Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

agata ja wczoraj tez brałam nospe a dzisiaj już samo przeszło:) także teraz jest ok, słońce znowu zagląda. ja przez okno czuje wiosne. moja mama dziś znowu rusza na zakupy i już zapowiedziała że coś kupi i nie ma że nie:D jej to sprawia radosc:) też bym chciała pohasac po sklepach ale jeszcze się wstrzymuje, tylko najgorzej że prawie nic mi pózniej nie zostanie do kupna dla małego:D teraz czekam na kase ze zwolnienia i mojego pobytu w szpitalu i wtedy chyba zamówie przez internet jakieś artykuły pościle i tą całą resztę. chociaz nie wiem, mozę to troche za wcześnie. najpierw to ja bym chciała odmalowac pokój bo był malowany jakies 2,5 roku temu i moim zdaniem trzeba już odświeżyc. a w ogóle to maluch teraz tak się ułożył że lepiej mi leżec na lewym boku bo jak leżę na prawym to mnie strasznie uwiera. mozeniejeden- pisz na bieżąco jak tam dzidzia i co lekarze w końcu powiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Dziewczyny, bylismy dzisiaj w sklepie z wózkami i spodobaly nam sie dwa modele JEDO FYN 4DS MEMO (średnio wygodna spacerówka), oraz MUTSY transporter (z duża wadą- spacerówka tylko tyłem do rodzica), przypomnijie prosze jakie wózki wybrałyście, lub chociaż nr strony na której był ten tamat... Może MAXI COSI MURA 4 (wygrywa w większości rankingów)... Albo jeszcze inne godne polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej ja cokolwiek zjem to mam zgagę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
33ona, tez mam ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
na razie nie rozglądam się za wózkami,tak naprawdę oby kasa i można wszystko kupić w 1-2 dni, wiem,bo bratowa kiedyś 2 dni przed porodem wszystko kupiła, bo ją mama przypiliła i tak się zmęczyła,że urodziła po 2 dniach po zakupach:)to było Jej pierwsze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Może i mozna przez dwa dni, ale po co? Żeby zaplacic drożej i kupić bez zastanowienia? Piszcie kobietki co macie lub co chcecie mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Agata- mi lekarz powiedział,że jelita uciskają żołądek itp. i temu tak jest, a mama mówi,że dziecko już ma włosy na głowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka- nie pomogę, my wózek dostajemy, nawet nie wiem jaki to model ale jest ładny ma obrotowe, pompowane koła i rączka nie mam pojęcia czy odwracana ale chyba tak,) w marki wozków się nie zagłębiam Ja nie mam zgagi czyżby mój maluch był łysy hihi raczej niemożliwe bo my z męzem kudłaci, ja to nawet kręcona. mama mówi że jak się urodziłam to byłam obrośnieta jak małpka, ciekawe czy maluch tez taki będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Evinkaa -dopiero i tak wszystko wychodzi w praktyce czy dobry wózek, ja wiem,że Maxi Cosi są dobre wózki, bo 7 lat temu też były pożądane przez mamusie:)do tego były drogie,może coś się zmieniło.Ja mam kilka opcji:1.kupię używany,ale to tak może,2.kupię dobry ale ze średniej półki cenowej,3.rodzice mi kupią-ale akurat ja nie chcę ich pomocy w tym przypadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
moje dziecko będzie pierwszym wnukiem w mojej rodzinie i mimo,że rodzice budują dom dla brata to chyba zsikają się ze szczęścia jak będzie mały na świecie:) a rodzice męża jedynaka- nie sądzę,żeby cokolwiek dali tacy skąpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ewinka, ja tez nie pomoge bo wozek dostane, takze sie nie zagłębiałam w ten temat niestety i ciężko mi cokolwiek doradzić. :) Co do zgagi, flavia moze jesz rozsądniej niż my i nie masz zgagi, ja pije też kawe i to nasila, aczkolwiek, przez tydzień nie piłam a zgage miałam straszną, też słyszałąm o włoskach, my jesteśmy oboje kudłaci bardzo, także młode chyba będzie włochatę, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
a i jeszcze jedno -kiedyś kariera,praca,kasa dla mnie była najważniejsza, a teraz na stare lata:1.zdrowie i dzieci, reszta to całe g....sory za dosadność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wózków to ja tez dostaje od kumpeli Tako jumper ale biorę tylko gondole i fotelik ona mówi że gondola super za to spacerówka strasznie mała, a spacerówkę mam od drugiej kumpeli ale nie wiem jakiej jest firmy wiem tylko że na 3 kółkach pompowanych i duża i wygodna, fotelik do bujania i do jedzenia tez dostanę a co jeszcze to się okaże, łóżeczko robi mi mąż, drewniane, a resztę będzie trzeba kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się urodziłam czarna z czarnymi kręconymi włosami i oczami jak dwa węgle, śmiali się ze jakiś mulat ze mnie teraz jestem normalna ale faktycznie ciekawe jaki będzie mój maluszek, m tez ma strasznie kręcone włosy i zielone oczy oby tylko rude