Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Niestety ale conajmniej rok trzeba czekać - koleżanka tak miała, a okazało się, ze wystarczyło usunąc polipy z jajanika....:( Ja tez mam nadzieję, ze wszystkim Nam tu starającym się uda :) podobno zalezy to też od nastawienia...trzeba wrzucić na luz i nie myśleć - żeby tylko było to łatwe do zrealizowania w praktyce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Flavia :) Ja tez postanowilam się nie nakręcać w tym miesiącu...będzie co ma być albo nie będzie. Długo się staracie? Aniu z perspektywy czasu wiem, ze u mnie to też będzie duża róźnica wieku ale wcześniej nie mogłam się zdecydować :( takie czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
tak pierwsze. mam 23 lata, jestesmy rok po ślubie i chceilismy zacząc starania od przyszłej wiosny ale zdecydowalismy że nie wiadomo ile nam to zajmie i zaczelismy się starac od sierpnia. czyli teraz 2 cykl. ciekawa jestem efektu, sex był prawie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Ja też nie mogłam wczesniej wiem jak to jest. Akurat u mnie polipów nie ma, torbieli i mięsniaków brak. Cytologia wzorowa. Miesiączki regularne a lekarz powiedział że jak regularne to jest owulacja wierze mu na słowo parę razy robiłam testy owu i naprawde owu była. A co jest głebiej to nie wiem. Obstawiam trzy rzeczy na ślepo niedrożny jajowód( bo mam tylko jeden) tu musze czekac rok na badanie bo lekarz wczesniej mnie nie chciał widzieć, coś z tarczycą lub prolaktyną. Moj M badanie nasienia robił i u niego wszystko w normie z czego był dumny jak paw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Flavia ja miałam 23 lata jak urodziłam syna. Zaszłam w pierwszym cyklu. Myśle że trzeciego cyklu nie doczekasz bo bedziesz sie głaskała po brzuszku:) najwieksze szanse na szybkie zajscie maja kobietki miedzy 18-25 rokiem zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a ja myślę, że zbyt mocno o tym myślisz...wiem, ze inaczej się nie da ale dużo kobiet właśnie tak ma, że stres je blokuje :( Ja też jestem przebadana pod każdym kątem....i nie ma przeciwskazań do zajścia... na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
u mnie 1 cykl negatywny, robiłam testy jak głupia raz po raz. myslałam że to juz, pózniej sama się z siebie śmiałam. do okresu 7 dni ale nic nie czuje żadnych objawów. mam nadzieje że do końca tego roku zajdę z ciąże, nie chce takiej sytuacji żebym musiała się martwic i stresowac ze coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
a ja powiem wam że żadnych badań nie robiłam. idziemy na żywioł nie wiem czy to dobrze czy zle ale nie chce robic zadnych badań póki narazie nie ma potrzeby bo będę się stresowac i denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
powiem Ci ze az tak bardzo teraz juz nie mysle, przez pierwsze trzy miesiace tak ale potem troche odpuscilam, testów owu juz nie robie 3 cykl, objawów czasem sie doszukuje ale to na zasadzie porównania do poprzednich cyklów żeby zaznaczyć i zapamiętać objawy @ bo kiedys nie zwracałam na to uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
a czy bierzecie kwas foliowy bo ja mam zamiar kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
ja biore Folik kwas foliowy ale przyznam że często zapominam go wziąć ale tak lepiej zacząć brać przez zajściem w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę od kiedy rozpoczęliśmy starania. Przy pierwszej ciąży też nie robiłam żadnych wczesniejszych badań. Teraz musiałam bo miałam problemy zdrowotne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
aj teraz tyle osób ma problemy że nie sposob zliczyc. połowa moich znajomych miala albo poronienie, albo problemy z zajściem donoszeniem. moja koleżanka miesiąc temu urodziła synka po 6 latach starań, inna znajoma od 5 lat się leczy i nic, coś strasznego. mam nadzieje że nas to nie bedzie dotyczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się właśnie tego boję. Tyle się słyszy/czyta o poronieniach. Moje koleżanki mają problemy właśnie z drugim dzieckiem....może za długo się odwleka decyzję o kolejnym dziecku?, a wiadomo jakie teraz sa organizmy słabe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Cześć :) Hmm byłam na majówkach,spóźniał się okres ale to był fałszywy alarm! jednak to był znak ze czas na drugie :) i zaczęliśmy starania! Zobaczymy czy uda się za pierwszym razem tak jak w pierwszej ciąży?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Witamy Cię Zacieszka. Miejmy nadzieję że bedzie u Ciebie tak jak z pierwszą ciążą! Napisz coś o sobie? Ile masz lat i w jakim wieku masz dziecko. Jak przeszłaś pierwszą ciążę. Im Nas więcej tym lepiej. Który dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zacieszka :) Widać maj nie był NAM pisany... oby czerwiec był owocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Mam 24lata :) i jestem mamą dwuletniej Gabrysi. Z pierwszej ciąży źle wspominam pierwsze 12tygodni ( mdłości,wymioty i migrena) i końcówkę ( bóle kręgosłupa) , sam poród nie był zły :) skurcze trochę długo trwały - 24h... - Ale sam poród szybko poszedł. Mała wazyla 3kg więc nic złego mi nie zrobiła. Mąż dZielnie asystował :) Testuje koniec września, 16dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Ja to jestem daleko z tyłu za Wami. Wy macie pierwsze cykle i początki starań i oczekiwań a ja to jak dinozaur sie już czuje:):):) MIłego dnia. Zmykam do pracy. Wszystkie pozachodzicie z terminem na czerwiec(czego gorąco życze każdej z osobna i wszystkim po kolei ) hehehe a ja zostane do wiosny 2015 i bede sie tułała po wątkach wiecznych staraczek.....:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a chcesz dostać w tyłek???? WSZYSTKIE będziemy w ciąży, w tym miesiącu - żadna się nie wybije ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
a u mnie owu zbliza sie wielkimi krokami :D:D humor dopisuje mam nadzieje ze bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. U mnie 17dc i wlasnie mam owu. Moze cos z tego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
hej ja dzisiaj 24 dzien cyklu właściwie powinnam juz mieć oznaki zbliżającej sie @ ale nie ma jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) To Wy za niedługo testujecie :) Ja dopiero czekam na owu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Bede testowac w niedziele chyba ze nie wytrzymam i w piątek kupie test to w sobote rano zrobie o ile nie bedzie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Do owu tez juz duzo Tobie nie zostało za pare dni mozna sie miło poprzytulać. Polecam lampke czerwonego wina dobrze działa na endometrium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie czerwone winko nie wchodzi w grę - strasznie mnie boli głowa jak wypiję (nie mówię tu o dużych ilościach...ha ha) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Mam tak samo i tez nie ruszam czerwonego wina...moze tu jest pies pogrzebany hehehe...Te co piją i imprezuja szybko w ciąze zachodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×