolejna córka Milenka też przez cięcie o nią się staraliśmy 3 lata i były w tym czasie 3 poronienia i w listopadzie niespodzianka okazało się, że znów jestem w ciąży szok wielki był, byłam przerażona, a mój mąż w skowronkach prawie na rękach mnie nosił. Krótka przerwa między cięciami, małe dziecko, a tu się pojawi jeszcze mniejsze i pojawił się strach i wiele obaw, ale wsparcie męża jest ogromne gdyby nie to była bym załamana na maksa. W środę mam wizytę aktualnie to 15 tydzień czuję, że jest ok i czuję, że będzie kolejna laska, te same objawy co przy poprzednich ciążach, mdłości, wymioty, brak apetytu, ciągła chęć na coca cole i słodkości, wczoraj piekłam kurczaka i ledwo dałam rd skończyć obiad tragedia po prostu. Czuję się jak weteran hahah. Zanim zaszłam w ciąże z 2 córką lekarze mówili, że koniec nie będę maiła już więcej dzieci,a tu proszę nie poddaliśmy się i jest Milenka, a teraz kolejny dzidziuś z zaskoczenia. W 39 tyg cięcie tylko to mnie przeraża :((( Życzę wam wszystkim spokojnego i szybkiego rozwiązania oczywiście w terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny,pocieszyłyscie mnie,maminia juz pomału sie oswoiłam że będzie synuś,tymbardziej że długo nie mogłam w ciąże zajść, i miałam w styczniu tego roku mieć zabiegi,tak patrze na te zdjęcie i buzia mi sie cieszy, widocznie tak miało być :-), a pozatym cud ze wogóle zaszłam w te ciąże,pare żeczy nawet już mam kupione takie słodziachne! muj kochany synuś! a muj mąż jest taki kochany i szczęśliwy,także mam dwa szczęścia :-) Jak sie czujecie?i czy czujecie mamusie już ruchy,bo ja takie gilgotanie w koło pępka,czasem wyrażne a jestem w 18 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisilka na kiedy masz termin?. Dziewczyny to się nie ma co nastawiac na płeć.Niestety nie mamy na to wpływu.Ważne jest to żeby dziecko było zdrowe,bez alergi,skazy białkowej i innych rzeczy.Ja tam mogę mieć trzeciego syna,byle by szczęśliwie donosić,urodzić.U mnie pewnie będzie trzeci chłopak ,bo wątpię żeby była dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewwczyny ja juz w szpitalu leze.chciali mnie na inna sale polozyc ale moj gin kazal inna przeniesc na inna sale a mnie na jego:)wogole dziewczyny na sali spia nic niemowia.zbadali tetno a jutro beda robic badania.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie załamujcie się jeśli marzyłyście o innej płci. Znam kilka takich historii, że potem te dzieciaczki co miały w marzeniach mieć inną płeć są najsłodsze i dają największą pociechę. Tak więc, same możecie się jeszcze mile zaskoczyć i tak się zakochacie, że już nie będziecie mogły zrozumieć, że chciałyście innej płci. Bądźcie dobrej myśli, byle były zdrowe... Asik, a ja miałam przeczucie co do Ciebie, że będziesz miała dziewczynkę. Nie wiem, jakoś tak to kiepskie samopoczucie i długo brak czucia ruchów to podobno dziewczynkę bardziej zwiastują. No ale wcale nie jest powiedziane. Ja czuję, że u mnie będzie dziewczynka znowu, no ale tak samo bym chciała chłopca jak i dziewczynkę. Dowiem się w piątek za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze w piatek sie okaze bo i tak cierpliwie czekam a w piatek juz 19 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ruchow to od piatku masz czasem takie cos jakby banki pekaly w brzuchu ale to sporadycznie dzis np mialam raz wczoraj ze 2-3 nie wiem czy to ruchy ale chyba tak bo chyba nie