Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

ja to raczej czuje wiekszosc nisko juz wyzej sie mniej zdarza tylko na usg nogami mocno kopala w okolice pepka watroby chyba jej sie nie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Mam dość;-) mieszkam w domu prywatnym zrzucilismy chyba z 10 taczek drzewa, ale super na świeżym powietrzu było +13;-) Wróciłam od okulisty zobaczymy siatkówka w porządku mogę rodzic. Zwiększyła mi niestety wadą:-\ i mam zapalenie spojowek Wy wszystkie macie już imiona ? My narazie nie szukamy, a poszukiwania stanęły na Sandrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
komp zwiesił sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Uwaga dziewczyny!!! Mam pytanie, czy któraś z Was slyszala kiedyś bądź wie, czy mizna grać w kręgle? Dodam,że jestem w 26 tygodniu i czuje sie dobrze. Mamy taki czat na stronie gdzie na żywo mogę pogadać z położną i ona jednoznacznie nie umiała odpowiedzieć mi na pytanie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm szczrze to chyba ja bym nie grala ale to moje zdanie jednak kula troche wazy nawet ta najmiejsza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym nie grała, skoro połozna nie odp jednoznacznie tzn że są jakies przeciwwskazania. nie ma co ryzykowac. ja włączyłam sobie teraz muzyke i leżę bo mnie zaczął bolec brzuch takie mulenie jak na okres i przelewa sie coś bulgocze w brzuchu, wziełam nospe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jejku jak fajnie sie tu zaglada jest co czytac:) A co do glupich komentarzy gosci. To najlepsza reakcja jest brak reakcji, to jest najlepsze wyjscie. My juz wkoncu na swoim, teraz moge odsapnac:) A ja nadal problem mam co do imienia. Corcia sie smieje ze skoro mial byc Julian a nie ma bo bedzie dziewczynka to moze byc Juliana heheheh. Pozatym moja mala szaleje strasznie. Wczesniej czytalam was ze co do plci nie mozna byc pewnym na 100 procent heheh ale ja mysle ze chyba pomylki byh nie bylo w 24 tyg przy usg 4d czy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj a starasza jak ma na imie? ja tez mysle ze w tym tyg nie bedzie pomyłki spokojnie wymyslajcie dla dziewczynki. Na swojego synka tez w sumie jestem juz nastawiona na 100% w końcu 3 lekarzy mówiło to musi coś byc między tymi nózkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mysle ze o pomyłce nie moze byc mowy :) a moze Julianna przez 2 N ladniej sie wymawia> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ja myślałam o Julian-ale mi to się cały czas kojarzy z pingwinami z Madagaskaru:)to moja ulubiona bajka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi Julian zdecydowanie tez kojarzy sie z królem Julianem hehe tez lubie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinkaa, ja akurat wczoraj gralam w kregle, nawet mi do glowy nie przyszlo, ze nie wolno :) Listerioza mozna sie zarazic jedzac sery z niepasteryzowanego mleka. Ale slyszalam i taka opinie, ze zeby to zagrozilo dziecku, musialabym ten ser pochwa zjesc :) Dokladnie tak sie wypowiedzial jeden lekarz. Mnie serow plesniowych bardzo brakuje, bo uwielbiam, ale przez 9 miesiecy szlag mnie nie trafi. Czerwonego wina tez mi brakuje, eh... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 3chlopcow o tym serze i pochwie tez slyszalam to bylo w programie O MATKO !! i to sie tyczy rowniez serów plesniowych , ja jem powiem szczerze ale ogolnie ja zadnych restrykcji sobie nie narzucam w ciazy jem co lubie czyli jem i tatara i sery plesniowe , no ale alkohol niestety z wielkim zalem tylko karmi... ogolnie staram sie zyc jak przed ciaza i poki co wychodzi na dobre heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julian bardzo mi sie podoba. Rowniez Wincent i Eryk, ale moj m dostawal nerwicowych drgawek na sam dzwiek tych imion :) On chcial Ariela, ale w Anglii to imie zenskie i nie chcialam, zeby dziecko zbieralo baty na szkolnym podworku :) Starszy syn byl bezimienny przez kilka godzin po urodzeniu i w koncu dostal imie, ktore przyszlo nam do glowy na ostatnia chwile, wczesniej nie bylo o nim w ogole mowy. A mlodszy od poczatku mial imie wybrane i tak juz zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, no wlasnie, to bylo w programie Bosackiej, nie moglam sobie przypomniec :) Czytalam tez z nia wywiad i mowila, ze karmi jest bardzo dobre na laktacje. Podobno rekomenduja je nawet na porodowkach w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ja tez wcinam sery pleśniowe:-) a z kręglami jeszcze pomyślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja kocham sery pleśniowe ale nie jem ich w ciąży, czytałam, ze tylko właśnie niepasteryzowane mogą zaszkodzić,a przecież takich u nas w sklepie nie ma, takze chyba sie też skuszę w końcu :) o tym karmi też słyszałam, napewno po nie sięgne jak zrobi sie cieplej, bo bardzo lubie ciemne piwo, ogolnie lubie sie piwa napić, oj brakuje mi tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian i Alek :) Mialam problem z umiejscowieniem aktu urodzenia w Polsce, bo pani