dzieci nie były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie jem tak rozsądnie:D jem wszystko oprócz chipsów bo po nich mam takie wzdęcia że mam wrażenie ze mi brzuch rozerwie więc omijam chociaz bardzo lubie. kawy nigdy nie pilam, ogólnie to najwięcej pije wody ale to mam od zawsze. a jedzenie normalnie. Wczoraj mąż mi kupił taki deserek w markecie z czekoladą i jak juz zjadłam to jakoś mi się alkoholem odbiło, nie wiem może był na advokacie nie czytalam składu ale w sumie jak jadłam to nie czułam, więc nawet jesli ,to za dużo tego alkoholu chyba nie było. Nitka- hehe no oby nie rude, mój mąż jest ciemny blondyn jako dziecko miał jasne włosy, oczy ma niebieski. Ja czarne włosy, czarne oczy. ciekawe w kogo pójdzie:) A wczoraj jak mąż spał i miał twarz wciśniętą w poduszkę to tak mu się usta wydęły, że od razu pomyslalam że maluszek usteczka ma w niego z tego co widzialam na usg, tez takie wydęte i mocno wykrojone. szkoda ze nie widzialam całej buźki. zauważyłam że juz mam pępęk płaski prawie nie ma tego dołka. U mnie nudy, każdy dzien taki sam, dobrze że juz luty się kończy. czekam na męża za niecałe 2 godz wróci z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
to chyba wszystkie dziewczynki rodza się z włosami, bo ja też:)czarne włosy miałam,że hoho, a pózniej one się wytaczały i wyrosły normalne- blond, a mój brat miał jasne włoski na jeżyka,ale tez nie był łysy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ja dziś schabowe i kaszę ugotowałami tradycyjnie stwardniał brzuch jak stałam w kuchni,taka uroda widocznie, teraz zjadłam pączka, czipsy i jem delicje,ale od 18ej juz postaram się nic nie jeść, bo zgaga na wieczór i w nocy masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam praktycznie prawie wszystko.Po urodzeniu kupię tylko podgrzewacz do butelek oraz kosmetyki.Moj mąz mowi ze teraz jest w sklepach wszystko i nawet po urodzeniu mozna w jednym sklepie wszystko.Ale ja wolałam wczesniej miec ciuszki,wozek a nawet pampersy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na szczęście nie mam zgagi ale i tez nie mam ochoty na słodkie czasem tylko mnie coś najdzie ale to jeden cukierek i już mnie przesładza, ale dzięki temu mam 4 kg na plusie a jutro zaczynam 6mc zobaczymy jak będzie dalej bo zauważyłam że mam większy apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja niestety mam na słodkie, ale już nie kupuje bo jak nie ma w domu to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka- ja zdecydowałam sie na babyactive- ballerina. jednak wziełam koła 12. taki wózek super prowadzi sie po nierownosciach i terenach wiejskich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupujecie przescieradelko na przewijak ? i podklady jednorazowe czy takie do prania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Jeju, dziewczyny wy już tyle macie,ją będę czekać do ostatniej chwili:-) Może niejeden i co mówią lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucieło mi , miało byc a na przewijak to nie kupuje, u nas jest dodawany do łózeczka turystycznego i będę kładła na niego pieluszkę flanelową albo będę przewijac na łózku to też pieluszka i podkład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zakupy sprawiają wielką frajdę, dlatego już kupuje. mam cały jeden pokój zawalony dosłownie rzeczami dla synka. Nie kupuje raczej rzeczy niepraktycznych i nieprzydatnych. Ale kupuje troche rzeczy na zapas. jak np. chce teraz kupic krzeselko do karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Na ta chwile nadal zero ruchów u malej. A dziewczyny mam teraz takie pytanie. Ja mam nieregularna miesiączkę i to strasznie,z om wynika termin na ok 2 czerwca. Z 1 usg wynika ze rodzila bym ok 22maja. A z teraźniejszego badania ze w polowie maja. Wiec co mam uznac ze bardziej prawdopodobne,bo wiadomo +/- 2 tygodnie to mogę nawet na początku maja lub w polowie czerwca przy tej rozbieżności. A czytalam ze przyjmuje sie termin z om jeśli rozbieżność jest w maxie 2 tyg. Wiec sie pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
dalej sie nie rusza, a miałaś usg robione kolejne? ja patrze na termin z okresu, choć u mnie rozbieżność jest mała, jeden dzień na dzień dzisiejszy, usg jest nie miarodajne, nigdy nie można brać do siebie wszystkiego, szczególnie wago płodu i pomiarów, bo to tylko komputer, który sobie wylicza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Mialam ale tylko kontrolne,dopiero jutro maja probowac wywolac jakieś ruchy. Moze do rana mala sama zechce sie ruszyc. ja mialam cykle 24-57 dniowe wiec jest duża rozbieżność, ostatni cykl który mogę policzyć(przed ciaza) mial 43 dni,wiec sama nie wiem czego lepiej sie trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×