Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Anna85
i chyba jestesmy z tego samego rocznika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaz1985
Nie wiem czy sie udalo hehe w pierwszej ciazy udalo sie w drugim cyklu i na 5 dni przed okresem kawa smakowala jak by dolalo sie do niej domestosu;) z Jestem rocznik 88 i mam na imię Emilia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna85 - niestety mój również wymarzony miesiąc maj już uciekł w zapomnienie.... :( dziś dostałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Ninna współczuje bardzo. Te wstretne @ psuja nam humory. Jesli masz ochote to zapraszam na czerwiec... Moze tym razem drugi cykl tez bedzie szczesliwy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Ewelinaz1985 , wybacz kochana zmylil mnie pseudonim. Za to ja tak jak w pseudo Anna i 1985r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
mi do testowania zostało 9 dni specjalnie się nad tym nie skupiam ale gdzieś tam z tyłu głowy jest myśl że może w końcu się udało bo jeśli nie to odpuszczamy z mężem staranka aż do przyszłego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaz1985
Mam nadzieje ze wszystkie 3 zostaniemy na czerwcu :) Ja mam testowac za 10 dni w sumie juz 9 ale chyba sir wstrzymam. Moja sis testowala w pon test pozytywny w czwartek okres i po ciazy. Biochemiczna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
to jest dopiero przykre, fakt czasem nie ma co testowac za wczesnie ale i za późno też nie dobrze, ja w pierwszej ciąży testowałam późno najpierw okres sie spoźnił ale machnęłam ręką potem było plamienie, więc pomyślałam dziwna @, a potem były 3 testy pozytywne ale słaba 2 kreska więc stwierdziłam ze jakaś ściema i skończyło się ciążą pozamaciczną z usunięciem jednego jajowodu, a pomiędzy tymi moimi obawami byłam u gina i mówił ze żadnej ciąży nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę, że to będzie ostatni miesiąc starań...z którego masz miesiąca syna? Trzymam kciuki za Was obydwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaz1985
Ja mam córeczkę z sieronia poczeta w listopadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, już jest wątek czerwcowy? :) i znajome nicki :) Ninnna :) mam jeszcze nadzieję, że do Was nie dołączę, ale jakby co to przyjmiecie???? :):):) pozdrowienia i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
Witam Przybywam z majowych mam z nowymi nadziejami dzis 8dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
a jeszcze sie przedstawie Asia 26lat , dzieci 0 , drugi cykl staran przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaz1985
Kawa byla ok ;) 22 dc i mega bol jajnikow przez caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaz1985
Powodzenia Asia :) nam w drugim cyklu udalo sie z corcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Witam wszystkie nowe koleżanki. Jak Wam minął dzień? majowoczerwcowa oczywiście ze przyjmiemy chociaz miejmy nadzieje ze zostaniesz na maj:) Ninna ja jestem z Zielonej Góry, mój syn urodził sie w październiku poczęty w lutym jakoś po walentynkach :) i pamiętam jak w największy upał chodziłam wielka jak wieloryb a dziecko urodzone na zimę jest mało szczęśliwe nie lubił sie ubierać strasznie wiec płakał i spacery odpuściłam aż do kwietnia:) wyszłam z synem jak miał 5 miesiecy na porządny spacer dopiero dlatego chcialam urodzic wiosna lub wczesnym latem sama jestem z maja:) a dlaczego maj to Twój ulubiony miesiąc. Skąd jesteś? Witaj Asik zapraszamy serdecznie do Nas. Kiedy testujesz? ja dzisiaj 19 dc i jak narazie nic nie czuje:P doszukiwałam sie wczoraj objawów bo coś mnie zakłuło ale cóż jak zwykle mam urojenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiili88
Hej to ja ewelinaz1988 U mnie troche brzuch boli jak na okres tem 36.8 taka sama jak w pierwszej ciazy i sluz z bialego zamienil sie w baaardzo jasny brunatny. Nie wien co to moze przez nocne przytulanki albo dzidzius daje o sobie znac. Milego dnia staraczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