urzednik sie upierala, ze nie ma takiego imienia jak Alek, jest Aleksander albo Aleksy, ale Alka nie ma i ona tak nie wpisac do aktu urodzenia. Tlumaczylam, ze takie imie jest, bo moj syn je nosi :) Tak tez ma wpisane w oryginale aktu urodzenia. W koncu sie poddala, ale pyskowala okropnie :) Ogolnie to on mial byc wlasnie Aleksy, kocham to imie od zawsze, ale panicznie sie balam, ze mi go tubylcy na Alexa przerobia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie Damian zawsze mi sie podobalo a Alek rzeczywiscie orginalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym w kręgle nie grała ale to może dlatego że po 4 latach starań dmucham na zimne, surowego mięsa nie trawie za to jajek mi brakuje i tez bym taki kogel-mogel zjadła a co do alkoholu to właściwie może dla mnie nie istnieć od początku września nic nie miałam w ustach i nie narzekam m3s fajne imię Alek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :) Faktycznie oryginal z tego mojego Alka, w kazdym tego slowa znaczeniu :) Co do Damiana, to niedlugo po jego narodzinach, non stop w tv mowili o jakichs Damianach poszukiwanych za przeroznej masci przestepstwa i zaczelam sie martwic, ze to imie przyciaga klopoty. Maz sie pukal w glowe i mowil, ze wczesniej po prostu nie zwracalam na to uwagi, a teraz jestem wyczulona, ale reszta rodziny miala ubaw, ze maly ma juz wlasciwie obrana droge kariery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
a ja jak za dużo zjem to chyba mam zgagę no kurka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
hej dziewczyny! net mi padl i wczoraj nie mialam sie jak odezwac;/ któras pisala ze ma problemy z seksem, ja tez je mam i tez odczuwam ból jakby cala pochwa była spuchnieta;( asik ja mam łozysko brzezne i poki co sie nie podnosi, za tydzien wizyta wiec zobaczymy, moze tym razem. u mnie w miescie kazda ciezarna powinna miec przypisana polozna i wczoraj dostalam od niej chyba z 7 ksiazek na temat porodu, lagodzenia bolu, depresji karmienia itd, troche probek z nivea dla mnie i dziecka, nawet taka bransoletke sznureczek czerwony z wisiorkiem wozeczka, kalendarz dla dziecka z opisem jego rozwoju i male slodkie niebieskie skarpetki;) to jest pierwsza rzecz ktora mam dla dziecka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz po kroplowce i jakiejsc roznicy nie widze.znajoma zaczyna rodzic.na sali mam takie wkurzajace dziewczyny ze szok.ja niestety musze pic duzo wody zeby niepuchnac.zgadalam sie z kolezanka i mowila ze oni nazwia syna oliwier a u nas igor i do klasy beda chodzic.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeja, znowu sto lat nie zaglądałam na forum, a tutaj taki wysyp wpisów, że nawet nie wiem, jak się zabrać za nadrabianie :) zerknęłam tylko z grubsza na ostatnie strony. Justi2 - fajnie, że drugi będzie chłopak, u nas będzie druga dziewczynka :) Według usg wychodzi mi teraz 22 tydzień ciąży. Młoda dokazuje na całego, pierwsza córa tak mocno się nie ruszała. A teraz to prawdziwy mały szaleniec :) Ja również spakuję się wcześnie tym razem, bo u mnie tak jak u ciebie ekspresem poszło, więc nie wiem, czy zdążę dojechać :-P Byłam spakowana, ale urodziłam w 38 tygodniu, do końca chodziłam na fitness i właściwie od 36 tyg. to już miałam dosyć tej całej ciąży ;) Ostatni tydzień miałam 2,5 cm rozwarcia, pomyłam więc okna na dokładkę, żeby "w końcu urodzić". U mnie zaczęło się nie od skurczy. Wody mi odeszły po prostu jak wychodziłam do sklepu, bo na pierogi z truskawkami mnie chętka wzięła. Dobrze, że nie wyszłam... Skurcze musieli wywoływać 6 godzin później, niestety oxy. I ten ból to do śmierc***amiętała będę... Od razu skurcze co 2 minuty, godzinę czekałam na znieczulenie. A po kolejnej godzinie córa już była na świecie. Popieram, mąż i własny plan działania się przydaje. Trzeba cisnąć o swoje, bo inaczej swoje standardy będą wcielać. Chociaż złego słowa na szpital w którym rodziłam nie powiem. No i też słyszałam, że nie wolno sera pleśniowego, surowych jaj i mięsa w ciąży jeść. I owoców morza. Więc unikam, na wszelki wypadek. Duży macie już brzuch? Ja już musiałam wyjąć spodnie ciążowe dzisiaj niestety. 4,5 kg na plusie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
A ja mam pytanie do mam które juz maja jedno dziecko, czy jak z piersi zaczyna leciec cos bialego to juz mleko?juz nie mam przezroczystej siary jak predzej i sie dziwie czy nie za wczesnie na to:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwka ale znieczulenie dostalas i co pomaga ? Bo moje kolezanki rodzily ze znieczuleniem i mowia ze to nie byl porod lezaly sobie iczekaly na parcie na luzaku, ja 23 tydz troche wiecej na plusie bo 10kg, mozeniejeden ciezko mi oodp u mni leci przezroczyste asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi mowia ze mam maly brzuch,ale mi sie wydaje duzy,mi poszlo bardziej w uda i opuchnieta jestem,chociaz po mg mi spadla troszke,taka ochote mam na batona ale gin mowi zeby oszczedzac cukry i pic duzo wody.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×