gazy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do płci to u mnie jak już pisałam wyszła zmiana. W 12 tyg miał być chłopczyk i jakoś tak człowiek się mimochodem nastawił. A tu zmiana 18 tyg i dziewczynka. Na początku byłam w szoku, bo połowa wyprawki mogę wyrzucić ( dostałam od koleżanki, żeby nie było, że głupia kupiłam). A teraz to już sami nie wiemy kto to a cieszymy się i tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Mi w ostatniej tabelce ktos zmienil date porodu ja mam na 21.06 i bedzie chlopczyk a mam wpisane nieznana. Jakby ktos cos zmienial to niech i mi zmieni bo ja wlasnie na wykladzie siedze i na telefonie ciezko mi skopiowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Początekczerwca 18lat, 28.05/30.05 chłopczyk 2.gość 85 28lat 29.05 chłopczyk 3.oczekująca 24lat--30.05--chłopczyk 4.brzuchatka 28lat 01.06 nieznana 5.asiula84 29lat 03.06 nieznana 6.ewinkaa 29 lat 03.06 chłopczyk 7.maminia22-22lat--03.06--chłopczy 8.esmi90 23lat 04.06.chłopczyk 9.Agata89R 24lat 05.06 chłopczyk 10.Flavia23 24lat 06.06 chłopczyk 11.czer.kaptur83 30lat 7.06/4.06 chłopczyk(?) 12.87_asik 26lat 13.06 nieznana 13.macchiato 31lat 13.06 nieznana 14.maałaa23---23lat--13.06--dziewczynka 15.ilonek 25lat 16.06/14.06 dziewczynka 16.gochaaaaaa 27lat 17.06 nieznana 17.Justi2 32lat 17.06 nieznana 18.Jolka kolka 32 lata 17.06.dziewczynka 19.Nitka999 31lat 20.06 nieznana 20.19magda91 22lat 21.06 chłopczyk 21.Majaaa85--28lat--22.06/20.06--nieznana 22.Angii91--22lat--23.06/28.06--nieznana 23.Sisilka 28lat 23.06 nieznana 24.spiacakrólewna 22lat 27.06 nieznana 25.lacerta 31lat 28.06 nieznana 26.guziczekgg 29lat 30.06/16.06 nieznana Prosze 19Magda91 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paccie co znalazlam ,to nas czeka dziewczyny:) Bobasy sa slodkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Myślicie, że z chłopcem mniejsze mdłości?ja bardzo się męczyłam przez całe pierwsze trzy miesiące- całodzienne wymioty, mdłosci, bardzo złe samopoczucie, jakby dzień w dzień była po jakiejś mocno zakrapianej imprezie:-) Dwóch lekarzy mówiło, ze chłopiec będzie. Owszem- fajnie byłoby mieć dziewczynkę, zawsze to córka, córunia... w dalekiej przyszłości może być najlepsza przyjaciółką (tak ja ja teraz z mamą), ale synuś tez super. Staś będzie:-) Już mu muzykę klasyczna do brzucha wieczorami przystawiamy, może wtedy się coś ruszy?:-) p.s. w smyku ostatnio były śliczne śpioszki poprzeceniane sporo, troszkę się zaopatrzylam i polecam zajrzeć. Ściskam Was mamuśki! Mimo, ze dziś dzień mam okropny- głowa boli potwornie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka,ja mam mieć chłopaka,a mdłości mnie męczyły okropnie,przez nie wylądowałam 2 razy w szpitalu bo doszły plamienia,także chyba niema reguły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Początekczerwca 18lat, 28.05/30.05 chłopczyk 2.gość 85 28lat 29.05 chłopczyk 3.oczekująca 24lat--30.05--chłopczyk 4.brzuchatka 28lat 01.06 nieznana 5.asiula84 29lat 03.06 nieznana 6.ewinkaa 29 lat 03.06 chłopczyk 7.maminia22-22lat--03.06--chłopczy 8.esmi90 23lat 04.06.chłopczyk 9.Agata89R 24lat 05.06 chłopczyk 10.Flavia23 24lat 06.06 chłopczyk 11.czer.kaptur83 30lat 7.06/4.06 chłopczyk(?) 