ja w poprzednim cyklu doszukiwalam sie objawow robilam testy i bylo to bez sensu w tym miesiacu tego bełedu nie popelnie bo tylko niepotrzebnie sie nakrecalam robilam nadzieje a potem wielkie rozczarowanie :( , najbliższa @ 4 pazdziernik wiec jeszcze kupa czasu , narazie pewnie moj pehcerzyk sobie dojrzewa heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za Was kciuki! Mam sentyment do czerwca, bo mam 2 synków z czerwca 2006 i 2009 🌻 Teraz będę mieć trzeciego! Tym razem w lutym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
czesc dziewczyny. to nasz drugi cykl starań. pierwszy był na maj i tez w tamtym miesięcu się strasznie nakręcałam, przezywałam, mierzyłam temp, robiłam testy. jeden nawet zrobiłam w 20 dniu cyklu a mam 26 dniowe -oczywiście negatywny, drugi tez. okres przyszedł jak w zegarku więc niepotrzebnie robiłam ale juz nie mogłam wytrzymac bo od 8 dni czekałam na ten dzien kiedy cos byc moze wyjdzie. jak wyszedł negatywny to nie byłam załamana czy coś bo wiem że rzadko kiedy zachodzi się w ciaże za 1 razem, ale poczułam lekkie rozczarownie. w tym miesiącu juz sie tak nie nakręcam- dzisiaj mam 16 dc, kochaliśmy się normalnie, prawie codziennie tak jak zawsze, nie wiem kiedy miaalm owulację ale wydaje mi się ze 14 dnia bo wtedy miałam największą chęc. nie mam strasznego parcia bo w sumie decyzje o dziecku podjeliśmy w tamtym miesięcu:) mielismy zacząc starania od następnego roku od kwietnia żeby ucelowac w początek roku własnie marzec/kwiecień. ale zdecydowalismy ze w sumie po co mamy czekac, co się zmieni przez te pół roku?nic. no więc w tamtym mies rozpoczęlismy starania, jestem straszine ciekawa za którym razem nam się udac. chce byc w ciązy, ale czuje ze jesli to juz się stanie to będę przerażona bo z jednej strony chce ale z drugiej się boje. Tak jak pisałyscie teraz są starania na czerwiec jesli się teraz uda to u mnie bedzie początek czerwca. jesli się nie uda to chyba jednak wolałabym nie miec terminu na te upały lipiec sierpień. dla mnie tez najlepszą porą byłaby wiosna ale na wiosne się juz nie załapiemy, w sumie ten czerwiec tez byłby ok. no zobaczymy jak wyjdzie. w sumie to pisałam na majowym wątku i niepotrzebnie się nakręcałam, jak przeszedł okres to obiecałam sobie ze teraz juz nie będę pisac bo nie ma to sensu, no ale postanowiłam 2 słówka skrobnąc:) a co dalej to czas pokaze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Witam. U mnie do testowania jeszcze 5 dni, jak narazie wszystko wygląda jak co miesiąc nie ma zadnych rewolucji w moim organizmie, a jak tam u Was jakieś zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) odpowiadając na pytanie dotyczące maja to jest on dla mnie szczególnym miesiącem ponieważ wiąże się z nim kilka ważnych etapów mojego życia. W maju poznałam mojego męża. Po kilku latach wzięliśmy również, w tym miesiącu ślub. W maju znalazłam pracę o jakiej nawet nie marzyłam... W zasadzie to od dziecka miałam sentyment do maja i sierpnia. W sierpniu w wyjatkowy dzień urodziłam syna :) Zobaczymy co teraz los przyniesie... Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Ninna a jak samopoczucie i nastawienie na kolejne starania, @ juz sobie poszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poszła sobie wczoraj.... Nastawienie...no cóż póki co fatalne. Staram się o tym nie myśleć, nie liczyć dni płodne, niepłodne. Najgorsze jest to, ze cały czas zastanawiam się czy to oby teraz czy na pewno, czy dać sobie jeszcze trochę czasu.... nie wiem skąd u mnie takie myśli. W ub. miesiącu byłam zdecydowana i nic z tego nie wyszło :( a teraz mam wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
ja im dluzej sie staramy to mam wieksze watpliwosci tak jak i Ty coraz czesciej mysle ze moze jednak nie teraz ze moze jednak odpuscic calkiem jak głupia jakaś tu bym chciala i czekam na brak @ a z drugiej strony doluje sie i chce to wszystko olać. Nie wiem czy to normalne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
na szczescie urlop sie skonczył i wracam do pracy czasu na myslenie bedzie mniej... pozdrawiam cieplutko przyszłe mamusie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nami chyba jest coś nie tak :( Ja już wariuję po pierwszym nie udanym cyklu, Ty jesteś tu od stycznia - podziwiam Cię. Kiedyś przyjaciółka powiedziała mi, że jeśli mam zostać matką to i tak nią zostanę ale w odpowiednim momencie. Tylko ta niecierpliwość, oczekiwanie, zwątpienie i pytanie - czy Ja naprawdę tego chcę? chyba depresja jesienna mnie dopadła bo przecież chciałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×