12.87_asik 26lat 13.06 nieznana 13.macchiato 31lat 13.06 nieznana 14.Kruszynka3-x--13.06--chłopczyk 15.maałaa23---23lat--13.06--dziewczynka 16.ilonek 25lat 16.06/14.06 dziewczynka 17.gochaaaaaa 27lat 17.06 nieznana 18.Justi2 32lat 17.06 nieznana 19.Jolka kolka 32 lata 17.06.dziewczynka 20.Nitka999 31lat 20.06 nieznana 21.19magda91 22lat 21.06 chłopczyk 22.Majaaa85--28lat--22.06/20.06--nieznana 23.Angii91--22lat--23.06/28.06--nieznana 24.Sisilka 28lat 23.06 nieznana 25.spiacakrólewna 22lat 27.06 nieznana 26.lacerta 31lat 28.06 nieznana 27.guziczekgg 29lat 30.06/16.06 nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja po wczorajszych przejściach dzisiaj bałam się wstrzymać z łóżka nie licząc robienia śniadania przed 9 to wstałam po 14 i było ok :) a teraz dochodzę do siebie bo młodego zostawiłam w domQ z dziadkiem a ja wyruszyłam do sklepu... w którym przy kasie omdlalam do tego stopnia że nic nie słyszałam jakaś Pani mnie wyprowadziła na zewnątrz i poczekala aż dojadę do siebie .... wróciłam do domQ i leżę i boje się ruszyć ..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
gosciu 16.54 czeka nas to wszystko,ale dziedzi sa takie slodkie,nawet jak placza - fajny filmik :) A zakupilam sobie taka pilke i cwicze rozne zestawy wrzuce wam tu jeden: http://www.youtube.com/watch?v=GqJoYWSsGNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamina a niemozesz wczesniej pojsc do gina?mi jutro paczka przyjdzie z ubrankami ale dopiero zobacze jak wroce.leze w szpitalu i nudzi mi sie.przed ogladalam ciuszki dla dzieci i sa slodkie niedlugo bede kupowac.co do plci to roznie moze byc,ja jeszcze zapytam go przy usg czy napewno nieodlecial siusiak:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie rozmawiałam z moim m i poczekam do jutra .... jutro mam $ dostać chyba że dziś powtórzy się to co było wczoraj to chyba nie będę zwlekać najpierw zadzwonię do gina a jak nie to do szpitala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
czesc wam. ja dziś miałam wizytę. ktg wyszło dobrze, żadnych skurczy nie było. powiedziałam o kłuciu brzucha, ale dziś już mi się to zmniejszyło. mówił że jesli nie twardnieje regularnie i mniej niz 10 razy dziennie to nie ma co się obawiac. mi dziś kilka razy stwardniał ale nie tak często. wypytałam wszystko o tą szyjkę, lekarz mnie troche uspokoił, jestem juz spokojniejsza, nawet mam lepszy humor. byłam dziś na zakupach, kupiłam maluchowi trochę spodenek, ogrodniczki, rampers, polarek. same fajne rzeczy:) mam juz sporo dla małego ubrań, muszę jeszcze dokupic body, spiochy i kaftaniki po kilka sztuk. Mam dużo spodni, bluzy, sweterki, 2 kurteczki, polar, koszulki, spiochy, spodenki na któtki, czapki. Teraz musze dokupic te typowo bieliźniane rzeczy. My się bardzo cieszymy ze jest synek i juz myślę jak będę go stroic, mąż mówi ze jak będzie starszy to będzie go uczył jezdzic samochodem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mierzylam sobie brzuszek od kosci biodrowej do kosci biodrowej i mam34cm porownujac wasze zdjecia to strasznie maly.Czy to moze o czyms swiadczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Flavia a jakie rozmiary kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia,to super że wszystko w porządku :-),dużo odpoczywaj ,ja też już mam troche rzeczy dla mojego synusia,dopiero teraz dochodzi do mnie jaka byłam głupia że,nastawawiałam sie cały czas na córcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
56-68 te letnie a kurteczki te co kupiłam to są wieksze chyba 80cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×